Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Francba h Vontae nem jatszik, pedig a kopaszsag melle meg a kecskeszakallat is befesti narisargara 😀 Bandi meg ugy nez ki mint vmi illegal fighter.
Nagyonnagy ez az osszetartas egyebkent habar a 38as azert lehetne kevesbe hiu figura. Nekem legalabbis nem lenne arcom odaallni a kopterek koze fel meteres dreadlock-szal a kep kozepere. Na mindegy. Remelem hnap fossa abaljuk a Jagset, nagyon varom mar a meccset.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Luck lett a hét támadójátékosa az AFC-ben 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
#Colts starting CBs Vontae Davis (knee) and Jerraud Powers (toe) are out vs. Jaguars. MJD, FB Greg Jones, FS Dwight Lowery out for Jags.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a Colts játékosoknak a hajukban (volt) az erejük.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csapatkép csodálatos Irsay twitterén!😀Tony Adams
Szerintem meg az egész hozzáállása a csapatnak csodálatos, mióta kiderült ez a szörnyűség Paganonál.
Látszik, hogy mennyire érte küzdenek a pályán, Chuck előző heti, locker room látogatása meg még könnyeket is csalt a szemembe.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/g4aq5kgneamqa4qarzvj.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


lehet szavazni Luckra. szerintem nem kérdés

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ez a csapatkép csodálatos Irsay twitterén!😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
András gyönyörü kopaszon azzal a szakállal 😀shady
igazából így jobb szerintem mint az előző kis "stréber" frizurája 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
András gyönyörü kopaszon azzal a szakállal 😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Szamos kulcsjatekos leberetvalta a buksikajat tegnapi edzes utan a Pagano iranti tamogatasa jeleul. Asszem Farky linkelt mar egy kepet, azon Vina, McAffee es Overton szerepel, rajtuk kivul meg a keret kb fele csatlakozott, koztuk Conner, Bethea, Redding, Castonzo, Reitz, Donald es Bandi is.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊Stez
Nem értek egyet.
Ha ki is kapunk, a patriots bohózatba illő passzvédelme ellen egy Luck-parádé remek magyarországi PR tevékenység lenne 😊 Ha lenyomja Brady-t statisztikailag, tőlem kikaphatunk 😀Höri
Azért mielőtt leírod a Pats védelmét, vedd figyelembe, hogy visszatér Chung,Gregory és játszhat már Talib is. Így azért annyira nem olyan szar az a secondary. FViktor93
Höri rendkívül alapos ember; figyelembe vette. Különben a "nem létező" kifejezést használta volna. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊Stez
Nem értek egyet.
Ha ki is kapunk, a patriots bohózatba illő passzvédelme ellen egy Luck-parádé remek magyarországi PR tevékenység lenne 😊 Ha lenyomja Brady-t statisztikailag, tőlem kikaphatunk 😀Höri
Azért mielőtt leírod a Pats védelmét, vedd figyelembe, hogy visszatér Chung,Gregory és játszhat már Talib is. Így azért annyira nem olyan szar az a secondary.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
egy TNF-on fontos h ki érkezik pihenten. azt gondolom h az offense-ünk ezért villogni fog, 22-24 évesen ha kitépik a lábad, még az is visszanő
a védelemnél ez már nem annyira igaz, de ott meg majd a rutin segít 😛
persze én értem h nyomorult secondary, de egy közepesnél csak kicsit jobb passz rush és nem fog itt gabbert besztárosodni.
elején elhúzunk 10-14 ponttal és szokás szerint kiürül a stadion

