Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Uh. SNF-n a Texansszal játszunk? Hát ez nem egy kellemes hír. Utoljára 2 éve éreztem, h tök esélytelenek vagyunk egy meccsen, sőt, talán még akkor sem. Most kábé elképzelni sem tudom hogy győzhetnénk le a Houstont. Valószínűleg hibátlan teljesítmény kell mindenkitől és csak akkor lehet meg, illetve ha a Texansnak semmi nem jön össze (de erre nem lehet építeni).

Na nembaj, legalább nem azon kell stresszelni,h kikapunk egy Brownstól, inkább fogjuk fel úgy,h itt a lehetőség jól odabaszni egyet a mezőnynek, hogy hello, azért még itt vagyunk..bebop
"We're nobody's underdogs" - ismerős ? 😀

sok minden kell ahhoz, hogy megnyerjük a rangadót, Texans a legkomplettebb csapat jelenleg, kérdés tudnak-e akkorát botlani.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Benson, Bishop IR, tehát valamelyikük biztosan nem jön vissza. Nagyon rossz hír. Benson mégiscsak egy igazi RB, akire régóta vártunk, Bishopot meg csak fantasyban tudja megfelelően helyettesíteni Smith, a pályán ég és föld a különbség kettejük között.Sanco
azt olvastam, hogy Benson jöhet vissza, ergo Bishop biztos nem jön (meg kell mondani, ki jöhet). Amúgy szezon elején is mondták, hogy Bishop nem valószínű, hogy visszatér

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Benson, Bishop IR, tehát valamelyikük biztosan nem jön vissza. Nagyon rossz hír. Benson mégiscsak egy igazi RB, akire régóta vártunk, Bishopot meg csak fantasyban tudja megfelelően helyettesíteni Smith, a pályán ég és föld a különbség kettejük között.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Kidőlt a kezdő futónk? Kritikán aluli a védelem? A Texans 5-0-s mérleggel áll? Minden ellenünk szól? Most tuti győzni fogunk. A gödör legmélyéről már csak felfelé lehet menni.
több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
Uh. SNF-n a Texansszal játszunk? Hát ez nem egy kellemes hír. Utoljára 2 éve éreztem, h tök esélytelenek vagyunk egy meccsen, sőt, talán még akkor sem. Most kábé elképzelni sem tudom hogy győzhetnénk le a Houstont. Valószínűleg hibátlan teljesítmény kell mindenkitől és csak akkor lehet meg, illetve ha a Texansnak semmi nem jön össze (de erre nem lehet építeni).

Na nembaj, legalább nem azon kell stresszelni,h kikapunk egy Brownstól, inkább fogjuk fel úgy,h itt a lehetőség jól odabaszni egyet a mezőnynek, hogy hello, azért még itt vagyunk..

GB
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem azért nem került fel senki Benson helyére, mert Sherrodot hozzuk majd fel a PUP listáról.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Perry 15K bünti a Luck hitért..csak én nem értek vele egyet?Hall Of Green
pedig az már akkor is látszódott, hogy clean tackle.brk
lassan az irányítók átmennek flag fociba

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Első blikkre helmet to helmet szituációnak látható, de nem az. Perry egyértelműen a sisakja alatt találja el Luck-ot. Maximum az állvédőjéhez ér hozzá, ami még a szabályok szerint engedett! Szerintem nem történt szabálytalanság. De... az okosak biztosan jobban tudják...
Ugye a zebrák is ezt a szabálytalanságot mondták be. Ami miatt eltudom képzelni, hogy megkapta ezt a büntetést (gondolom csak a többszöri megnézés után döntöttek az összegről, ha nem akkor valaki javítson ki!), az nem más mint, hogy túlságosan is hard hit-nek ítélték meg és ezzel akarták szankcionálni. Na most! Kérdezem Én: Mi számít annak? Hol van ennek a határa?
Nehéz meghúzni és megállapítani de egy személyes vélemény: ennyire ne óvjuk már a QB-ket...
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Perry 15K bünti a Luck hitért..csak én nem értek vele egyet?Hall Of Green
pedig az már akkor is látszódott, hogy clean tackle
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Perry 15K bünti a Luck hitért..csak én nem értek vele egyet?

