Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
nem néztem ki ilyesmit a csapatból. sajnos megérdemeltük

GB
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ezt megérdemeltük. Ilyen kritikán aluli O játékkal nem lehet PO meccset nyerni. Tálcán kínált győzelmet így elkúrni, hihetetlen.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
teljesen megérdemeltük
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Én mindjárt befosok az izgalomtól.

Remélem odab@szunk!

Go Packs

GB
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Na végre egy két hang, azt hittem, elmarad a meccs. A követés esetleges lesz, a játékunk remélem nem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Hajrá!

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
felpattanok ide ma 😀 ha már JayB is megtette nálunk tavaly, tavalyelőtt meg azelőtt 😊

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ó bázz, mostmár én is ideges vagyok. Majd ránézek követőre de úgyis követhetetlen lesz.😀

Nah GO PACK!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok, a legjobbakat. (remélem azért a seahawksot legyőzitek)xD

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A rohadt életbe, de ideges vagyok már! Kezdődjön már végre, aztán mindent bele.
Az eredménykövető hanyagolva lesz részemről is.
GO PACK GOOOOO!!!
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Emlékezetes meccsre számítok. 20-18-as győzelmet álmodtam, de ha kisebb arányban nyerünk sem zavar.
Simán benne van, hogy Rodgers 5 perc után rásérül a lábára. Én ettől tartok a legjobban.
Kb. minden leírtatok én csak annyit tennék hozzá, hogy szükség lesz 2-3 "play of the week"-re, hogy megzavarjuk az ellent.
Jó szurkolást mindenkinek!Old Green Bay
Rogers nem is sérült , csak fél lábbal már a döntőben van! 😀
Nyomjátok keményen ma!! 😉
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Faszányos szelek várhatóak az eső mellé, ez "kedvez" a féllábú passzjátéknak, de sebaj, így is jó lesz! Crosby vajon mire gondolhat?Gergőbácsi
hogy sok-sok extrát kell majd bevágnia 😀gamerkr
biztos ebben bízik, inkább mint a hosszú field goalokban 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Faszányos szelek várhatóak az eső mellé, ez "kedvez" a féllábú passzjátéknak, de sebaj, így is jó lesz! Crosby vajon mire gondolhat?Gergőbácsi
hogy sok-sok extrát kell majd bevágnia 😀

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Faszányos szelek várhatóak az eső mellé, ez "kedvez" a féllábú passzjátéknak, de sebaj, így is jó lesz! Crosby vajon mire gondolhat?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hát ma a baráti társaság a Hootersben követi figyelemmel az NFC döntőt, így az eredménykövetőben nem tudok majd szorítani a GB-nek, de ez úton is: Hajrá GB! Beat Hawks! 😊 Jó meccs nézést mindenkinek!MirrMurr
Dekoltázsos fotókat tessék posztolni😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hát ma a baráti társaság a Hootersben követi figyelemmel az NFC döntőt, így az eredménykövetőben nem tudok majd szorítani a GB-nek, de ez úton is: Hajrá GB! Beat Hawks! 😊 Jó meccs nézést mindenkinek!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Este én se leszek az eredménykövetőbe, amúgy is PO meccseken lehetetlen követni, úgy szét van offolva, és közösen nézem meg egy hawksos ismerősömmel egy kocsmába.
Megbeszéltük, ha valaki TD-t szenved el fizet egy sört, mivel már 7re odaérünk alapozás is lesz, remélem éjféltájt örömmámoros órdítás hatására keltem majd fel a környéken lakókat. 😀

Green and Gold till I'm Dead and Cold!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
A Dallas ellni meccset kicsi fiammal /39éves/közösen néztük ....... nála...
Nyertünk.
Ma is be szemtelenkedek hozzá.............hátha .....😛😛

GO Packers GO...

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem eredmenykovetozom, szóval jó szurkolast nektek is GB fanok. Ha itt sikerül tovabbjutnotok és a Dallas/Seattle kettoson tovabbjutva döntőbe menni, akkor senki sem foghatja semmilyen szerencsére,mert az domináns teljesítmény lenne. Szóval kalappal,győzzön a jobb. Bucira verünk titeket 😀
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Emlékezetes meccsre számítok. 20-18-as győzelmet álmodtam, de ha kisebb arányban nyerünk sem zavar.
Simán benne van, hogy Rodgers 5 perc után rásérül a lábára. Én ettől tartok a legjobban.
Kb. minden leírtatok én csak annyit tennék hozzá, hogy szükség lesz 2-3 "play of the week"-re, hogy megzavarjuk az ellent.
Jó szurkolást mindenkinek!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GameDay!
Ma is nyerünk!


több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ez jutott eszembe:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egyébként meg a múlt héten megvertünk egy volt wisconsini középiskolás qb által vezetett csapatot, most itt a lehetőség, hogy folytassuk a sort a Badgers volt irányítójával.. 😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A LoB ellen csak 100% precizitás lehet eredményes mind a WR-ek, mind Áron részéről. Ha úgy dob, ahogy a múlt héten az első félidőben, amikor szinte egy dobásba sem tudott normálisan beleállni, akkor esélyünk sem lesz passzal haladni. Ha viszont úgy, ahogy a másodikban, akkor Sherman is gyakran fogja rázni a fejét. És ekkor már csak Lynch és Wilson futásait kellene kontrollálni. Nem is olyan bonyolult ez... 😀

Én bízom a csapatban. Remélem mindenki maximálisan odateszi magát és akkor majd meglátjuk, hogy ez mire is lesz elég egy qrva jó Seattle ellen, idegenben. Nem is kívánhatna az ember izgalmasabb vasárnapot! 😊
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ok, akkor én azt mondom, hogy csalódnék, ha nem jutnánk a SB-ba. Már az első fordulót követően, az itt megjelenő hullaházi hangulatban is azt mondtam, hogy az eredménytől függetlenül nem lettünk nagyon elverve, az eredmény túlzó volt. Rengeteg buta hiba (főként büntetések) + Sherrod kellett ahhoz a vereséghez. Ha minden jól megy, akkor most sem Sherrod (ez szinte biztos 😛 ), sem B.Jones nem fog minket boldogítani. Nyilván egy egészséges Rodgers-szel "könnyebb" lenne, de én azt mondom, hogy így is meg kéne lennie. Sherman ignorálását akkor sem értettük, de most, hogy a fal elég jól összeállt, remélhetőleg megvédik Rodgerst és lesz ideje mindig kiválasztani a legjobb opciót, akármelyik DB is van a közelében, Lacy és Starks pedig szépen őrlik majd a védők erejét és nem engedik nagyon mélyen védekezni a Seattle-t. McCarthy-ban nagyon bízok.