Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hát szerintem INT volt, viszont ha Jenningsnek van esze nem akarja 0.00nál megfogni hanem simán le/kiüthette volna és akkor nem kell a bírókkal kakaskodni
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.tomi-tomi
Pedig nem téved.
INT akkor van, ha a levegőben megfogja a labdát a védő, majd leérkezve a földre is birtokolja. Vagyis ha egy védő senkitől sem zavartatva magát felugrik, a labdát lehúzza, majd földreérkezéskor kiejti, akkor lehet fogni a fejet, meg hadonászni, de nincs INT.
Jelen esetben a védő megfogta a labdát, de a földre leérve nem birtokolta, Tate belenyúlásával új eseménysor vette kezdetét, az interceptionná válás lehetősége pedig elmúlt, új történés kezdődött, melyben egyszerre kezdték el birtokolni a labdát (mely birtoklás megítélése véleményes, mivel alig látni kinek hol a keze) az elkapóval, és ilyen esetben a támadó a kedvezményezett, így egy morbid TD-be torkollott ez az eseménysor.
Szép jelenet volt, ahol a két bíró egyszerre mutat TD-t és nemTD-t.
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
nem is te lennél Sobri.
a lényeg ott sikkadt el, hogy Jennings elkapja, biztosítja, azaz magához huzza a labdát, Tate beakasztja az EGYIK kezét, a másikkal Jennings csuklóját fogja, majd amikor mennek lefelé a jobb kezével megfogja Jennigs sisakját és földetérés után kezd bírkózni mindkét kezével. addig bizony a DB birtokolta a lasztit. ezentúl tökmindegy ki szedi le a labdát mindig az offense nyeri alapon dől majd el, mert ezt sugallod.

ez akárhogy fényezed ez hibás bírói döntés volt és megfosztották a GB-t egy jogos W-től.

amit nem értek, hogy az emeleten nem cserebírók nézik a playeket. ezt hogy sikerült benézniük??!!?

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.tomi-tomi
Pedig nem téved.
INT akkor van, ha a levegőben megfogja a labdát a védő, majd leérkezve a földre is birtokolja. Vagyis ha egy védő senkitől sem zavartatva magát felugrik, a labdát lehúzza, majd földreérkezéskor kiejti, akkor lehet fogni a fejet, meg hadonászni, de nincs INT.
Jelen esetben a védő megfogta a labdát, de a földre leérve nem birtokolta, Tate belenyúlásával új eseménysor vette kezdetét, az interceptionná válás lehetősége pedig elmúlt, új történés kezdődött, melyben egyszerre kezdték el birtokolni a labdát (mely birtoklás megítélése véleményes, mivel alig látni kinek hol a keze) az elkapóval, és ilyen esetben a támadó a kedvezményezett, így egy morbid TD-be torkollott ez az eseménysor.
Szép jelenet volt, ahol a két bíró egyszerre mutat TD-t és nemTD-t.
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
Mi számít ebben a konkrét esetben a földreérkezés pillanatának?
Amikor Jennings talpa + a kellő testrésze leér? Valaki hozzáértőbb elemezze már ki.
Érdekes kép:

Szvsz Tate jobb keze pedig a gif alapján nem is ért nagyon a lasztihoz, ha érintette a földremenetelig egyáltalán jobbal.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.jsonline.com/blogs/sports/171095421.html

itt lehet még szemezgetni a tweetekből.. (persze amíg le nem szedik őket)

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár nem láttam a mérkőzés, csak 1.5 negyedig, így biztosan igazatok van, de amit T. J. Lang írt, az gusztustalan, ezek a játékosok példaképek, ilyet nem szabadna csinálniuk, nem sportemberhez méltó magatartás

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.tomi-tomi
Pedig nem téved.
INT akkor van, ha a levegőben megfogja a labdát a védő, majd leérkezve a földre is birtokolja. Vagyis ha egy védő senkitől sem zavartatva magát felugrik, a labdát lehúzza, majd földreérkezéskor kiejti, akkor lehet fogni a fejet, meg hadonászni, de nincs INT.
Jelen esetben a védő megfogta a labdát, de a földre leérve nem birtokolta, Tate belenyúlásával új eseménysor vette kezdetét, az interceptionná válás lehetősége pedig elmúlt, új történés kezdődött, melyben egyszerre kezdték el birtokolni a labdát (mely birtoklás megítélése véleményes, mivel alig látni kinek hol a keze) az elkapóval, és ilyen esetben a támadó a kedvezményezett, így egy morbid TD-be torkollott ez az eseménysor.
Szép jelenet volt, ahol a két bíró egyszerre mutat TD-t és nemTD-t.
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
“@TJLang70: Got fucked by the refs.. Embarrassing. Thanks nfl”

Hurka, akkor most ő sem sportember többé??

egyébként srácok átérzem, és nem, később sem lesz jobb. 😕Danna
"@TJLang70: Fuck it NFL.. Fine me and use the money to pay the regular refs."
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Visszasírom Hochulit.
LN
Én nem. Ezek ugyanolyan hülyék, de legalább koncepciómentesek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Üdv, gondolom sokan lerták már előttem, de remek meccs volt és őszintén sajnálom hogy a csíkos getziken múlott az egész(nem csak az utolsó TD). Nagyon sasszemek voltak néha, néha pedig kapitális hibákat nem vettek észre. Szurkolok a továbbiakban, Sok sikert nektek!
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Kikockáztam a felvételt, többször is. Bárcsak mást mondhatnék, de nem lenne korrekt. Interception volt.

Jennings tisztán megfogta a labdát amikor a magasban volt, Tate legfeljebb hozzáért. Szerintem szó sincs egyidejű elkapásról. Majd Jennings lehuppant a földre, Tate maximum ekkor ragadta meg a labdát, de ekkor már szerintem hiába mert véget ért a play.

Hogy volt-e offensive pass interference előtte vagy nem, azt nem tudom. Mindenesetre necces volt, van amikor elengedik a bírók, van amikor bedobják.

Örülni örülnék a győzelemnek (a védelem alapján meg is érdemelné a csapat), de ez így nem az igazi.
Remélem a Playoffban találkozunk ismét a sajtfejűekkel akár Seattle-ben, akár Green Bayben és akkor vitathatatlanul jobbak leszünk.
Sajnálom.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
nem bántam meg, hogy kikapcsoltam 2.negyed felénél a meccset. A bírókat nem minősítem, mert megtették már előttem 😊. Szimpatikus csapat a Seahawks, sajnálom hogy így kellett ennek a meccsnek eldőlnie. Veszve semmi sincs, valahogy PO-ba jussunk be, utána meg jöhet a magic.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Való igaz, egy meccseteket sem láttam még 😊
Gergőbácsi
Mondtam én 😀 Olvasgasd a topikunkat, minden kétséged eloszlik 😀

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Sajnos nagyon rossz érzésem van a 0-3 Saints ellen, de azért bízom abban, hogy ez a rablás jót tesz a csapatnak, mert szükség lesz rá, a Saints D várhatóan nem lesz ennyire gyenge, mint amit a számok mutatnak. Az offense pedig beindul. Csak ne túl későn. Sérültek nincsenek, ha jól láttam.Gergőbácsi
Akkor te bizony egy idei meccsünket sem láttad 😀 Nem tudok olyan forgatókönyvet mondani, hacsak nem ejti el a Packers O a labdát 4-szer és dob Rogers 3 INT-et, hogy ezen a meccsen a Saints jól jöjjön ki. Az O is gyengélkedik, így még a shoutoutból sem vagyunk képesek jól kijönni. Gyurma Pappa
Való igaz, egy meccseteket sem láttam még 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát nem volt szép. 😕
A Seahawks utolsó két drivejában elvettek tőlünk 2 interceptiont, ellenben kapott a Seattle 67(57) yardot és egy olyan TD-t, amit egyetlen pillanatig nem birtokolt Tate. Így - egy ilyen harmatos első félidő után - lehetetlen volt nyerni, egy ilyen bivalyerős D ellen. Vagyis lehetett volna, ha Jennings, kezében a megszerzett labdával kifordul az alapvonalon túlra. Ez kicsit érthetetlen volt, hogy miért csak a kezeivel, nem pedig az egész testével küzdött a labdáért.
Mindegy, ez van. A második félidőből kell építkezni. Ezzel a fallal nem lehet csak passzolni, sokkal többet kell futni és Grant után felüdülés olyan futót látni a csapatban, aki megfelelő blokkok híján is talál rést magának ahelyett, hogy hátbafejelné a blokkolót, majd seggreülne. Jennings remélhetőleg egyszer tényleg felépül, talán Sherrod is harcra kész lesz (bár a lábtörése előtt sokat nem mutatott, de Newhouse-nál sokkal jobb) és egy hatékonyabb O#-zel bejuthatunk a playoffba. Ha meg nem, akkor legalább top20-ban draftolhatunk. 😀
több mint 11 éve
Fredo 205
Kettő észrevétel:
1. Nem vagyok szabályguru, de józan paraszti ésszel nézve ez nálam nem TD. A védő fogja meg, a támadó meg odanyúl amit ér alapon. Semmilyen kontrollja nincs a labda felett.
2. Ezentúl nem kell int-re menni ilyen esetben, a védőknek jobb lesz ha csak leütik a labdát. Jelen esetben sima ügy lett volna...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Sajnos nagyon rossz érzésem van a 0-3 Saints ellen, de azért bízom abban, hogy ez a rablás jót tesz a csapatnak, mert szükség lesz rá, a Saints D várhatóan nem lesz ennyire gyenge, mint amit a számok mutatnak. Az offense pedig beindul. Csak ne túl későn. Sérültek nincsenek, ha jól láttam.Gergőbácsi
Akkor te bizony egy idei meccsünket sem láttad 😀 Nem tudok olyan forgatókönyvet mondani, hacsak nem ejti el a Packers O a labdát 4-szer és dob Rogers 3 INT-et, hogy ezen a meccsen a Saints jól jöjjön ki. Az O is gyengélkedik, így még a shoutoutból sem vagyunk képesek jól kijönni.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Interception volt.

