Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem értek egyet azzal, hogy "másoknak belefér, megoldják, mi meg túl óvatoskodjuk". Nem óvatoskodunk túl semmit, ha Ballard olyan játékost lát akinek szerinte megéri kifizetni a pénzt, akkor fizet. Sőt költ is bőven. Lásd Bucker, akiért 1/13 ment PLUSZ a posztján Donaldon kívül a legmagasabb szerződött összeg. Leonardon és Smithy-n se fog spórolni, nem lesz egyikük se komoly home discountos. Ha "spórolni fog" (nem igazán spórolás ez, hanem könyvelési technika / filozófia), akkor nem az éves pénzen, hanem azon, hogy előre könyvel amit lehet. Osztja az éves cap terhet esetleg még idénre is. Ahogy egyébként mindenki csinálja, aki előre hosszabbít, és hasonló a cap menedzselési filozófiája. Ballardnak (illetve annak aki capet könyvel neki, mert szerintem ezt nem ő csinálja ... mondta is már, hogy ki az, de most nem ugrik be a név), van egy cap menedzselés filozófiája, ami egyébként jelenleg a leginkább tetszik nekem a többféle filozófia közül. Nem csak így lehet, lehet máshogy is jól csinálni (meg rosszul is), de nekem ez most a kedvencem. Van még pár GM, akik hasonlóan könyvelnek (pl. a Niners csinálja / csinálta ezt). És emellett van egy "humán menedzsment szemlélet", vagy játékospolitika, ami nálunk a draftra építő, FA-t korlátok között használó rendszer. Ilyenből is van jó és rossz csapat is, nem ezen múlik, ha jól csinálják. Szerintem Ballard jól csinálja (szerintem NAGYON jól csinálja ezt is). Ebben benne vannak csalódások meg WTF lépések is, én is csalódom néha, hogy ez nem jött, vagy azt miért engedtük el, de legtöbbször kiderül, hogy nem nekem volt igazam. Ezerszer inkább szentségelek, hogy miért ülünk a seggünkön egy adott játékossal kapcsolatban, mint még egyszer átéljem 2015-öt, amikor kis túlzással rólunk szólt a FA eleje, splashy igazolásokkal, a legtöbb power rankingon top3-ba raktak minket, mert jött Andre Johnson, Trent Cole, Langford, stb. Aztán egy 8-8 lett a vége, és Frank Gore-n kívül senki nem szolgálta meg a pénzét. Ballardnák nagyítóval kell keresni az olyan igazolásokat, akiknek fizet, aztán nem teljesítenek. Még Ebron is pro bowler lett a kettőből az egyik évében.

Ettől függetlenül Ertz-et nagyon szívesen látnám. Egyrészt szerintem a TE poszton hasznosan lehet játszani akár 35 éves korig is. Igaz, nem a Jimmy Graham szerepkörben, ahol ha belassul a játékos, veszik is az értéke, de Ertz még akár évekig jó játékos lehet. De sok éves contractot úgyse raknánk az orra elé, szóval ez nem is számít. 1-2 évre tetszene. Én Doyle-n azt érzem, hogy neki a csípő sérülése óta több a gondja, mint az öröme a fociban, az se lepne meg, ha idény végén visszavonulna. Szóval elférne nálunk 4 TE bőven. És Ertz szerintem nem is kerülne 10 millióba. 5-6 millió, némi intentive-es megoldással elég lehetne, annyit bőven megérne. De úgy állunk jelenleg a cappel, hogy ha a fiatalok közül legalább egynek tényleg szerződést akarunk adni, akkor vagy semmit nem tudunk kihasználni abból, hogy 1 évvel előre adjuk azt a szerződést (akkor meg minek), vagy pedig nem fér majd bele, ha jók a számok és jól számolok. De talán nem számolok jól és meglepődünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺
RedFive
Leonard is ordas reach volt ugyebar 😊

Szerintem megvagyunk TE-ben, Granson eleg veszelyes fegyver lehet Frank bacsi rendszereben
Borbinho
Wentznek, hidd el jol jonne egy a fal mogott mozgo ismeros celpont. Szegenyre lassan mint pariara tekint az uri kozonseg es nincs elhalmozva celpontokkal. Ertz pedig meg csak 30 es tetotol talpig 196 cm rutin. A draftrol erkezo SMU-s talan nem lesz bust, meglehet hogy masod vagy harmadevre beerik Frank bacsi keze alatt, de ha telik ra jol jonne nektek meg egy haromszoros probowler a poszton. 😉
RedFive
Epp ez az, hogy mar 30, a szezon soran 31 lesz.
.
Akkor mar inkabb Julioert adjuk oda Campbell meg egy 3.kort 😀
Borbinho
Aki meg venebb, durva draga, cetlitek mar alig, es megis egyetertek. 😄
RedFive
Es akinek meg adhatsz egy gigaszerzodest ebben a korban.
Mindezt ugy, hogy Ballard, meg a stab masfel honapja mutogat a nulla FA-aktivitasra, hogy annak az oka az volt nagy reszben, hogy ket sztarunknak es egy korrekt falemberunknek is szerzodest kell most adni, ugyhogy okosan kell banni a penzzel.

