Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együttRubens
jó, azért erre nincs szükség, tény hogy elbaszta a szitut, 20 yard alapból benne lehetett volna... Biztos lesz majd másik kamera állás, amivel csak forgatják a kést bennünk. Na mindegy, sokáig nem fogjuk megemészteni a meccset, az biztos.

Rettentő sok balfaszkodás volt, másik oldalon meg megpattanó labdák... Ez van. Valóban hány helyen megnyerhettük volna igen.. ? áááh inkább vertek volna 20+ ponttal.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Egy-egy ember hibázhat, még ilyenkor is. Hibázott Burnett, Haha, Bostick is. De itt aki a legnagyobb hibázta az McCharty az utolsó 5 perces alibizással.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Rodgers arca furcsa volt az egész meccsen, nagyon be lehetett gyógyszerezve. Ti is így láttátok?bcsarli
Hát nem volt az a laza arc mint szokott, tuti voltak fájdalmai. Ahogy nekünk is most.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rodgers arca furcsa volt az egész meccsen, nagyon be lehetett gyógyszerezve. Ti is így láttátok?

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Amúgy tényleg hihetetlen hányszor megfoghattuk volna ezt a meccset. Döbbenet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együttRubens
hát Burnett azzal az akciójával sima full kretént nyomott, nem is értem

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha ez egy jó csapat jó edzőkkel akkor most ők jobban utalják magukat mint én őket, pedig elég magas a szint. Szavak nincsenek, komolyan. Sok éve nézem már a meccseket, sok palyoff vereségünket láttam, de ennyire egy sem keserített még el.JayB
ugyan ez itt is, sajna ez sokáig mély seb lesz 😕

kicsit offseasonre is tekintve egy ILB-DT draft mindenképp kell

óó igen és Tramont elküldeni ( teljesen független az utolsó játéktól)

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együttRubens
Burnett azért maradhat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Inkább kaptunk volna ki 50+ pontal, ez így a lehető legszarabb.

Viszont annak örüljünk, hogy JayB meggazdagodott. 😀MaG1Xx
ehh tényleg, kösz hogy szólsz 😀 Az összeget egy sima zakóra löttem be, nem ilyenre. Ehhez jóval több kellett volna...
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tragédia! Valóban megvertük magunkat. Ezen nincs mit szépteni. Így nem játszhat egy profi csapat! Nagyon ki vagyok akadva és el vagyok keseredve. Azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.mozsár
Még egy adalék ehhez. Jó csapat vagyunk, néhány ligaelit jétákossal, az edzői stáb sem rossz. Csak néha egyszerűen elhagyjuk a tökeinket. Jó lenne megkeresni és úgy felvarrni, hogy mindig a helyén legyen! Anélkül nem fogunk SB-ba menni.
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Remélem Bostickot meg Burnettet fel sem engedik a repülőre!! Bostick mehet amerre lát! Burnett meg az idióta fekvésével kidobta az idei évét a kukába.... A csapatéval együtt
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Inkább kaptunk volna ki 50+ pontal, ez így a lehető legszarabb.

Viszont annak örüljünk, hogy JayB meggazdagodott. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ha ez egy jó csapat jó edzőkkel akkor most ők jobban utalják magukat mint én őket, pedig elég magas a szint. Szavak nincsenek, komolyan. Sok éve nézem már a meccseket, sok palyoff vereségünket láttam, de ennyire egy sem keserített még el.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Annyi mindent lehetne felhozni meg elemezgetni hogy hol és miként basztuk el.
Szép szezon volt nagy meccsekkel, fordítással, Lambeau Field magic-kel de ez a vége siralmas és éeletre szóló szar emlék lesz. Egyre fájdalmasabb vereségeket kapunk a PO-ban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tragédia! Valóban megvertük magunkat. Ezen nincs mit szépteni. Így nem játszhat egy profi csapat! Nagyon ki vagyok akadva és el vagyok keseredve. Azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A 4&1-eket nem megpróbálni az elején az súlyos hiba volt. Érezhető volt végig a meccsen, hogy nem használjuk ki a lehetőségeket. Az O volt gyenge. Nem is értem, hogy miért nem a félkarú Shermanre mentek a játékok?GNG
Meg a futást erőltetni Lacyvel, 5 percel a vége előtt, mikor egész meccsen látványosan vergődött.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vállalom a felelősséget túlságosan drukkoltam nektek 😉 😕
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Holnap vagy valamikor megpróbálok úgy visszatekinteni a szezonra, hogy nem gondolok a mai meccs utolsó pár percére. Talán menni fog.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Most egy pár hétig nem vagyok kíváncsi a csapatra, majd valamikor márciusban újra Go PACK!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Erről a meccsről a Monty Pithon jutott eszembe. A Brian életéből az elit öngyilkos judeai népfront... Elit öngyilkos alakulat TÁMADÁS 😀 😀 😀

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A 4&1-eket nem megpróbálni az elején az súlyos hiba volt. Érezhető volt végig a meccsen, hogy nem használjuk ki a lehetőségeket. Az O volt gyenge. Nem is értem, hogy miért nem a félkarú Shermanre mentek a játékok?
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
nem néztem ki ilyesmit a csapatból.bebop
Én sem, MM meg Aron mintha nem is önmaguk lettek volna ma, ezekkel a töketelen playhívásokkal. D#-t sajnálom azért, rajtuk látszott az akarás.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
El sem tudom képzelni mit éreztek. Ennyire megverni magatokat! Tiétek volt a meccs. Sajnálom nagyon. Ettől függetlenül gratula a szezonotokhoz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
ezt a meccset kb 4-szer megnyerhettük volna

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát ilyen szintű tökön szúrást.....óóóóó