Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bár én is így vagyok vele(nem a QB a legnagyobb gond, sőt), gondolom minden Colts fan azt reméli nem lesz nálunk QB váltás jövőre. iktriad
Háát, ne vedd nagyképűségnek, de nem hiszem, hogy a Colts fanok nagyon rettegnének bármitől is ami Jacksonville-ben történne. 😊 Általában véve is az a véleményem, hogy minden csapat sorsa elsősorban a saját kezében van, de a Colts-ot nézve ez különösen igaz.

Ráadásul én nem is bánnám, ha egy erős csoportban lennénk. Erős csoportban sok jó meccs van, kemény ellenfelekkel, ami a PO kiélezett küzdelmeire is remekül felkészít. Nézd meg, hogy az elmúlt évek SB győztesei milyen divíziókból jöttek. 2009-et kivéve évtizedre visszamenően olyan csapatok, akik kemény divízióból jutottak a döntőig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti sokkal jobban értetek a College footballhoz. Ez a Barkley tényleg olyan nagy durranás ?szf61
Ha az "olyan nagy"-on a Luck, RGIII méretű elvárást ill. hype-ot érted, akkor nem olyan nagy durranás. De ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne belőle - vagy akár Smith-ből - jó NFL irányító. Mindkettőben több a potenciál, mit Gabbertben valaha is volt. Ezzel együtt, nem biztos, hogy a Jacksonville-nek feltétlenül QB-t kéne húznia.peterk2005
Bár én is így vagyok vele(nem a QB a legnagyobb gond, sőt), gondolom minden Colts fan azt reméli nem lesz nálunk QB váltás jövőre.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ti sokkal jobban értetek a College footballhoz. Ez a Barkley tényleg olyan nagy durranás ?szf61
Ha az "olyan nagy"-on a Luck, RGIII méretű elvárást ill. hype-ot érted, akkor nem olyan nagy durranás. De ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne belőle - vagy akár Smith-ből - jó NFL irányító. Mindkettőben több a potenciál, mit Gabbertben valaha is volt. Ezzel együtt, nem biztos, hogy a Jacksonville-nek feltétlenül QB-t kéne húznia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags HC Mike Mularkey said @Jones_Drew32 is out Thursday night vs. Colts.

no tessékFarky
Breaking News. Nem.
Lowery sem lesz, Mathis játéka kérdéses. Greg Jones és Montell Owens game-time decesion.

Ja és volt ma nálunk player's only meeting mivel olyan remekül megy a szekér mint nektek, csak nekünk ellentétes irányba... Kiváncsi leszek, lesz-e bármilyen hatása.

Ja és nem lehet hogy megint nálatok legyen a meccs(a Jags topicban statisztikailag lebontottam, mennyire szarok vagyunk otthon, de viszonylag tűrhetőek idegenben)? 😊 iktriad
Végre rájöttek a csapatnál, h hogyan lehetne "megmenteni" a szezont? 😊
Suck4Barkley||SmithFarky
Sokaknak nem lesz közülük munkája jövőre(legalábbis az NFLben), ha erre a döntésre jutottak....
Végre rájöttek a csapatnál, h hogyan lehetne "megmenteni" a szezont? 😊
Suck4Barkley||SmithFarky
Ti sokkal jobban értetek a College footballhoz.
Ez a Barkley tényleg olyan nagy durranás ?szf61
Nem tudom. Nem volt rossz szombaton az Oregon ellen, sőt, de a pickjei csúnyák voltak, és nálunk nincsenek olyan WRek, mint a U$Cben neki jelenleg vannak... Azért nem mindegy kinek dobálsz.
Plusz nem vagyok benn biztos, hogy Blaine a legnagyobb problémánk (mármint a GM után).
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Végre rájöttek a csapatnál, h hogyan lehetne "megmenteni" a szezont? 😊
Suck4Barkley||SmithFarky
Ti sokkal jobban értetek a College footballhoz.
Ez a Barkley tényleg olyan nagy durranás ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Jags HC Mike Mularkey said @Jones_Drew32 is out Thursday night vs. Colts.

no tessékFarky
Breaking News. Nem.
Lowery sem lesz, Mathis játéka kérdéses. Greg Jones és Montell Owens game-time decesion.

Ja és volt ma nálunk player's only meeting mivel olyan remekül megy a szekér mint nektek, csak nekünk ellentétes irányba... Kiváncsi leszek, lesz-e bármilyen hatása.