Julio megszerzese ebbe a felfogasba eleg furcsan festene. Mas kerdes, hogy en szemely szerint egyaltalan nem ertem, es nem ertek egyet a gondolkodasmoddal, mert meg lehet nezni, hogy a contender csapatoknal is hany nagy szerzodes van, tobb, mint a Coltsnal, meg azzal is, ha hozzaadjuk Nelson, Leonard es Smith nagy szerzodeset mar most a szamitasba. Megis kijonnek a cappel, meg ha olykor trukkozniuk is kell. De hajtanak a jelentos javulasra es a gyurure. A Coltsnal viszont azt erzem, hogy annyira ovatos Ballard, annyira kis lepesekben akarja hozzaadni a pluszt es a kovetkezo pluszt a csapathoz, hogy mire a vegere erne, mar ujabb lyukak alakulnak, mert par jatekos kiesik, akik a kezdetnel stabil, korrekt tagjai voltak az egysegnek. Picit tul kenyelmes, mintha nem tudna, hogy ebben a ligaban a jatekosok atlagosan kb. ot evet huznak le, aztan szepen kiperegnek, vagy mar jelentosen megcsappant a tank.

Ugyhogy ha viszont ilyen szempontbol nezi valaki, akkor Ertz megszerzese siman jo huzas lenne, mivel azt adod a draga kubednak, akiben o evekig vakon hitt, es aki nagy mentalis pluszt ad neki, mert egyutt mar bizonyitottak, ismerik egymast.

De amugy en sem hoznam Ertzet. Nem lesz elso korunk, igy arra keszulhetunk, hogy a 22es drafton azonnal erositest jelento jatekos kevesebb jon, nem valogathatunk majd a top tierbol, es mivel a GMeknel atlagosan azert eleg kis szazalekban jonnek ki a jo draftok (ha egy evben huzol ket korrekt kezdot, az mar egy rohadt jo draftnak szamit), igy azert nem art azzal szamolni, hogy 2022ben Ballard csapaton valo javitasa visszafogottabb lesz, hisz a municioja kevesebb lesz erre, mert azt az elvet biztosan nem fogja feladni, hogy az FA-n a jobbak kozul szemezgessen. Es az igy megint plusz egy ev lehet, ahol szamottevo javulast nem kapott a csapat.

Teszem hozza, noha Ballard szerintem tul lassu epitkezese nekem nem tetszik, de annak viszont orulok, hogy a Coltsnal Irsay nem cserelgeti 3-4 evente az edzoket, turelmes, es hagyja dolgozni a stabokat. Nem turelmetlenkedik, nem hisztizik, nem rinyal, sot, meg harom ev utan is o az, aki teljes vallszelesseggel tamogatja a GM-et, tegyen az barmit. El nem cserelnem ot egyetlen mas tulajra sem, minden gogyija ellenere, mert hat neki is megvannak vagy voltak a dolgai. De az a csupasziv mentalitas, szeretet es hit, amit o sugaroz a jatekosok es az edzok iranyaba, nalam top. Eleg megnezni barmelyik telefonhivast, amikor felhivja az ujoncokat, es meg a hatodik-hetedik koros faszikkal is ugy beszel, hogy jatekoskent kb. meghalnek a palyan az emberert. Zsenialis pali, imadom.

