Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
WR Jeff Janis,
RB DuJuan Harris,
CB Demetri Goodson,
LB Carl Bradford,
C Garth Gerhart,
TE Justin Perillo,
DT Bruce Gaston.

Harris már a Lions ellen is inaktív volt asszem. House viszont játszhat.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
ESPN Stats & Info @ESPNStatsInfo
Aaron Rodgers has thrown 477 straight passes at home without an interception.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Remélem, szép szerepléssel búcsúzunk a Lambeau-tól. Kulcs lesz szerintem, hogy Adams, Quarless, Lacy mennyire tudnak nagyot alakítani a passzjátékban. Van egy olyan érzésem, hogy Nelsont és Cobb-ot eléggé leveszi ez a "lesajnált" Dallas secondary, továbbá, hogy nagy nyomás lesz (az idén megszokottnál nagyobb) Rodgersen. Remélhetőleg jól futunk majd...
Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Elérkezett ez a nap is. Az utolsó meccs ebben az idényben a Lambeau Fielden.
Szerencsére elmarad a havazás. Tudom, hogy minden télen előjön a téma, de szerintem nem hiányzik nekünk egy havas meccs a PO első meccsén.
Számomra három kulcskérdés adódik. 1. Rodgers lába. A csapat harmadik legtöbb futott yardmennyisége az övé, 6,3 -as átlaggal.(Bortles és Wilson 7 felett vannak). Nagyon tudja mikor lehet futni és több esetben mentett drive-ot ezzel. Szerintem ha lesz rá lehetősége ma is megpróbálja. Ami fontosabb hogy mennyire tud majd kimozogni a zsebből, megfutni és beleállni a dobásokba. Ezt most csak találgatni lehet. Meg kell védeni mindenáron!
2. Mit kezdünk Murray-vel? Reményeim szerint labdaelvesztésbe hajszoljuk😊
3. Az eredménykövető színvonala😉

Jó szurkolást mindenkinek!!!Old Green Bay
Az eredménykövetőt felesleges nézni, szét lesz offolva az egész. | A tegnapi viszonylag konszolidált volt. |
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3. Az eredménykövető színvonala😉

Jó szurkolást mindenkinek!!!Old Green Bay
😀 😀 😀
Én ma egy kisebb társassággal nézem a meccset pesten, így nem leszek ott, remélem azért adódik majd még lehetőségem az idei rájátszásban. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Elérkezett ez a nap is. Az utolsó meccs ebben az idényben a Lambeau Fielden.
Szerencsére elmarad a havazás. Tudom, hogy minden télen előjön a téma, de szerintem nem hiányzik nekünk egy havas meccs a PO első meccsén.
Számomra három kulcskérdés adódik. 1. Rodgers lába. A csapat harmadik legtöbb futott yardmennyisége az övé, 6,3 -as átlaggal.(Bortles és Wilson 7 felett vannak). Nagyon tudja mikor lehet futni és több esetben mentett drive-ot ezzel. Szerintem ha lesz rá lehetősége ma is megpróbálja. Ami fontosabb hogy mennyire tud majd kimozogni a zsebből, megfutni és beleállni a dobásokba. Ezt most csak találgatni lehet. Meg kell védeni mindenáron!
2. Mit kezdünk Murray-vel? Reményeim szerint labdaelvesztésbe hajszoljuk😊
3. Az eredménykövető színvonala😉

Jó szurkolást mindenkinek!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Természetesen jövök majd én is drukkolni 😊 Még szerencse, hogy van a Browns mellett egy 2. kedvenc csapatom akiknek lehet ilyenkor is drukkolni 😛

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Ebben a körben a lehető legnehezebb ellenfelet kaptuk, de ez a Tundra, ez Green Bay! Itt a Lambeau Fielden Rodgers az Úr, Nyerni kell!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van valaki aki innen eljönne?
Én lehet felutazom.
 packersclub.hu/merkozesek/hol-nezzem-a-merkozest/


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Cobb kapta el a legtöbb yardot és TD-t slot-ból indulva, a Cowboys pedig a legrosszabb volt a ligában a slot receiverek levédekezésében. Cmon Randall 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Vádli sérülés. Húzódás, és nagy valószínűséggel pár izomrost szakadása.

Jellemzően a gastrocnemius izom szokott sérülni, az izomhas, ín átmenetnél, vagy a has kp tájékán. Ritkábban a m. soleus sérülése, de ez is belefér a "calf"-ba.

