Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Úgy tűnik Luck megfertőződött a múlt héten a picksix kórral, mikor kezet fogott a meccs végén Gabberttel. Mosson sokat kezet a jövő héten! iktriad
Kezet fogott Bradyvel, le is jött az átok.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ezt a meccset gyorsan verjék ki Luck fejéből.. Este csúcspontja volt hogy BB leendő HOF.. Meglepődnék a videózás ügy után...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Luck megfertőződött a múlt héten a picksix kórral, mikor kezet fogott a meccs végén Gabberttel. Mosson sokat kezet a jövő héten!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyedüli félelmem igazából, hogy Luck a hidegben, szélben milyen lesz. 300 yardja szerintem lesz, mivel mi fogunk a Pats után menni, és szerintem a hátrány miatt sokat kell passzolnia.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha nem húznak el az elején 15 pontnál többel, akkor bármi lehet belőle.
Valamiért úgy érzem, hogy amit nekünk kedveztek a bírók a Jags ellen, azt most visszakapjuk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azt se bánom, ha nem tol GWD-t, hanem simán nyerünk 20-al és dob 350 yardot, 3 TD-t 😂Stez
amúgy a 350 yard simán meglehet. főleg akkor jönnek a nagy számok amikor muszáj. szóval nem szoktunk besz@rni ha menni kell az eredmény után

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt se bánom, ha nem tol GWD-t, hanem simán nyerünk 20-al és dob 350 yardot, 3 TD-t 😂

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most akkor Luck 4 v. 5 GWDnél tart?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
így van, az lesz a lényeg h ne húzzanak el, illetve hogy mi szerezzünk vezetést, és lehetőleg végig ők fussanak utánunk. Mert máskülönben szépen lefuttatják majd az időt.

btw, én nem tom honnan szedték azt a 20 pont különbséget. Ez kb olyan mintha a Jagsel játszanának. Persze az is lehet h még több is lesz közte, vagy éppen mi nyerünk simán, mivel egy meccsen bármi megtörténhet, de h előre én nem látom hol van a két csapat között ekkora különbség az 100.shady
nem feltétlen. Luck eddig nagyon jó volt amikor kellett. jöttek is a gwd-k. csak lő távon belül kell maradni

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
3. hét a JAX ellen ----> kikaptunk


11. hét a pats ellen ----> nyerünk

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
így van, az lesz a lényeg h ne húzzanak el, illetve hogy mi szerezzünk vezetést, és lehetőleg végig ők fussanak utánunk. Mert máskülönben szépen lefuttatják majd az időt.

btw, én nem tom honnan szedték azt a 20 pont különbséget. Ez kb olyan mintha a Jagsel játszanának. Persze az is lehet h még több is lesz közte, vagy éppen mi nyerünk simán, mivel egy meccsen bármi megtörténhet, de h előre én nem látom hol van a két csapat között ekkora különbség az 100.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha az első negyedben nem megy el simán 14-20 ponttal a Pats, akkor lehet esélyünk szvsz, csak a futójátékot jó lenne megállítani

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hát csak elérkezett ez a nap is 😀 úgy vártam mintha SB lenne. Remélem nem hiába...

shady
minden tippiroda és szakértő 10-20 pontos ásást mondd, pont ezért fogunk nyerni. (szokásos Luck GWD-val)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát csak elérkezett ez a nap is 😀 úgy vártam mintha SB lenne. Remélem nem hiába...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már Reggie utód... 😊 Akkor Quinton Patton-ről (Louisiana Tech) mit gondoltok? Az nfl.com-on pont Waynehez hasonlították.roniadi
szerintem Wayne ma is gyorsabb nála 10 évvel öregebben, de amúgy brutális manus, kár hogy nem hozzánk fog jönni.

több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ha már Reggie utód... 😊 Akkor Quinton Patton-ről (Louisiana Tech) mit gondoltok? Az nfl.com-on pont Waynehez hasonlították.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a 2004-2005-ös Colts jobb volt a mostani Denvernél. Aztán nem sikerült nyerni azzal sem. A gyűrű nagy lutri, amit mi mindig is tudtunk. Bostonban ugyan 2004-ig nemigen hitték ezt el, de 2007 óta már arrafelé is megtanulták. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy tény, hogy miközben a korábbi hetek "felkonfjai" közül többet is teljes telitalálatnak éreztem, ez a mostani szerintem se sikerült olyan jól. Főleg a Manningos nemezises rész, mert hát ha van csapat amelyiknek PM nem volt nemezise, az éppen a Pats. peterk2005
Azt hiszem a "nemezis" rész egy kis magyarázatra szorul.
Az alapja egy Brady interjú volt. (Ne kérd, hogy linkeljem be mert vagy másfél éve olvastam)
Ebben Brady arról beszélt, hogyha a Pats vezet a 4 negyedben 15-20 ponttal, akkor Ő általában nyugodt mert a meccs zsebben van.

