Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Dallasi esetből tudom h csak D szabálytalansággal nincs vége meccsnek.Blevi
Ez igaz!Már egy kicsit megkavarodtam én is!
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dallasi esetből tudom h csak D szabálytalansággal nincs vége meccsnek.
több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Állítólag olyan is felvetődött hogy töröljék ez eredményt utólag.Még jó hogy ez a faszkalap Goodell nem tudja megtenni.Akkor volna aztán csak kalamajka.Mert itt nem a TD a lényeg.Erről szó sem kéne hogy legyen.Hanem arról a lökésről,ami a bíró orra előtt volt!Ezzel vége is a vitának!Azt hogy most elkapás volt e vagy nem,erről nem is kéne vitázni.Na most ha Goodell megtehetné,akkor tulajdonképpen erre hivatkozva kéne törölni a "TD-t".Akkor viszont lenne még egy próbálkozása a Seattle-nek,mivel szabálytalansággal nem érhet véget a meccs.Az milyen lenne ha egy play erejére újra összejönnének.Na akkor volna csak cirkusz 😊Azt meg nem tudom honnan a francból indult el hogy a két bíró ellentétesen ítélt!!Mert nem!A másik bíró az órát állította meg,mert a feje fölött keresztbe kalimpált,ami ugya az óra megállítása.Na mindegy,sajnálom hogy idáig fajult az birói kizárás.De ez várható volt.A liga egy puskaporos hordón ült,aminek már rég éget a kanóca,és most belerobbant a pofájukba.De még ebből sem fognak tanulni!
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
én kérek elnézést.petey
elfogadom

Nem buzgálkodik itt senki, rajtad kívül senki sem rugózik már azon, hogy ez tiszta INT volt-é.Sanco
Ti tényleg nem néztek South Park-ot. Abban a részben egyszerűen a képhez nem illett volna a szöveg az internetes buzgálkodás jelentéssel - talpnyalás.
A buzgárkodás ebből származik:
 hu.wikipedia.org/wiki/Buzg%C3%A1r
(buzgó mócsingok buzognak - buzgárkodnak)

Nade ennyi elég is Grétsy (ejtsd:grécsi) tanár úrból...

"It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control."
Érted?Sanco
Megnéztem tegnap felvételről a meccset. Továbbra is kérdés, hogy elkapás-e (catch) az, ha nincs lenn a láb?
Illetve tudod-e, hogy hívják azt a játékost, aki legelőször érintette a talajt és a labdát egyszerre?
Egy picit segítek is, ő volt az aki az őt körülvevő négy emberből egyet csúnyán inzultált...
Ja és lehetőleg idézz válaszodban egy angol mondatot, mert az menő!

Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-tMedvepapa
Az max véleményes volt.
Mi leginkább ugyanabban a pillanatban ütközünk a WR-ekkel, de később ritkán, inkább korábban, de ezt nagyon nehéz megítélni, mert sosem túl korán. Tudom, hogy mást mondtak a stúdióban, de ez megadható volt...

pfújAbírókAszarok
Ez az egész bírókkal buzgárkodás csak - ahogy korábban Helmet írta - max az O&DL harcánál lenne indokolt, de ez már tavaly is így ment, sőt mióta ennyire hangsúlyos lett a passz.

A legmegdöbbentőbb az egészben (újranézésben) számomra az "Írtam már (de legalább szerkesztettem) könyvet az Amerikaifociról" műsorvezetőnk megnyilvánulásai voltak.
Ott ült mellette a szakkomentátor, aki egyszer-kétszer javította, majd illedelmesen hallgatott, mert a tőle 45cm-re ülő ember meg sem hallotta...

Rice PI:
Ricsi: Rossz ítélet, fordított, blabla, Rossz ítélet, fordított, blabla...
Márk: Fogta a bal kezével! (CB)
Ricsi: Igen, az még belefér, de a WR keze a védő vállán, rossz ítélet, fordított, blabla,

Kb 6 yard-on keresztül és ugrás közben, fogta és húzta a CB a WR mezét (Köszönöm Márk!)

Nekem ugyan fingom sincs milyen kézjelzéssel állítják meg a bírók az órát, de azt biztosan látom, hogy az egyik megadja a TD-t, a másik nem...

A fúj bírók, rossz bírók, meg gyakran úgy ítélnek, (van képük még a visszanézés után is) mint a szakkomentátor...Hát komolyan nem tudom meddig foglalkoznak még focival...


