Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Colts activated nose tackle Josh Chapman from the Reserve/Non-Football Injury List and placed cornerback Jerraud Powers on Injured Reserve.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
jól elnéztem az előbb.. a defense harcolt ki ilyen kevés fumble-t...a második legkevesebbet. szóval ez így máris jóval szörnyűbb lett...

a büntetések is siralmasak. itt is másodikak vagyunk. ahhoz képest, hogy tavaly nekünk volt a legkevesebb...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Nálunk meg ugye a #D olyan amilyen (többnyire semmilyen), így valóban Luck (és Wayne) viszi a hátán a csapatot. peterk2005
azért szerencsétlen D# mindig csak szidva van, pedig erőn felül teljesítenek ők is. és tény, hogy nem egy ligaelit, de kapott pontok tekintetében 13.-ak a ligában, ami nem rossz. főleg, hogy vannak bőven az offensenél turnoverek.

de ha így nézzük a sok szoros meccs nem lett volna meg, ha mondjuk csak 20. lenne a védelem ezen a listán.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól tudom, nem az a terv, hogy Vick vagy RG III klónt neveljetek belőle. 😀tomi-tomi
Egyértelműen nem ez a cél, bár sokan mondják, hogy Luck valahol Manning és Roethlisberger keveréke lesz, egy elit passer, akit nyomás alatt tartani se lesz egyszerű. De megmondom őszintén, én a Roethlisberger részért annyira nem rajongok, mert abban azért kockázat is van. Nem véletlen, hogy Big Ben-t is próbálják a dink & dunk-ra szoktatni, nehogy hat-nyolc évvel rövidebb legyen a pályafutása.

Btw a jóég tudja, hogy álltok ilyen jól, az összes statisztikai mutató szerint kb. egy fordított mérleg lenne a "normális". Luck az idei év Tebow-ja? Már most ennyire nagy az "impact" tényezője?tomi-tomi
Hát, ha nem is fordított lenne a "normális", de tény, hogy a 6-3 némileg jobb, mint ami a csapattól elvárható volt. A reális valahol egy egál körüli mérleg lenne, hisz a Jags-nél azért jobb csapat vagyunk, és a Miami, Cleveland, Vikings hármas ellen két otthoni győzelem benne volt a pakliban. Az meglepő, hogy mindhármat hoztuk, plusz a Packers ellen összejött egy bravúrgyőzelem.
A Tebow összevetés kicsit sántít, mert - nem akarván megbántani TT-t -, azért a tavalyi Denvert nem TT vitte a vállán, hanem jelentős részben a defense, TT inkább csak feltette a pontot az i-re néhányszor. Nálunk meg ugye a #D olyan amilyen (többnyire semmilyen), így valóban Luck (és Wayne) viszi a hátán a csapatot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Az a total QBR mérföldekkel hitelesebb képet ad, mint a hagyományos passer ratingek SZVSZ.szf61
Miért is? Eltekintve attól, hogy Lucky jól áll a listán persze. 😊

Nekem egyébként az a bajom vele, hogy nem is értem, hogy jön ki. Elolvastam a magyarázatot, de egy általános bullshiten kívül semmi konkrétum, hogy mi miért hogyan jön ki, hogy kell kalkulálni. És rátekintve a listára, semmivel sem megy át jobban a "szem-tesztemen", mint a hagyományos. (Úgy értve, hogy amit a pályán látok, az kb. mindkét listán nagyjából visszaköszön.)peterk2005
Egy pozitívuma van, az egyre több scrumbler QB megjelenése miatt értékeli a QB-k futójátékát.
Az már más kérdés, hogy Luck pont emiatt a faktor miatt van ilyen előkelő helyen. Ha jól tudom, nem az a terv, hogy Vick vagy RG III klónt neveljetek belőle. 😀
Btw a jóég tudja, hogy álltok ilyen jól, az összes statisztikai mutató szerint kb. egy fordított mérleg lenne a "normális". Luck az idei év Tebow-ja? Már most ennyire nagy az "impact" tényezője?tomi-tomi
ez a mondat fáj, hogy Luck az idei év tebowja. az én véleményem még mindig az, hogy az az ember egy közel sem nfl szintű játékos, aki még egy nővel sem képes lefeküdni.. 😀

persze tudom, hogy ezt arra írtad, hogy tavaly valahogy sikerült elég sokat nyernie tebownak, de akkor is

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az a total QBR mérföldekkel hitelesebb képet ad, mint a hagyományos passer ratingek SZVSZ.szf61
Miért is? Eltekintve attól, hogy Lucky jól áll a listán persze. 😊

Nekem egyébként az a bajom vele, hogy nem is értem, hogy jön ki. Elolvastam a magyarázatot, de egy általános bullshiten kívül semmi konkrétum, hogy mi miért hogyan jön ki, hogy kell kalkulálni. És rátekintve a listára, semmivel sem megy át jobban a "szem-tesztemen", mint a hagyományos. (Úgy értve, hogy amit a pályán látok, az kb. mindkét listán nagyjából visszaköszön.)peterk2005
Egy pozitívuma van, az egyre több scrumbler QB megjelenése miatt értékeli a QB-k futójátékát.
Az már más kérdés, hogy Luck pont emiatt a faktor miatt van ilyen előkelő helyen. Ha jól tudom, nem az a terv, hogy Vick vagy RG III klónt neveljetek belőle. 😀
Btw a jóég tudja, hogy álltok ilyen jól, az összes statisztikai mutató szerint kb. egy fordított mérleg lenne a "normális". Luck az idei év Tebow-ja? Már most ennyire nagy az "impact" tényezője?tomi-tomi
Luck impact-al kapcsolatban eszembe jut a klasszikus mondás.
(Kicsit átalakítva)

Mi az?
Feldobják Colts fan és nem esik vissza semmi.

