Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
Kicsit vigaszdíj szaga van nekem, de lehet csak tolják a hype-ot tovább, hogy az MVP címet ne kelljen magyarázni az 1bites nézőknek.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xDLanceVance
Szerintem egy bólintása is elég lenne.Sixo67
Bólogatni a csajoknak kéne, ha bólintana 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xDLanceVance
Szerintem egy bólintása is elég lenne.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xD

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én szoktam olvasni, tud jókat írni, de ugyanúgy faszságokat is.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
Egy jobbfajta fórumon bannolnak ha csak leírod annak az oldalnak a nevét.Sixo67
nfl csevegőben ezer oldal nevét látom naponta. waltert is ott láttam
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
Egy jobbfajta fórumon bannolnak ha csak leírod annak az oldalnak a nevét.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
ez törölt hozzászólás
overthecap und spotrac, amiket keressutianap
vettem roger
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
ez törölt hozzászólás
overthecap und spotrac, amiket keres


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Megvan az új D-Line coach. Paul Pasqualoni, aki idén a Bearsnél töltötte be ugyanezt a pozíciót. Korábban egyetemen volt főedző a Syracuse és a Connecticut egyetemen. NFL-ben dolgozott a Cowboysnál, mint TE coach, LB coach, D-Line edző és defensive coordinator. Utóbbi pozíciót a Dolphinsnál is betöltötte. Nem ma kezdte a szakmát, de nagyon sajnálom Kollar távozását, mert az ő érdemei nem csupán Wattra korlátozódnak.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Höriéknek lesz idejük egy draftértékelő podcastre még mielőtt elkezdik írni a prospect ismertetőket.samu09
lásd podcast topik.

| és már írjuk |

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Közben Watt 20 yardos FG-t lövöget:  www.houstontexans.com/tv-media/videos/Watt-Its-Up-And-Its-Good/0e83cd13-9500-4425-b75e-6d3b8303c405

Mel Kiper elemezte a '14-es draftot:
Clowney és Su'a Filo (1-2. kör): Redshirt-tel kezdték a szezont -_- Nem tehettek a sérülésről, jövőre meglátjuk.
Fiedorowicztól többet vár jövőre
Blue hasznos volt mikor Foster nem tudott játszani
Savage látta a pályát (ez a legjobb 😀 )
Nix IR-en volt végig (redshirt)
Összességében csalódást keltőnek nevezte a classt. Szerintem is ilyen. Remélem Höriéknek lesz idejük egy draftértékelő podcastre még mielőtt elkezdik írni a prospect ismertetőket.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
További FO változások.
Jon Carr és Matt Jansen lett előléptetve és felvéve a college scouting részlegre.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ennek a hírnek nagyon nem örülök. Nem véletlenül maradt egyedül az edzői stábban a Kubiak éra után. Remélem megfelelően tudjuk pótolni. Sok sikert denverben neki.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Igazából én nem tudok róla sok mindent, de a legtöbb szakíró szerint Watt sikerében nagy része van, vagyis mostmár csak volt.adam8
Wattnak már újat senki nem fog mutatni, de ha tényleg ő fejlesztette ilyenre Wattot akkor lehet házon belül kéne megoldani a pótlást (DL assistant coach), aki látta milyen munkát végeztek.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Leigazoltuk a DL edzőtöket, Bill Kollart.
Nálunk is hasonló pozícióban lesz, azonban O’Brien elengedte (arra való tekintettel h a fiai és az unokái is Denverben élnek, ő pedig közel akart lenni hozzájuk).
Ez egy nagyon elegáns tett volt, pl.: a Bengals a DB edzőjét nem engedi hozzánk DC-nek!
Egy pár szót tudtok esetleg róla mondani?Általános Doktor
nagyon nagy veszteség a texans-nak. Nagyon jó edző kár, hogy már nem nálunk tolja. nagyon rossz hír ez sajnos...
Hajrá neki továbbra is.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Igazából én nem tudok róla sok mindent, de a legtöbb szakíró szerint Watt sikerében nagy része van, vagyis mostmár csak volt.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Leigazoltuk a DL edzőtöket, Bill Kollart.
Nálunk is hasonló pozícióban lesz, azonban O’Brien elengedte (arra való tekintettel h a fiai és az unokái is Denverben élnek, ő pedig közel akart lenni hozzájuk).
Ez egy nagyon elegáns tett volt, pl.: a Bengals a DB edzőjét nem engedi hozzánk DC-nek!
Egy pár szót tudtok esetleg róla mondani?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azért az poén hogy Seattle-New England lesz a döntőben, erre Watt pózol Katy Perryvel 😀samu09
meőaemvípi nemesiklesutianap
mondasz valamit 😀😀 Katy biztos sackelte (suckolta) párszor Wattot 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért az poén hogy Seattle-New England lesz a döntőben, erre Watt pózol Katy Perryvel 😀samu09
meőaemvípi nemesikle


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azért az poén hogy Seattle-New England lesz a döntőben, erre Watt pózol Katy Perryvel 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak lett a HC denverben. Nem meglepő. Kíváncsian várom mire fog jutni. Sok sikert neki.Bondi
Remélem egészségileg is bírni fogja.adam8
Elég komoly munka lesz egyberakni a csapatot, főleg a támadósort. Nem tudni mit akar Manninggel, illetve FA lesz Welker, Tamme, Demaryus és Julius Thomas is. Mondjuk nem aggódom érte. Eddig mindenki karriert futott be aki otthagyta a Houstont. Holiday sok return TD-t szerzett miután cutoltuk, Jacoby Jones alapember a Ravensben, Barwin a Philly sztárja Schaub meg az NFL legjobb 3. számú irányítója.