Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért van CB-nek egy Davisünk, aki simán lehet #2 vagy ha minden szakad lesz nickel.aztec
Igen, ő a jövő évi második körösünk. 😊 (Ha beválik, akkor Powers-el harcolhatna a #2-ért ill. nickelbe, ha nem, ill. ha Powers megy, akkor viszont kelleni fog még valaki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ijalana mint Dline???? 😀 arra én is kiváncsi lennékFarky
Az Nevis akart lenni, Ijalana-t a Castonzo-s guard szöveg mellé szántam, csak aztán ide-oda pakolgattam a poston belül a bekezdéseket/szövegrészeket, és ez lett belőle. 😊 De a lényeg remélem így is érthető lett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amíg így néz ki Luck meze az első félidő közepén, addig a javaslatom az építkezésre O-line, .. O-line, ... O-line

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát szerintem azért az túlzás, hogy összeállt a védelem. 😊 Sőt, szerintem elsősorban azt kellene rendbe tenni mihamarabb. Persze nem az egész védelmet, mert vannak egységek, amik vagy rendben vannak, vagy idő kell, hogy kiderüljön, hogy rendben lesznek-e. A dline-hoz egyelőre nincs értelme hozzányúlni, mert mert meg kell várni, hogy mi lesz Chapmannel, Ijalana-val, stb. Ha beválnak akkor nagyjából megleszünk, ha nem, akkor majd 1-2 év múlva lehet időszerű valami módosítás. A belső libebacker sor (3-4-ben gondolkodom már) rendben van, Angerer visszatértével még a depth is jó. Kívül Mathis és a helyén Huges szintén rendben levőnek tűnik, a másik oldal viszont Freeney-vel nagy kérdőjel. Ott nem tudom mi a szándékunk.

A secondary viszont nagyon komoly upgrade-re szorul. A CB depth nulla, és minőségben is nagyon-nagyon kevés egy olyan ligához, ahol manapság a 32 csapatból legalább 16-20 komoly passz-offense-el bír. Ezért szerintem egy shutdown cornerre mindenképpen szükség lenne, akire 1-1-ben rá lehetne bízni az első számú elkapót. Nincs az a pass rush, ami ezt képes lenne kompenzálni. A tökéletes persze egy Revis, Champ Bailey szintű elit corner lenne, de ha ilyen nincs, akkor egy Cromartie szintűnek is nagyon tudnék már örülni. És kéne még egy #2 corner is, Powers mellé/helyett. A safety sorban Bethea megtartós, de vissza kéne tenni FS-be, Zbiko jó lenne harmadik/backup safetynek, és kéne melléjük egy kiváló, elit SS. Szerintem manapság igazán jó védelmet elit SS nélkül baromi nehéz építeni, ez az egyik kulcs poszt ahhoz, hogy ne csak passz vagy ne csak futás ellen tudjon működni a #D.

Az offense-ben a fal a leginkább nyitott kérdés per pillanat. Engem megmondom őszintén, Castonzo sem nyűgözött le eddig. Egyelőre nincs jobb, de középtávon (nem a mostani offseasonban) vagy javulnia kéne, vagy pedig át kéne tenni jobboldalra, és hozni baloldalra egy jobbat. De ezt feltételesen, mondom, mert lehet, hogy Castonzo összes baja annyi, hogy nem elég jó mellette a guard. A fene tudja...

A falon kívül a WR pozícióval kell nyilván kezdeni valamit rövid/középtávon. De hogy mit, azt ebben a pillanatban még nem látom. Sok múlik azon, hogy a rookie-k milyen fejlődést mutatnak. Ha jók lesznek mindketten, akkor a slotban ill. a #2 poszton hosszú távon is meglehetünk, és akkor csak Reggie utódját kell majd megtalálni (akár draftról akár FA-ról).

Érdekes egy offseaon elé nézünk, az biztos.peterk2005
Azért van CB-nek egy Davisünk, aki simán lehet #2 vagy ha minden szakad lesz nickel.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Ijalana mint Dline???? 😀 arra én is kiváncsi lennék

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát szerintem azért az túlzás, hogy összeállt a védelem. 😊 Sőt, szerintem elsősorban azt kellene rendbe tenni mihamarabb. Persze nem az egész védelmet, mert vannak egységek, amik vagy rendben vannak, vagy idő kell, hogy kiderüljön, hogy rendben lesznek-e. A dline-hoz egyelőre nincs értelme hozzányúlni, mert mert meg kell várni, hogy mi lesz Chapmannel, Ijalana-val, stb. Ha beválnak akkor nagyjából megleszünk, ha nem, akkor majd 1-2 év múlva lehet időszerű valami módosítás. A belső libebacker sor (3-4-ben gondolkodom már) rendben van, Angerer visszatértével még a depth is jó. Kívül Mathis és a helyén Huges szintén rendben levőnek tűnik, a másik oldal viszont Freeney-vel nagy kérdőjel. Ott nem tudom mi a szándékunk.