A Colts fan megfogta az Isten lábát !

😀 😀

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az a total QBR mérföldekkel hitelesebb képet ad, mint a hagyományos passer ratingek SZVSZ.szf61
Miért is? Eltekintve attól, hogy Lucky jól áll a listán persze. 😊

Nekem egyébként az a bajom vele, hogy nem is értem, hogy jön ki. Elolvastam a magyarázatot, de egy általános bullshiten kívül semmi konkrétum, hogy mi miért hogyan jön ki, hogy kell kalkulálni. És rátekintve a listára, semmivel sem megy át jobban a "szem-tesztemen", mint a hagyományos. (Úgy értve, hogy amit a pályán látok, az kb. mindkét listán nagyjából visszaköszön.)peterk2005
Egy pozitívuma van, az egyre több scrumbler QB megjelenése miatt értékeli a QB-k futójátékát.
Az már más kérdés, hogy Luck pont emiatt a faktor miatt van ilyen előkelő helyen. Ha jól tudom, nem az a terv, hogy Vick vagy RG III klónt neveljetek belőle. 😀
Btw a jóég tudja, hogy álltok ilyen jól, az összes statisztikai mutató szerint kb. egy fordított mérleg lenne a "normális". Luck az idei év Tebow-ja? Már most ennyire nagy az "impact" tényezője?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem a passer ratingre gondoltam 😊 A Total QBR stat alapján mondtam 😊aztec
Az a total QBR annyit is ér. 😀
peterk2005
Az a total QBR mérföldekkel hitelesebb képet ad, mint a hagyományos passer ratingek SZVSZ.szf61
Miért is? Eltekintve attól, hogy Lucky jól áll a listán persze. 😊

Nekem egyébként az a bajom vele, hogy nem is értem, hogy jön ki. Elolvastam a magyarázatot, de egy általános bullshiten kívül semmi konkrétum, hogy mi miért hogyan jön ki, hogy kell kalkulálni. És rátekintve a listára, semmivel sem megy át jobban a "szem-tesztemen", mint a hagyományos. (Úgy értve, hogy amit a pályán látok, az kb. mindkét listán nagyjából visszaköszön.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Nálam a Pats és a Lions is L (+ az egyik Texans tuti), de a Bills W sem annyira egyértelmű. Ez a szezon már így is szebb, mint amit vártam.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én nem a passer ratingre gondoltam 😊 A Total QBR stat alapján mondtam 😊aztec
Az a total QBR annyit is ér. 😀
peterk2005
Az a total QBR mérföldekkel hitelesebb képet ad, mint a hagyományos passer ratingek SZVSZ.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A Bills, Lions, Titans szerintem nem 3 W, max 2.
Viszont a Taxans 8:1-ben áll!
Nem létezik, hogy az utolsó meccsen ne a backupok játszanak.
Egészségesek akarnak maradni mindenképpen.

Ilyen CB-sorral nem látok komoly esélyt a Pats ellen, de ha mégis akkor csatlakozom Peterk2005 kollégához.
Leszarom a Playoff-ot, ha Bradyt és Belicheatert kiszívatjuk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
9 meccs után Lucknak van a 4. legjobb QBR-je.Peyton, Brady és Ryan van csak előtte. 😊aztec
az nem létezik..abban az egyben a mezőny vége felé van. pont vmelyik nap néztem és 70 körül van asszem. ahhoz sok pickje van mégdugo1993
Én nem a passer ratingre gondoltam 😊 A Total QBR stat alapján mondtam 😊aztec
Az a total QBR annyit is ér. 😀

Lucky rookie-hoz és az előzetes reményekhez képest k**a jól nyomja, de azért még nem veteran elit mértékkel. Big Ben, Brees, és még pár QB azért mérföldekkel van még előtte. (az említett hármon kívül).

