Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Kérdés: (Diverdoc ha olvasod?) Rodgers lába ezzel a plusz egy héttel jobb lesz mint a tegnapi meccs előtt vagy egy ilyen 3 órás terhelés után még sokkal rosszabb? Hogy van ez?
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A csapat hivatalos honlapján köszönte ezt a szép hazai szezont a szurkolóknak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Seattle ellen, lehet mi is átfogjuk érezni azt amit a Bears drukkerek pár évvel ezelőtt (az NFC döntőjében). Akkor Cutler leült a padra sérülése végett és nem volt vezére a csapatának. Most, hogy tudjuk Aaron nem egészséges ez nálunk is megtörténhet. Nem ezt kívánom de egy ilyen Seahawks D ellen benne van ez a forgatókönyv is. Sajnos számolnunk kell ezzel a faktorral is. Go Pack!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érik a visszavágó! 😀ParadSEC
Persze megyünk mi, csak van még egy kis dolgunk előtte az észak nyugati parton.
Már ettől a meccstől is tartottam, a Seahawks ellenire mit mondjak?
Ha van egy egészséges Rodgersünk, idegenben is 50-50% az esély. De láttuk, hogy Rodgers sok minden, köztük nagy küzdő, törhetetlen, de nem egészséges.
A meccs elejétől olyan állapotba kell lennie mint a Boys elleni 2. félidőben. Nem tudom, hogy az adrenalin vagy az öltözőben valami kis furmányság, de a 2. félidőre sokkal jobban tudott beleállni a dobásokba.
Sajnos a futásait kivehetjük a játékból, ez hétvégén is biztos így lesz.


A támadó fal előtt ismét le a kalappal! Tudták, hogy kivéve a gyors zsebből való kimozgását sokkal nehezebb lesz Aaront megvédeni, de 1 sack-et engedtek, és rengetegszer volt Rodgersnek a zsebben 1 helyben állva is 4-5 mp-e.
Hétvégén még durvább PR lesz, de meg kell oldani, PO-van, fél lábbal is akár.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Érik a visszavágó! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
SEE YOU IN SEATTLE!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀JayB
„Hadd meséljek a családomról!”
/Louie Anderson/
Az Anderson vezércsel legyen veled!
/Andy Anderson-Yoda/


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Az a baj, hogy az első negyed 8. percétől teljes csendben kellett végig néznem a meccset, mert ez a két figura (Ricsi+Márk) egyszerűen elviselhetetlen akkor, amikor a saját csapatom játszik. Sajnos, így a Lambeau zaját sem hallottam, de az egészségem sokkal fontosabb... Emiatt kénytelen leszek megnézni holnap eredeti nyelven is.James007
király lesz, nekem elhiheted

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Az a baj, hogy az első negyed 8. percétől teljes csendben kellett végig néznem a meccset, mert ez a két figura (Ricsi+Márk) egyszerűen elviselhetetlen akkor, amikor a saját csapatom játszik. Sajnos, így a Lambeau zaját sem hallottam, de az egészségem sokkal fontosabb... Emiatt kénytelen leszek megnézni holnap eredeti nyelven is.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀JayB
Ha nem lesz kamera Rodgers-en nem lesz semmi gondOld Green Bay
Szeretnék sokan ha ezek a csúnya kamerák ezt a mi kis tizenkettesünket mindig bears mezben mutatnák...de hát sajna nem lehet..😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀JayB
Ha nem lesz kamera Rodgers-en nem lesz semmi gondOld Green Bay
😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Gratula a továbbjutáshoz! Nem lesz könnyű a bajnok ellen, remélem Rodgers állapota javul addig valamennyit, szükség lesz rá. Óriásit játszott ma is.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀JayB
Ha nem lesz kamera Rodgers-en nem lesz semmi gond

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula fiúk, előre Rodgers-nek Brett apó megelőzésért 😀!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Remélem, szép szerepléssel búcsúzunk a Lambeau-tól. Kulcs lesz szerintem, hogy Adams, Quarless, Lacy mennyire tudnak nagyot alakítani a passzjátékban. Van egy olyan érzésem, hogy Nelsont és Cobb-ot eléggé leveszi ez a "lesajnált" Dallas secondary, továbbá, hogy nagy nyomás lesz (az idén megszokottnál nagyobb) Rodgersen. Remélhetőleg jól futunk majd...
Go Pack Go!Gergőbácsi
félig-meddig bejött...😊
NFC döntő!!! Gyógyuljunk és menjünk neki, nem rajtunk a teher. Van esélyünk, még ha az esélytelenebbek nyugalmával indulhatunk is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szép volt srácok, nektek szurkoltam! 😊
Sok sikert Seattleben!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Grat Srácok! A-Rodnak jobbulást. Most már nyerjétek meg a SB-t!Mr. Bombastic
Remek csata volt és két remek csapat. Le a kalappal a Cowboys ellen. Jó csapat, remek játékosokkal és nagyon tudnak küzdeni. A magyar szurkolóiknak pedig egy csillagos ötös sportszerűségből!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A támadófal elképesztő jó. Vagy 5 olyan dobás volt, mikor Rodgers állt a zsebben, mint egy zsámoly és 5 másodpercig tartották. S nem kell extra blokkoló sem, 5-en megoldják.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Gratulálok srácok, minden elismerésem!!! Hatalmas meccs volt!!! 😉
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!mozsár
Nem szabad a tévének közvetítenie, mert én úgy láttam csak akkor sántított, ha úgy érezte mutatja a kamera, a 3. negyed közepétől ezt is elfelejtette. Kameraérzékenység. De a nép megeszi, ahogy látom.füligjimmy
Na persze. Az első félidőben csak viccből nem állt bele a dobásaiba rendesen és emiatt csak viccből dobott olyan homályokat, amelyeket még Ponder is megirigyelt volna.. | Végül is, ha ez a terv része volt, akkor jól elaltatta a dallasi védőket... |
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
régi mondás, hogy igazság sok van, de törvény csak egy. és hiába van egy megkérdőjelezhetően ésszerű szabály, az attól még szabály, a bírókat meg kötelezi. itt le is lehet zárni a Bryant catch témát, bár szerintem visszajöttünk volna, a második félidőre nagyon belelendültünk, sokkal jobb volt az O.

szóval felesleges a bírózáson rugózni, és jó lenne ha nem változna csatatérré a topic, készüljünk a Seahawks ellen.

basszus, ez lesz Packers szurkolói karrierem 3. NFC döntője, GO PACK GO!!!!
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Grat Srácok! A-Rodnak jobbulást. Most már nyerjétek meg a SB-t!


több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Sok sikert a Lombardiig vezető úton!gyeek
köszönjük, Nektek pedig óriási grat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!mozsár
Nem szabad a tévének közvetítenie, mert én úgy láttam csak akkor sántított, ha úgy érezte mutatja a kamera, a 3. negyed közepétől ezt is elfelejtette. Kameraérzékenység. De a nép megeszi, ahogy látom.füligjimmy
nagyon rákattantál erre - volt vagy 4 play ahol simán futhatott volna (tudja mikor kell) de inkább totyogott és passzolni próbált

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!