Na mindegy, nem rinyálok tovább, van a tvn némító gomb...Csomagoljatok Bourbon-liliomot!

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000066164/article/nfl-supports-decision-to-not-overturn-seahawks-touchdown?module=HP11_headline_stack

A liga kiáll a bírók mellett.Kampman
hogy is van a régi latin mondás? "farkas a farkast nem eszi meg"csebi
nem mondhatják azt hogy ejnye ejnye de szarok vagytok, mert ezzel csak a rendes bíróknak kedveznének..ezzel, hogy most kiálltak a sporik mellett azt mutatja a liga hogy szerintük minden rendben van így...

Egyébként felvetődött bennem egy olyan gondolat, hogy ugye a videózó bírók azok a profi bírok(?). Nem lehet hogy azért nem fordította meg az ítéletet hogy ezzel felháborodást keltsen és kedvezzen a rendes bíróknak a liga ellen?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000066164/article/nfl-supports-decision-to-not-overturn-seahawks-touchdown?module=HP11_headline_stack

A liga kiáll a bírók mellett.Kampman
hogy is van a régi latin mondás? "farkas a farkast nem eszi meg"

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A meccsről meg csak annyit, hogy csak meccs.
Azért nézünk focit, azért ez a hobbynk, hogy ettől jobb, tartalmasabb, szórakoztatóbb, izgalmasabb legyen az életünk. Nem azért, hogy még egy plussz stresszfaktor behozzunk, amin idegelhetjük magunkat. Vagy legalábbis én.Sobri Jóska
Lehidalok, életemben először valamiben egyetértünk. Bár én azért szoktam izgulni...

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wdrbujy2xya0qieg643v
NFL supports decision to not overturn Seahawks' touchdown
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


A liga kiáll a bírók mellett.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, innentől van az, hogy már csak röhögni lehet a dolgon.

 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151040508791193&set=a.441597086192.209834.192761551192&type=1&theater
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na lássuk csak, 2010-ben MNF-et játszottunk ugyanígy a harmadik héten. A Bears elvert minket (kritikus James Jones fumble), úgy álltunk 2-1-el, Áron-t akkortájt háromszor sackelték (A Bears nullaszor), idén 16-szor. Akkor Grant-el eltűnt a futójáték (Phily ellen IR), idén van egy Benson, aki azért mutatta, hogy bírja a 'heavy workload'-ot, egy felépülő Starks.

Akkor egy MVP forma közelében sziporkázó Rodgersünk volt, és hasított az O, most kicsit dadog a dolog, gyönyörűen leszedik a WR-eket, Nelson-ból alig láthattunk valamit eddig. A O-line minden bizonnyal nem ismételi meg ezt a teljesítményt a 8 sackel, mert különben megnézhetjük magunkat. Nincs veszve semmit, vasárnapra felszívják magukat a fiúk, tudják hogy egy esetleges győzelem mit okozhat a Saints-nek, nekünk ugye egy .5-es mérleget 😊

Meg kell tenni mindent, hogy ne ezen a hülye losson múljanak a fontos dolgok az év végén...

több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Sajnálom a Packers-t, ezt nem érdemelte meg !
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
hát eddig én is azért néztem, mert szórakozás, de ezek a bírók😕
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Sokmindenben igazad van, de olvasd vissza csebi első hozzászólását a meccs után. Így egy emberi lény nem viselkedik, ahogy ő. Plusz most délután néztem végig a meccset és utána kb tíz perccel írtam be ide annak hatása alatt. De még most is remegek az idegtől. Pedig nem szoktam a meccseken túlzottan idegeskedni.zolten
Hát csebi sem úriemberként viselkedett, az tagadhatatlan. 😊
A meccsről meg csak annyit, hogy csak meccs.
Azért nézünk focit, azért ez a hobbynk, hogy ettől jobb, tartalmasabb, szórakoztatóbb, izgalmasabb legyen az életünk. Nem azért, hogy még egy plussz stresszfaktor behozzunk, amin idegelhetjük magunkat. Vagy legalábbis én.