Amúgy, ha sikerülne valahogy nyerni a Pats ellen, engem már nem is érdekelne az idei többi meccs. Nem lenne annál nagyobb élvezet, mint Belichick papa orra alá dörgölni, hogy "rövidesen jövünk". 😀 Sajnos kicsi rá az esély, de hátha...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
9 meccs után Lucknak van a 4. legjobb QBR-je.Peyton, Brady és Ryan van csak előtte. 😊aztec
az nem létezik..abban az egyben a mezőny vége felé van. pont vmelyik nap néztem és 70 körül van asszem. ahhoz sok pickje van mégdugo1993
Én nem a passer ratingre gondoltam 😊 A Total QBR stat alapján mondtam 😊
 espn.go.com/nfl/qbr

Szerintem a DET elleni W inkább L

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Lions az életéért harcol, és épp elmegy a szezonja, de ellenünk az utolsó utánit rúgják majd, szerintem kikapunk, hiába hullámzó az offense, Megatron megszi reggelire a védelmet.
Billst és Titanst kellene verni mindenképpen. A Titans balfaszkodik a csoportmeccseken, remélem ez marad is így, CJ1,5K-t meg megesszük reggelire, túl jó manapság, kipukkad. 😀
Ha ez a két W megvan, onnantól a KC+Texans elleni utolsó meccset szerintem megnyerjük.
Bár alapból felborul ez a számítás, amikor a Patset elverjük. 😛
Viccen kívül egyébként nálam benne van a pakliban, ha az elején nem megy el a Pats, akkor meglephetjük a majmokat, vagy legalább egy viszonylag szoros meccsek játszunk majd. De amikor ennyire esélytelenek vagyunk, akkor tudunk igazán odacsapni, aka Packers.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és még mindig tartom az utolsó heti "Texans B" felülmúlását, mert megint nyertek.Höri
remélem addig meglesz nekik az AFC 1. kiemelés, de félek h brady papa az ő könnyű sorsolásuk miatt végig a nyomukban lesz..Miska84
ugyan, simán Manning papa lesz előrébb a végén. Innentől a Denvernek winout a szezonja.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
és még mindig tartom az utolsó heti "Texans B" felülmúlását, mert megint nyertek.Höri
remélem addig meglesz nekik az AFC 1. kiemelés, de félek h brady papa az ő könnyű sorsolásuk miatt végig a nyomukban lesz..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálam: NE L, BUF W, DET W, TEN W, HOU L, KC W, HOU L

és ebből még egyet el lehet bukni, nem akarom elkiabálni de még kettőt is, 8-8 is elég leszMiska84
hát az a Bills-Lions-Titans győzelmi széria eléggé húzós. Egy elit gárda lezúzná mindet, de nekünk ez mindhárom X-es meccs. Főleg mert ezek nagyon rapszódikus csapatok, maguk se tudják melyik nap jön ki nekik a lépés. Lásd tegnap a Tennessee is mit művelt...

a KC W tényleg kötelező (hacsak Stanzi elő nem bújik addigra 😀 ), és még mindig tartom az utolsó heti "Texans B" felülmúlását, mert megint nyertek.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
9 meccs után Lucknak van a 4. legjobb QBR-je.Peyton, Brady és Ryan van csak előtte. 😊aztec
az nem létezik..abban az egyben a mezőny vége felé van. pont vmelyik nap néztem és 70 körül van asszem. ahhoz sok pickje van még

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nálam: NE L, BUF W, DET W, TEN W, HOU L, KC W, HOU L

és ebből még egyet el lehet bukni, nem akarom elkiabálni de még kettőt is, 8-8 is elég lesz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
9 meccs után Lucknak van a 4. legjobb QBR-je.Peyton, Brady és Ryan van csak előtte. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez parádés forduló 😀 Remélem a KC is nyer 😀



shady
csúnya lenne 😀
mondjuk én úgy vagyok vele, hogy ha hozzuk azt a 3, max 4 W-t azok ellen, akiket vernünk kellene így előzetesen, akkor baj nem lehet.
de remélem a Chargers azért nem kezd decemberi ámokfutásba, max. leépülésbe, tőlük tartok inkább, a Jetstől valahogy annyira nem, Sanchoval az a csapat túl gány 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Hát ez parádés forduló 😀 Remélem a KC is nyer 😀
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kikapott a Jets.
Minden nekünk dolgozik 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézegetem ezt a Jets meccset.
Nem tudok jobb kifejezést a Jets offense-re, mint hogy röhejes.
Nem is értem hogy kaphattunk ki ennyire tőlük.
Az hogy a két QB-t rángatják le-fel a pályáról csak arra jó, hogy egyik sem kerül ritmusba. Sanchez egyébként is szar, Tebow helyett meg (ahhoz képest hogy mire használják) hoztak volna inkább egy TE-t vagy RB-t.
A védelem tartja őket életben.szf61
Hát ott szerintem elképesztően lemosta a pályáról felkészültség tekintetében Ryan Arianst.
Mondjuk évente egy ilyen siralmas meccs, kiegyeznék vele. 😊
A Patst underdogként megcsapjuk most, a Bills meglep minket, Titans-t, Chiefst, Texanst egyszer csapjuk, aztán PO. 😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nézegetem ezt a Jets meccset.
Nem tudok jobb kifejezést a Jets offense-re, mint hogy röhejes.
Nem is értem hogy kaphattunk ki ennyire tőlük.
Az hogy a két QB-t rángatják le-fel a pályáról csak arra jó, hogy egyik sem kerül ritmusba. Sanchez egyébként is szar, Tebow helyett meg (ahhoz képest hogy mire használják) hoztak volna inkább egy TE-t vagy RB-t.
A védelem tartja őket életben.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison