Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, innentől van az, hogy már csak röhögni lehet a dolgon.

 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151040508791193&set=a.441597086192.209834.192761551192&type=1&theater
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na lássuk csak, 2010-ben MNF-et játszottunk ugyanígy a harmadik héten. A Bears elvert minket (kritikus James Jones fumble), úgy álltunk 2-1-el, Áron-t akkortájt háromszor sackelték (A Bears nullaszor), idén 16-szor. Akkor Grant-el eltűnt a futójáték (Phily ellen IR), idén van egy Benson, aki azért mutatta, hogy bírja a 'heavy workload'-ot, egy felépülő Starks.

Akkor egy MVP forma közelében sziporkázó Rodgersünk volt, és hasított az O, most kicsit dadog a dolog, gyönyörűen leszedik a WR-eket, Nelson-ból alig láthattunk valamit eddig. A O-line minden bizonnyal nem ismételi meg ezt a teljesítményt a 8 sackel, mert különben megnézhetjük magunkat. Nincs veszve semmit, vasárnapra felszívják magukat a fiúk, tudják hogy egy esetleges győzelem mit okozhat a Saints-nek, nekünk ugye egy .5-es mérleget 😊

Meg kell tenni mindent, hogy ne ezen a hülye losson múljanak a fontos dolgok az év végén...

több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Sajnálom a Packers-t, ezt nem érdemelte meg !
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
hát eddig én is azért néztem, mert szórakozás, de ezek a bírók😕
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Sokmindenben igazad van, de olvasd vissza csebi első hozzászólását a meccs után. Így egy emberi lény nem viselkedik, ahogy ő. Plusz most délután néztem végig a meccset és utána kb tíz perccel írtam be ide annak hatása alatt. De még most is remegek az idegtől. Pedig nem szoktam a meccseken túlzottan idegeskedni.zolten
Hát csebi sem úriemberként viselkedett, az tagadhatatlan. 😊
A meccsről meg csak annyit, hogy csak meccs.
Azért nézünk focit, azért ez a hobbynk, hogy ettől jobb, tartalmasabb, szórakoztatóbb, izgalmasabb legyen az életünk. Nem azért, hogy még egy plussz stresszfaktor behozzunk, amin idegelhetjük magunkat. Vagy legalábbis én.

több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Sokmindenben igazad van, de olvasd vissza csebi első hozzászólását a meccs után. Így egy emberi lény nem viselkedik, ahogy ő. Plusz most délután néztem végig a meccset és utána kb tíz perccel írtam be ide annak hatása alatt. De még most is remegek az idegtől. Pedig nem szoktam a meccseken túlzottan idegeskedni.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
1; több, mint tíz éve nézek NFL-t, az utóbbi 6-7 évben hetente 4-5 meccset, de elgondolkodtam azon, hogy amíg ezek a bírók vannak, nézzem-e a meccseket
2; ezer éve olvasom a fórumokat, de soha se mentem még át egy csapat fórumára sem köpködni, mert ez szánalmas
3; úgyhogy tisztelt csebi menj te a büdös pics@ba innen!zolten
1. Én is hasonló mennyiségben, és mindezt azért, mert szórakoztat. Biztos nem a bírók miatt, ahogy eszembe nem jutna így megbüntetni őket, hogy nem nézem (persze illegálisan, streamen, ingyé') a mecseket többé.
Mondhatnám úgy is, hogy amennyibe kerül, még így is megéri.
2. Miért kéne másnak is azt csinálni, úgy fórumoznia, mint neked? Te nem mész át, ő átmegy. Ilyen a fórum, elmondja amit gondol, te meg ha akarod leszarod.
3. Erre csak a sokat idézett "ez csak egy fórum, ha zavar ne olvasd" kitételt lehetne mondani, de azt biztos trollkodásnak vennék páran. Míg a "menj te a büdös picsába" csak sima orkkodás, az meg más eset. (Én goblinkodni szeretek, néha hobgoblinkodni.)

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Most végeztem a meccsel... Seahawks érdemeiből semmit sem levonva mi a fasz volt ez a végén? Egy ide is oda is megadható elkapás volt, bármilyen döntés születik el lehet fogadni DE ha látják hogy egy teljesen egyértelmű mérkőzést befolyásoló szabálytalanság előzte meg közvetlenül az esetet miért nem nekünk ítéltek? Tudom hogy az már utólag nem befolyásolhat semmit mert nem visszanézhető de számomra érthetetlen, felírnak egy INT-et amivel olyan nagyon nem lehet vitatkozni pláne hogy előtte DPI volt így meg most áll a bál. Gratula a Seahawksnak egyébként, jó csapat készül itten.


UI: Ja egyébként kurva szarok voltunk 😊
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
1; több, mint tíz éve nézek NFL-t, az utóbbi 6-7 évben hetente 4-5 meccset, de elgondolkodtam azon, hogy amíg ezek a bírók vannak, nézzem-e a meccseket
2; ezer éve olvasom a fórumokat, de soha se mentem még át egy csapat fórumára sem köpködni, mert ez szánalmas
3; úgyhogy tisztelt csebi menj te a büdös pics@ba innen!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
szeretnék végre írni a topicba, de nem akarok konfrontálódni senkivel, szal srácok, nfl csevegőbe verjétek ki a kukitokat arra, mekkora álszentek vagyunk és ne itt légyszi. köszi.brk
😊 Na akkor hétvégén Szentek az Álszentek ellen.
Remélem holnaptól sikerül mindenkinek a csapatban koncentrálnia a Saintsre. Nehogy a saját frusztrációjuk miatt még jobban gödörbe kerüljenek. Oda kell tenni mindenkinek magát, még nem ment el a PO. Kíváncsi vagyok, hogy kezeli ismét a nehéz helyzeteket MM. 2010-ben sikerült.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛Medvepapa
Azért biztos, ami biztos Jemnnings jelentkezett még pár pofonért nála. 😀
Sanco
Ami jár, az jár... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛Medvepapa
Azért biztos, ami biztos Jemnnings jelentkezett még pár pofonért nála. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.Szobi22
ugyanebben bízom én is. saints elleni meccsen nagyon fontos lesz, hogy frusztráció nélkül játszunk. ezt most nem nagyon érzem, hogy fog megvalósulni, de bízzunk benne
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, király, felfutott a topik.

Lassan rádöbbennek minden csapat szurkolói, hogy csak jöhetnének vissza az eredeti bírók.

A meccset hál'istennek nem láttam, nem is hinném ,hogy meg fogom nézni. Ezért ezt az egy szituációt tudom csak minősíteni, és ez nem lett volna szabad, hogy TD legyen valóban. Shields kitolása után nem lett volna miről beszélni, az meg tényleg minimum érdekes, hogy ez catch.
Ellenben ha Jennings elüti a labdát, ahogy azt kéne, szintén nincs miről beszélni.

Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
Hol láttál te olyan sporit, aki OPI-t fújt az utolsó támadásnál ENDZONE-ban?
És utána hol láttad legközelebb?

nem is te lennél Sobri.
a lényeg ott sikkadt el, hogy Jennings elkapja, biztosítja, azaz magához huzza a labdát, Tate beakasztja az EGYIK kezét, a másikkal Jennings csuklóját fogja, majd amikor mennek lefelé a jobb kezével megfogja Jennigs sisakját és földetérés után kezd bírkózni mindkét kezével. addig bizony a DB birtokolta a lasztit. ezentúl tökmindegy ki szedi le a labdát mindig az offense nyeri alapon dől majd el, mert ezt sugallod.
ez akárhogy fényezed ez hibás bírói döntés volt és megfosztották a GB-t egy jogos W-től.
amit nem értek, hogy az emeleten nem cserebírók nézik a playeket. ezt hogy sikerült benézniük??!!?petey
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
én kérek elnézést.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Úgy, hogy előtte a visszavont Finley TD-nél már meg kellett volna adni a first downt... nem térek magamhoz... Ha valaki ezek után azt meri mondani, hogy minket nyomnak a bírók.. Nem is az idegesít, hogy a Td-t megadták, hanem hogy előtte Tate kilökte Shieldset, ááá....Hurka
Azt én sem értettem, hogy hogyan jött ki nekik a TD-nél 1st down helyett, hogy az 1 és 1/4 yardosra kell tenni a tojást. :o
De szerintem a Finleyvel szemben befújt DPI-re gondolt, még az utolsó negyed elején.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
NFL.com-n láttam egy videót h nézik a visszajátszást az öltözőben a játékosok és a magasban a középső ujjak...csebi
Na ne szórakozz! 😀 Azt hittem kint a pályán, vagy a stadionból kifele jövet, vagy akármilyen nyilvános helyen, de az öltözőben...
Egyrészt, ha az öltözőben vannak, akkor annak mi köze a közszerepléshez? Másrészt, ha az alább linkelt videóra gondolsz én egy darab egyedülálló középső ujjat sem látok.
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000066005/Jennings-sarcastically-credits-refs?module=HP11_content_stream
Sanco
nem ezt láttam, egy másikat telefonon... de most megnéztem gépnél és telón rosszul láttam, valóban nem volt ujj mutogatás csak kéz felemelés... így ezt a részét visszaszívom, de a tweeteket továbbra is tartom...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
varin Green Bay Packers 45 — Packers & Giants fan
Rettenetes ezt visszanézni...
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
“@TJLang70: Got fucked by the refs.. Embarrassing. Thanks nfl”

Hurka, akkor most ő sem sportember többé??

egyébként srácok átérzem, és nem, később sem lesz jobb. 😕Danna
Ez is gáz nagyon, de valamennyire most már át tudom érezni a helyzetet, de ilyet akkor sem szabad kiírni
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Úgy, hogy előtte a visszavont Finley TD-nél már meg kellett volna adni a first downt... nem térek magamhoz... Ha valaki ezek után azt meri mondani, hogy minket nyomnak a bírók.. Nem is az idegesít, hogy a Td-t megadták, hanem hogy előtte Tate kilökte Shieldset, ááá....
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szeretnék végre írni a topicba, de nem akarok konfrontálódni senkivel, szal srácok, nfl csevegőbe verjétek ki a kukitokat arra, mekkora álszentek vagyunk és ne itt légyszi. köszi
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.