Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 4 éve
Remélem bepróbáljátok Mariotát. Ő a leginkább low risk high reward ès mindkét fèl megèrdemel mèg egy esèlyt 😉😁Mariota-ban nulla hight reward esély van. Akkor már inkább Bridewater, benne legalább valami minimális talán van még. 😊
dande


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
No, akkor attól függően, hogy Wentz mennyit játszik a fővárosban, rosszabb esetben egy első kör 30+ v. második kör legelejébe, jobb esetben egy második kör közepébe fájt ez a kísérlet. Ez így nem sok egy irányító próbára, az ár nem sok. Egyrészt örülök, mert ha CW nem kell, akkor ne húzzuk, lépjünk ki, lépjünk tovább, és a körülményekhez képest jól kimenekültünk belőle. De ugyanakkor nem örülök, mert ez azt jelenti, hogy a kísérlet nem jött be. Ami azt is jelenti, hogy továbbra is a limboban vagyunk. Nincs irányítónk. Így továbbra messze-messze a legfontosabb feladat, hogy szerezzünk egyet. És ne valami Brissett félét, mert az tényleg csak időhúzás. Engem a legkevésbé sem izgat, hogy szeretem-e az irányítót vagy sem, úgyhogy tőlem ebből a szempontból bárki jöhet, csak az érdekel, hogy a pályán mit tud. Brissettet kedveltem, de a pályán látni fáj. Wentz-et nem, de ha jó volt / jó lett volna elégedett lettem volna.
Ki lehet olyan, akiben látom azt, hogy hozzá tud adni a csapathoz? Carr. Ő nincs üvegből, elég jó ahhoz, hogy csapatot legyen értelme építeni köré. Csak kérdés, hogy kell-e a Raidersnek, aztán kell-e Ballardnak, akarna-e ide jönni, és mennyiért. A mennyiért a legkisebb kérdés, mert ha az első három adott, a mennyiért megoldható. Stafford is úgy cserélt csapatot, hogy a Ramsnek nem volt azévi első köre. Megoldható.
Garoppolo már kevésbé lelkesítene. Amikor a pályán van akkor nézhető, de upside nála már nincs, nagyjából láttuk a maxot, ami egy átlagos/elfogadható szint. És ehhez üveg, ami talán a legnagyobb baja. Ő tényleg üveg szerencsétlen.
Mindenki más a szememben pótcselekvés. Senki nem ér annyit, hogy egy évünket rászánjuk. Valaki értelemszerűen jönni fog, mert be kell valakit állítani, de az sajnos eldobott év lesz. Ha nem így, akkor úgy érvényesül mégiscsak az, hogy a Wentz projekt két éves kifutású volt. Talán még abban látok fantáziát, hogy ha a Watson valahogy kikötne a Dolphinsban, akkor Tua-nak adni egy esélyt. Ő megfelelő rendszerben, stabil háttérrel még fejlődőképes lehet. Esetleg. De mennyi erre az esély?
Meglátjuk. Igazából amíg erre nincs válasz, különösebben az se érdekel, hogy ki lesz az LT vagy jön-e elkapó. Nem én fizetem, tőlem persze jöhet, de a limbo-ból ezek nem húznak ki, úgyhogy a fránya irányító posztra kéne valahogy megoldást találni mindenképpen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Remélem bepróbáljátok Mariotát. Ő a leginkább low risk high reward ès mindkét fèl megèrdemel mèg egy esèlyt 😉😁
több mint 4 éve
Ahhoz képest amennyit feláldoztatok Wentzért, nagyon hamar lemondtatok róla. Sajnálom Reichet, gondolom nem ő akart megválni Wentztől. Inkább valószínűleg Ballard és/vagy Irsay akarta őt lepasszolni. Gondolom ez volt az ultimátum Reichnek, hogy vagy egyből legalább play off, vagy Wentz repül. Na meg az sem tetszhetett, hogy nem colts mentality, ami ugye itt nagyon fontos. Hogy ki jön a helyére, aki lényeges előrelépés is lesz, az egy elég fogós kérdés.
több mint 4 éve
EZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAzért igazán meghívhatnátok minden magyar Redskins, akarom mondani Football Team, akarom mondani Commanders drukkolót egy sörre. Szerintem megérdemlik!Siman. Azt a harom sort allom en.
Toto21
Stez
több mint 4 éve
Azért igazán meghívhatnátok minden magyar Redskins, akarom mondani Football Team, akarom mondani Commanders drukkolót egy sörre. Szerintem megérdemlik!Siman. Azt a harom sort allom en.