Ja és nem lehet hogy megint nálatok legyen a meccs(a Jags topicban statisztikailag lebontottam, mennyire szarok vagyunk otthon, de viszonylag tűrhetőek idegenben)? 😊 iktriad
Végre rájöttek a csapatnál, h hogyan lehetne "megmenteni" a szezont? 😊
Suck4Barkley||Smith

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Blogon.szf61
Köszi, jó kis szösszenet ismét. 😊 Az egyik bekezdéshez hozzászólnék:

"T.Y. Hilton-nak minden adottsága megvan, hogy jó WR legyen. Nem lesz sohasem szupersztár, mert ahhoz túl alacsony, de egy szolid elkapó válhat belőle. Ha nem lesz, az csak rajta múlik."
Nem mondom, hogy szupersztár lesz, de ha nem lesz az, akkor az nem a fizikai paraméterein fog múlni. A méretei lényegében megegyeznek Wes Welkerével, azzal a kiegészítéssel, hogy közben még olyan gyors is, mint DeSean Jackson. Ergo nincs fizikai akadálya, hogy slotban kiváló legyen, de eközben még komoly mélységi célpont is lehet. Csak rajta múlik, hogy mit lesz képes magából kihozni.peterk2005
Egyrészt el lehet gondolkodni valóban mit értünk szupersztár WR alatt.
Ha Welker az akkor Hilton is lehet.

Másrészt valóban: " Csak rajta múlik..." 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags HC Mike Mularkey said @Jones_Drew32 is out Thursday night vs. Colts.

no tessékFarky
Breaking News. Nem.
Lowery sem lesz, Mathis játéka kérdéses. Greg Jones és Montell Owens game-time decesion.

Ja és volt ma nálunk player's only meeting mivel olyan remekül megy a szekér mint nektek, csak nekünk ellentétes irányba... Kiváncsi leszek, lesz-e bármilyen hatása.

Ja és nem lehet hogy megint nálatok legyen a meccs(a Jags topicban statisztikailag lebontottam, mennyire szarok vagyunk otthon, de viszonylag tűrhetőek idegenben)? 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Új cikk a Blogon.szf61
Köszi, jó kis szösszenet ismét. 😊 Az egyik bekezdéshez hozzászólnék:

"T.Y. Hilton-nak minden adottsága megvan, hogy jó WR legyen. Nem lesz sohasem szupersztár, mert ahhoz túl alacsony, de egy szolid elkapó válhat belőle. Ha nem lesz, az csak rajta múlik."
Nem mondom, hogy szupersztár lesz, de ha nem lesz az, akkor az nem a fizikai paraméterein fog múlni. A méretei lényegében megegyeznek Wes Welkerével, azzal a kiegészítéssel, hogy közben még olyan gyors is, mint DeSean Jackson. Ergo nincs fizikai akadálya, hogy slotban kiváló legyen, de eközben még komoly mélységi célpont is lehet. Csak rajta múlik, hogy mit lesz képes magából kihozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Tudva, hogy mennyire mentális szakma ez, ha arról lenne szó, hogy egy esetleges PO meccsen az utolsó másodpercben 45-ről be kell rúgni, akkor amíg Vina nem ront, addig kit raknál oda helyette?peterk2005
Stovert ! Amugy azert a Titans elleni es a mostani produktuma is jobban nezne ki ha a pkcover piciket normalisan szuperal. Mert ez a 2 engedett fg blokk eleg vicc. Nagyobb mint nagy szelben elbaszni v messzirol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊Stez
Hát ja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Jags HC Mike Mularkey said @Jones_Drew32 is out Thursday night vs. Colts.

no tessék

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Peyton Manning's passing yards this season: 2,404. Andrew Luck's passing yards this season: 2,404. Broncos 5-3, Colts 5-3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Ha minden jól megy, akkor 6:3-mal megyünk a Patshez vendégségbe.Valószínű az ő győzelem-vereség arányuk is 6:3 lesz addigra.Jó kis meccs lehet belőle.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.peterk2005
Én viszont nem örülök, a Pats ellen elég csúnya nyali lesz, jobb lett volna csöndben, este hétkor fű alatt kiszopni. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11triangle
Várható volt, érdekes csapat lettünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké, nagy clutch volt Vina mindig is, baromi sok meccset nyert nekünk, viszont úgy vagyok vele, hogy a múltból nem feltétlenül lehet megélni, és szinte minden 2. meccs után azt olvasom más csapatoknál, hogy az ilyen formában lévő rúgókat épp kibasznák, ha mondjuk lenne épp normális FA a piacon.Stez
Vina nem lesz fiatalabb, úgyhogy egy ideje már a levegőben lóg, hogy kell keresni egy másik rúgót. Csak az a "gond", hogy meccsdöntő szituban még soha nem hibázott. Tudva, hogy mennyire mentális szakma ez, ha arról lenne szó, hogy egy esetleges PO meccsen az utolsó másodpercben 45-ről be kell rúgni, akkor amíg Vina nem ront, addig kit raknál oda helyette? Elég nehéz azt mondani, hogy jöjjön a fiatal, aki bedurrant majd mindent, mert ki tudja, hogy bedurrantja-e majd...