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺
RedFive
Leonard is ordas reach volt ugyebar 😊

Szerintem megvagyunk TE-ben, Granson eleg veszelyes fegyver lehet Frank bacsi rendszereben
Borbinho
Wentznek, hidd el jol jonne egy a fal mogott mozgo ismeros celpont. Szegenyre lassan mint pariara tekint az uri kozonseg es nincs elhalmozva celpontokkal. Ertz pedig meg csak 30 es tetotol talpig 196 cm rutin. A draftrol erkezo SMU-s talan nem lesz bust, meglehet hogy masod vagy harmadevre beerik Frank bacsi keze alatt, de ha telik ra jol jonne nektek meg egy haromszoros probowler a poszton. 😉
RedFive
Epp ez az, hogy mar 30, a szezon soran 31 lesz.
.
Akkor mar inkabb Julioert adjuk oda Campbell meg egy 3.kort 😀
Borbinho
Aki meg venebb, durva draga, cetlitek mar alig, es megis egyetertek. 😄

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺
RedFive
Leonard is ordas reach volt ugyebar 😊

Szerintem megvagyunk TE-ben, Granson eleg veszelyes fegyver lehet Frank bacsi rendszereben
Borbinho
Wentznek, hidd el jol jonne egy a fal mogott mozgo ismeros celpont. Szegenyre lassan mint pariara tekint az uri kozonseg es nincs elhalmozva celpontokkal. Ertz pedig meg csak 30 es tetotol talpig 196 cm rutin. A draftrol erkezo SMU-s talan nem lesz bust, meglehet hogy masod vagy harmadevre beerik Frank bacsi keze alatt, de ha telik ra jol jonne nektek meg egy haromszoros probowler a poszton. 😉
RedFive
Epp ez az, hogy mar 30, a szezon soran 31 lesz.
Akkor inkabb a megbizhato es ugyan ugy korabban serulesekkel kuszkodo Doyle, aki pont a rovid passzoknal tud segíteni, es blokkolasban sokkal jobb. Korban ugyan ott vannak kb.

Granson a tipikus move TEnek jott, o mar iden szohoz juthat, mert amiben egyetemen jo volt (route running), azt konnyu atvinni a profik koze.
Mar iden tobb snapet kaphat mint MAC pl.

Igazabol ingyen se kellene Ertz, mert akkor Doylet v Alie-Coxot el kellene passzolni.

Akkor mar inkabb Julioert adjuk oda Campbell meg egy 3.kort 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺
RedFive
Leonard is ordas reach volt ugyebar 😊

Szerintem megvagyunk TE-ben, Granson eleg veszelyes fegyver lehet Frank bacsi rendszereben
Borbinho
Wentznek, hidd el jol jonne egy a fal mogott mozgo ismeros celpont. Szegenyre lassan mint pariara tekint az uri kozonseg es nincs elhalmozva celpontokkal. Ertz pedig meg csak 30 es tetotol talpig 196 cm rutin. A draftrol erkezo SMU-s talan nem lesz bust, meglehet hogy masod vagy harmadevre beerik Frank bacsi keze alatt, de ha telik ra jol jonne nektek meg egy haromszoros probowler a poszton. 😉

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺
RedFive
Leonard is ordas reach volt ugyebar 😊

Szerintem megvagyunk TE-ben, Granson eleg veszelyes fegyver lehet Frank bacsi rendszereben

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?
Kóra Tibor
Boven elferne.

A TE draftotok azert vele nem egy kategoria. Bericheltetek 127-re egy alulmeretezett 200 fole vart TE-et, ugyhogy ha meg tudtok vele egyezni, vidam indianszokkenesekkel huzzatok be, hajra! ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Ertz-re van esély szerintetek, úgy hogy TE-t is draftoltunk ?

Kóra Tibor
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tobb oranyi videot raktak fel a csapat YT csatornajara az utobbi par hetben, erdemes belenezni parba.

Dayorol pl megtudtam, hogy gimi utolso eveig WR-t es 34 OLB-t jatszott, de senior evere nem volt sok jo OL-juk, ezert beallitottak oda 😀😀

Paye meg elmondta h csak eros oldali endkent szamolunk vele, ami kb boritekolhato is volt.

Egyelore a DL DC:
RDE:
Lewis, AQM, Paye, Rochell

LDE:
Turay, Banogu

3T:
Buckner, Windsor, Dayo

NT:
Stewart, Woods

Attol fuggoen hogy Dayo rehabja hogy all, egy 3T erkezese meg varhato.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/i/status/1397626787501330432

Best ever 😊
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 204



Kíváncsi leszek hogy alakul majd az idei szezonja, és hogy hogy fogják beépíteni. Előző évben sztem MPJ pont Campbell szerepét kellett átvegye, viszont nem tartom elég agresszív elkapónak, inkább ilyen óvatos, zónahatár keresgélősnek. Ha átrakjuk mélységi célpontnak remélem változik majd a meglátásom.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kelly csak 7M lesz, Nelson 14M, Glowinski UFA. Azt nem hiszem, hogy Glowinskinek nagyjából a mostani 7-nél jelentősen többet kínálnánk, akkor szerintem megy UFA-ra, és húzunk oda a helyére, vagy FA. Az mondjuk érdekes kérdés, hogy ha Fisher beválik, akkor kit fogunk megkínálni nagy ZS-vel, őt vagy Smitht. Ugye eddigi menetrend alapján mindig a házi ember kapta a nagy ZS-t, de ugye LT-t sokkal nehezebb találni, főleg olyat aki már bizonyított, mint RT-t.
coltman
Ez szvsz nem kérdés. (Smithy-t.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758

Tony Adams
Hát a 9.4M-et azt kicsit túllőtték 😀 De amúgy ez a 4M SB, de csak kettő számít idén, de jövőre még sincs DM, ez most hogy is van?
coltman
Ha nem kap uj szerzodest jovo februarig (23 nappal az uj league year elottig), akkor ervenytelenitodik (void) a szerzodes hatra levo resze (ami nincs is, de pont errol szolnak az idei void opcios deal-ek, Lavonte David aki hirtelen beugrik), es akkor menne a 2M DM.

Ergo 2M-vel mindenkepp benne lesz a jovo evi capben. Ha meg birja a teste es nem esik vissza a teljesitmenye, akkor kaphat uj dealt.

Ez az elso ilyen dealje Ballardnak, egyreszt jelzi h nalunk se vegtelen a cap es nem tudunk (akarunk?) mindent csak roster bonusokkal megoldani, masreszt meg azt is, h mi is elunk az ilyen lehetosegekkel, de csak ha adottak a korulmenyek (pl TY ezert nem kapott hasonlo szerzodest, pedig nala is jatszhattunk vna h 5M legyen csak az idei caphitje).

Fisher nem sajat FA, es jelentos kockazat is van benne --> void year a dealbe, aztan ha jol tolja akkor kaphat egy 2-3 eves szerzodest.

Mondjuk sztem ez egy egy eves rental igy is ugy is. Ha jol tolna, top tackle penzt kene neki adni. Ha szarul, akkor meg ugy is mehet.
Az viszont nem hiszem h belefer, h 5bol 4 OL-nek 15M koruli cap hitje legyen.

Ha lehetne olyat, mar most megraknam h jovore OT-t huzunk az elso pickunkkel 😀
Borbinho
Kelly csak 7M lesz, Nelson 14M, Glowinski UFA. Azt nem hiszem, hogy Glowinskinek nagyjából a mostani 7-nél jelentősen többet kínálnánk, akkor szerintem megy UFA-ra, és húzunk oda a helyére, vagy FA. Az mondjuk érdekes kérdés, hogy ha Fisher beválik, akkor kit fogunk megkínálni nagy ZS-vel, őt vagy Smitht. Ugye eddigi menetrend alapján mindig a házi ember kapta a nagy ZS-t, de ugye LT-t sokkal nehezebb találni, főleg olyat aki már bizonyított, mint RT-t.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Tony Adams
Hát a 9.4M-et azt kicsit túllőtték 😀 De amúgy ez a 4M SB, de csak kettő számít idén, de jövőre még sincs DM, ez most hogy is van?
coltman
Ha nem kap uj szerzodest jovo februarig (23 nappal az uj league year elottig), akkor ervenytelenitodik (void) a szerzodes hatra levo resze (ami nincs is, de pont errol szolnak az idei void opcios deal-ek, Lavonte David aki hirtelen beugrik), es akkor menne a 2M DM.

Ergo 2M-vel mindenkepp benne lesz a jovo evi capben. Ha meg birja a teste es nem esik vissza a teljesitmenye, akkor kaphat uj dealt.

Ez az elso ilyen dealje Ballardnak, egyreszt jelzi h nalunk se vegtelen a cap es nem tudunk (akarunk?) mindent csak roster bonusokkal megoldani, masreszt meg azt is, h mi is elunk az ilyen lehetosegekkel, de csak ha adottak a korulmenyek (pl TY ezert nem kapott hasonlo szerzodest, pedig nala is jatszhattunk vna h 5M legyen csak az idei caphitje).

Fisher nem sajat FA, es jelentos kockazat is van benne --> void year a dealbe, aztan ha jol tolja akkor kaphat egy 2-3 eves szerzodest.

Mondjuk sztem ez egy egy eves rental igy is ugy is. Ha jol tolna, top tackle penzt kene neki adni. Ha szarul, akkor meg ugy is mehet.
Az viszont nem hiszem h belefer, h 5bol 4 OL-nek 15M koruli cap hitje legyen.