Toto21
több mint 4 éve
Azért igazán meghívhatnátok minden magyar Redskins, akarom mondani Football Team, akarom mondani Commanders drukkolót egy sörre. Szerintem megérdemlik!
több mint 4 éve
www.spotrac.com/nfl/indianapolis-colts/matt-pryor-25307/market-value/Terrelle irányítana? :oEzzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.Pryor 3 év 18M körül kér állítólag, nekem az jobban tetszene.
Hulkeinstein
Tony Adams
😀
braxa88
több mint 4 éve
Terrelle irányítana? :oEzzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.Pryor 3 év 18M körül kér állítólag, nekem az jobban tetszene.
Hulkeinstein
Tony Adams
😀
több mint 4 éve
Ő is hova küzdötte egyèbkènt fel magát. Az komoly lenne a 2018s draftoltunkból mind kap új szerződést, abból csak egy máshol. (Mondjuk 5 játèkos nem sok, de akkor is jó arány 😊)Ezzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.Pryor 3 év 18M körül kér állítólag, nekem az jobban tetszene.
Hulkeinstein
Tony Adams
több mint 4 éve
Ezzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.Eddig is a Colts volt a befuto, en legalabbis azt tippeltem, hogy agressziven ramegyunk egy LT-re, marpedig az igazabol csak Armstead van, aki minosegi. Csak hat uveg.
Hulkeinstein
több mint 4 éve
Ezzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.Pryor 3 év 18M körül kér állítólag, nekem az jobban tetszene.
Hulkeinstein
több mint 4 éve
Ezzel a move-val nálam amúgy magasan a Colts lett a befutó Armsteadnél.
több mint 4 éve
Carson Wentz és a Colts szurkolói megtudják, hogy a Washington Commando cserélt érte. www.youtube.com/watch?v=8O9T3vgQ6rE
Ugyanitt idén lesz Indy-Washington asszem.
Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Trubisky nem lenne elvetélt ötlet. Korlátolt, de ez nem nagy piac nem lenne rajta akkora médianyomás, hogy mentálisan összeomoljon, egy korrekt edzői stáb adott jó futojatekkal, jó támadófallal.
több mint 4 éve
Adnam. De szerintem nem tudunk mit adni erte.21-kor jon a hivatalos bejelentes, hogy Rodgerseert odaadtuk a Packersnek ezt a ket 3. kort, a GB meg benyeli az osszes DM-et, nalunk negy evig veteran minimumert jatszik majd.Derek Carr
Stez
fogadunk?
Amadeus
Szerkesztette: Stez
több mint 4 éve
21-kor jon a hivatalos bejelentes, hogy Rodgerseert odaadtuk a Packersnek ezt a ket 3. kort, a GB meg benyeli az osszes DM-et, nalunk negy evig veteran minimumert jatszik majd.Derek Carr
Stez
fogadunk?
több mint 4 éve
Colts have been in contact with Tyquan Lewis’s representation about bringing Lewis back, a source said.
— Joel A. Erickson (@JoelAErickson) March 9, 2022
Ballard hasn’t made it much of a secret this offseason that he was happy with the way Lewis was playing before his injury
több mint 4 éve
Remelem, hogy nem. Allitolag Gerappat a Saints akarja vinni. Remenykedem benne, hogy valaki tobbet is ad nalunk. Nem lennek boldog, ha Wentz utan Gerappa jonne ide, bar ismerve a formam, tutira ez fog tortenni. 😀CSak Garoppolt neeeeeepedig attol felek, hogy ez lesz..
Kóra Tibor
Bence94
több mint 4 éve
Trade terms, per sources…
— Adam Schefter (@AdamSchefter) March 9, 2022
Colts get:
🏈2022 third-round pick
🏈2023 third-round pick that can become a second if Carson Wentz plays 70 percent of plays.
🏈2022 second-round pick
Commanders get:
🏈QB Carson Wentz
🏈2022 second-round pick.
Akkor benne van egy második körös feltrade is 47-ről 42-re!!!!
több mint 4 éve
21-kor jon a hivatalos bejelentes, hogy Rodgerseert odaadtuk a Packersnek ezt a ket 3. kort, a GB meg benyeli az osszes DM-et, nalunk negy evig veteran minimumert jatszik majd.
több mint 4 éve
EZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZHa a Milan nyert volna mostanában ennyi bajnokságot 😁😉😉😉 amennyiszer ezt most beírod 😜
Stez
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Full terms:Commanders get: QB Carson Wentz.
#Colts get: This year’s third rounder and next year’s third rounder that can convert to a 2nd based on last year’s incentives.