A secondary viszont nagyon komoly upgrade-re szorul. A CB depth nulla, és minőségben is nagyon-nagyon kevés egy olyan ligához, ahol manapság a 32 csapatból legalább 16-20 komoly passz-offense-el bír. Ezért szerintem egy shutdown cornerre mindenképpen szükség lenne, akire 1-1-ben rá lehetne bízni az első számú elkapót. Nincs az a pass rush, ami ezt képes lenne kompenzálni. A tökéletes persze egy Revis, Champ Bailey szintű elit corner lenne, de ha ilyen nincs, akkor egy Cromartie szintűnek is nagyon tudnék már örülni. És kéne még egy #2 corner is, Powers mellé/helyett. A safety sorban Bethea megtartós, de vissza kéne tenni FS-be, Zbiko jó lenne harmadik/backup safetynek, és kéne melléjük egy kiváló, elit SS. Szerintem manapság igazán jó védelmet elit SS nélkül baromi nehéz építeni, ez az egyik kulcs poszt ahhoz, hogy ne csak passz vagy ne csak futás ellen tudjon működni a #D.

Az offense-ben a fal a leginkább nyitott kérdés per pillanat. Engem megmondom őszintén, Castonzo sem nyűgözött le eddig. Egyelőre nincs jobb, de középtávon (nem a mostani offseasonban) vagy javulnia kéne, vagy pedig át kéne tenni jobboldalra, és hozni baloldalra egy jobbat. De ezt feltételesen, mondom, mert lehet, hogy Castonzo összes baja annyi, hogy nem elég jó mellette a guard. A fene tudja...

A falon kívül a WR pozícióval kell nyilván kezdeni valamit rövid/középtávon. De hogy mit, azt ebben a pillanatban még nem látom. Sok múlik azon, hogy a rookie-k milyen fejlődést mutatnak. Ha jók lesznek mindketten, akkor a slotban ill. a #2 poszton hosszú távon is meglehetünk, és akkor csak Reggie utódját kell majd megtalálni (akár draftról akár FA-ról).

Érdekes egy offseaon elé nézünk, az biztos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
szerintem a védelem sokkal jobban összeállt mint azt vártuk. Az LB sor talán nem szorul erősítésre, a falba kell 1 ember, meg 1 (vagy kettő) corner. Safety poszton sem kell aggódnunk talán. De egy megbízható backup jöhet. Az offense-be meg falemberek, meg egy állat wr. Igazából ezt smián meg lehet oldani a drafton meg FA-ról.
Chapman játszik is már vasárnap? Ha beválik, Reddingel durva páros lehetnek ott a falban 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam az OL inkább prioritás.
Viszont mondjuk bőven lesz helyünk arra, hogy hozzunk 1-2 jobb OL-t és CB-t is. Meg vannak pickjeink is, szóval annyira azért nincsen nagy gáz.
Meg én nem is top cornerrel számoltam, akinek kifizetnénk évi 10 millát.
WR-OL-CB upgradet akarok! 😀
Ha meg Chapman szar lesz, nózit is, de ez nem történhet meg.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor most a prioritás az O-Line vagy a defense?Itt is, ott is van lyuk szép számmal.Ezért "gáz" a PO, csomó jó játékost bukunk így a drafton 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez volt az első gondolatom nekem is, de nem olyan biztos az még. Először is, a CB depthünk egyenlő a nullával, a jelenlegi kezdők nem kezdő szintűek, Davis pedig ugyancsak sérült, és még nem is bizonyított (annyira sem, mint Powers).
Namost, egy jó secondaryba - amiben én reménykedem - kéne 1 shutdown corner, egy jó kezdő a #2 CB posztra, és még legalább 1 kezdő szintű nickelbe, illetve, ha az első kettő közül lesérül valamelyik. Ha feltesszük, hogy Davis beválik, én akkor sem látok benne több fantáziát, mint egy jó #2 CB. Azaz, kéne egy elit közeli #1 shutdown cornert hozni/draftolni, és akkor Davis ill. Powers megvívhatna a másik kezdő helyért, a vesztest pedig használnánk nickelben ill. tartaléknak. Mivel Powers szerződése most jár le, és eddig kimondottan gyenge szezont nyomott, komoly ajánlata úgyse nagyon lesz, ezért olcsón, kis anyagi kockázattal itt lehetne tartani. (Szerintem abban, hogy ennyire gyenge szezont nyom, benne van az is, hogy 3-4-re átállva az ő oldalán van Freeney, aki lényegében csak passrusht képes nyomni, ezért Powers teljesen egyedül van kint szélen, és az ellenfél #1 WR-ét 1-1-ben kéne fognia. És ő nem egy Champ Bailey, sose volt az.)

