Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
 www.foxsports.com/southwest/story/report-texans-interested-in-trading-for-eagles-qb-foles-013015?adbid=10153583421579552&adbpl=fb&adbpr=112638779551&adbsc=social_20150130_39723367 hmLanceVance
Ha tényleg feltradelnek Mariotáért akkor lehet olcsón megszereznénk. Még anno a combine-on figyeltem fel rá, szóval nem bánnám. A többieknél meg, hát Cutler is elképzelhető, Cousinsszal ugyanott lennénk mint Mallettel, RG3 meg tuti nem megy sehova.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.foxsports.com/southwest/story/report-texans-interested-in-trading-for-eagles-qb-foles-013015?adbid=10153583421579552&adbpl=fb&adbpr=112638779551&adbsc=social_20150130_39723367 hm

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀samu09
Sztem a DB-eket viszi majd, ahhoz ért leginkább.Sixo67
JoJo-a én is gondoltam de már nem mai gyereksamu09
8,500,000 felszabadul ha cutolják nem azt mondom hogy nem elférne még de szerintem többet ér ha mondjuk megtartják Kareem-et és jön valaki draftról. Egyébként szerintem Myers is esélyes a cutra 6 milla ő se lesz már fiatalabb.swatt99
Szerintem Myers belemenne fizucsökkentésbe, és szerintem innen vonul vissza...vagyis remélemsamu09
szerintem is belemenne, de az idei offseason legfontosabb dolga, Andre Johnson cutja kell hogy legyen...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀samu09
Sztem a DB-eket viszi majd, ahhoz ért leginkább.Sixo67
JoJo-a én is gondoltam de már nem mai gyereksamu09
8,500,000 felszabadul ha cutolják nem azt mondom hogy nem elférne még de szerintem többet ér ha mondjuk megtartják Kareem-et és jön valaki draftról. Egyébként szerintem Myers is esélyes a cutra 6 milla ő se lesz már fiatalabb.swatt99
Szerintem Myers belemenne fizucsökkentésbe, és szerintem innen vonul vissza...vagyis remélem
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀samu09
Sztem a DB-eket viszi majd, ahhoz ért leginkább.Sixo67
JoJo-a én is gondoltam de már nem mai gyereksamu09
8,500,000 felszabadul ha cutolják nem azt mondom hogy nem elférne még de szerintem többet ér ha mondjuk megtartják Kareem-et és jön valaki draftról. Egyébként szerintem Myers is esélyes a cutra 6 milla ő se lesz már fiatalabb.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀samu09
Sztem a DB-eket viszi majd, ahhoz ért leginkább.Sixo67
JoJo-a én is gondoltam de már nem mai gyerek
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀samu09
Sztem a DB-eket viszi majd, ahhoz ért leginkább.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak felvette DC-nek Wade Phillipset. Philly után épülhet a Texans 3. csapata 😀 Hamarosan jönnek a trade ajánlatok Wattért Mercilusért és mindenkiért akivel Wade dolgozott 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
battlered szerint Pat O'hara a Jacksonville Sharks arénafoci csapatától Houstonba szerződik. Nem írják milyen munkakörben, de AFL-ben két helyen volt HC is és több bajnokságot nyert.
Mennyire gyakori hogy arénafociból igazolnak staffot?samu09
Ő lesz a HC jövőre !Sixo67
Ha vele összejön a PO felőlem 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
DwaynJonhson - mongyuk ThaRock-on nem tom mit köllött készíteni 😉sutianap
nem magától nyúlta le irinát cöröhéttől 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
battlered szerint Pat O'hara a Jacksonville Sharks arénafoci csapatától Houstonba szerződik. Nem írják milyen munkakörben, de AFL-ben két helyen volt HC is és több bajnokságot nyert.
Mennyire gyakori hogy arénafociból igazolnak staffot?samu09
Ő lesz a HC jövőre !Sixo67

Inkább film lesz az
Ojan faszikákat készített fő, aszongya MarkWalhberg, AdamSandler, DwaynJonhson - mongyuk ThaRock-on nem tom mit köllött készíteni 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
battlered szerint Pat O'hara a Jacksonville Sharks arénafoci csapatától Houstonba szerződik. Nem írják milyen munkakörben, de AFL-ben két helyen volt HC is és több bajnokságot nyert.
Mennyire gyakori hogy arénafociból igazolnak staffot?samu09
Ő lesz a HC jövőre !

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
battlered szerint Pat O'hara a Jacksonville Sharks arénafoci csapatától Houstonba szerződik. Nem írják milyen munkakörben, de AFL-ben két helyen volt HC is és több bajnokságot nyert.
Mennyire gyakori hogy arénafociból igazolnak staffot?
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Jók a rugói. 😀

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
Kicsit vigaszdíj szaga van nekem, de lehet csak tolják a hype-ot tovább, hogy az MVP címet ne kelljen magyarázni az 1bites nézőknek.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xDLanceVance
Szerintem egy bólintása is elég lenne.Sixo67
Bólogatni a csajoknak kéne, ha bólintana 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xDLanceVance
Szerintem egy bólintása is elég lenne.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀Matthew99
Szerintem csak egy szavába kerülne xD

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
swatt99
És őket nyerte? 😍 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Watt lett a Pro Bowl Defensive MVP
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én szoktam olvasni, tud jókat írni, de ugyanúgy faszságokat is.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
Egy jobbfajta fórumon bannolnak ha csak leírod annak az oldalnak a nevét.Sixo67
nfl csevegőben ezer oldal nevét látom naponta. waltert is ott láttam
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
Egy jobbfajta fórumon bannolnak ha csak leírod annak az oldalnak a nevét.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
A walterfootball mennyire megbízható? Nézegettem a csapatok összegzését, és írtak meglepő dolgokat. Pl hogy ha Cushing nem megy bele egy paycutba akkor kivágják (akénemég), vagy hogy Swearinger elég nagy bust volt idén (akkor eléggé rosszul láttam).
Több oldalt is megnéztem és elég különböző adatok voltak a cap space-t illetően, de kb 4-8 millió lesz fizetni az offseasonben. Nem a legjobb helyzet, de inkább ennyi mint a cowboys 600ezerje 😀samu09
ez törölt hozzászólás
overthecap und spotrac, amiket keressutianap
vettem roger