NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
kábé egy éve történt meg, hogy a Nemzeti Sport "ki nyeri a Super Bowlt?" tippjátékában először NEM szerepelt a Colts
természetesen most sincs ott még
 www.nemzetisport.hu/nfl/megallithatatlanul-menetelnek-matt-ryanek-erossorrend-2189487
én arra szavaztatnék mostanában, hogy vajon mikor lesz indokolt ismét felvenni a névsorba...

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
én megint optimista vagyok.

ki hitte volna hogy ez a csapat megveri a Packerst?
ki hitte volna hogy jó eséllyel playoffba jut?

ennek a csapatnak már nincs lehetetlen.

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Ez tipikus rookie probléma. Több ilyen is van, pl. néha erőlteti a passzot (annak ellenére, hogy direkt figyelnek, hogy ne tegye, de előfordul), néha olyan coverage-ba is bedobja ahová tapasztalt QB nem, vagy pl. nem bánik jól az erejével, olyan mint Favre, aki két méterre is úgy megdobja a lasztit, hogy átviszi a falat. És lehetne még sorolni. Pl. elit QB-khoz viszonyítva pontatlan. Rövidre és hosszúra is. Nem a célzókája a rossz, hanem még nincs rendesen bekalibrálva. 😊

Ezt majd a meccsek, a tapasztalat fogja hozni. Sok minden fog javulni 1 év alatt is, de lesz, amihez - még akkor is, ha töretlen a fejlődése - több évre lesz szüksége. Az a szint ahol Brady, Manning, Brees jár, nem érhető el 1 év alatt. Ettől még nyerhet gyűrűt persze. 😊 Eli vagy BigBen sincs az ő szintjükön, és már két gyűrű csillog az ujjaikon.peterk2005
Ez nem feltétlenül rookie probléma, az agresszív QB-k egyszerűen el fogják adni a labdát, ez törvényszerű. A legjobban passzoló QB-k bevállalnak olyan passzokat is ahol nagyobb a kockázat, néhányszor le fogják szedni őket.

A tegnapi pick persze pont nem ilyen volt, ez egy rendkívül rosszul sikerült dobás és/vagy hibás route következménye volt, egyik elkapónknak sem volt esélye a labdára. Sőt, még a cornernek is nagyot kellett atletizálnia, hogy elkaphassa. Szóval ja, hosszú, magas volt az a dobás.

Ettől függetlenül nem játszott rosszul Andrew. A védelem sem volt rossz szerintem. A Pats toronymagas esélyes jövő héten, de azért óriási lenne ha meglenne a második hatalmas meglepetés. Ha valahogy behúznánk, nem létezik, hogy onnan nem lenne meg a playoffs. De idegenben ez szinte lehetetlen feladat lesz. Álmodozni azért lehet róla. 😊
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.peterk2005
szerintem is kapunk 35 pontot, ha gyors lefolyású driveokat vezet brady akkor lehet esélyünk 6-7 drivera és akkor lehet egy iksz körüli eredmény. olyan lesz, mint a csomagolók ellen, hibátlan offense kell és lehet némi esély

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.peterk2005
Vagy megismétlődik a Packers elleni meccs, de remélem a sérültjeink jó része rendbe jön a másfél hét alatt.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ez a CB sor kritikán aluli, de h Butler szarba nyúlt meccs előtt az is tuti 😀 A Jaguars TD előtt mondtam is magamban, h csak Vaughn-ra kell dobni és TD. Köze nem volt a meccshez.
Ez a pass rush qrva kevés lesz Brady ellen, plusz nem ártana ha a redzone O#-ben is lenne valami fejlődés.
Viszont legalább nyertünk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
.

Fleener még meddig pihen? Jó lenne ha már ő is állatkodna, mer Allen nagyon beindult 😊shady
Allen nekem is hatalmas kedvencem lett. Futásnál nála jobban blokkoló elsőéves TEt nemigen láttam.
az a baj Fleenerrel h futásnál használhatatlan, és csak elkapó TE meg már ezen a szinten nem elég.
Szerencsebani NÉHA kicsit még lassan hoz döntést mélységi passzjátékoknál. legalábbis ezen a szinten és ezzel a fallal. ha beállna a NE-i vagy NO-i fal mögé már most tudná nagyjából azt amit az öregek

hát igen az első negyedben az az inti az tényleg a LUCKy faktor volt..de az is kell

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
6-3! 😊
Mekkora hollywoodi történet lenne ha ez a lesajnált csapat PO-ba jutna. Még 3 w kéne. Meg kell hogy legyen!

Luck jól mutatkozott be a magyar közönségnek, bár azért a (2) int-ért kár. Ami külön öröm számomra hogy már 3-4 meccse folyamatosan 60% felett passzol, a szezon elején ez nagyon nem így nézett ki. És a hosszu passzok is kezdenek pontosak lenni (egyet megint elejtett Avery)

jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan.

Fleener még meddig pihen? Jó lenne ha már ő is állatkodna, mer Allen nagyon beindult 😊
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?Stev85
Nem vonták vissza. 15 yard sportszerűtlen viselkedésért. Ennyivel előrébb rúgtátok a kickoff-ot (félpályáról).tomi-tomi
pontosan. tehát tök lényegtelen, 35ről is átbelsőzik, így kb ezek már műbalhék. mikor 30-ról rúgták, akkor volt még jelentősége.

mondjuk teljsen igaza van az edzőnek. behoztak egy szabályt, hogy minden kétest vissza kell nézni. a 10. visszajátszáson látszott, hogy valóban benn volt, de ha van nem egyértelmű na akkor ez az volt. és a poén h ha bedobja a piros zászlót arra is büntit kap sportszerűtlen magatartásért!Miska84
Espn America-n látszik ahogy megmutatja a bíró hogy fentről "visszaigazolták" és Td volt, csak ott is azt tették szóvá hogy ezt nem mondták be, mint ahogy a büntit sem.
Stev85
de akkor is az lenne a normális egy ilyen sportban, hogy a piros zászló bármikor repülhessen..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?Stev85
Nem vonták vissza. 15 yard sportszerűtlen viselkedésért. Ennyivel előrébb rúgtátok a kickoff-ot (félpályáról).tomi-tomi
pontosan. tehát tök lényegtelen, 35ről is átbelsőzik, így kb ezek már műbalhék. mikor 30-ról rúgták, akkor volt még jelentősége.

mondjuk teljsen igaza van az edzőnek. behoztak egy szabályt, hogy minden kétest vissza kell nézni. a 10. visszajátszáson látszott, hogy valóban benn volt, de ha van nem egyértelmű na akkor ez az volt. és a poén h ha bedobja a piros zászlót arra is büntit kap sportszerűtlen magatartásért!Miska84
Espn America-n látszik ahogy megmutatja a bíró hogy fentről "visszaigazolták" és Td volt, csak ott is azt tették szóvá hogy ezt nem mondták be, mint ahogy a büntit sem.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?Stev85
Nem vonták vissza. 15 yard sportszerűtlen viselkedésért. Ennyivel előrébb rúgtátok a kickoff-ot (félpályáról).tomi-tomi
pontosan. tehát tök lényegtelen, 35ről is átbelsőzik, így kb ezek már műbalhék. mikor 30-ról rúgták, akkor volt még jelentősége.

mondjuk teljsen igaza van az edzőnek. behoztak egy szabályt, hogy minden kétest vissza kell nézni. a 10. visszajátszáson látszott, hogy valóban benn volt, de ha van nem egyértelmű na akkor ez az volt. és a poén h ha bedobja a piros zászlót arra is büntit kap sportszerűtlen magatartásért!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?Stev85
Nem vonták vissza. 15 yard sportszerűtlen viselkedésért. Ennyivel előrébb rúgtátok a kickoff-ot (félpályáról).tomi-tomi
Igaz, újranézve már látom. Kösz az infót!