A Saints-et meg sajnálnám, ha kicsit is szorítanék értük, hatalmas verést fognak kapni.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Ne haragudj, de most tévedsz. A szabály nem kívánja meg a birtoklást. Ha nem egyidejűleg szerzik meg a kontrollt a labda felett (itt ez történt, Tate -nek csak az egyik keze van ott a labdán, nála ekkor nincs szó kontrollról), akkor nem lehet élni a támadók kedvezményezésével. Márpedig kontrollt már a levegőben is lehet gyakorolni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Botrányos volt a meccs, összességében nem jól játszottunk, de amit a bírók "alkottak"... Érdekesek a meccs utáni nyilatkozatok, persze Tate-é a legjobb...  www.nfl.com/news/story/0ap1000000065986/article/seahawks-golden-tate-denies-push-off-on-final-play
Nézzük a pozitívumokat is: a szánalmas, Chicago O-fal mélységeit döntögető teljesítmény után megemberelték magukat, a D pedig nagyon jó volt. Két értelmes play az ellennek, azaz inkább egy.
Sajnos nagyon rossz érzésem van a 0-3 Saints ellen, de azért bízom abban, hogy ez a rablás jót tesz a csapatnak, mert szükség lesz rá, a Saints D várhatóan nem lesz ennyire gyenge, mint amit a számok mutatnak. Az offense pedig beindul. Csak ne túl későn. Sérültek nincsenek, ha jól láttam.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
iktriad
Tate ugyanúgy nem birtokolja. Sőt, leesés közben teszi még rá a jobb kezét, akkor, amikor Jennings már maga felé húzza. Tate jobb keze azelőtt csak Jennings aljarját markolja. Eddig nem lehet semmiképp a birtokában a labda.
A leesés után pedig Jennings testéhez van szorítva a labda.

"It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control."
Amit te mondtál, az úgy van a szabálykönyvekben, de én ezt vettem ki a felvételekből, ezt a szabályt kell most alkalmazni. És nem azért mondom ezt, mert Packers szurkoló vagyok.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem akarok senkinek a sebére itt sót hinteni, de visszanézve a felvételt ez TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt. Sajnálom, ez nem a birók kurták el. (és most rohanok a fedezékbe)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
“@TJLang70: Got fucked by the refs.. Embarrassing. Thanks nfl”

Hurka, akkor most ő sem sportember többé??

egyébként srácok átérzem, és nem, később sem lesz jobb. 😕Danna
Elvileg TD-t kellett ítélni a szabályok szerint. Én sem hittem volna, de a könyv szerint az.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
“@TJLang70: Got fucked by the refs.. Embarrassing. Thanks nfl”

Hurka, akkor most ő sem sportember többé??

egyébként srácok átérzem, és nem, később sem lesz jobb. 😕
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
most már hivatalosan megvonhatják tőlünk a Green Bay Refs gúnynevet. Aki látta a meccset, nem kell magyarázni semmit.

Borzalmas hogy nem dőlhet el egy mérkőzés tiszta keretek közt. Sajnálom az egész csapatot, borzasztó... Áron egyébként fantasztikusan tolta végig, főleg a második félidőt, a 8 sck-es produktum után. Így nem érdemel vereséget senki.gamerkr
Erre aztán nem mondhatja senki, hogy nem vétettek meccset befolyásoló hibát...
LN
Teljesen átérzem a helyzeteket. Az, amit a bírók művelnek, már-már kabaré, bár csak a fele közönség szórakozik rajta. Teljesen mindegy volt, hogy ki kapta el a labdát, mert előtte Tate ellökte az emberét, csak épp a bíró bácsi elfelejtett zászlót dobni rá...
lucas
Ha 1&25-nél annak fújja az OPI-t, ami, akkor lehet át sem jönnek az ezt megelőző playnél a félpályán.
Visszasírom Hochulit.
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Rohadt élet buktam egy ezrest pedig tutinak gondoltam ezt a meccset de amíg ezek a refek vannak semmiben nem lehetsz biztos! Szopja le őket egy vacogós cápa.....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich