Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
cb sor nélkül is meg kell verni ezt a jagset

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.Stez
Temesd csak őket, akkor szoktunk nyerni 😊szf61
Helyes, legyen csak így.
De ez a Butler-Vaugh tandem kiakasztott, siralmas. Stez
Butler visz egy picksixet, ezt most mondom!😊Borbinho
Maddenben lehet. 😊
Sajnos Butler egy fos, ahogy Vaughn is, attól tartok, hogy az eddig szar Blackmonnak azért jó napja lesz. Mondjuk én Jenningstől is tartok, amilyen balfasz a védelem, a Jax futójátékát sosem tudja kivenni a játékból, pedig az lenne a kulcs. Ha Gabbertnek dobálnia kell, szarban lesz, úgyhogy Jenningst le kell ölni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.Stez
Temesd csak őket, akkor szoktunk nyerni 😊szf61
Helyes, legyen csak így.
De ez a Butler-Vaugh tandem kiakasztott, siralmas. Stez
Butler visz egy picksixet, ezt most mondom!😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.Stez
Temesd csak őket, akkor szoktunk nyerni 😊szf61
Helyes, legyen csak így.
De ez a Butler-Vaugh tandem kiakasztott, siralmas.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.Stez
Temesd csak őket, akkor szoktunk nyerni 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megint ki fogunk kapni bazmeg.

Mathis megsérült vasárnap, egyelőre nagy a hallgatás felőle.
Donald kacsa megsérült vasárnap, a játéka kérdéses a Jax ellen.
Averynél a meccs előtt döntik el, játszhat-e.
Vontae Davis tuti out, és mint nem rég kiderült, Powers is tutira out.
Darius Butler-Cassius Vaugh CB tandemmel toljuk a Jax ellen!!!
Oké, Gabbert az Gabbert, de ez akkor is kritikán aluli lesz.
Sateléről sincs semmi hír, és Justice térde is megsérült a Miami ellen, a játéka kérdéses.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000091190/article/nfl-power-rankings-week-10-colts-enter-top-half-giants-slide

14.helyFarky
Nálam előző héten volt asszem 13. a Colts, szóval szerintem 11 környékére biztos odaér. Mindenképpen a Pats elé. 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zxnnn5b6njt6xhpn1skd
NFL Power Rankings, Week 10: Colts enter top half; Giants slide
Robert Griffin III's Washington Redskins are sliding; Andrew Luck's Indianapolis Colts are surging. Elliot Harrison takes a midseason glance at the NFL hierarchy in his Week 10 Power Rankings.


14.hely

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ryan Longwell, Nate Kaeding, Neil Rackers, Olindo Mare, Josh Brown, John Kasay, Billy Cundiff, Graham Gano, Dave Rayner, David Buehler, Garrett Lindholmempty taxi
Az utolsó kettőt nem ismerem, de az előtte levőkre semmi értelme cserélni. Az összes már bukott állást csúnya rontások miatt, ráadásul nem egy öregebb, mint Vina. Gano-t ismerem még, ő fiatal, de hát hozzá képest még a mostani Vina is egy céllövész... 😊peterk2005
Ilyenkor csodálom a Chiefs éles szemét a kicker miatt. Bakker, utolsónak kihúzni Succopot...aztec
Alapból az a nagy különbség, hogy nekik kellett is kicker, nekünk viszont az utóbbi pár évben csak Vina sérülésekor kellett Stovert előszedni, de amúgy Vina mindig meccseket nyert nekünk, még ha el is balfaszkodott egyébként néhányat, még mindig rohadt jó volt, de így annyira nem is nagyon kellett a drafton kutakodni.
Most eddig fos, szóval simán benne van, hogy jön egy új, fiatal kicker, vagy pedig valami FA. De kivágni év közben nem fogjuk, szóval ha összeszedi magát, akkor még simán változhatnak a dolgok.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ryan Longwell, Nate Kaeding, Neil Rackers, Olindo Mare, Josh Brown, John Kasay, Billy Cundiff, Graham Gano, Dave Rayner, David Buehler, Garrett Lindholmempty taxi
Az utolsó kettőt nem ismerem, de az előtte levőkre semmi értelme cserélni. Az összes már bukott állást csúnya rontások miatt, ráadásul nem egy öregebb, mint Vina. Gano-t ismerem még, ő fiatal, de hát hozzá képest még a mostani Vina is egy céllövész... 😊peterk2005
Ilyenkor csodálom a Chiefs éles szemét a kicker miatt. Bakker, utolsónak kihúzni Succopot...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ryan Longwell, Nate Kaeding, Neil Rackers, Olindo Mare, Josh Brown, John Kasay, Billy Cundiff, Graham Gano, Dave Rayner, David Buehler, Garrett Lindholmempty taxi
Az utolsó kettőt nem ismerem, de az előtte levőkre semmi értelme cserélni. Az összes már bukott állást csúnya rontások miatt, ráadásul nem egy öregebb, mint Vina. Gano-t ismerem még, ő fiatal, de hát hozzá képest még a mostani Vina is egy céllövész... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tudva, hogy mennyire mentális szakma ez, ha arról lenne szó, hogy egy esetleges PO meccsen az utolsó másodpercben 45-ről be kell rúgni, akkor amíg Vina nem ront, addig kit raknál oda helyette?peterk2005
Stovert ! Amugy azert a Titans elleni es a mostani produktuma is jobban nezne ki ha a pkcover piciket normalisan szuperal. Mert ez a 2 engedett fg blokk eleg vicc. Nagyobb mint nagy szelben elbaszni v messzirol.MMMS
Visszatérve a kicker témára, tényleg, ki jöhetne szóba esetleg jövőre? (Stover nyilván poén volt, hacsak nincs egy Stover junior valamelyik college csapatban. 😊)
peterk2005
Ryan Longwell
Nate Kaeding
Neil Rackers
Olindo Mare
Josh Brown
John Kasay
Billy Cundiff
Graham Gano
Dave Rayner
David Buehler
Garrett Lindholm


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a probléma, hogy Luck tölt és lő mint a géppuska, de időnként ész nélkül is puffant egyet. A vasárnapi meccsén is volt 3-4 olyan passza, amiből sima INT lehetett volna. A Pats passzvédelme tényleg gyenge, de elég nagy turnover gyár, ezért tartok tőle, mert nem lenne jó a várt Luck-parádé helyett INT-parádét nézni. 😉 peterk2005
Én meg úgy vagyok vele, hogyha a csapat nem jut playoffba az idén hát legyen.
Ha több meccset nem nyerünk az idén csak egyet, akkor az legyen a Pats.
szf61
Lehet előbb meg kellene szakítanunk a Jax sorozatát ellenünk.Otthon kalapáltak el minket, ezt nem úszhatják meg büntetlenül. 😀aztec
Szerintem ez a fiúknak is nagyon b..ssza a csőrét.
A Jags ki lesz belezve, miskárolva... amit akarsz.
S mindezt a nemzeti közmédia szinpadán... már nagyon várom.szf61
Remélem Szaniszló Csaba lesz a kommentátor, csak nem bírja Ricsi a vasárnap-hétfő + csütörtök éjszakát. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
iktriad is megmondta, hogy otthon még szarabb a jags, mint idegenben, szóval meglepődnék ha nem nyernénk. és remélem végre simán

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az a probléma, hogy Luck tölt és lő mint a géppuska, de időnként ész nélkül is puffant egyet. A vasárnapi meccsén is volt 3-4 olyan passza, amiből sima INT lehetett volna. A Pats passzvédelme tényleg gyenge, de elég nagy turnover gyár, ezért tartok tőle, mert nem lenne jó a várt Luck-parádé helyett INT-parádét nézni. 😉 peterk2005
Én meg úgy vagyok vele, hogyha a csapat nem jut playoffba az idén hát legyen.
Ha több meccset nem nyerünk az idén csak egyet, akkor az legyen a Pats.
szf61
Lehet előbb meg kellene szakítanunk a Jax sorozatát ellenünk.Otthon kalapáltak el minket, ezt nem úszhatják meg büntetlenül. 😀aztec
Szerintem ez a fiúknak is nagyon b..ssza a csőrét.
A Jags ki lesz belezve, miskárolva... amit akarsz.
S mindezt a nemzeti közmédia szinpadán... már nagyon várom.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a probléma, hogy Luck tölt és lő mint a géppuska, de időnként ész nélkül is puffant egyet. A vasárnapi meccsén is volt 3-4 olyan passza, amiből sima INT lehetett volna. A Pats passzvédelme tényleg gyenge, de elég nagy turnover gyár, ezért tartok tőle, mert nem lenne jó a várt Luck-parádé helyett INT-parádét nézni. 😉 peterk2005
Én meg úgy vagyok vele, hogyha a csapat nem jut playoffba az idén hát legyen.
Ha több meccset nem nyerünk az idén csak egyet, akkor az legyen a Pats.
szf61
Lehet előbb meg kellene szakítanunk a Jax sorozatát ellenünk.Otthon kalapáltak el minket, ezt nem úszhatják meg büntetlenül. 😀
Kíváncsi vagyok a beharangozóra is. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az a probléma, hogy Luck tölt és lő mint a géppuska, de időnként ész nélkül is puffant egyet. A vasárnapi meccsén is volt 3-4 olyan passza, amiből sima INT lehetett volna. A Pats passzvédelme tényleg gyenge, de elég nagy turnover gyár, ezért tartok tőle, mert nem lenne jó a várt Luck-parádé helyett INT-parádét nézni. 😉 peterk2005
Én meg úgy vagyok vele, hogyha a csapat nem jut playoffba az idén hát legyen.
Ha több meccset nem nyerünk az idén csak egyet, akkor az legyen a Pats.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Tudva, hogy mennyire mentális szakma ez, ha arról lenne szó, hogy egy esetleges PO meccsen az utolsó másodpercben 45-ről be kell rúgni, akkor amíg Vina nem ront, addig kit raknál oda helyette?peterk2005
Stovert ! Amugy azert a Titans elleni es a mostani produktuma is jobban nezne ki ha a pkcover piciket normalisan szuperal. Mert ez a 2 engedett fg blokk eleg vicc. Nagyobb mint nagy szelben elbaszni v messzirol.MMMS
Visszatérve a kicker témára, tényleg, ki jöhetne szóba esetleg jövőre? (Stover nyilván poén volt, hacsak nincs egy Stover junior valamelyik college csapatban. 😊)
...peterk2005
McAfee

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudva, hogy mennyire mentális szakma ez, ha arról lenne szó, hogy egy esetleges PO meccsen az utolsó másodpercben 45-ről be kell rúgni, akkor amíg Vina nem ront, addig kit raknál oda helyette?peterk2005
Stovert ! Amugy azert a Titans elleni es a mostani produktuma is jobban nezne ki ha a pkcover piciket normalisan szuperal. Mert ez a 2 engedett fg blokk eleg vicc. Nagyobb mint nagy szelben elbaszni v messzirol.MMMS
Visszatérve a kicker témára, tényleg, ki jöhetne szóba esetleg jövőre? (Stover nyilván poén volt, hacsak nincs egy Stover junior valamelyik college csapatban. 😊)

Amúgy a kinti Colts fórumban van egy elég hosszú Vina thread, amiben mindenféléket írogatnak. Szerintem sok sületlenséget is. (Pl. hogy az új longsnapper lassabban dobja a lasztit mint a régi, és ez okoz némi pontatlanságot. Szvsz ez hülyeség.) Mindenesetre a vélemények erősen megoszlanak, vannak akik szerint egyenesen cutolni kéne már most, mások szerint meg nincs semmi gond, Vina a régi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
De összességében arra gondolok, hogy ez ellen a védelem ellen szerintem a Pats minden drivejából szinte biztosan pontokat szerez, és szerintem 7-etStez
ha a Pats minden drive-jából pontokat szerez, összesen 7-et, azzal én kiegyeznék 😉
(akkor már Vinatieri három FG-jával nyerünk)

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊Stez
Nem értek egyet.
Ha ki is kapunk, a patriots bohózatba illő passzvédelme ellen egy Luck-parádé remek magyarországi PR tevékenység lenne 😊 Ha lenyomja Brady-t statisztikailag, tőlem kikaphatunk 😀Höri
Tény, ha Luck hoz valami fasza statot és így is kikapunk, akkor sokkal szebb az egész. De összességében arra gondolok, hogy ez ellen a védelem ellen szerintem a Pats minden drivejából szinte biztosan pontokat szerez, és szerintem 7-et, Gronko szét fog kapni minket, ahogy Welker és sajnos Lloyd is, és mondjuk reméltem, hogy legalább nem tol le a sport TV valami 50-24-es sima meccset, mert Ricsi formáját ismerve, amiket manapság tol, nincs kedvem hallgatni a Colts fikázását valami ilyen eredmény után, manapság néha irritáló a stílusa a számomra.
Mondjuk akármi is lesz, ez a csapat egy év alatt, egy 1/1-es szezon után, tele fiatalokkal kibaszott nagyot lépett előre, és én olyan 6 W-t vártam a szezonban, ha ez a Jax ellen meglesz, márpedig remélem meglesz, onnantól nekem minden jó meccs és minden W már csak ajándék.

Így, hogy átrakták a meccsünket 4:25-re, abban a sávban van még egy Chargers-Broncos és egy Raiders-Saints, de az meg 4:05-kor, szóval csúsztatva tolnák.
A Chargers-Broncos érdekes, de egy MNF-et leadtak már tőlük, szóval szerintem azt nem adják le, úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy így viszont sport TV-s meccsünk lesz plusz egy.
Mindegy, összességében nem bánom olyan nagyon, legalább minden Pats fan megtudja, hogy ki ez a gyerek, aki 2-3 év múlva már oktatni fogja évente a csapatukat. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a probléma, hogy Luck tölt és lő mint a géppuska, de időnként ész nélkül is puffant egyet. A vasárnapi meccsén is volt 3-4 olyan passza, amiből sima INT lehetett volna. A Pats passzvédelme tényleg gyenge, de elég nagy turnover gyár, ezért tartok tőle, mert nem lenne jó a várt Luck-parádé helyett INT-parádét nézni. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊Stez
Nem értek egyet.
Ha ki is kapunk, a patriots bohózatba illő passzvédelme ellen egy Luck-parádé remek magyarországi PR tevékenység lenne 😊 Ha lenyomja Brady-t statisztikailag, tőlem kikaphatunk 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár én is így vagyok vele(nem a QB a legnagyobb gond, sőt), gondolom minden Colts fan azt reméli nem lesz nálunk QB váltás jövőre. iktriad
Háát, ne vedd nagyképűségnek, de nem hiszem, hogy a Colts fanok nagyon rettegnének bármitől is ami Jacksonville-ben történne. 😊 Általában véve is az a véleményem, hogy minden csapat sorsa elsősorban a saját kezében van, de a Colts-ot nézve ez különösen igaz.

Ráadásul én nem is bánnám, ha egy erős csoportban lennénk. Erős csoportban sok jó meccs van, kemény ellenfelekkel, ami a PO kiélezett küzdelmeire is remekül felkészít. Nézd meg, hogy az elmúlt évek SB győztesei milyen divíziókból jöttek. 2009-et kivéve évtizedre visszamenően olyan csapatok, akik kemény divízióból jutottak a döntőig.peterk2005
Mi akkor is kemény ellenfelei vagyunk a Coltsnak ha szarok vagyunk. Nekünk ez a (2) meccs a Superbowl. 😕

És a nem kell tartaniuk a Coltsnak a Jagsől csak egy statisztikát írnék ide: 3-0. Gabbertnek több Wje van a Colts ellen mint a többi 30 csapat ellen összesen.
Ne felejtsd el a Jags a Colts legyőzésére lett építgetve még mostanság is.