Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
El sem hiszem, hogy meg senki nem tette fel a 10yardosra, lassan félóránként nézem, de még semmi 😕
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez volt az első győzelmünk idegenben idén.

Rodgers-nek a Rams ellen meglehet a 150. passzolt TD, most 148-nál áll.

A védelem nem engedett passzolt TD-t, ez azért nem sokszor fordul elő. (utoljára tavaly Chiefs ellen)

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"We're all just tired of answering questions about what happened to the Packers, what happened to me, just getting back to the way we're capable of playing. We haven't gone anywhere."
Találjátok ki ki mondta...kobalu91
Bush?

Tetszett a meccs! Tetszett, hogy volt nyomás Schaubon, aki nem egyszer be is pánikolt olyankor is, amikor messze voltunk tőle. Gondolom ebben erősen közre játszott, hogy az első két driveban kétszer is sikerült bezsákolni. Tetszett, hogy Raji nélkül is sikerült megfogni a futást (mondjuk a Texansra épp nem a középső futások erőltetése jellemző, de BJ azért mégiscsak Raji 😊) és ezzel Schaubra hárítani a mérkőzés megnyerésének feladatát, ami nem is sikerül(hetet)t neki.
Tetszett, hogy Rodgers végre megint a tavalyi formáját idézte, mind összeszedettségben, mind passz pontosságban, de döntéshozatalban is. Volt persze látványos rossz passza pl. az 1.negyedben Jonesnak, amiből akár TD-t is el lehetett volna érni; de az elmúlt hetekben "megszokott" 0,5-1 yardos pontatlanságokból, talán ha 2db volt most. Szerencsére a szintén "megszokott" zsebben totyogást sem nagyon erőltette Rodgers (ill. volt egy látványos szabadulása), nem is volt 8 sack. 😊 Tetszett az is, ahogy a WR-ek is összeszedték magukat és a nehéz labdákat egyaránt. 😊
Ami nem tetszett, az a rengeteg sérülés és a blokkolt punt --> TD kombó. 😕Sanco
Aaron mondta.

Volt is egy ábra meccs közben, amelyik szerint a szélső futásokkal valami 5 yard felett tesznek meg, belsővel meg kevesebb, mint 4.
Azt hiszem az elmúlt meccsek megmutatták, hogy futás ellen jó a D, passz ellen meg nem. Tehát ahol a futás az elsődleges, azok a meccsek inkább behúzhatók.
Amin szerintem el lehetne gondolkozni, hogy a DL egy nagy (Pickett vagy Raji) és két "könnyebb" (Neal, Wilson, Worthy vagy Daniels) legényből állhatna. Feltéve ha éppen 3an vannak fent. Ez működött most.

Finley elkapása szép volt, ellenben lepattant egy másik labda a melléről, nem is kapott többet.
Azért kell még gyakorolni, az egyik külső vállra szánt laszti csak azért nem lett INT, mert Jones megküzdött érte. Inkább a CB-nek ment, mint Jonesnak.

A sérülések remélem nem olyan komolyak.
Ha jól láttam, Brad Jones ment fel ILB-nek Smith sérülése után.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megszenvedtek a srácok ezért a győzelemért (főleg az elmúlt a hetekben), most kijött a lépés. Raji hiányát nem éreztük annyira, mint amire számítottam, a két gyors sack hihetetlenül jól jött a meccs elején. Azért emeljük ki az O-line teljesítményét, 2 sacket engedtek, mindkettő Watt volt.

A sok sérülés viszont aggaszt, főleg Smith és Perry, de Shields is fog hiányozni, csak Bush snapjeit limitáljuk. Persze az ST-ben arathat nyugodtan. 😀

Eddig a vereség-győzelem sormintát hozzuk, ezt meg kell törni, és jól zárni a szezon első felét.

A blockolt punt valóban elég csúnya volt, de inkább egy ilyen meccsen, mint mondjuk később.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
"We're all just tired of answering questions about what happened to the Packers, what happened to me, just getting back to the way we're capable of playing. We haven't gone anywhere."
Találjátok ki ki mondta...kobalu91
Bush?