Majd meglátjuk, hogy mit hoz az offseason. Számomra is az OL illetve a CB, SS posztok a primér posztok ahol erősíteni kell. (Plusz a WR, de az még nyitott, hogy oda milyen minőséget hozzunk, sok függ attól, hogy a rookie-jaink milyen fejlődést mutatnak.)peterk2005
Az a baj, hogy előttem van Wright tavalyi, FA-n kapott lovettája, amit kapott. És olyan bűn rossz volt tavaly, hogy az már elmondhatatlan. Ezerszer szarabb Powersnél. Ezek után a hülye GM-ekből kinézem, hogy Powersnek is odanyomnak egy jó szerződést. Nem elitet, de jót. Nekem meg szvsz annyit sem érne. Draftról és piacról tudunk hozni elég cornert, nála jobbakat is, ha erősíteni akarunk. De ha olcsón aláírna, annak örülnék, mert bírom, csak az a baj, hogy évi 8 meccsnél valahogy nem nagyon szokott többet bírni.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
legközelebb kibannolom a konkurencia reklámját!Höri
A tied a mérvadó, nem az övék, szóval fölösleges.iktriad
Ezért hozzák előbb. Utána már senkit nem érdekelne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
legközelebb kibannolom a konkurencia reklámját!Höri
A tied a mérvadó, nem az övék, szóval fölösleges.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Viccen kívül egyébként nálam benne van a pakliban, ha az elején nem megy el a Pats, akkor meglephetjük a majmokat, vagy legalább egy viszonylag szoros meccsek játszunk majd. De amikor ennyire esélytelenek vagyunk, akkor tudunk igazán odacsapni, aka Packers.Stez
Végre nem csak engem néznek hülyének emiatt. ugyan ez a véleményem.Ez a meccs mint minden más 0-0ról indul és szeritem segíteni fog ,hogy több időnk lesz felkészülni.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
legközelebb kibannolom a konkurencia reklámját!

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
realdugo1993
Chelsea

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
realdugo1993
Én inkább azt mondanám, hogy cool. A real-ban nem vagyok biztos. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én inkább 15.helyre tenném, a Saints és talán a Dallas is megelőzne minket.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
13. hely az e heti NFL.com-os PR-benFarky
real

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
13. hely az e heti NFL.com-os PR-ben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez volt az első gondolatom nekem is, de nem olyan biztos az még. Először is, a CB depthünk egyenlő a nullával, a jelenlegi kezdők nem kezdő szintűek, Davis pedig ugyancsak sérült, és még nem is bizonyított (annyira sem, mint Powers).
Namost, egy jó secondaryba - amiben én reménykedem - kéne 1 shutdown corner, egy jó kezdő a #2 CB posztra, és még legalább 1 kezdő szintű nickelbe, illetve, ha az első kettő közül lesérül valamelyik. Ha feltesszük, hogy Davis beválik, én akkor sem látok benne több fantáziát, mint egy jó #2 CB. Azaz, kéne egy elit közeli #1 shutdown cornert hozni/draftolni, és akkor Davis ill. Powers megvívhatna a másik kezdő helyért, a vesztest pedig használnánk nickelben ill. tartaléknak. Mivel Powers szerződése most jár le, és eddig kimondottan gyenge szezont nyomott, komoly ajánlata úgyse nagyon lesz, ezért olcsón, kis anyagi kockázattal itt lehetne tartani. (Szerintem abban, hogy ennyire gyenge szezont nyom, benne van az is, hogy 3-4-re átállva az ő oldalán van Freeney, aki lényegében csak passrusht képes nyomni, ezért Powers teljesen egyedül van kint szélen, és az ellenfél #1 WR-ét 1-1-ben kéne fognia. És ő nem egy Champ Bailey, sose volt az.)

Majd meglátjuk, hogy mit hoz az offseason. Számomra is az OL illetve a CB, SS posztok a primér posztok ahol erősíteni kell. (Plusz a WR, de az még nyitott, hogy oda milyen minőséget hozzunk, sok függ attól, hogy a rookie-jaink milyen fejlődést mutatnak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor lehet, hogy ezzel a sérüléssel Powers utolsó szezonját láttuk nálunk. Nem lepődnék meg egy jobb CB FA-n, de akár CB drafton sem. Powers az utóbbi 3 meccsén nem is volt olyan jó, ráadásul minden évben sérül is. Mondjuk bizakodtam nagyon, hogy idén talán kibírja, de tévedtem.
Most nézem a jövő évi FA-kat, 1-2 használható akad is, plusz ki fognak vágni néhány cornert. Aso a Phillyből állítólag biztosan cut lesz, Skins Hall is, bár tőle Isten mentsen minket. 😀
DRC talán, bár vannak homály meccsei.

A koxos Landryt meg majd elhozzuk SS-be, aztán nagy írtás lenne Betheával. 😀

Chapmanre viszont nagyon kíváncsi vagyok, bár azért nagyon sok snapet tuti nem kap még, mivel eddig nagyon óvjuk a sérültjeinket, nem sietjük el egyiknél sem a visszatérést.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Colts activated nose tackle Josh Chapman from the Reserve/Non-Football Injury List and placed cornerback Jerraud Powers on Injured Reserve.Farky
Championship bakker... Championship
Fél lábbal is jó volt ... hát majd most kettővel 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jóképű fickó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Na ez a nem mindegy 😊


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Chapman bitches! Legjobb Nose Tackle a class-ban, innentől kezdve tuti a playoff.Höri
már ha a lába bírni fogja...de szerintem is jó lesz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick