Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Fejlődőképes egységeink vannak, Bears O-line ide vagy oda, jó volt látni a dominanciát 😊 Raji sérüléséről nem írtak semmit ha jól látom.

A futó játék megléte azért sokat lendített a szekeren, Cobb nagy varázsló lesz itt 😀 Kicsit lassan indult be az O, de a Bears ellen igencsak szenvedve haladtunk eddig is. A fal baloldala tényleg sokszor volt bajban, így Áron is, Jones meg nem Jennings, valahogy nem értették meg egymást. Finley tényleg igazi hullámvasút, nem tudom meddig élvezi az edzők bizalmát. Driver táncot meg sokszor akarunk még látni idén!!!

A ST-TD-ről meg sokat fognak még beszélni! 😀

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀ParadSEC
Na igen, de mondjuk lehet, hogy lesznek olyan ellenfelek, ahol van támadófal is 😀Wyatt
ha jól emlékszem, 2 éve is 6 sackje volt 2 meccs után. elfogadnék egy hasonló szezont

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀ParadSEC
Na igen, de mondjuk lehet, hogy lesznek olyan ellenfelek, ahol van támadófal is 😀

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens. MarioAna
Szerintem Newhouse sincs messze attól a szinttől.
Az első adandó alkalommal remélem Sherrod jön, mert csak jobb lehet.

Finley meg.. kirinyált magának egy 2 éves 15 milkás papírt, de ugyanolyan maradt. 1-1 villanás, majd drop.
Ha jól számolom 5 drop, 1 FF eddig a mérlege. 11 elkapás mellé
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sokat javult a csapat az előző meccshez képest, főleg a védelem. Ma mintha egy teljesen más secondaryt láttunk volna a pályán, mint vasárnap. DODO92
részben igaz, Bush nem volt fent, még nickelben sem, amennyire emlékszem. Vagyis a leggyengébb embert (Mosst fogni, hééééló) nem engedte fel MM a D-ben
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens. MarioAna
Perry helyett Walden játszott nagyrészt elvileg, ezért nem hallhattad a nevét

és nagy örömömre megvan McMillian első pickje, remélem, hozza a playeket, és megragad a csapatnál

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sokat javult a csapat az előző meccshez képest, főleg a védelem. Ma mintha egy teljesen más secondaryt láttunk volna a pályán, mint vasárnap. Tramon teljesen leszedte a pályáról Marshallt, talán csak egyszer csúszott el, de akkor Marshall elejtette a labdát. Nagyon jók voltak a váltások, sokszor esélye se volt Cutlernek, hogy megtalálja az elkapóját. Nagyon jól passzolt egymáshoz a pass rush és a secondary, remélem az elkövetkezendőkben is tudják ezt a teljesítményt tartani. Ami a támadókat illeti, végre volt futójátékunk, igaz most nem a 49ers D volt az ellenfél, de a Bears védelme se olyan rossz. Driver TD-jének nagyon örültem, jó, hogy éles helyzetekben is bevetik mert nagy szükség lesz a tapasztalatára, főleg, így, hogy Jennings sérült volt. Masthay lassan ligaelit punter lesz, folyamatosan rúgja az I20-akat megbízható hosszúsággal, plusz most egy TD passzt is adott. 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok a Whez. Jó edzőitek vannak, becsüljétek meg őket.
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
megvan.
a játék nyomokban tartalmazott jó elemeket.
szokásos dropok megvoltak, a D viszont karcolt, főleg az első félidőben.
ami nyugtalanító lehet (főleg Jennings trade esetén) hogy nincs rendes kapcsolat Rodgers és Jones között.
az INT is ennek tudható be.

az OL bal fele szar, köszönhetően Newhousenak.
több mint 11 éve
Májköl New Orleans Saints 153
mindegy csak rodgers dobjon 400 yardot és adjon 3-4 td passzt, vagy valahogy kaparjon össze 30 fantasy pontot 😊
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Tippek ma estére? Hall Of Green
Szívrohamos meccsen nyerünk 3-4 ponttal. De ha a futójátékunk nem mozdul el a kvázi nulláról, akkor hasonlóra számítok, mint a Niners ellen. Küszködés egész meccsen, majd egy semmit se érő negyedik negyedes feltámadás.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000061851/article/should-green-bay-packers-weigh-greg-jennings-trade?module=HP11_headline_stack
egész jó kis cikk a lehetséges opciókról Jennings ügyileg.

