Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Hargrove jött.JayB
nem ismerem, róla mit érdemes tudni? honnan jött?

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hargrove jött.JayB
helyes, helyesSzobi22
DL akkor első körökben nem lesz.
Clifton, DD :
http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-still-have-plans-for-clifton-driver-vm4par0-144739785.html
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hargrove jött.JayB
helyes, helyes

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hargrove jött.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827ed9d1/article/nfc-north-draft-needs-everyone-wants-corners-in-aerial-division?module=HP11_hot_topics

Kis need analízis Michael Lombarditól.
Szerinte: OLB, DE, S, CB, OG/C, RB, WR, QB

Amiből talán az RB/WR needdel nem értek annyira egyet. Ha DD-t nem vesszük, a Jennings-Nelson-Jones-Cobb-Finley group nem mondható gyengének. RB poszton meg Starks-Green-Saine elég lehet arra, amennyire szükséges a futójáték errefelé.
OLB a legnagyobb need, ezért akár fel is lehetne tradelni, ha van megfelelő kiszemelt lejjebb S vagy CB posztra. QB az szerintem 4. kör előtt nem lesz (MM nyilatkozta, hogy volt már QB edző, 4 QB kell, ő már csak tudja).
Saturday miatt nem várok C-t sem az első körökben, valami projekt lesz (van - Ganus?) később.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.jsonline.com/blogs/sports/144415475.html

Tollefson - csüt-pént látogat
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
na, TT annyit keverheti a zsugát, amíg fokhagymaszagú nem lesz 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20120309/PKR07/120309162/Mike-Vandermause-column-Disgraced-Williams-best-hire-McCarthy-never-made?odyssey=mod|newswell|text|FRONTPAGE|p
Azt hiszem, ezzel Dom Capers igazolása sokkal értékesebb lett.kobalu91
+1


Itt a drafpick lista, lehet elmélkedni 😊

1st round, No. 28

2nd round, No. 59

3rd round, No. 90

4th round, No. 123

4th round, No. 132 (compensatory)

4th round, No. 133 (compensatory)

5th round, No. 163

6th round, No. 197

7th round, No. 224 (from New York Jets)

7th round, No. 235

7th round, No. 241 (compensatory)

7th round, No. 243 (compensatory)
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20120309/PKR07/120309162/Mike-Vandermause-column-Disgraced-Williams-best-hire-McCarthy-never-made?odyssey=mod|newswell|text|FRONTPAGE|p
Azt hiszem, ezzel Dom Capers igazolása sokkal értékesebb lett.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Demetrius Bell (LT, Bills) vizitel Green Bayben

Közeleg a Clifton cut?
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
7.körös comp.pick-kel három embert húztunk eddig: DE Keith McKenzie (’96), C Scott Wells (’04) és DE Dave Tollefson (’06). 😀Sanco
4. körben a jelenlegi keretből meg OG Josh Sitton (’08) és CB Davon House (’11). 😉LN
Igen, csak érdekesnek találtam, hogy a 3db 7.körösből 2 érintett az idei FA-nkben. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
7.körös comp.pick-kel három embert húztunk eddig: DE Keith McKenzie (’96), C Scott Wells (’04) és DE Dave Tollefson (’06). 😀Sanco
4. körben a jelenlegi keretből meg OG Josh Sitton (’08) és CB Davon House (’11). 😉
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
4 comp picket kaptunk

2 db 4. kör és 2 db 7. kör

According to the NFL, the losses the Packers were compensated for were:

OG Daryn Colledge (Arizona Cardinals, five years, $27.5 million) -- 4th round.
DL Cullen Jenkins (Philadelphia Eagles, five years, $25 million) -- 4th round.
RB Brandon Jackson (Cleveland Browns, two years, $4.5 million) -- 7th round.
OG Jason Spitz (Jacksonville Jaguars, three years, $5.25 million) -- 7th round.

The additional four picks gives the Packers a total of 12, their original seven, an extra seventh from the New York Jets in the Caleb Schlauderaff trade and the four compensatory picks.

Included in the 12 are three fourth-round picks and four seventh-round picks.LN
nagyon fasza, lehet megint garázdálkodni a drafton 😀

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
7.körös comp.pick-kel három embert húztunk eddig: DE Keith McKenzie (’96), C Scott Wells (’04) és DE Dave Tollefson (’06). 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
4 comp picket kaptunk

2 db 4. kör és 2 db 7. kör

According to the NFL, the losses the Packers were compensated for were:

OG Daryn Colledge (Arizona Cardinals, five years, $27.5 million) -- 4th round.
DL Cullen Jenkins (Philadelphia Eagles, five years, $25 million) -- 4th round.
RB Brandon Jackson (Cleveland Browns, two years, $4.5 million) -- 7th round.
OG Jason Spitz (Jacksonville Jaguars, three years, $5.25 million) -- 7th round.

The additional four picks gives the Packers a total of 12, their original seven, an extra seventh from the New York Jets in the Caleb Schlauderaff trade and the four compensatory picks.

Included in the 12 are three fourth-round picks and four seventh-round picks.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy néztem, Hargrove volt az, aki leütközte szerencsétlen Knoxot... jájjj, még most is szar akár csak egyszer is megnézni. :/
Projekt DE mellett akkor egy projekt C is kellene a középső körökben, plusz egy-két DB, csiszolatlan gyémánt OLB, meg egy tehetséges O-lineman. Aztán jöhet az, hogy kilóg a seggünk a gatyából... de biztos tudják Tedék, hogy mit csinálnak.Gergőbácsi
Akkor már inkább a Giants elleni safety legyen a mérvadó

http://www.youtube.com/watch?v=SA2bSTW-mgI

OL-ben szerintem Ray Dominguez lesz a meglepi idén, bár Ő amennyire tudom G lesz.
Azt meg jó lenne tudni Sherrod lába hogy is áll. Projekt C-nek meg ott van Genus.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ez volt a tippem, de kicsi súlyt fel kell kapnia még, úgy 15-20 fontot.LN
#4745 😊

szerintetek - feltételezve, hogy legalább egy D-line draft lesz - ki(k) hull(anak) ki a rostán Guy, Wilson, Wynn trióból? Esetleg kiegészítve a Johnny Jones, Neal duóval.

