Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
1. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
....
4. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.Sanco
Úgy látom keretbe foglaltad a lényeget. 😀
Pap'pers
Nyomatékosítottam 😉
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉Sanco
Biztos látott itt már valaki South Park-ot, vagy legalább fűben nyuszit...
u.i:
"Ne buzgárkodjatok!"12
Nem buzgálkodik itt senki, rajtad kívül senki sem rugózik már azon, hogy ez tiszta INT volt-é.

"It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control."
Érted?
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉Sanco
Biztos látott itt már valaki South Park-ot, vagy legalább fűben nyuszit...
u.i:
"Ne buzgárkodjatok!"

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nem ezekkel a tweetekkel van bajom egyáltalán... és megkeresheted egy giants játékos sem tweetelt még csak ehhez hasonlót, az, hogy bemutassan a bírónak középső ujjal csak fel sem merül... egyből dobnák be azt a játékost Prince mellé a cold tub-ba...csebi
Nem láttam erről képet, de nehezen hiszem, hogy a meccs végén összeálltak egy csapatképre és együtt bemutattak. Mert ha így van akkor jogos, amit írsz, hogy "magamutogató, (bár ide sem jó ez a szó, inkább csak mutogató) szánalmas banda az egész csapat".
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
nem ezekkel a tweetekkel van bajom egyáltalán... és megkeresheted egy giants játékos sem tweetelt még csak ehhez hasonlót, az, hogy bemutassan a bírónak középső ujjal csak fel sem merül... egyből dobnák be azt a játékost Prince mellé a cold tub-ba...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
minden mellett megjegyzem, hogy ez egyértelmű INT volt, nem TD, de attól még a játékosoknak nem SZABAD így viselkedniük... példaképek, és ha ezt látják a gyerekek, akkor ugyanúgy fognak viselkedni... gondoljatok bele ezek a bírók visszamennek gimibe, és mit fognak kapni a meccseken egy "senkiházi" gimis játékostól...?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".LN
Viszont a logikáját követve, akkor a Giants volt "magamutogató" 😂 . Tehát már a Giantset sem szereti? Vagy ahhoz még "álszentnek" és "szánalmasnak" is kell lenni?Sanco
rohadtul nem értitek...
mikor a Green Bay javára tévedtek, azt mondták, hogy part of the game, most meg mikor kárára tévedtek, akkor meg ez megy, amit most nyom a csapat...
kérdem én mikor láttál a giants játékosoktól ilyen tweeteket, meg ujj mutogatást a meccs után??? ne siránkozzon a győztes a szar bírói teljesítmény miatt, de amikor a fasz másik végén áll, akkor se viselkedjen így, mint a meccs után a játékosok nagy része...csebi
Nem szoktam Giantses tweeteket olvasni, (de Packersest sem), hacsak nincs egy cikkben idézve. Ergó nem tudom, hogy voltak-e ilyen, vagy hasonló tweetek akkor.
Amire utaltam, hogy jobb lenne utánanézni annak, amit írsz: McCarthy rengetegszer elsütötte az idézett "that is part of the game" kifejezést akkor is, amikor minket sújtottak (bár tudom szerintetek az elmúlt két évben ilyen nem volt) az ítéletek. Pont ő az, aki nem fogja külső körülményekre a vereséget és nem támad ordibálva a bírókra, legyen akármilyen ítélet is. Erről már volt is korábban szó itt a topicban, hogy próbálhatna ő is legalább kicsit nagyobb nyomást gyakorolni a bírókra, de nála a legtöbb általában egy grimasz.
Speechless most sem volt, mindössze annyit kért a meccs után, hogy ne kérdezzék a bírókról.
Az, hogy néhány játékos olyan dolgokat ír ki(4-5) a saját oldalára, ami nem szép az egyenlő azzal, hogy a Packers "magamutogató" (még mindig nem értem, hogy jön ide ez a szó?)? A cikkben 15 játékos tweetjét idézik a 67-ből, erzek közül kb 4 játékosé erősebb, de vannak ilyenek is.
Davon House: WOW!!! Win, lose or ROBBED Still want to thank GOD for keeping us healthy and giving us this great sport to play!
Jerel Worthy: All I can do is shake my head But God has a bigger plan for us Nothin but positive things that can come from this don't worry fans were good
Akkor most hogyan?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
1. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
....
4. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.Sanco
Úgy látom keretbe foglaltad a lényeget. 😀
Na most az a szitu,hogy akármekkora Bears drukker vagyok,,,azért az igazság mindig is előtte állt mindennek és elítélem az igazságtalanságot...és ez a pályán történtekre is igaz. Esetleg,ha így megy tovább ez a sport így elfogja veszíteni a szépségét...a sok ötödosztályú sz@rházi bíró miatt. Ki kíváncsi a bírói hibák sokaságára? Magamból kiindulva...szerintem senki. Ezalatt nem csak erre a meccsre gondolok. Éppúgy igaz a 3. hétről a PIT-OAK, NE-BAL stb meccsekre is. Le a "zebrákkal"! Undorító döntések még undorítóbb végkimenetelekkel! Verje meg a Seahawks a GB-t,de ne így! Ennyi a véleményem az egészről. Pap'pers
az az igazság, hogy ez már tavaly is elindult, nem kellett ehhez "ötödosztályú" bíró, nekünk mind2 Green Bay meccset megpróbáltak elcsalni, szerencsére "csak" a reg. szezonbelit sikerült...
igazából sztem nemcsak a bírókkal van a baj, hanem akik a visszajátszásukat nézik...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most felénk lejtett a hazai pálya. Sajnos ez van srácok. Amúgy ezen a meccsen mindkét fél kárára tévedtek a sporik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
1. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
....
4. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.Sanco
Úgy látom keretbe foglaltad a lényeget. 😀
Na most az a szitu,hogy akármekkora Bears drukker vagyok,,,azért az igazság mindig is előtte állt mindennek és elítélem az igazságtalanságot...és ez a pályán történtekre is igaz. Esetleg,ha így megy tovább ez a sport így elfogja veszíteni a szépségét...a sok ötödosztályú sz@rházi bíró miatt. Ki kíváncsi a bírói hibák sokaságára? Magamból kiindulva...szerintem senki. Ezalatt nem csak erre a meccsre gondolok. Éppúgy igaz a 3. hétről a PIT-OAK, NE-BAL stb meccsekre is. Le a "zebrákkal"! Undorító döntések még undorítóbb végkimenetelekkel! Verje meg a Seahawks a GB-t,de ne így! Ennyi a véleményem az egészről.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
Hol láttál te olyan sporit, aki OPI-t fújt az utolsó támadásnál ENDZONE-ban?
És utána hol láttad legközelebb?

nem is te lennél Sobri.
a lényeg ott sikkadt el, hogy Jennings elkapja, biztosítja, azaz magához huzza a labdát, Tate beakasztja az EGYIK kezét, a másikkal Jennings csuklóját fogja, majd amikor mennek lefelé a jobb kezével megfogja Jennigs sisakját és földetérés után kezd bírkózni mindkét kezével. addig bizony a DB birtokolta a lasztit. ezentúl tökmindegy ki szedi le a labdát mindig az offense nyeri alapon dől majd el, mert ezt sugallod.
ez akárhogy fényezed ez hibás bírói döntés volt és megfosztották a GB-t egy jogos W-től.
amit nem értek, hogy az emeleten nem cserebírók nézik a playeket. ezt hogy sikerült benézniük??!!?petey
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".LN
Viszont a logikáját követve, akkor a Giants volt "magamutogató" 😂 . Tehát már a Giantset sem szereti? Vagy ahhoz még "álszentnek" és "szánalmasnak" is kell lenni?Sanco
rohadtul nem értitek...
mikor a Green Bay javára tévedtek, azt mondták, hogy part of the game, most meg mikor kárára tévedtek, akkor meg ez megy, amit most nyom a csapat...
kérdem én mikor láttál a giants játékosoktól ilyen tweeteket, meg ujj mutogatást a meccs után??? ne siránkozzon a győztes a szar bírói teljesítmény miatt, de amikor a fasz másik végén áll, akkor se viselkedjen így, mint a meccs után a játékosok nagy része...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".LN
Viszont a logikáját követve, akkor a Giants volt "magamutogató" 😂 . Tehát már a Giantset sem szereti? Vagy ahhoz még "álszentnek" és "szánalmasnak" is kell lenni?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".LN
én rohadtúl nem emlékszem ilyen tweetekre, kérlek mutass rá, vagy hogy a játékosok kollektívan középső ujjal mutogattak???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
régen szerettem a Packerst meg minden, de mostmár egyértelmű, hogy egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat...csebi
mitől is?petey
mikor előző szezonban elcsalták a Metlife-ban a meccset a bírók egyik játékos sem hőzöngött, McCarthy sem volt speechless, sőt még csak meg sem jegyezték, hogy nekik kedveztek a bírók, valamint annyi volt a válasz, hogy "that is part of the game" hát akkor ez is part of the game, amit ők kaptak, csak próbálják meg tisztességgel viselni, mint ahogy a címvédő tette tavaly... de úgy látszik ez sem megy.csebi
1. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
2. Nézz utána bizonyos, általad használt kifejezések jelentésének.
3. Nézz utána, hogy amit írsz, megállja-e a helyét, mert különben magadból csinálsz hülyét.
4. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
régen szerettem a Packerst meg minden, de mostmár egyértelmű, hogy egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat...csebi
mitől is?petey
mikor előző szezonban elcsalták a Metlife-ban a meccset a bírók egyik játékos sem hőzöngött, McCarthy sem volt speechless, sőt még csak meg sem jegyezték, hogy nekik kedveztek a bírók, valamint annyi volt a válasz, hogy "that is part of the game" hát akkor ez is part of the game, amit ők kaptak, csak próbálják meg tisztességgel viselni, mint ahogy a címvédő tette tavaly... de úgy látszik ez sem megy.csebi
Konklúzió: A Seahawks " egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat..." mert nem hőbörög azért, hogy bírói segítséggel megnyerte a meccset?
Gyanítom nem.
Ellenben Tate megnyilvánulása baromság, amennyiben azt állítja nem lökte el Shieldset.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
régen szerettem a Packerst meg minden, de mostmár egyértelmű, hogy egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat...csebi
mitől is?petey
mikor előző szezonban elcsalták a Metlife-ban a meccset a bírók egyik játékos sem hőzöngött, McCarthy sem volt speechless, sőt még csak meg sem jegyezték, hogy nekik kedveztek a bírók, valamint annyi volt a válasz, hogy "that is part of the game" hát akkor ez is part of the game, amit ők kaptak, csak próbálják meg tisztességgel viselni, mint ahogy a címvédő tette tavaly... de úgy látszik ez sem megy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
régen szerettem a Packerst meg minden, de mostmár egyértelmű, hogy egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat...csebi
mitől is?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
régen szerettem a Packerst meg minden, de mostmár egyértelmű, hogy egy álszent, magamutogató, szánalmas banda az egész csapat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hát szerintem INT volt, viszont ha Jenningsnek van esze nem akarja 0.00nál megfogni hanem simán le/kiüthette volna és akkor nem kell a bírókkal kakaskodni
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.tomi-tomi
Pedig nem téved.
INT akkor van, ha a levegőben megfogja a labdát a védő, majd leérkezve a földre is birtokolja. Vagyis ha egy védő senkitől sem zavartatva magát felugrik, a labdát lehúzza, majd földreérkezéskor kiejti, akkor lehet fogni a fejet, meg hadonászni, de nincs INT.
Jelen esetben a védő megfogta a labdát, de a földre leérve nem birtokolta, Tate belenyúlásával új eseménysor vette kezdetét, az interceptionná válás lehetősége pedig elmúlt, új történés kezdődött, melyben egyszerre kezdték el birtokolni a labdát (mely birtoklás megítélése véleményes, mivel alig látni kinek hol a keze) az elkapóval, és ilyen esetben a támadó a kedvezményezett, így egy morbid TD-be torkollott ez az eseménysor.
Szép jelenet volt, ahol a két bíró egyszerre mutat TD-t és nemTD-t.
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
nem is te lennél Sobri.
a lényeg ott sikkadt el, hogy Jennings elkapja, biztosítja, azaz magához huzza a labdát, Tate beakasztja az EGYIK kezét, a másikkal Jennings csuklóját fogja, majd amikor mennek lefelé a jobb kezével megfogja Jennigs sisakját és földetérés után kezd bírkózni mindkét kezével. addig bizony a DB birtokolta a lasztit. ezentúl tökmindegy ki szedi le a labdát mindig az offense nyeri alapon dől majd el, mert ezt sugallod.

