Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kubiak lett a HC denverben. Nem meglepő. Kíváncsian várom mire fog jutni. Sok sikert neki.Bondi
Remélem egészségileg is bírni fogja.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
8 évvel ezelőtt BoB már majdnem nálunk kötött ki...

In 2007, Gary Kubiak interviewed O'Brien for a position as an assistant coach.

Kubiak was entering his second season and was making changes in his staff. He wanted to hire a young coach to work in quality control and assist with the offensive line.

Kubiak and Mike Sherman, the assistant head coach and offensive coordinator, interviewed O'Brien, who had finished his second season as Duke's offensive coordinator and quarterbacks coach.

Before the Texans could hire O'Brien to work under offensive line coach John Benton, he got an offer from Bill Belichick to be an offensive assistant with New England.

O'Brien grew up in Boston. The Patriots were his team. There was no way a career college coach looking for an opportunity in the NFL could turn down a chance to work for his hometown team and learn under Belichick...

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak lett a HC denverben. Nem meglepő. Kíváncsian várom mire fog jutni. Sok sikert neki.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azért örülök hogy BoB Bilichek mellett tanult annak idején. Ugyanúgy meghúza atricky playeket mint az öreg. De szerintem BoB küldte neki a játékokat mert Edelman TD passza ugyanaz volt mint Fosteré, Solder meg csak Wattot utánozta. Kitalálhatna valami egyedit is az öreg 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Tegnap hozták le hogy Rick Smith helyét veszi át Gaine de végül nem lett gm hanem Maccagnan helyét veszi át.swatt99
Majd jövőre. De annyi a pletyka róla, hogy biztos, hogy Smith másik pozíciót fog kapni és Gaine jövőre mehet tovább GM-ként. Addig van egy éve felkészülni.Bondi
Ha idén még marad. változtathatna a stratégiáján, mert elég gyér classt draftolt össze az évek alatt: Nix, Montgomery, Posey, Clowney (nem az ő hibája hogy megsérült, de volt még ott egy Khalil Mack is), Trevardo Williams,
De mondjuk volt pár hátsókörös sikerélmény is: Ryan Griffin, Andre Hal, Blue.
Az elmúlt 5 évben az az első 3 körben draftolt 15 prospectből 6 vált meghatározóvá a csapatnál. Elég kevés.samu09
Tényleg kevésnek hangzik, de azért én kíváncsi lennék egy ilyen statisztikára az összes csapatra lebontva, hogy máshol milyenek ezek az arányok.Bondi
 puu.sh/7syXo.png
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Tegnap hozták le hogy Rick Smith helyét veszi át Gaine de végül nem lett gm hanem Maccagnan helyét veszi át.swatt99
Majd jövőre. De annyi a pletyka róla, hogy biztos, hogy Smith másik pozíciót fog kapni és Gaine jövőre mehet tovább GM-ként. Addig van egy éve felkészülni.Bondi
Ha idén még marad. változtathatna a stratégiáján, mert elég gyér classt draftolt össze az évek alatt: Nix, Montgomery, Posey, Clowney (nem az ő hibája hogy megsérült, de volt még ott egy Khalil Mack is), Trevardo Williams,
De mondjuk volt pár hátsókörös sikerélmény is: Ryan Griffin, Andre Hal, Blue.
Az elmúlt 5 évben az az első 3 körben draftolt 15 prospectből 6 vált meghatározóvá a csapatnál. Elég kevés.samu09
Tényleg kevésnek hangzik, de azért én kíváncsi lennék egy ilyen statisztikára az összes csapatra lebontva, hogy máshol milyenek ezek az arányok.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Tegnap hozták le hogy Rick Smith helyét veszi át Gaine de végül nem lett gm hanem Maccagnan helyét veszi át.swatt99
Majd jövőre. De annyi a pletyka róla, hogy biztos, hogy Smith másik pozíciót fog kapni és Gaine jövőre mehet tovább GM-ként. Addig van egy éve felkészülni.Bondi
Ha idén még marad. változtathatna a stratégiáján, mert elég gyér classt draftolt össze az évek alatt: Nix, Montgomery, Posey, Clowney (nem az ő hibája hogy megsérült, de volt még ott egy Khalil Mack is), Trevardo Williams,
De mondjuk volt pár hátsókörös sikerélmény is: Ryan Griffin, Andre Hal, Blue.
Az elmúlt 5 évben az az első 3 körben draftolt 15 prospectből 6 vált meghatározóvá a csapatnál. Elég kevés.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Tegnap hozták le hogy Rick Smith helyét veszi át Gaine de végül nem lett gm hanem Maccagnan helyét veszi át.swatt99
Majd jövőre. De annyi a pletyka róla, hogy biztos, hogy Smith másik pozíciót fog kapni és Gaine jövőre mehet tovább GM-ként. Addig van egy éve felkészülni.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Tegnap hozták le hogy Rick Smith helyét veszi át Gaine de végül nem lett gm hanem Maccagnan helyét veszi át.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?samu09
Elvileg ez még csak pletyka szinten merült fel. Szerintem idén már nem lesz GM váltás.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.Bondi
Ha jól olvastam Rick Smith is más pozíciót kap. Ki lesz az új GM?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
További változások az FO-ban.
Brian Gaine-t léptettük elő, nehogy elveszítsük Maccagnan után őt is. Az Eagles-nél és a Bears-nél is volt interjún GM pozícióba.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are

Brooks Reed-et csak akkor ha nem akar túl sok pénzt kérni. Bár nagyon nincs mire.Bondi
Innen Kareem kaphatja meg a nagy lóvét, de 28 évesen ő se számíthat sokra.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/2014-Defensive-Highlights/fc9e6ac4-2f08-4d57-bc5c-b0c1b87c1d8c
Egy összeállítás a Texans D szezonjáról. A végén tetszett BoB mondatrészlete: This is Texans football and get used to it 😊

Plusz itt a lista az unrestricted FA-kről:
Kareem Jackson, CB
Brooks Reed, OLB
Ryan Pickett, DT
Danieal Manning, S
Kendrick Lewis, S
Ryan Mallett, QB
Derek Newton, OT

Manningen kívül mindenkit visszahoznék, de meglátjuk mi lesz.samu09

Brooks Reed-et csak akkor ha nem akar túl sok pénzt kérni. Bár nagyon nincs mire.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/2014-Defensive-Highlights/fc9e6ac4-2f08-4d57-bc5c-b0c1b87c1d8c
Egy összeállítás a Texans D szezonjáról. A végén tetszett BoB mondatrészlete: This is Texans football and get used to it 😊

Plusz itt a lista az unrestricted FA-kről:
Kareem Jackson, CB
Brooks Reed, OLB
Ryan Pickett, DT
Danieal Manning, S
Kendrick Lewis, S
Ryan Mallett, QB
Derek Newton, OT

Manningen kívül mindenkit visszahoznék, de meglátjuk mi lesz.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Off: Pesten hol érdemes nézni a SB-t?LanceVance
amint meglesz a párosítás, elkezdjük összeírni a helyeket.
| az NS már nekilátott |

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak is volt interjún a Jets-nél, valamint ha jól tudom a Bears is érdeklődik. És denverből Fox is repült. Lehet Gary visszakerül Coloradoba?Bondi
Már hívták is interjúra a Broncoshoz
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Off: Pesten hol érdemes nézni a SB-t?

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak is volt interjún a Jets-nél, valamint ha jól tudom a Bears is érdeklődik. És denverből Fox is repült. Lehet Gary visszakerül Coloradoba?

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Úgy néz ki a Jets GM-e lesz Mike Maccagnan a főiskolai playákért felelős szaki. Sok sikert hozzá.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Mi baj volt BOB-bal idén? szerintem nem lesz új OC, marad BOB aztán ennyi.sevarafa
sok helyen írták hogy oc edzőt keres
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Mi baj volt BOB-bal idén? szerintem nem lesz új OC, marad BOB aztán ennyi.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
defense edzőWester
Attól még OC-nek is jó lenne xD

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀samu09
Olyan pletykák keltek szárnyra hogy Marrone lehet az. Mondjuk eddig csak az O'Briennel ápolt barátságára épül ez a szóbeszéd, ami még Georgiában kezdődött.Gabriel
Nehezen hiszem, hogy visszalépett önként HC állástól, hogy OC lehessen.Bondi
Én olyat olvastam, hogy ő pl nem akart feltradelni sammy watkinsért, és amior meglett a trade akkor pl kiment a várószobából és szart mindenre onnan, mert kihagyják a döntséből, és ő nem akarta sammyt.,mégi kapta...
ha ez igaz akkor nem le meg, hogy otthagyta őket, akár egy felmosói állásra is kapható attól fogva.

DE hangulyozom, ez nem biztos hogy így volt, csak mintha úgy emlékeznék, hogy ezt olvastam 😊sevarafa
Most mondott fel John Fox a Denvernél. Lehet jót tenne neki egy-két év pihi OC szerepkörben 😀samu09
defense edző

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀samu09
Olyan pletykák keltek szárnyra hogy Marrone lehet az. Mondjuk eddig csak az O'Briennel ápolt barátságára épül ez a szóbeszéd, ami még Georgiában kezdődött.Gabriel
Nehezen hiszem, hogy visszalépett önként HC állástól, hogy OC lehessen.Bondi
Én olyat olvastam, hogy ő pl nem akart feltradelni sammy watkinsért, és amior meglett a trade akkor pl kiment a várószobából és szart mindenre onnan, mert kihagyják a döntséből, és ő nem akarta sammyt.,mégi kapta...
ha ez igaz akkor nem le meg, hogy otthagyta őket, akár egy felmosói állásra is kapható attól fogva.

DE hangulyozom, ez nem biztos hogy így volt, csak mintha úgy emlékeznék, hogy ezt olvastam 😊sevarafa
Most mondott fel John Fox a Denvernél. Lehet jót tenne neki egy-két év pihi OC szerepkörben 😀