Az izomsérüléseknek fokozatai vannak, ettől függ a gyógyulási idő és kimenetel és terápia

Az egyes fokozatnál csak pár izomrost szakad, a 3.asnál teljes izomszakadás.
Az egyesnél konzervatív kezelés, hűtés, non steroid, fiziko, taping, kompresszió. gyógyulási idő 1-3 hét. 3-as fokozat akár sebészi beavatkozás 3-4 hónapon túli is lehet.
Nem olvastam utána, de konkrét kérdésedre ez a "slight tear" sztem max húzódás, pár izomrost szakadással (Grade I). Ha csak ez van, ez miatt sztem tuti játszani fog. (mégegyszer mondom nem olvastam utána, nem ismerem annyira a Green Bayről az infokat)diverdoc
Igazán köszönöm, rendes Tőled!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Vádli sérülés. Húzódás, és nagy valószínűséggel pár izomrost szakadása.

Jellemzően a gastrocnemius izom szokott sérülni, az izomhas, ín átmenetnél, vagy a has kp tájékán. Ritkábban a m. soleus sérülése, de ez is belefér a "calf"-ba.

Az izomsérüléseknek fokozatai vannak, ettől függ a gyógyulási idő és kimenetel és terápia

Az egyes fokozatnál csak pár izomrost szakad, a 3.asnál teljes izomszakadás.
Az egyesnél konzervatív kezelés, hűtés, non steroid, fiziko, taping, kompresszió. gyógyulási idő 1-3 hét. 3-as fokozat akár sebészi beavatkozás 3-4 hónapon túli is lehet.
Nem olvastam utána, de konkrét kérdésedre ez a "slight tear" sztem max húzódás, pár izomrost szakadással (Grade I). Ha csak ez van, ez miatt sztem tuti játszani fog. (mégegyszer mondom nem olvastam utána, nem ismerem annyira a Green Bayről az infokat)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Mindenesetre Romo sem edzett tegnap... Kicsit csalódott lennék, ha kettejük csatája elmaradna. Bár Áronért azért jobban aggódom.James007
Romo egész szezonba megkapta a szerdát pihenőnek,ez már kb rutin nála.Tehenész
Ach so.. Így könnyű 😊

De kell is neki, mert jól megpaskolták néhányszor a cicák. (Most sem lesz ez másként, csak most férfiemberek fogják kergetni 😉 )James007
paskolástól függetlenül kapta meg minden héten, a tavalyi hátműtéte miatt volt, plusz hogy még a Skins ellen is megsérült...
egyedül akkor edzett, amikor rövid hét után fogadtuk az Iggles-t Hálaadáskor, mondjuk akkor injekciót sem kapott, meg is látszott a dobásain...
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mindenesetre Romo sem edzett tegnap... Kicsit csalódott lennék, ha kettejük csatája elmaradna. Bár Áronért azért jobban aggódom.James007
Romo egész szezonba megkapta a szerdát pihenőnek,ez már kb rutin nála.Tehenész
Ach so.. Így könnyű 😊

De kell is neki, mert jól megpaskolták néhányszor a cicák. (Most sem lesz ez másként, csak most férfiemberek fogják kergetni 😉 )James007
ám legyen,ha ugyan az lesz a végkimenetele a meccsnek 😛 tony biztos elviselnél azt a pár sacket a győzelemért 😀
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hát Corner ügyeben én lehet egyedül leszek a véleményemmel de nálam Tramon : igen is jó idényt hoz én simán elégedett vagyok vele , azon lehetne polemizálni h ehhez mérten is nincs-e túl fizetve ( de ) viszont normális összeggel én újra szerződnék vele ..
Hayward: vele is elégedett vagyok benne látom még a fejlődés lehetőségét is a pénze se durva..ha Tramon megy mindenképpen ő fog elő lépni
Shields: nah ő ugye szerződés hosszabbítás után van , vele a szezon elején nagyon nem voltam elégedett , javult azért így a végére de ennyi pénzért többet várok
House: sérült volt sokat de amikor játszott sztm biztató volt
Bush: keveset volt cb poszton a pályán ezért ott értékelni nem igen tudom , viszont a spec csapatba kell nagyon
Demetri Goodson: ő talán nem is játszott cornerként , de aztán lehet 😀 bennem mély nyomot nem hagyott , előszezon meccseken játszott ott sztm gyenge volt , lehet h látják benne a potenciált és egy projekt egyenlőre sztm kevés

Még megemlíteném itt : Micah Hyde-ot : aki olyan univerzális h játszott esetenként cornert is és azt sem rosszul , safetyként is remek teljesítményt hozott le , spec teamben is is munkálkodik , és van két gyönyörű return tdje is, ő a jövő egyik nagy kedvence lehet , tavalyhoz képest pedig ő a magasan legtöbbet fejlődött játékosunk 😊