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azért jó volt látni olyan futót a backfielden, aki úgy fejezi be a futásokat ahogy kell, rengeteg negatív yardos playt mentett meg, a falnak a pass blokkolással is gondjai voltak illetve vannak, nem hogy a futással. 😊

Green kezd vasárnap este, de hogy a Jennings-Finley-Raji trióból kik játszanak, a jó ég tudja.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Benson IR-en, de később reaktiválható.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Sajnos Benson (míg egészséges volt) nem tett hozzá annyit az offense-hez mint sokan vártuk volna (köztük főleg én 😀 ). A meccset sajnos nem láttam (3éve az első vasárnap, amikor ki kellett hagynom GB vagy Bengals meccset, a szar kolinet miatt). Ami nagyobb baj, hogy A-Rod elég sok picket dob, szinte meccsenként 1et, ami hosszú távon rengeteg lesz, főleg hogy a D nem az a turnover gyár mint eddig volt.
A legrosszabb az egészben, hogy a szezon előtt lesajnált Vikings sokkal jobban áll nálunk, holott én simán top3 picket vártam tőlük év végére. Ha idén nem lesz PO akkor komolyan el kell gondolkozni a D újraszabásán, mert amit eddig nyújtanak az katasztrófa, igaz az O sem villog sajnos úgy mint tavaly (bár azt az évet valószínűleg senki nem tudná megismételni, még Aaron sem :/ )

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks-ra kíváncsi vagyok, ugye ő a múlt héten edzett először?gamerkr
A 3. héten már LP volt, a 4. héten meg FP, most meg nem volt benne az Injury Report-ban, szóval lehet, hogy játékra kész lesz.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rég voltunk ekkora underdogok egy meccs előtt. Ha Benson IR, tuti várható egy running back igazolása. Pedig tényleg úgy tűnt kiegyenlítettebb lesz az offense.

Starks-ra kíváncsi vagyok, ugye ő a múlt héten edzett először?

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
5 hét alatt több vereséget láttunk, mint a tavalyi szezonban összesen.
Nagyon várom a meccset, valóban mérföldkő lehet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Benson legalább 6-8 hétre kiesett, ha műteni kell, akkor az egész szezonra.
Túl szép is volt, hogy igazi RB-kel álltunk föl. :\Sanco
Ez elég gáz.
A Texans ellen valami hihetetlen futás elleni védekezés kell. Ma is jól muzsikált FosterOld Green Bay
Raji nélkül? 200 yard...
Szépen kijön a sec gyengesége, mert még mindig nincs olyan tisztességes passrush, mint 2 éve. Gyanítom a levegőben is kapunk vagy 300at.

Az offense oldalon meg azt érzem, hogy Aaronnak nagyon is hiányzik Jennings. Lehet megzavarta az is, hogy meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy Jennings jövőre elmegy, végülis amióta kezdő, együtt játszottak.

Alternatív lehetőségként itthon lehetne tartani, ha jövőre Pickett visszavonul, vagy elengedjük (5.4 milka lesz a keresete jövőre), végülis már 34 éves lesz, első körben meg egy jó DE kéne. Más kérdés, hogy a fal egyik alappillére lett.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Benson legalább 6-8 hétre kiesett, ha műteni kell, akkor az egész szezonra.
Túl szép is volt, hogy igazi RB-kel álltunk föl. :\Sanco
Ez elég gáz.
A Texans ellen valami hihetetlen futás elleni védekezés kell. Ma is jól muzsikált Foster

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Benson legalább 6-8 hétre kiesett, ha műteni kell, akkor az egész szezonra.
Túl szép is volt, hogy igazi RB-kel álltunk föl. :\
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
A Packersnews megszavaztatta hogy kit kell leginkább hibáztatni a tegnapi vereség miatt:
20% secondary
20% Aaron Rodgers
50(!)% Mike McCarthy
Szerintem ez egy kicsit erős, nem az ő rossz döntései okozták a tegnapi vereséget, inkább a sec hibái, és Raji kiesése okozta a legnagyobb gondot, Aaron pedig komolyan elvesztette a lendületet a második féliőre.kobalu91
McCarthy helyett inkább Dom Caperst kéne elővenni. nehezen értem, hogy tudott ennyit gyengülni a védelem 2010 óta. Barnett elment ugyan, de helyette Bishop jó volt, most Smith is, Cullen Jenkins hiányzik egyedül, de ez sem lehet ok, mert főleg a secondary-vel vannak a gondok. a csoportellenfelek, főleg a Bears ellen van jó gameplanje Capersnek, de nagyjából ennyi minden pozitívuma. ha így folytatódnak a dolgok, szerintem el kéne gondolkodni a leváltásán, mert ennél több lenne ebben a védelemben, mint amennyit Capers kihoz belőle.

choose life
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
A Packersnews megszavaztatta hogy kit kell leginkább hibáztatni a tegnapi vereség miatt:
20% secondary
20% Aaron Rodgers
50(!)% Mike McCarthy
Szerintem ez egy kicsit erős, nem az ő rossz döntései okozták a tegnapi vereséget, inkább a sec hibái, és Raji kiesése okozta a legnagyobb gondot, Aaron pedig komolyan elvesztette a lendületet a második féliőre.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a sérülésekről lehet tudni valamit? elvileg Finley játszani fog a Houston ellen, bár ez lehet átok inkább mint áldás..Raji,Benson?
Hall Of Green
Benson nem érzi súlyosnak a sérülést, ma lesznek vizsgálatok.

Szerintem Raji sérülése súlyosabb, ami nagyobb baj. A srácokat előre fogom sajnálni vasárnap, Schaub-nak alig kell majd passzolnia. :/

Ami nagyon idegesített, gondolom a def játékosait is, hogy Luck bizonyította mekkora szabadulóművész már most. Már szinte húzták le a földre és ekkor jöttek a nagy playek. Wayne-re pedig akárkit állítottunk, nem jöttünk ki jól a dologból. Meg persze Crosby is most hibázik egy meccsen két field goal-t, igaz 50+ -ról.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sérülésekről lehet tudni valamit? elvileg Finley játszani fog a Houston ellen, bár ez lehet átok inkább mint áldás..Raji,Benson?

még nincs veszve szerintem a season, a Texans elleni meccs vízválasztó lesz az tuti, egy győzelem nagyot dobhat rajtunk, egy zakó meg..viszont ilyen fallal megnézhetjük majd magunkat a no.1 D ellen, ha nem lesz valami nagy javulás. Most nagyon kéne egy olyan D amilyen az SB évben volt..mert ha az offense nem viszi a hátán a csapatot akkor nagy a baj. De azért én még bízok Rodgersben hogy megtalálja a tavalyi formáját, bár ahhoz fal is kéne..

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van visszaút? Két 4:1-es csapat a csoport élén. Kemény lesz.Old Green Bay
nagyok som múlik majd a hátralévő 5 div meccsen.
plusz kezdjünk el reménykedni, hogy ők keresztbeverik egymást.

Ami most jön bye-ig:

Texans L
Rams W (remélem)
Jags W (kötelező)
Cards W (muszáj, mert hazai pálya).

Ráadásul a bye után is egy "puhány" túra jön, Lions-Giants...



Nem akarok vészmadárkodni, de nagyon úgy fest, nehezen lesz meg a PO (lehet, hogy hiányozni fog a Seahawks elleni meccs...)
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Van visszaút? Két 4:1-es csapat a csoport élén. Kemény lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!