(De mindegy is, szerintem úgysem hosszabítunk vele év végén, mert 40 éves. Esetleg csak akkor, ha nagyon nem lesz egy potens rúgó sem és +1 évet marad. Többet nem hiszem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Nem tudom,hogy örüljek e a hírnek,vagy ne.
K témához: Én is csak a perpillanatról beszéltem,szerintem is lassan itt a váltás ideje,de véleményem szerint most még nem ez a legnagyobb gondunk.
több mint 11 éve
triangle 1 283
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
De nézd meg azt is, hány meccs lett miatta majdnem zakó, illetve a Jax ellen is fontos szituban hibázott tök simán. Ez mind elfogadható lenne, ha nem lenne mostmár általánosan minden meccsen egy rontott FG-je.
Oké, nagy clutch volt Vina mindig is, baromi sok meccset nyert nekünk, viszont úgy vagyok vele, hogy a múltból nem feltétlenül lehet megélni, és szinte minden 2. meccs után azt olvasom más csapatoknál, hogy az ilyen formában lévő rúgókat épp kibasznák, ha mondjuk lenne épp normális FA a piacon. Most nincs, de a szezon végén lesz és ahogy Höri mondta, elég pénzt is spórolhatunk rajta.
Mondjuk én lennék a legboldogabb, ha Vina megtáltosodna és innentől vagdosná a FG-ket, vagy ami még jobb, olyan fasza offenseünk lenne, hogy FG-t se kellene rúgnia. 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazán jó FA kickert nem látok,aki nála fiatalabb/jobb lenne.Tony Adams
nem is azt mondom, hogy basszik ki rögtön.
de ha megnézed, ott van Tucker, Walsh és Zuerlein akik újoncként harcolnak, hogy melyik legyen all-Pro, szóval jó szemmel jövőre akár hozhatunk a helyére mást, 2 millióval olcsóbbért.

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Vina nem tökéletes,de pl a tegnapi játéknapon 5-6 FG simán kimaradt a többi meccsen is. És ezek közül nem 1 40y környékéről szállt el.
Igazán jó FA kickert nem látok,aki nála fiatalabb/jobb lenne.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
rosszul látod. nélküle 29-20 lett volna jó eséllyeldugo1993
OK. Akkor azt is számold, hogy Luck hányszor hibázott red zoneban és szorozd fel 6 ponttal😊 FearTomi
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
rosszul látod. nélküle 29-20 lett volna jó eséllyeldugo1993
OK. Akkor azt is számold, hogy Luck hányszor hibázott red zoneban és szorozd fel 6 ponttal😊 FearTomi
jó, de egy NFL szintű rúgónak 50 yard alatt gyakorlatilag kötelező berúgnia a mezőnygólokat. legalábbis ennyit nem kellene hibáznia az biztosdugo1993
Én értem, persze, egyetértek, csak kicsit megvédtem, mert nem kis ideje szolgálja a csapatot és nem érdemli meg szerintem az ilyen mértékű fikázást.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
rosszul látod. nélküle 29-20 lett volna jó eséllyeldugo1993
OK. Akkor azt is számold, hogy Luck hányszor hibázott red zoneban és szorozd fel 6 ponttal😊 FearTomi
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
rosszul látod. nélküle 29-20 lett volna jó eséllyeldugo1993
OK. Akkor azt is számold, hogy Luck hányszor hibázott red zoneban és szorozd fel 6 ponttal😊 FearTomi
jó, de egy NFL szintű rúgónak 50 yard alatt gyakorlatilag kötelező berúgnia a mezőnygólokat. legalábbis ennyit nem kellene hibáznia az biztos

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...FearTomi
rosszul látod. nélküle 29-20 lett volna jó eséllyeldugo1993
OK. Akkor azt is számold, hogy Luck hányszor hibázott red zoneban és szorozd fel 6 ponttal😊