Kivéve ha Manning az ellenfél, mert akkor soha nem lehet tudni hogy mit vesz elő hogy megfordítsa az állást, akármilyen kevés ideje is van.
A liga összes QB-je közül tőle tartott a legjobban.szf61
Hidd el, hogy most még jobban is tart szerintem Manningtől, mint anno.
Anno csak tőle kellett félnie, de most egy rohadt jó védelem van Manning mellett, egy jobb fal és hiába nagy fumblis McGahee, a futójáték is jobb.
Az elmúlt 14 évben szinte még sosem volt ilyen, hogy PM-nek ilyen segítségei lettek volna. Legalábbis a jó védelem, mert Edge mondjuk jó volt mindig.
Akinek van esze, az most jobban retteg PM-től, ebben biztos vagyok.
De megérdemli PM, hogy az utolsó éveiben még egy ilyen csapata lehessen és ha nem a Colts nyeri a gyűrűket, akkor nyerje csak a Broncos. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értettük szerintem elsőre is. 😊 Ha az all time kedvence meccseimet megnézem, van köztük pár Pats elleni, szóval volt oka annak a Brady nyilatkozatnak ill. az a híres neves 4&2 sem véletlenül történt. 😊

Más. Nézegettem a szerződéseket. Gyorsan összeadogatva, a jelenleg szerződében levő játékosoknak - akik 2013-ban is szerződésben lesznek - kb. 12-13 millióval lesz nagyobb a jövő évi cap hit-je. Szóval abból a 38 milliónyi dead capból kb. 25-26 lesz elkölthető a következő FA időszakban. Plusz Freeney 19 milliója. (Persze, mivel egy csomó játékossal 1 éves szerződés van, akiknek egy részével nyilván nem fogunk újra szerződni, így a pontos számok mások, de nagyjából azért érezhető, hogy mekkora lesz a mozgásterünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amúgy tény, hogy miközben a korábbi hetek "felkonfjai" közül többet is teljes telitalálatnak éreztem, ez a mostani szerintem se sikerült olyan jól. Főleg a Manningos nemezises rész, mert hát ha van csapat amelyiknek PM nem volt nemezise, az éppen a Pats. peterk2005
Azt hiszem a "nemezis" rész egy kis magyarázatra szorul.
Az alapja egy Brady interjú volt. (Ne kérd, hogy linkeljem be mert vagy másfél éve olvastam)
Ebben Brady arról beszélt, hogyha a Pats vezet a 4 negyedben 15-20 ponttal, akkor Ő általában nyugodt mert a meccs zsebben van.

Kivéve ha Manning az ellenfél, mert akkor soha nem lehet tudni hogy mit vesz elő hogy megfordítsa az állást, akármilyen kevés ideje is van.
A liga összes QB-je közül tőle tartott a legjobban.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csináltam az eddigi 11 forduló alapján egy saját power rankinget, a következők alapján: Az eddigi ellenfelek győzelmi mutatóját (strength of schedule) beszoroztam a saját eredményességgel (győzelmi/vereség arány).

Az eredmény őszintén szólva engem is meglepett, 11.-ek vagyunk a listán. Azt gondoltam, hogy a csapat kicsit túlértékelt a különböző power ranking-eken, de kiderült, hogy az eddigi eredményességet arányítva az ellenfelek erejéhez, bizony valóban ennyire jók vagyunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
az a "88 reasons to hate the pats" hatalmas 😀

They won 3 Super Bowls by 9 points. Could somebody please kick a field goal!?
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Pagano meg edzést tartott tegnap. jó ezeket hallani. ha már az orvosok megengedik neki, akkor talán tényleg a gyógyulás útján van.

egyébként a meccsel kapcsolatban azt se felejtsétek, hogy nekünk másfél hét felkészülési időnk van. a patsnek csak egy. ez azért szokott számítani

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyan, nem hiszem, hogy flame lenne ebből, van homer hozzászólás Pats oldalon is rendesen. Egy topicban és egy blogon is elfér az ilyemi bőven. 😊

Amúgy tény, hogy miközben a korábbi hetek "felkonfjai" közül többet is teljes telitalálatnak éreztem, ez a mostani szerintem se sikerült olyan jól. Főleg a Manningos nemezises rész, mert hát ha van csapat amelyiknek PM nem volt nemezise, az éppen a Pats. Ráadásul PM maradt is az AFC-ben, és ahogy a west kinéz, várhatóan továbbra is évente 1 meccset legalább le fognak nyomni egymás ellen.

Szóval csak az nem "téved" aki nem csinál semmit, úgyhogy én a magam részéről köszönöm, hogy van a blog, és minden hétre jut egy hangulatos felvezető.

A meccsel kapcsolatban én a machupokról nem tudok mit gondolni, mert annyira új és alakulgató ez a csapat, hogy minden héten más arcát mutatja, fogalmam sincs, hogy éppen mit várhatunk. Alapvetően a Pats 2 számjegyű favorit, és két dolog elég nyilvánvaló. Az egyik, hogy a rövid-középhosszú passzok levédekezésében komoly gondjaink lehetnek, a másik, hogy a Pats védelme pont az Arians féle vertikális, mélyen támadó offense-eket nem csípi, úgyhogy Lucknak meg lehet az esély a gyors elkapóinkkal pár nagy játékra.

A legérdekesebb talán az, hogy a Pats az utóbbi időben szinte sorminta szerűen egy meccset nagyon megnyer, majd küszködik egy komolyat, majd megint nagyon megnyer egyet, és jön egy újabb küszködés. A sorminta szerint most egy nagyon megnyert meccs jönne, úgyhogy megvan a feladat: el kell rontani a sormintát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alig várom, hogy miután felkelek holnap*, törölgethessem a flamet.

(értsd: kár beírni, úgy se marad meg)