ja és az edzői stáb: a legtöbb szakértő a mi headcoachunk (sajnos headcoachainkat) tarják félidőben a legjobbnak
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kvtepaygijuopciaic3k
2012 NFL midseason report: MVP, Super Bowl XLVII picks, more
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez...
Mondjuk én nagyjából leszarom, de tényleg eszméletlen az a negatív, becsmérlő hangnem ahogy általában megnyilatkozol.
Szoktam figyelni az eredménykövetőben is.
Megvan az első elszúrt play és egyből jön a:
"HogymérnemrohadmegatetűfakezűállatjaezmárténylegalegaljabazdmegAriansiselmegyapicsába" c. komment.szf61
Érdekes, hogy minden héten nekem vágod ezt az Arians osztás című beszólásod, amikor az elmúlt 4-5 meccsen maximum kétszer szidtam Arianst, egyébként nem nagyon negatívkodtam vele kapcsolatban.
Emlékszem, amikor rajtam kívül legalább 3-an savazták Arianst, és én kivételesen kussban voltam, de te akkor is nekem címezgettél, minek fikázni a coach urat.
Szóval tévedésben vagy.
A negatívkodás az igaz, az azóta jött, mióta a Jax ellen ilyen elkeserítő meccset játszottunk.
Egyébként meg ignore gomb. 😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Stez...
Mondjuk én nagyjából leszarom, de tényleg eszméletlen az a negatív, becsmérlő hangnem ahogy általában megnyilatkozol.
Szoktam figyelni az eredménykövetőben is.
Megvan az első elszúrt play és egyből jön a:
"HogymérnemrohadmegatetűfakezűállatjaezmárténylegalegaljabazdmegAriansiselmegyapicsába" c. komment.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
azt már én is észrevettem, hogy Stez te ritka pesszimista tudsz lenni 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon utálom, hogy stez colts drukker, mindig lehúzza itt a hangulatot. tessék átigazolni jacksonville-be! köszönömHöri
Amikor lehúzom valamelyik játékost, vagy a csapatot, mindig fasza is lesz és nyerünk, ez a taktika.Stez
nem, mert minden héten beírod, hogy kikapunk.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk: vedd hozza, hogy Jeffery tobb hete serult, egyebkent szerintem o vezetne a rookiek kozott. Fleener meg ugy vezet a Tek kozott, hogy szar, es szinte semmit sem csinalt meg. Elso evben jo, jovore meg robbant. 😀 annyi biztos, hogy mar most latom, Allennel baromi jo Te duot fognak alkotni, Gronkoek miatt alulertekeltek lesznek, de az nem baj, legalabb nem rajuk figyel majd a liga. Stez
Direkt meccsenkénti átlagot írtam, nem pedig össz-yardot, mert a meccsszám változó, hol sérülés, hogy más ok miatt.
Egyébként Fleener ill. Allen annyira "szarok", hogy még a 2. éves TE-k között is vezetnek, sőt, a 3. évesek között is csak Gronkowski, Graham és Gresham jobb náluk, kb. annyi a mostani meccsenkénti átlaguk, mint Hernandezé. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon utálom, hogy stez colts drukker, mindig lehúzza itt a hangulatot. tessék átigazolni jacksonville-be! köszönömHöri
Amikor lehúzom valamelyik játékost, vagy a csapatot, mindig fasza is lesz és nyerünk, ez a taktika.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon utálom, hogy stez colts drukker, mindig lehúzza itt a hangulatot. tessék átigazolni jacksonville-be! köszönöm

több mint 11 éve
Fredo 205
Nem akarok vészmadárkodni, de nekem nem egyértelmű a Colts győzelme csütörtökön. Ez még nem egy domináns Colts, így szerintem minden meccsünk ki-ki meccs legyen az a GreenBay vagy a Jax. Az hogy ezeket nagy százalékban meg is nyerjük az nagyon pozitív dolog, bizonyítja a tehetséget és a potenciált a jövőre nézve.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Peterk: vedd hozza, hogy Jeffery tobb hete serult, egyebkent szerintem o vezetne a rookiek kozott. Fleener meg ugy vezet a Tek kozott, hogy szar, es szinte semmit sem csinalt meg. Elso evben jo, jovore meg robbant. 😀 annyi biztos, hogy mar most latom, Allennel baromi jo Te duot fognak alkotni, Gronkoek miatt alulertekeltek lesznek, de az nem baj, legalabb nem rajuk figyel majd a liga.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Sziasztok, ezt a friss videót találtam a Colts oldalán:  tinyurl.com/c7pkacn

Vina szörnyű kopaszon 😀 De a lényeg amit jelképezz!

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes megnézni az idei draft rookie WR-jainak eddigi teljesítményét. Meccsenkénti elkapott yardban Hilton vezeti az egész mezőnyt. Meglepő, hogy a supplemental draftról érkezett Josh Gordon a második, és Blackmon, Writght, Floyd, Jeffery és a többiek a vert mezőnyben. És kitaláljátok-e, hogy ki áll az élen elkapásban a rookie tight endek között? A tipp jó, Fleener vezet, Allen a második. 😀

Nem semmi teljesítmény annak fényében, hogy egy rookie QB passzol nekik. És ugye "mellékesen" még ott van Reggie is, aki a teljes ligát vezeti elkapásban. 😊

Itt a táblázat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Injury Report: DNP- C.Fleener V.Davis R.Mathis D.Brown S.Satele W.Justice J.Powers FULL- P.Angerer D.Freeney D.Avery

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning