Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De örülnék Marronénak.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀samu09
Olyan pletykák keltek szárnyra hogy Marrone lehet az. Mondjuk eddig csak az O'Briennel ápolt barátságára épül ez a szóbeszéd, ami még Georgiában kezdődött.Gabriel
Nehezen hiszem, hogy visszalépett önként HC állástól, hogy OC lehessen.Bondi
Én olyat olvastam, hogy ő pl nem akart feltradelni sammy watkinsért, és amior meglett a trade akkor pl kiment a várószobából és szart mindenre onnan, mert kihagyják a döntséből, és ő nem akarta sammyt.,mégi kapta...
ha ez igaz akkor nem le meg, hogy otthagyta őket, akár egy felmosói állásra is kapható attól fogva.

DE hangulyozom, ez nem biztos hogy így volt, csak mintha úgy emlékeznék, hogy ezt olvastam 😊
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀samu09
Olyan pletykák keltek szárnyra hogy Marrone lehet az. Mondjuk eddig csak az O'Briennel ápolt barátságára épül ez a szóbeszéd, ami még Georgiában kezdődött.Gabriel
Nehezen hiszem, hogy visszalépett önként HC állástól, hogy OC lehessen.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀samu09
Olyan pletykák keltek szárnyra hogy Marrone lehet az. Mondjuk eddig csak az O'Briennel ápolt barátságára épül ez a szóbeszéd, ami még Georgiában kezdődött.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?Sixo67
Úgyis OC-t keresnek 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?samu09
Azt mondod , hogy jövőre jöjjön vissza?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azt érzitek hogy Kubiak lesz@patta a Pats-et? 😀 Oké hogy kikaptak de egy Schaubbal is megtehetett volna ilyesmit nem?
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A hírek szerint Mike Devlin a Jets O-Line edzője jön Dunn helyére. Az Iowa egyetemre járt egykor, aztán 1993-ban a Bills 5. körben választotta ki a drafton. 3 szezonon keresztül volt itt cserejátékos Kent Hull mögött, centert és guardot játszott, majd a Cardinalshoz igazolt 4 évre. Itt az első két szezonban kezdő center volt, utána csere. '99-ben visszavonult. 2000-ben már csatlakozott Cardinals edzői stábjához, 2003-ig itt is maradt. Először Offensive Quality Control coach, majd Assistant O-Line coach beosztásban. 2004-től 2 szezonon keresztül a Toledo egyetemen volt O-Line edző, majd következett a Jets. 2006-tól 2012-ig TE coach, az utóbbi 2 évben pedig O-Line edző volt.Gabriel
Egyébként csak én furcsállom, hogy Dunn-t egy szezon után kirúgták? Nem volt ez az OL olyan gyenge.
Jets O line coach....biztos, hogy minőségi cserét csinálunk?Bondi
Mangold nem véletlenül a legjobb center. De amúgy nekem se tetszett mikor olvastamsamu09
Mondjuk abból a szempontból tetszik a dolog, hogy BoB nem szarozik. Valamit fejleszteni akar akkor cselekszik.Bondi
Szezon előtt mondta hogy folyamatosan fejleszteni fogja a csapatot, és hát rengeteg PS mozgás volt szezon alatt illetve az aktív roster között is.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A hírek szerint Mike Devlin a Jets O-Line edzője jön Dunn helyére. Az Iowa egyetemre járt egykor, aztán 1993-ban a Bills 5. körben választotta ki a drafton. 3 szezonon keresztül volt itt cserejátékos Kent Hull mögött, centert és guardot játszott, majd a Cardinalshoz igazolt 4 évre. Itt az első két szezonban kezdő center volt, utána csere. '99-ben visszavonult. 2000-ben már csatlakozott Cardinals edzői stábjához, 2003-ig itt is maradt. Először Offensive Quality Control coach, majd Assistant O-Line coach beosztásban. 2004-től 2 szezonon keresztül a Toledo egyetemen volt O-Line edző, majd következett a Jets. 2006-tól 2012-ig TE coach, az utóbbi 2 évben pedig O-Line edző volt.Gabriel
Egyébként csak én furcsállom, hogy Dunn-t egy szezon után kirúgták? Nem volt ez az OL olyan gyenge.
Jets O line coach....biztos, hogy minőségi cserét csinálunk?Bondi
Mangold nem véletlenül a legjobb center. De amúgy nekem se tetszett mikor olvastamsamu09
Mondjuk abból a szempontból tetszik a dolog, hogy BoB nem szarozik. Valamit fejleszteni akar akkor cselekszik.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A hírek szerint Mike Devlin a Jets O-Line edzője jön Dunn helyére. Az Iowa egyetemre járt egykor, aztán 1993-ban a Bills 5. körben választotta ki a drafton. 3 szezonon keresztül volt itt cserejátékos Kent Hull mögött, centert és guardot játszott, majd a Cardinalshoz igazolt 4 évre. Itt az első két szezonban kezdő center volt, utána csere. '99-ben visszavonult. 2000-ben már csatlakozott Cardinals edzői stábjához, 2003-ig itt is maradt. Először Offensive Quality Control coach, majd Assistant O-Line coach beosztásban. 2004-től 2 szezonon keresztül a Toledo egyetemen volt O-Line edző, majd következett a Jets. 2006-tól 2012-ig TE coach, az utóbbi 2 évben pedig O-Line edző volt.Gabriel
Egyébként csak én furcsállom, hogy Dunn-t egy szezon után kirúgták? Nem volt ez az OL olyan gyenge.
Jets O line coach....biztos, hogy minőségi cserét csinálunk?Bondi
Mangold nem véletlenül a legjobb center. De amúgy nekem se tetszett mikor olvastam
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A hírek szerint Mike Devlin a Jets O-Line edzője jön Dunn helyére. Az Iowa egyetemre járt egykor, aztán 1993-ban a Bills 5. körben választotta ki a drafton. 3 szezonon keresztül volt itt cserejátékos Kent Hull mögött, centert és guardot játszott, majd a Cardinalshoz igazolt 4 évre. Itt az első két szezonban kezdő center volt, utána csere. '99-ben visszavonult. 2000-ben már csatlakozott Cardinals edzői stábjához, 2003-ig itt is maradt. Először Offensive Quality Control coach, majd Assistant O-Line coach beosztásban. 2004-től 2 szezonon keresztül a Toledo egyetemen volt O-Line edző, majd következett a Jets. 2006-tól 2012-ig TE coach, az utóbbi 2 évben pedig O-Line edző volt.Gabriel
Egyébként csak én furcsállom, hogy Dunn-t egy szezon után kirúgták? Nem volt ez az OL olyan gyenge.
Jets O line coach....biztos, hogy minőségi cserét csinálunk?