Szerk.: twitteren megkérdezték mekkora most a tömege. Azt válaszolta hogy ma reggel 285. 😊Gergőbácsi
Ha esetleg Hargrove jön (és marad legalább ilyen súlyban), akkor szerintem projekt DE-t húz TT (Wolfe? Vic írt róla). De szerintem ez attól is függ, hogy Pickett marad e.


Neal meg ugye kihagyja az első 4 meccset..LN
Ahogy néztem, Hargrove volt az, aki leütközte szerencsétlen Knoxot... jájjj, még most is szar akár csak egyszer is megnézni. :/
Projekt DE mellett akkor egy projekt C is kellene a középső körökben, plusz egy-két DB, csiszolatlan gyémánt OLB, meg egy tehetséges O-lineman. Aztán jöhet az, hogy kilóg a seggünk a gatyából... de biztos tudják Tedék, hogy mit csinálnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
szerintetek - feltételezve, hogy legalább egy D-line draft lesz - ki(k) hull(anak) ki a rostán Guy, Wilson, Wynn trióból? Esetleg kiegészítve a Johnny Jones, Neal duóval.
Gergőbácsi
Ez még nagyon korai, de szerintem Guy biztos kap esélyt, a többiek közül a legkevesebb esélye van maradni WilsonPS
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inkább DE, elsősorban passing downoknál.empty taxi
Ez volt a tippem, de kicsi súlyt fel kell kapnia még, úgy 15-20 fontot.LN
#4745 😊

szerintetek - feltételezve, hogy legalább egy D-line draft lesz - ki(k) hull(anak) ki a rostán Guy, Wilson, Wynn trióból? Esetleg kiegészítve a Johnny Jones, Neal duóval.

Szerk.: twitteren megkérdezték mekkora most a tömege. Azt válaszolta hogy ma reggel 285. 😊Gergőbácsi
Ha esetleg Hargrove jön (és marad legalább ilyen súlyban), akkor szerintem projekt DE-t húz TT (Wolfe? Vic írt róla). De szerintem ez attól is függ, hogy Pickett marad e.


Neal meg ugye kihagyja az első 4 meccset..
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Hargrove mi lenne 3-4-ben? OLB? majdnem akkora, mint Neal, 272 font, nem lesz ezzel lassú?LN
Inkább DE, elsősorban passing downoknál.empty taxi
Ez volt a tippem, de kicsi súlyt fel kell kapnia még, úgy 15-20 fontot.LN
#4745 😊

szerintetek - feltételezve, hogy legalább egy D-line draft lesz - ki(k) hull(anak) ki a rostán Guy, Wilson, Wynn trióból? Esetleg kiegészítve a Johnny Jones, Neal duóval.

Szerk.: twitteren megkérdezték mekkora most a tömege. Azt válaszolta hogy ma reggel 285. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
272 font nem sok 3-4 OLBnek. Én kis kedvencem Hali például 275öt nyom. D. Ware + T. Suggs is 260. A drafton C. Upshaw 272 stb.
250-270 az átlag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hargrove twitter: loving the packer nation for all the love already…go packers go…goodniteGergőbácsi
Hargrove mi lenne 3-4-ben? OLB? majdnem akkora, mint Neal, 272 font, nem lesz ezzel lassú?LN
Inkább DE, elsősorban passing downoknál.empty taxi
Ez volt a tippem, de kicsi súlyt fel kell kapnia még, úgy 15-20 fontot.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Biztos volt annyi is valamikor 😊


Az nfl.com szerint az érdeklődés valós Lawson iránt. Más kérdés, hogy ott mennyire friss az infó.
JSonline szerint viszont Anthony Hargrove is a képben van.LN
Hargrove twitter: loving the packer nation for all the love already…go packers go…goodniteGergőbácsi
Hargrove mi lenne 3-4-ben? OLB? majdnem akkora, mint Neal, 272 font, nem lesz ezzel lassú?LN
Inkább DE, elsősorban passing downoknál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Biztos volt annyi is valamikor 😊


Az nfl.com szerint az érdeklődés valós Lawson iránt. Más kérdés, hogy ott mennyire friss az infó.
JSonline szerint viszont Anthony Hargrove is a képben van.LN
Hargrove twitter: loving the packer nation for all the love already…go packers go…goodniteGergőbácsi
Hargrove mi lenne 3-4-ben? OLB? majdnem akkora, mint Neal, 272 font, nem lesz ezzel lassú?LN
Kevin Seifert szerint 2010 környékén már 300 körül játszott a Saintsben. http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/39992/anthony-hargrove-visit-telling-for-packers
lesz itt csata a TC-ben

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Le is írtad, hogy majd 340, én mégis 323-nak vettem Rajit. :rolleyes:Sanco
Biztos volt annyi is valamikor 😊


Az nfl.com szerint az érdeklődés valós Lawson iránt. Más kérdés, hogy ott mennyire friss az infó.
JSonline szerint viszont Anthony Hargrove is a képben van.LN
Hargrove twitter: loving the packer nation for all the love already…go packers go…goodniteGergőbácsi
Hargrove mi lenne 3-4-ben? OLB? majdnem akkora, mint Neal, 272 font, nem lesz ezzel lassú?