Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Idén vagy Newhouse marad az LT, vagy Barclay urgik be, Sherrod biztosan nem.

 www.jsonline.com/sports/packers/sherrods-return-unlikely-0t7c4da-176066801.html

"He's not ready," McCarthy said. "That's really all I can tell you. I know he's frustrated, but we all saw the injury. It was a serious injury, definitely something that we're not going to rush him back."

Sherrod suffered broken tibia and fibula bones in his right leg Dec. 18 in Kansas City and had emergency surgery that night.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
így már világos 😊.
abba meg bele sem gondolok már, hogy abba a korba értem, amikor az újoncok már fiatalabbak tőlem 😕. Sőt, Cobb is egy hónappal 😂MarioAna
Te szegény 😀
Woodson, Saturday és Driver aki idősebb nálam.
Szólíthatsz bácsinak :p 😀
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
így már világos 😊.
abba meg bele sem gondolok már, hogy abba a korba értem, amikor az újoncok már fiatalabbak tőlem 😕. Sőt, Cobb is egy hónappal 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Igaz, elég félreérthető voltam, a nagy tehetséggel Cobbot illettem. Gergőbácsi
Szerintem elsősorban a sokoldalúsága miatt hozták (remek visszahordó, fut, passzol is, ha kell), de gyanítom hogy láttak benne potenciált. Ha megnézed a wiki oldalát, eléggé sokoldalú.

"Cobb played collegiately at the University of Kentucky. During his freshman year was named to the SEC All-Freshmen team at Quarterback playing in 11 games and starting 4 at quarterback. He scored 2 throwing, 2 receiving, and 7 rushing touchdowns during his freshman year.
In his sophomore season, he played mainly at the wide receiver position but, also played a significant role in the offense/special teams returning kicks, place kick holding, receiving, and also performing the quarterback role in the "Wildcat" formation, and scored 4 receiving, 1 returning, and 10 rushing touchdowns during the 2009 season.
In his junior season, Cobb scored a touchdown on a punt return against Western Kentucky. Head coach Joker Phillips said, "He's one of the best leaders I've ever been around." On October 9, 2010, Cobb scored four touchdowns against an undefeated Auburn team, tying the Kentucky school record for career touchdowns at 32. He was also the first player to score a rushing, passing, and receiving touchdown in the same game for the University of Kentucky since Shane Boyd in 2003."

Ezek után azt várom, lesz e olyan meccse, amikor elkap, fut és passzol TD-t. 😀
Azt nem zárom ki, hogy van olyan play a playbookban, amikor passzol.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Aki figyeli a college footballt, lehetett látni előre, hogy ekkora tehetség?
Remélem, az elmúlt hetekben jól bántak Pocakkal, és visszatérhet a pályára...Gergőbácsi
lehet csak nekem van reggel azért nem értem, hogy ki(k)re gondolsz? 😀
Pocak az talán Raji, annyi kreativitásom van, de a nagy tehetség ki lenne? MarioAna
Igaz, elég félreérthető voltam, a nagy tehetséggel Cobbot illettem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Aki figyeli a college footballt, lehetett látni előre, hogy ekkora tehetség?
Remélem, az elmúlt hetekben jól bántak Pocakkal, és visszatérhet a pályára...Gergőbácsi
lehet csak nekem van reggel azért nem értem, hogy ki(k)re gondolsz? 😀
Pocak az talán Raji, annyi kreativitásom van, de a nagy tehetség ki lenne?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Az jó lesz, ha kicsit tudunk fejlődni futásban, elképzelem, ahogy az ellen D-line-ja egy pillanatig csak néz, hogy né' má', ezek ilyet még nem nagyon nem csináltak... A futás érdekes lesz, kíváncsi vagyok szerepet kap-e White élesben, illetve valószínű több Crab backfield lesz.
Aki figyeli a college footballt, lehetett látni előre, hogy ekkora tehetség?
Remélem, az elmúlt hetekben jól bántak Pocakkal, és visszatérhet a pályára...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudom, volt e róla szó, de Brett Goode (LS), 2015-ig meghosszabította a szerződését.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver, Donald WR Neck DNP FP FP Probable
Finley, Jermichael TE Shoulder LP LP LP Probable
Jennings, Greg WR Groin DNP Out Out Out
Kuhn, John FB Hamstring DNP DNP DNP Out
Lang, T.J. G Elbow / Wrist LP LP LP Probable
Nelson, Jordy WR Hamstring LP DNP DNP Questionable
Perry, Nick LB Knee DNP DNP DNP Out
Raji, B.J. DT Ankle DNP LP DNP Probable
Rodgers, Aaron QB Calf FP FP FP Probable
Saturday, Jeff C Neck LP LP LP Probable
Shields, Sam CB Ankle DNP DNP DNP Out
Starks, James RB Illness - DNP LP Probable
Woodson, Charles DB Collarbone Out Out Out Out

Amekkora a lista, szinte minden egészséges játékos aktív lesz. A futójáték érdekes lesz, mivel Kuhn is out..
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Cobb.
Gondolkoztam, majd számoltam. Kiderült mennyire is fontos láncszem lett.
7 meccsen vagyunk túl, 435 yard a levegőben, 67 yard futva. Emellett ha jól számoltam, majd 580 yard visszahordásokból...
Ha minden jól megy, minimum 2000 összyardos szezonja lesz.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Belenéztem ma a két utolsó meccsünkbe.
Javítsatok ki, ha rémeket látok, de úgy vettem észre, hogy újabban vannak olyan futások, amikor van guard húzás. Alig emlékszem ilyenre korábbról.
Főleg Lang próbálja, de mérsékelt sikerrel. Volt, hogy bejött, de volt, hogy Sittonnak ment, át sem jutott a túloldalra.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nyert a Tampa! Így ha nyerünk a hétvégén, akkor beérjük a Minesotát!totomario
Remélem vigyáznak az ilyen trap game-ekkel, ilyenkor szoktunk bosszankodni... Remélem a fejekben van még valahol a Colts és a Seahawks meccs.Gergőbácsi
csak nem lesz baj
ráadásul azon a meccsek idegenben voltak, ez itthon van.
MJD nem lesz, Gabbert nem 100%os (reméljük nem sérül meg a sok sack miatt), Haywardnak és Matthewsnak jó napja lehet 😀
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nyert a Tampa! Így ha nyerünk a hétvégén, akkor beérjük a Minesotát!totomario
Remélem vigyáznak az ilyen trap game-ekkel, ilyenkor szoktunk bosszankodni... Remélem a fejekben van még valahol a Colts és a Seahawks meccs.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nyert a Tampa! Így ha nyerünk a hétvégén, akkor beérjük a Minesotát!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért elég nehéz lenne a passzjáték Jones-Cobb alappal, Nelson nélkül, gyengélkedő Finleyvel. Boykin, Crabtree, Williams, Taylor - nagyot kéne alkotniuk.
De nem baj, a kihívás adott, kíváncsi vagyok, esetleges Nelson hiánynál hogy muzsikálnak.Gergőbácsi
Úgyis alig használunk dupla TE felállást elkapásnál. Szerintem Williams oké lenne, Taylorról is úgy írtak anno, mint akinek vajkeze van. Plusz én szívesen látnék még full house futásokat is, idén talán 2x próbáltuk.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Végülis a Jones-Cobb páros is elég jó, futhatnánk is, meg Boykin megmutathatná mit is tud. Talán végre Finley is elkapná a labdákat, meg ott van még 2-3 TE.LN
bizony, maradjnos csak Jones-Cobb, jót tenne a fantasymnek 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Azért elég nehéz lenne a passzjáték Jones-Cobb alappal, Nelson nélkül, gyengélkedő Finleyvel. Boykin, Crabtree, Williams, Taylor - nagyot kéne alkotniuk.
De nem baj, a kihívás adott, kíváncsi vagyok, esetleges Nelson hiánynál hogy muzsikálnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...iktriad
Miből lesz a cserebogár mi?
Ha jól rémlik pár nap alatt lemondtatok róla.LN
Ja. iktriad
Jennings out, ha Nelson és Driver sem lesz bevethető, akkor eljöhet a napja.
Bár gyanítom utóbbi kettő pályán lesz.LN
Nem kéne őket erőltetni egy ilyen gyengécske ellenfél ellen, pihenjenek csak. 😊 iktriad
Végülis a Jones-Cobb páros is elég jó, futhatnánk is, meg Boykin megmutathatná mit is tud. Talán végre Finley is elkapná a labdákat, meg ott van még 2-3 TE.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...iktriad
Miből lesz a cserebogár mi?
Ha jól rémlik pár nap alatt lemondtatok róla.LN
Ja. iktriad
Jennings out, ha Nelson és Driver sem lesz bevethető, akkor eljöhet a napja.
Bár gyanítom utóbbi kettő pályán lesz.LN
Nem kéne őket erőltetni egy ilyen gyengécske ellenfél ellen, pihenjenek csak. 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...iktriad
Miből lesz a cserebogár mi?
Ha jól rémlik pár nap alatt lemondtatok róla.LN
Ja. iktriad
Jennings out, ha Nelson és Driver sem lesz bevethető, akkor eljöhet a napja.
Bár gyanítom utóbbi kettő pályán lesz.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...iktriad
Miből lesz a cserebogár mi?
Ha jól rémlik pár nap alatt lemondtatok róla.LN
Ja.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...iktriad
Miből lesz a cserebogár mi?
Ha jól rémlik pár nap alatt lemondtatok róla.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
LN
Ez ugyanaz a Boykin akit még mi vágtunk ki a traning camp elején, mert nem fért be a "legendásan erős" WR rotációnkba? Ejha...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver, Donald WR Neck DNP FP - -
Finley, Jermichael TE Shoulder LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin DNP Out - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP DNP - -
Lang, T.J. G Elbow / Wrist LP LP - -
Nelson, Jordy WR Hamstring LP DNP - -
Perry, Nick LB Knee DNP DNP - -
Raji, B.J. DT Ankle DNP LP - -
Rodgers, Aaron QB Calf FP FP - -
Saturday, Jeff C Neck LP LP - -
Shields, Sam CB Ankle DNP DNP - -
Starks, James RB Illness - DNP - -
Woodson, Charles DB Collarbone Out Out - -


Nelson kihagyja a holnapi edzést is, szombaton vagy vasárnap lesz döntés, hogy egyáltalán játszik e. Ahogy mondani szokták: "Boykin felkészül..."
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Hayward rendelkezik a legjobb cornerback ratinggel az PFF szerint.

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/25/snapshot-nfl-passer-rating-allowed-cornerbacks/

choose life