több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Sokmindenben igazad van, de olvasd vissza csebi első hozzászólását a meccs után. Így egy emberi lény nem viselkedik, ahogy ő. Plusz most délután néztem végig a meccset és utána kb tíz perccel írtam be ide annak hatása alatt. De még most is remegek az idegtől. Pedig nem szoktam a meccseken túlzottan idegeskedni.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
1; több, mint tíz éve nézek NFL-t, az utóbbi 6-7 évben hetente 4-5 meccset, de elgondolkodtam azon, hogy amíg ezek a bírók vannak, nézzem-e a meccseket
2; ezer éve olvasom a fórumokat, de soha se mentem még át egy csapat fórumára sem köpködni, mert ez szánalmas
3; úgyhogy tisztelt csebi menj te a büdös pics@ba innen!zolten
1. Én is hasonló mennyiségben, és mindezt azért, mert szórakoztat. Biztos nem a bírók miatt, ahogy eszembe nem jutna így megbüntetni őket, hogy nem nézem (persze illegálisan, streamen, ingyé') a mecseket többé.
Mondhatnám úgy is, hogy amennyibe kerül, még így is megéri.
2. Miért kéne másnak is azt csinálni, úgy fórumoznia, mint neked? Te nem mész át, ő átmegy. Ilyen a fórum, elmondja amit gondol, te meg ha akarod leszarod.
3. Erre csak a sokat idézett "ez csak egy fórum, ha zavar ne olvasd" kitételt lehetne mondani, de azt biztos trollkodásnak vennék páran. Míg a "menj te a büdös picsába" csak sima orkkodás, az meg más eset. (Én goblinkodni szeretek, néha hobgoblinkodni.)

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Most végeztem a meccsel... Seahawks érdemeiből semmit sem levonva mi a fasz volt ez a végén? Egy ide is oda is megadható elkapás volt, bármilyen döntés születik el lehet fogadni DE ha látják hogy egy teljesen egyértelmű mérkőzést befolyásoló szabálytalanság előzte meg közvetlenül az esetet miért nem nekünk ítéltek? Tudom hogy az már utólag nem befolyásolhat semmit mert nem visszanézhető de számomra érthetetlen, felírnak egy INT-et amivel olyan nagyon nem lehet vitatkozni pláne hogy előtte DPI volt így meg most áll a bál. Gratula a Seahawksnak egyébként, jó csapat készül itten.


UI: Ja egyébként kurva szarok voltunk 😊
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
1; több, mint tíz éve nézek NFL-t, az utóbbi 6-7 évben hetente 4-5 meccset, de elgondolkodtam azon, hogy amíg ezek a bírók vannak, nézzem-e a meccseket
2; ezer éve olvasom a fórumokat, de soha se mentem még át egy csapat fórumára sem köpködni, mert ez szánalmas
3; úgyhogy tisztelt csebi menj te a büdös pics@ba innen!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
szeretnék végre írni a topicba, de nem akarok konfrontálódni senkivel, szal srácok, nfl csevegőbe verjétek ki a kukitokat arra, mekkora álszentek vagyunk és ne itt légyszi. köszi.brk
😊 Na akkor hétvégén Szentek az Álszentek ellen.
Remélem holnaptól sikerül mindenkinek a csapatban koncentrálnia a Saintsre. Nehogy a saját frusztrációjuk miatt még jobban gödörbe kerüljenek. Oda kell tenni mindenkinek magát, még nem ment el a PO. Kíváncsi vagyok, hogy kezeli ismét a nehéz helyzeteket MM. 2010-ben sikerült.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛Medvepapa
Azért biztos, ami biztos Jemnnings jelentkezett még pár pofonért nála. 😀
Sanco
Ami jár, az jár... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛Medvepapa
Azért biztos, ami biztos Jemnnings jelentkezett még pár pofonért nála. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.Szobi22
ugyanebben bízom én is. saints elleni meccsen nagyon fontos lesz, hogy frusztráció nélkül játszunk. ezt most nem nagyon érzem, hogy fog megvalósulni, de bízzunk benne
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, király, felfutott a topik.

Lassan rádöbbennek minden csapat szurkolói, hogy csak jöhetnének vissza az eredeti bírók.

A meccset hál'istennek nem láttam, nem is hinném ,hogy meg fogom nézni. Ezért ezt az egy szituációt tudom csak minősíteni, és ez nem lett volna szabad, hogy TD legyen valóban. Shields kitolása után nem lett volna miről beszélni, az meg tényleg minimum érdekes, hogy ez catch.
Ellenben ha Jennings elüti a labdát, ahogy azt kéne, szintén nincs miről beszélni.

Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"