ez akárhogy fényezed ez hibás bírói döntés volt és megfosztották a GB-t egy jogos W-től.

amit nem értek, hogy az emeleten nem cserebírók nézik a playeket. ezt hogy sikerült benézniük??!!?

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.tomi-tomi
Pedig nem téved.
INT akkor van, ha a levegőben megfogja a labdát a védő, majd leérkezve a földre is birtokolja. Vagyis ha egy védő senkitől sem zavartatva magát felugrik, a labdát lehúzza, majd földreérkezéskor kiejti, akkor lehet fogni a fejet, meg hadonászni, de nincs INT.
Jelen esetben a védő megfogta a labdát, de a földre leérve nem birtokolta, Tate belenyúlásával új eseménysor vette kezdetét, az interceptionná válás lehetősége pedig elmúlt, új történés kezdődött, melyben egyszerre kezdték el birtokolni a labdát (mely birtoklás megítélése véleményes, mivel alig látni kinek hol a keze) az elkapóval, és ilyen esetben a támadó a kedvezményezett, így egy morbid TD-be torkollott ez az eseménysor.
Szép jelenet volt, ahol a két bíró egyszerre mutat TD-t és nemTD-t.
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
Mi számít ebben a konkrét esetben a földreérkezés pillanatának?
Amikor Jennings talpa + a kellő testrésze leér? Valaki hozzáértőbb elemezze már ki.
Érdekes kép:

Szvsz Tate jobb keze pedig a gif alapján nem is ért nagyon a lasztihoz, ha érintette a földremenetelig egyáltalán jobbal.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.