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?Stev85
Nem vonták vissza. 15 yard sportszerűtlen viselkedésért. Ennyivel előrébb rúgtátok a kickoff-ot (félpályáról).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az lenne a kérdésem srácok, hogy a 2. Tdnél a sárga zászlót (amikor a Jags edzője mindent földhöz vágott a pályán) azt visszavonták, vagy annak mi lett a büntetése?

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
végre nem kellett egy meccsen izguljak, ilyen sem mostanában volt.
Luck: egy-két rookie hiba (a fumblenél azt hitte egyetemen van és van5-6 mp-e a zsebben) ellenére jó volt szokás szerint, árad belőle a nyugalom, igazi vezér, 23éves kora ellenére.
Butler: hát ez a gyerek. az első 2-3 tackle-próbálkozás mind mistackle volt. ezért szerzett fumblet, mert nem tudta megcsinálni a tacklet így odért fouku, ez a gyerek az igazi luckyboy. borzasztóan játszott. Richiék el voltak ájulva, hogy mekkora olvasás volt, csak az a baj, hogy ért hozzá, hogy konkrétan ő oda volt hivva. de ügyes volt az tény😊 a második inti..halljátok, menjen inkább lottózni. nagyon várom már h jövőre falba vagy CB-be hozunk először FA-t. óriási need mindkettő
védelem jól működött ezt leszámítva.
a O-falunk futáshoz nagyon jó, megnyitották a lyukakat, Ballard és Brown meg is találta azokat.
viszont a passzrusht az elmúlt hetekhez képest már nehezebben vették fel, félek chandler jonesék esetében még nagyobb baj lesz, márpedig 10-15yardos routok esetében ez nélkülözhetetlen lesz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez tipikus rookie probléma. Több ilyen is van, pl. néha erőlteti a passzot (annak ellenére, hogy direkt figyelnek, hogy ne tegye, de előfordul), néha olyan coverage-ba is bedobja ahová tapasztalt QB nem, vagy pl. nem bánik jól az erejével, olyan mint Favre, aki két méterre is úgy megdobja a lasztit, hogy átviszi a falat. És lehetne még sorolni. Pl. elit QB-khoz viszonyítva pontatlan. Rövidre és hosszúra is. Nem a célzókája a rossz, hanem még nincs rendesen bekalibrálva. 😊

Ezt majd a meccsek, a tapasztalat fogja hozni. Sok minden fog javulni 1 év alatt is, de lesz, amihez - még akkor is, ha töretlen a fejlődése - több évre lesz szüksége. Az a szint ahol Brady, Manning, Brees jár, nem érhető el 1 év alatt. Ettől még nyerhet gyűrűt persze. 😊 Eli vagy BigBen sincs az ő szintjükön, és már két gyűrű csillog az ujjaikon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
nekem Lucktól azért az hiányzik, hogy ha beérünk az RZ-be akkor nagyon kevés td-t dob

az igaz, hogy futott már 5 td-t de a passzok annyira ott nem jönnek be

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem gondoltam, hogy iylen komolytalan meccs lesz ez.
MoJo nélkül tényleg egy nagy nulla a Jax, az offensenek meg sem kellett izzadnia.
Remélem a puskaport a Pats ellen tartogatjuk, most a kötelező megvan, 6-3!
Vasárnap legalább nyugiban nézhetem a többi meccset, mi már lehoztuk a W-t.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 948 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Colts! Sok sikert a playoff eléréséhez!

Majd passzoljatok le pár kirostált játékost megint. Minden adományra számítunk!
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.Stez
Temesd csak őket, akkor szoktunk nyerni 😊szf61
Helyes, legyen csak így.
De ez a Butler-Vaugh tandem kiakasztott, siralmas. Stez
Butler visz egy picksixet, ezt most mondom!😊Borbinho
My job here is done 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
eredménykövető topikban várnak a barátaidHöri
eddig nem láttam olyat 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eredménykövető topikban várnak a barátaid

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Avery gyönyörű catch, Luck 2 futott TD 😀 ...alakul

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az jó, ma végig azt hangoztatták, hogy mindegyik játszani fog.