Tetszett a meccs! Tetszett, hogy volt nyomás Schaubon, aki nem egyszer be is pánikolt olyankor is, amikor messze voltunk tőle. Gondolom ebben erősen közre játszott, hogy az első két driveban kétszer is sikerült bezsákolni. Tetszett, hogy Raji nélkül is sikerült megfogni a futást (mondjuk a Texansra épp nem a középső futások erőltetése jellemző, de BJ azért mégiscsak Raji 😊) és ezzel Schaubra hárítani a mérkőzés megnyerésének feladatát, ami nem is sikerül(hetet)t neki.
Tetszett, hogy Rodgers végre megint a tavalyi formáját idézte, mind összeszedettségben, mind passz pontosságban, de döntéshozatalban is. Volt persze látványos rossz passza pl. az 1.negyedben Jonesnak, amiből akár TD-t is el lehetett volna érni; de az elmúlt hetekben "megszokott" 0,5-1 yardos pontatlanságokból, talán ha 2db volt most. Szerencsére a szintén "megszokott" zsebben totyogást sem nagyon erőltette Rodgers (ill. volt egy látványos szabadulása), nem is volt 8 sack. 😊 Tetszett az is, ahogy a WR-ek is összeszedték magukat és a nehéz labdákat egyaránt. 😊
Ami nem tetszett, az a rengeteg sérülés és a blokkolt punt --> TD kombó. 😕
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊. MarioAna
A WR-ek nem nagyon, bár Nelsonnak is volt egy, de találd ki kinek volt még dropja? Elég látványos..LN
Finleyre tippelnék teljesen véletlenül 😊MarioAna
Remélem lassan megunják a szerencsétlenkedését, és pár picket kapunk valakitől érte 😀kobalu91
mennyi a garantált a szerződésében? Cut és a pénzt kaphatná Jennings.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊. MarioAna
A WR-ek nem nagyon, bár Nelsonnak is volt egy, de találd ki kinek volt még dropja? Elég látványos..LN
Finleyre tippelnék teljesen véletlenül 😊MarioAna
nem is értem miért 😊
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊. MarioAna
A WR-ek nem nagyon, bár Nelsonnak is volt egy, de találd ki kinek volt még dropja? Elég látványos..LN
Finleyre tippelnék teljesen véletlenül 😊MarioAna
Remélem lassan megunják a szerencsétlenkedését, és pár picket kapunk valakitől érte 😀
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊. MarioAna
A WR-ek nem nagyon, bár Nelsonnak is volt egy, de találd ki kinek volt még dropja? Elég látványos..LN
Finleyre tippelnék teljesen véletlenül 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊. MarioAna
A WR-ek nem nagyon, bár Nelsonnak is volt egy, de találd ki kinek volt még dropja? Elég látványos..
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"We're all just tired of answering questions about what happened to the Packers, what happened to me, just getting back to the way we're capable of playing. We haven't gone anywhere."
Találjátok ki ki mondta...kobalu91
Cutler 😛

ja és gratula, nagy győzelem.

én is csak az összefoglalót láttam de gondolom azért Cushing hiányát nagyon megérezte az a D.davemayer
Eléggé. Bár azt kell mondjam, inkább a mi D-nk remekelt, főleg futás ellen. 69 yardot futott teljes Texans O, Foster csak 47-et. Nem is tudom, mikor futottunk többet az ellenfélnél (70 yard.)

Érdemes legalább az összefoglalót megnézni, hogy miket kaptak el a srácok, főleg Jones, de Nelson sem semmi.

Azt azért meg kell jegyezni, hogy Watt nem ember. Valamennyire sikerült tartani, de így is 2 sacket csinált.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
"We're all just tired of answering questions about what happened to the Packers, what happened to me, just getting back to the way we're capable of playing. We haven't gone anywhere."
Találjátok ki ki mondta...kobalu91
Cutler 😛

ja és gratula, nagy győzelem.

én is csak az összefoglalót láttam de gondolom azért Cushing hiányát nagyon megérezte az a D.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
"We're all just tired of answering questions about what happened to the Packers, what happened to me, just getting back to the way we're capable of playing. We haven't gone anywhere."
Találjátok ki ki mondta...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. A-Rod összekapta magát a liga legjobb D-je ellen, és gondolom nem droppolták szarrá magukat a WR-ek 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ilyenre jó felkelni dolgozni 😊 alig várom, hogy elérhető legyen a meccs

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Packers.com alapú sérülés lista magyarul itt:
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/10/seruleslista-6-heti-merkozes-elott.htmltotomario
Ehhez csak annyit, hogy House válla korántsincs rendben. Hasonló a sérülése, mint tavaly Williamsnek, egy rögzítővel edz, a kezét limitáltan tudja váll fölé emelni.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, megvan

Green Bay Packers
28 S Sean Richardson
31 CB Davon House
56 LB Terrell Manning
64 G Greg Van Roten
84 TE D.J. Williams
85 WR Greg Jennings
90 DT B.J. Raji

érdekes lesz a DL
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Főleg, mivel Raji, House, Finley és DJ Williams is Q. Ha lesz inaktív lista, akkor majd okosabbak leszünk
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nagyon várom a meccset, nem tudom miért de jót érzek...annyira minden ellenünk szól..meglátjuk 😊
lesz valaki eredménykövetőben?Hall Of Green
yep
Kíváncsi leszek a futójátékra és a D-re
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
nagyon várom a meccset, nem tudom miért de jót érzek...annyira minden ellenünk szól..meglátjuk 😊
lesz valaki eredménykövetőben?

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Elég érdekes cikk a védelemről, Bob McGinntől.
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-defense-doesnt-get-an-a-for-effort-e976tjn-174061711.html
Tényleg jó lenne látni, hogy (a kereteken belül) vadabban, agressszívebben játszanak a D-ben. És az O-ban is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én felkészültem a mai meccsre, akit lehetett padra ültettem a Packersből fantasyban, van egy két Texans játékosom is. Tavaly, de főleg tavaly előtt bejöttek ezek a dolgok! 😊

Nem várok sokat a meccstől, legyünk az utolsó percig meccsben.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Packers vs. Texans. A Tényezők! Dave írása.
 www.cheesebowl.blogspot.hu/2012/10/packers-vs-texans-tenyezok.html
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Starks kész a játékra!
 blog.packers.com/2012/10/11/williams-tweaked-his-hamstring-starks-ready-jennings-not-sure/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Packers.com alapú sérülés lista magyarul itt:
 cheesebowl.blogspot.hu/2012/10/seruleslista-6-heti-merkozes-elott.html