Ha lehetne olyat, mar most megraknam h jovore OT-t huzunk az elso pickunkkel 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758

Tony Adams
Hát a 9.4M-et azt kicsit túllőtték 😀 De amúgy ez a 4M SB, de csak kettő számít idén, de jövőre még sincs DM, ez most hogy is van?
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Borbinho
Ahhoz képest hogy MAC kosaras volt, Wentz szépen helytállt
darwinbanaz
Wentz is kosarazott, bar o csak gimiben, de ott allami bajnokok is lettek 😊

Big Mo meg azert csak 100%al triplazott | (1 kiserlet 1 tripla 4 ev alatt 😀) | egyetemi palyafutasa alatt, ami meg nem nagyon szorul magyarazatra 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 204
Esküszöm ez jobban motiválja és pörgeti, mint az NFL 😀 Ennyire hadarni nem hallottam NFL-es nyilatkozatoknál 😛
coltman
Trashtalkot is remélem még jobban fogja nyomatni 😀


Borbinho
Ahhoz képest hogy MAC kosaras volt, Wentz szépen helytállt

Szerkesztette: darwinbanaz
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
A mi Philipünk <3


darwinbanaz
Esküszöm ez jobban motiválja és pörgeti, mint az NFL 😀 Ennyire hadarni nem hallottam NFL-es nyilatkozatoknál 😛
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 204
A mi Philipünk <3

több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Teljesen felesleges a jelenlegi szerződését vizsgálgatni , trade esetén rengeteg opció kiesik. Ballard meg aláírat vele plusz 3 évet aztán úgy játszik a sapkával ahogy akar...
több mint 2 éve
deleted account 1 758
 www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/julio-jones-7721/

Jelenleg 40M a DM, caphit 23M, tehát van egy 17M-es deficit. Ebből lejön a SB +2 évre (10M), és marad 7M. Tehát szerintem ez úgy van elb...va, mint a ház 😀 Mármint az adatok itt a spotracen...

Bárhonnan nézem, az nem csak a 2M-es injury bonus 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
$2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing, fully guarantees 3/19/2021

Én értelmézesemben 2022 is full GTD.coltman
Sztem ez csak a 2 misire vonatkozik, az lett full garis már, többi része nem 2022-es lóvénak.
Beki
Nope.

1. $2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing
2. fully guarantees 3/19/2021

A 2M nem tud kétszer garantálttá válni egy szerződés alatt 😊 És ez bevett szokás szerződéseknél, elég sok helyen láttam, hogy első liganapon válik garantálttá a teljes. Hogy ne menjek messzebb, Peyton Manningnél is ez volt, és ugye ezért lett cutolva/voidálva (nem tudom pontosan melyik volt) anno.
coltman
Ket kulon dologrol beszelsz.

Van a serules eseten garantalt osszeg, ami esetenkent garantaltta valhat az adott evben.

Itt ez a 2M.

Meg van amikor a rosterbonus valik garantaltta a ligaev elejen.
Borbinho
Szimpla nyelvtani elemzés, amiről a mondat szól az : 2022 salary. Tehát amikor fully guaranteedről beszélünk, akkor az nem a roster bonus (nincs is említve a mondatban), hanem a 2022 salary. Ha spotrac elírta az más, de itt szó sincs roster bonusról, ez az alapfizu, az pedig 11.5M.
coltman
Amirol a mondat szol, az a 2M, nem a 2022 salary, ez zavart be sztem 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
$2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing, fully guarantees 3/19/2021

Én értelmézesemben 2022 is full GTD.coltman
Sztem ez csak a 2 misire vonatkozik, az lett full garis már, többi része nem 2022-es lóvénak.
Beki
Nope.

1. $2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing
2. fully guarantees 3/19/2021

A 2M nem tud kétszer garantálttá válni egy szerződés alatt 😊 És ez bevett szokás szerződéseknél, elég sok helyen láttam, hogy első liganapon válik garantálttá a teljes. Hogy ne menjek messzebb, Peyton Manningnél is ez volt, és ugye ezért lett cutolva/voidálva (nem tudom pontosan melyik volt) anno.
coltman
Ket kulon dologrol beszelsz.

Van a serules eseten garantalt osszeg, ami esetenkent garantaltta valhat az adott evben.

Itt ez a 2M.

Meg van amikor a rosterbonus valik garantaltta a ligaev elejen.
Borbinho
Szimpla nyelvtani elemzés, amiről a mondat szól az : 2022 salary. Tehát amikor fully guaranteedről beszélünk, akkor az nem a roster bonus (nincs is említve a mondatban), hanem a 2022 salary. Ha spotrac elírta az más, de itt szó sincs roster bonusról, ez az alapfizu, az pedig 11.5M.