Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Remélem, szép szerepléssel búcsúzunk a Lambeau-tól. Kulcs lesz szerintem, hogy Adams, Quarless, Lacy mennyire tudnak nagyot alakítani a passzjátékban. Van egy olyan érzésem, hogy Nelsont és Cobb-ot eléggé leveszi ez a "lesajnált" Dallas secondary, továbbá, hogy nagy nyomás lesz (az idén megszokottnál nagyobb) Rodgersen. Remélhetőleg jól futunk majd...
Go Pack Go!Gergőbácsi
félig-meddig bejött...😊
NFC döntő!!! Gyógyuljunk és menjünk neki, nem rajtunk a teher. Van esélyünk, még ha az esélytelenebbek nyugalmával indulhatunk is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Nem várok sokat a jövőhéttől de mit számít, ez a szezon sikersztori, ismét! Kössz Loui élete hogy erre az útra tereltél jó pár éve! 😀
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szép volt srácok, nektek szurkoltam! 😊
Sok sikert Seattleben!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Grat Srácok! A-Rodnak jobbulást. Most már nyerjétek meg a SB-t!Mr. Bombastic
Remek csata volt és két remek csapat. Le a kalappal a Cowboys ellen. Jó csapat, remek játékosokkal és nagyon tudnak küzdeni. A magyar szurkolóiknak pedig egy csillagos ötös sportszerűségből!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A támadófal elképesztő jó. Vagy 5 olyan dobás volt, mikor Rodgers állt a zsebben, mint egy zsámoly és 5 másodpercig tartották. S nem kell extra blokkoló sem, 5-en megoldják.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Gratulálok srácok, minden elismerésem!!! Hatalmas meccs volt!!! 😉
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!mozsár
Nem szabad a tévének közvetítenie, mert én úgy láttam csak akkor sántított, ha úgy érezte mutatja a kamera, a 3. negyed közepétől ezt is elfelejtette. Kameraérzékenység. De a nép megeszi, ahogy látom.füligjimmy
Na persze. Az első félidőben csak viccből nem állt bele a dobásaiba rendesen és emiatt csak viccből dobott olyan homályokat, amelyeket még Ponder is megirigyelt volna.. | Végül is, ha ez a terv része volt, akkor jól elaltatta a dallasi védőket... |
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
régi mondás, hogy igazság sok van, de törvény csak egy. és hiába van egy megkérdőjelezhetően ésszerű szabály, az attól még szabály, a bírókat meg kötelezi. itt le is lehet zárni a Bryant catch témát, bár szerintem visszajöttünk volna, a második félidőre nagyon belelendültünk, sokkal jobb volt az O.

szóval felesleges a bírózáson rugózni, és jó lenne ha nem változna csatatérré a topic, készüljünk a Seahawks ellen.

basszus, ez lesz Packers szurkolói karrierem 3. NFC döntője, GO PACK GO!!!!
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Grat Srácok! A-Rodnak jobbulást. Most már nyerjétek meg a SB-t!


több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Sok sikert a Lombardiig vezető úton!gyeek
köszönjük, Nektek pedig óriási grat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!mozsár
Nem szabad a tévének közvetítenie, mert én úgy láttam csak akkor sántított, ha úgy érezte mutatja a kamera, a 3. negyed közepétől ezt is elfelejtette. Kameraérzékenység. De a nép megeszi, ahogy látom.füligjimmy
nagyon rákattantál erre - volt vagy 4 play ahol simán futhatott volna (tudja mikor kell) de inkább totyogott és passzolni próbált

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Sok sikert a Lombardiig vezető úton!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
WE DON'T LOSE AT LAMBEAU!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!mozsár
Nem szabad a tévének közvetítenie, mert én úgy láttam csak akkor sántított, ha úgy érezte mutatja a kamera, a 3. negyed közepétől ezt is elfelejtette. Kameraérzékenység. De a nép megeszi, ahogy látom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
hát ezt a meccset még át kell értékelni
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Szívroham kétszer. Rodgersnek rendbe kell jönnie jövőhétig, mert akkor vége lehet a szezonnak. A videóbírós ítélet meg korrekt volt. Nyilván megint megy majda a vita, hogy bírók kedvencei vagyunk és kétes a bírói ítélet. Ebbe én nem megyek bele, nem is érdekel. Örüljünk annak, hogy mehetünk Seattlebe!!! A Boys-ban meg benne van a potenciál, hogy jövőre is ott legyenek.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem térek magamhoz. még mindig remegek 😊
most ki a meccs MVP ? Áron, Adams, COBB ? A faszt érdekel, nyertünk 😀

++ vajon ki súghatott MM-nek a második challenge-nél ? Magától jött az ihlet mint mindig ?

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
jó meccs volt,fél lábon is hozta a szintet Rogers 😊
jövő hétre valami hiper szuper kúrát nyomathatnának a sérülésére,Hawks ellen nagyon kellene egy egészséges 12-es 😊

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratulálok! Sok sikert a továbbiakban.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!MaG1Xx
Nem tudom mit nyomtak bele a félidőbe a lábfájása ellen, de ugyanazt kérjük a következő meccsen, de már az elején!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Úristen milyen meccset nyertünk meg. PO-ban!!! Otthon!!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
DIV döntő, emberek!!44 négy!
Hu, ez nem volt egyszerű meccs. Első félidőt felejtsük el gyorsan, Aaront meg foltozzák össze jövő hétre (bár második félidőben már egész jól működött😀 ).
GOPACK!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Hajrá srácok, nagyon szurkolok nektek.Boston
Szerintem te is kellettél hozzá! 😊

Hú, de nehéz volt!
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Hajrá srácok, nagyon szurkolok nektek.

Do your job
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
ESPN Stats & Info @ESPNStatsInfo
Aaron Rodgers has thrown 477 straight passes at home without an interception.empty taxi
most úgy érzem, fog dobni, de bízom benne, hogy felülemelkednek majd ezen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.