Tippek ma estére? Szerintem a W meg lesz de iszonyat nehezen..Defense sok yardot fog engedni de valahogy azt érzem hogy egy INT vagy fumble fogja eldönteni a mi oldalunkra a meccset.És CM-nek nagy estéje lesz 😊

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nálam baszta ki a biztosítékot amikor JB fogta Moss-t? Lehet rosszul láttam (remélem igen..), de még egy 4. számú WR-t sem képes megfogni, nem hogy egy Moss-t.Nem értem egyszerűen mit látnak benne..És amíg ő a kezdő CB tényleg nincs miről beszélni. Így meg hogy a futás ellen is szarok vagyunk tényleg akármit csinálhatnak velünk támadásban. Talán ha feljavulna a rush D akkor feljavulna a sec is, mert a pass rush-al szerintem nem lesz gond.
Jó lenne ha Woods visszamenne CB-nek, de nem sok esély van rá szerintem..így viszont szurkoljunk Haywardnak és várjuk epekedve House-t..
Hall Of Green
Woodson ne nagyon jöjjön vissza CB-be szvsz, borzasztó lassú már oda sajnos(láthattuk, hogy sikerült megFOGnia Davist..), bár a futás ellen jó eséllyel hatékonyabb lenne, mint a most látottak.

Finley meg nem volt rossz szerintem, csak kicsit sok volt az arcból. Nekem egy igazi drop rémlik, azon túl összeszedte a dolgokat, és belefeküdt az ütközésekbeSzobi22
Igen, valóban nem volt rossz csak rosszul fejeztem ki magam. Én is az arcra gondoltam, hogy lehet máshogy kéne a dolgokhoz állni. De majd ma bizonyít remélhetőleg 😊

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
nem hiszem hogy lenne zsinórban 2 meccse ennyi droppal. valószínűleg helyre lett rakva az öltözőben a csapatotok, nem nagyon bízom egy bears győzelemben így hogy muszáj nyernetek.davemayer
így legyen
bár valahol olvastam valami statot, hogy neki volt a legtöbb dropja a TE-k között tavaly
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
nem hiszem hogy lenne zsinórban 2 meccse ennyi droppal. valószínűleg helyre lett rakva az öltözőben a csapatotok, nem nagyon bízom egy bears győzelemben így hogy muszáj nyernetek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
Ha megint elkap 3 TD-t, akkor lehet felőlem 4 dropja. Legyen tüsinek igaza. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
House, Davon CB Shoulder LP LP LP Doubtful
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP DNP Doubtful
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP LP Questionable
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP DNP Out
Starks, James RB Toe DNP DNP LP Doubtful
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP LP Questionable

Wilson remélem annyira egészséges lesz, hogy játszon, a többiek kimaradnak, tutiLN
bízzunk abban is, hogy lesz hihetőbb futójátékunk és Green is lehetőséget kap, amellett hogy remélem nem szaladnak át rajtunk kényük-kedvük szerint a mackók

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House, Davon CB Shoulder LP LP LP Doubtful
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP DNP Doubtful
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP LP Questionable
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP DNP Out
Starks, James RB Toe DNP DNP LP Doubtful
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP LP Questionable

Wilson remélem annyira egészséges lesz, hogy játszon, a többiek kimaradnak, tuti
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt pedzegetik, hogy Jenningset még a trade deadline előtt megpróbálja elcserélni majd a Packers.Stez
szomorúan venném tudomásul, de nagy pénzt akar azt meg itt nem fogja megkapni. Egy használható CB-t kaphatnánk érte 😀. MarioAna
Ha trade lesz, akkor is csak pick. Bár a liga CB-inek 90-95%-a jobb, mint Bush, ebből akkor is csak az lesz
több mint 11 éve
Zoleman 2
Köszi!Remélem jó lesz...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
üdv mindenkinek!nem tud valaki a ma esti meccre valami streamet????Zoleman
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten/214

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)