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
A hírek szerint Mike Devlin a Jets O-Line edzője jön Dunn helyére. Az Iowa egyetemre járt egykor, aztán 1993-ban a Bills 5. körben választotta ki a drafton. 3 szezonon keresztül volt itt cserejátékos Kent Hull mögött, centert és guardot játszott, majd a Cardinalshoz igazolt 4 évre. Itt az első két szezonban kezdő center volt, utána csere. '99-ben visszavonult. 2000-ben már csatlakozott Cardinals edzői stábjához, 2003-ig itt is maradt. Először Offensive Quality Control coach, majd Assistant O-Line coach beosztásban. 2004-től 2 szezonon keresztül a Toledo egyetemen volt O-Line edző, majd következett a Jets. 2006-tól 2012-ig TE coach, az utóbbi 2 évben pedig O-Line edző volt.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....swatt99
Duane Brown és Brooks magasan a legjobbak között volt idén, nem tudom miről beszélsz. Myers esett vissza kicsit idénre.
Brooks még mindig fog fejlődni. Ő kifejezetten jó guard. Myers helyére meg lassan úgyis kell valaki, meg az ő teljesítményén már nem egy Line coach fog javítani, max sajátmaga.sevarafa
Myers már innen fog visszavonulni. Még mindig a liga legjobb centerei között van és rajta kívül csak Ben Jones tudná eljátszani ezt a posztot mert egyetemen center volt, de szerintem van még 3 év az öregben.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....swatt99
Duane Brown és Brooks magasan a legjobbak között volt idén, nem tudom miről beszélsz. Myers esett vissza kicsit idénre.
Brooks még mindig fog fejlődni. Ő kifejezetten jó guard. Myers helyére meg lassan úgyis kell valaki, meg az ő teljesítményén már nem egy Line coach fog javítani, max sajátmaga.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A battleredblog szerint érdemes lenn első körben RB-t húzni, mert Foster már nem mai csirke, Blue pedig még nem bírna egyedül egy szezont ha Foster kidőlne.
Szerintem meg érdemes lenne megtartani az idei futótriót. Blue elég veszélyes futó lesz akár már jövőre is, így nem kell minden terhet Fosterre rakni hogy megsérüljön.samu09
Ha az előző évben húztál egy futót, aki akár be is válhat akkor nem feltétlenül kell a következőben egy első kőrt RB-re áldozni.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Már tavaly is lehetett hallani Brian Ferentz érkezéséről...hajrá!

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A battleredblog szerint érdemes lenn első körben RB-t húzni, mert Foster már nem mai csirke, Blue pedig még nem bírna egyedül egy szezont ha Foster kidőlne.
Szerintem meg érdemes lenne megtartani az idei futótriót. Blue elég veszélyes futó lesz akár már jövőre is, így nem kell minden terhet Fosterre rakni hogy megsérüljön.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Quessenberyvel mia helyzet? Fog már játszani a következő szezonban?samu09
Ha jól olvastam még mindig kezelésekre jár. Először gyógyuljon meg....

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kíváncsian várom a 2. évét! 😛
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
Mivel az első meccs első félidejében elszállt a térde, úgy elég nehéz...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
3 meccs alatt nem is rossz.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
most csak kipihente az egyetemi időszakot majd jövőre:d
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...