Ebből én azt mondom h normális áron maradjon Tramon , de ha nem megy ebbe bele nem kell kétségbe esni , elég mély a keret CB poszton 😊COBBold
Nem vagy egyedül. Szerintem sem volt rossz szezonja Tramonnak, ha összeségében nézzük az egészet. 3 int, 13 pass defense, a legtöbb tackle CB sorból. Igaz Ő minden meccsen játszott és mint kezdő CB meccsenként is több játéknál volt fent mint mondjuk House vagy Hayward. Tehát nem rossz a teljesítménye. Azért néhány meccsen nagyon bántóan megverték, (pl. a Patriots). Ez fokozottan igaz Shield-re is.Tavaly, amikor a az új szerződésért kellett hajtani, jobban ment neki a játék.😊
Nekem a legjobban Hayward és House tetszett.
Hayward a tavalyi hosszú szünet után megint elkapta a fonalat.
House-nak pedig sikerült J. Jonest is kordában tartani, miután a sztár CB-knek nem sikerült.
Összeségében nem rossz a csapat, de azért jó lenne egy igaz shotdown CB, aki nem csak 1-2 meccsen tudja levenni az ellenfél legjobb elkapóját. Ha teszem azt Revis nálunk játszana, kicsit nyugodtabban várnám a vasárnapi meccset. Azért remélem, valamelyik CB jó napot fog ki és nem hagyja Bryant-tet ficánkolni!
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Azt én sem tudom elképzelni h nem játszik Arod , ha azon meccsen vissza tudott jönni , akkor nem tudom elképzelni h 2 héttel később ne lenne ugyanerre képes 😊 Futni nyilván nem fog , és én bevonnék egy extra embert is arra h megtudják védeni mert a blitzek jönni fognak , mondjuk majd abbahagyják ha ezeket Aaron szépen kihasználja 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
itt a következő

 grantland.com/features/green-bay-packers-offensive-line-aaron-rodgers/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Mindenesetre Romo sem edzett tegnap... Kicsit csalódott lennék, ha kettejük csatája elmaradna. Bár Áronért azért jobban aggódom.James007
Romo egész szezonba megkapta a szerdát pihenőnek,ez már kb rutin nála.Tehenész
Ach so.. Így könnyű 😊

De kell is neki, mert jól megpaskolták néhányszor a cicák. (Most sem lesz ez másként, csak most férfiemberek fogják kergetni 😉 )
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Simán végignyomja majd, emiatt nem aggódnék. Lehet a Lambeau leap elmarad majd de szerintem kívülről nekünk nem is nagyon fog feltűnni.JayB
+1. Nyilván tudták ezt korábban is, csak nem verték nagy dobra.

Injury report
Limited: QB Aaron Rodgers (calf), CB Davon House (shoulder), TE Brandon Bostick (illness), DL Josh Boyd (knee), G Josh Sitton (toe), S Sean Richardson (knee)

MM:
On Aaron Rodgers:
Practiced in the team periods. Looked good. Took probably 50-60 percent of reps. … We have a game plan. He did everything we asked of him today.


On Davon House:
Looks like he's put together two good practices. We'll see what tomorrow brings. He's moving along. He looks good.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mindenesetre Romo sem edzett tegnap... Kicsit csalódott lennék, ha kettejük csatája elmaradna. Bár Áronért azért jobban aggódom.James007
Romo egész szezonba megkapta a szerdát pihenőnek,ez már kb rutin nála.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Simán végignyomja majd, emiatt nem aggódnék. Lehet a Lambeau leap elmarad majd de szerintem kívülről nekünk nem is nagyon fog feltűnni.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Mindenesetre Romo sem edzett tegnap... Kicsit csalódott lennék, ha kettejük csatája elmaradna. Bár Áronért azért jobban aggódom.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Dabason van egy doki, aki combizomszakadást tett helyre 10 nap alatt. Igaz, majdnem besz@rtam, amikor belémvágta a két tűt, de aztán 1 hét múlva már edzettem. Gondolom az Packersnél a lehető legjobb feltételei vannak a gyógyulásnak és nem kell Dabasra jönnie Áronnak.James007
Ha Dabasra jön, nem lesz PO, mi viszont egy kurva nagy élménnyel leszünk gazdagabbak. Haza se engedjük training campig! Majd megszereti a rétest!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Dabason van egy doki, aki combizomszakadást tett helyre 10 nap alatt. Igaz, majdnem besz@rtam, amikor belémvágta a két tűt, de aztán 1 hét múlva már edzettem. Gondolom a Packersnél a lehető legjobb feltételei vannak a gyógyulásnak és nem kell Dabasra jönnie Áronnak.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
meg kéne kérdezni diverdoc-ot a Ninerstől

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.