Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 204
Áh... T.D. GY.Á.R!

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lions, Eagles, Pats, Ravens (?), Raiders (?), Texans (?), akiknél talán jobb a mi elkapósorunk, de a Raidersnél van egy Waller pl.

De persze, én látom túl negatívan a dolgokat megint...Nagyot fognak koppanni páran egy fél éven belül itt...
Borbinho
Tudjuk, szar minden.
Zolika
Meg kellett néznem, hogy véletlenül nem-e a Lions topikra kattintottam. 😊
több mint 2 éve
deleted account 1 758
It seems like Blankenship vs. Pineiro will be the training camp battle for the starting kicker spot. Hopefully, it will bring the best out of both players and the Colts end up with a clutch, reliable kicker once again.

NA VÉÉÉÉÉÉGREEEEEEE!!!!!!! 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy feltűnt, hogy mióta Stez eltűnt, megjelent Borbinho? kezd ez nagyon gyanús lenni 😀
coltman
Borbinho egy csupaszív Colts fan, akinek mindössze annyi a bűne, hogy utálja Wentz-et, és ez már lassan oda tereli, hogy emiatt Reich/Ballardot is megutálja. 😀

Stez teljesen más. Ő egy áruló Jags fan. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758
De akkor ezek szerint te 4-13-as szezont vársz? Mert CW egy kalap szar, bottom 5 WR corp, ergo ha a D nem nyeri meg, akkor bukó a meccs - ahol ugye nulla a pass rush, tehát az se tudja megnyerni. Kihagytam valamit?
coltman
De hiszen írta is, hogy azt vár. 😊

Szerintem annyira utálja Carsont, hogy inkább álljunk fejre egy évben az se számít, csak takarodjon innen. 😀
peterk2005
Jah, én azt nem tartottam fejben, csak hasaltam egyet 😀 Akkor értek mindent 😛 Akkor még hozzáteszem, hogy nincs secondarynk se, ott is noname senkik vannak, és TE poszton is ligaalja, RB pedig már szánalom, hogy egy újonc senki, meg egy sérült valaki van csak felvonultatva, OL-ben pedig LT-re egy fizikai hulladékot szereztünk, aki achilles sérülésből jön vissza, és mindenki ott fog minket ronggyá verni, CW meccsenként 8-10-szer lesz sackelve.

Kihagytam valamit? 😀

Amúgy feltűnt, hogy mióta Stez eltűnt, megjelent Borbinho? kezd ez nagyon gyanús lenni 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De akkor ezek szerint te 4-13-as szezont vársz? Mert CW egy kalap szar, bottom 5 WR corp, ergo ha a D nem nyeri meg, akkor bukó a meccs - ahol ugye nulla a pass rush, tehát az se tudja megnyerni. Kihagytam valamit?
coltman
De hiszen írta is, hogy azt vár. 😊

Szerintem annyira utálja Carsont, hogy inkább álljunk fejre egy évben az se számít, csak takarodjon innen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Lions, Eagles, Pats, Ravens (?), Raiders (?), Texans (?), akiknél | talán | jobb a mi elkapósorunk, de a Raidersnél van egy Waller pl.

De persze, én látom túl negatívan a dolgokat megint...Nagyot fognak koppanni páran egy fél éven belül itt...
Borbinho
Ami csak így hirtelen beugrik, JAX, Bengals, Browns, Jets, aminél nem látom, hogy hol lenne a miénk rosszabb - persze ha neveket nézünk, akkor persze, de akkor egy Sammy Watkins is jó - amely kijelentéstől én azért messze tartanám magam. Detto OBJ.

Ha az a mondás, hogy unproven staff, akkor ok, abban egyetértek, de PC-t, vagy TY-t úgy kezelni, mint WR#3-4 egy kicsit degradáló, vagy mondjuk egy Pittman OBJ összehasonlításban nálam egyértelmű a jelentős Pittman fölény.

De akkor ezek szerint te 4-13-as szezont vársz? Mert CW egy kalap szar, bottom 5 WR corp, ergo ha a D nem nyeri meg, akkor bukó a meccs - ahol ugye nulla a pass rush, tehát az se tudja megnyerni. Kihagytam valamit?

Szerkesztette: deleted account
több mint 2 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Lions, Eagles, Pats, Ravens (?), Raiders (?), Texans (?), akiknél talán jobb a mi elkapósorunk, de a Raidersnél van egy Waller pl.

De persze, én látom túl negatívan a dolgokat megint...Nagyot fognak koppanni páran egy fél éven belül itt...
Borbinho
Tudjuk, szar minden.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lions, Eagles, Pats, Ravens (?), Raiders (?), Texans (?), akiknél | talán | jobb a mi elkapósorunk, de a Raidersnél van egy Waller pl.

De persze, én látom túl negatívan a dolgokat megint...Nagyot fognak koppanni páran egy fél éven belül itt...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Schedule release video - as usual, McAfee style 😀

 twitter.com/i/status/1392630716014473218
több mint 2 éve
deleted account 1 758
little inside - szerintem érdemes megnézni:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zhhk8fo9qr99em0riqa4
NFL Explained: Making of the NFL schedule, powered by AWS
The NFL schedule makers reveal the art and science behind the creation of the 2021 NFL schedule.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay se volt egy hol itt bibis, hol ott bibis játékos. Az, hogy a rookie évében volt egy kisebb húzódása ami miatt 2 meccset kihagyott, szerintem lényegtelen. Alulméretezett játékos, akinek az NFL-re egyébként is erősödnie kellett, abban benne van, hogy az elején esetleg meghúzza magát valahol és 1-2 hetet pihen. Maniac minden évben meghúzza magát valamikor és kihagy 1-2 meccset, és ettől még alapember tud lenni.

Turay "igazi" sérülése is a freak injury kategória volt, mint Campbellé. A Chiefs elleni meccs utolsó playében miközben lényegében ő csinálta meg a győztes levitelt, ráestek a bokájára, és összetörött neki. De biztos emlékszel rá te is. Neki azt hiszem nem is achilles - ín, ízületi - sérülése van/volt, hanem összetört az a boka. Tavaly sem új sérülést szedett össze, hanem az eredeti sérülés miatt kellett volna egy második műtét is még, de ő nem vállalta be, hogy játszhasson. Csak idény után csinálták meg neki. A második műtét ténye is emiatt nem zavar, mert egy ínsérülésnél WTF lenne, de töréses, zúzódásos sérülésnél nem ritka hogy kell második "tisztító / takarító" kisebb műtét, ha a csont és inak gyógyulása után maradt ott valami kisebb szilánk, porcdarab, akármi amit az első műtétkor nem tudtak / akartak eltávolítani.

De ezzel együtt is, amíg mást nem látok, én inkább nem számolok úgy, hogy mostantól aztán évekig minden rendben lesz, mert ha nem, akkor jön a csalódás. Majd meglátjuk, hogy bírja-e a testük a kiképzést mostantól, vagy valamelyikből lesz egy új Mewhort.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Turay meg nekem még mindig, vagy még nagyobb kérdőjel - Ballard még tolja a szekerét, hogy nem volt szerencsés, stb, próbálok még hinni a csodákban, hátha, és akkor tényleg még jobb is lehet a D idén, mint volt tavaly, de az a nagyon ideális forgatókönyv.coltman
Én sem szeretem ezt az évekig nem csinált semmit, de majd most fog féle újoncban reménykedést, mert általában csalódás a vége. Ugyanakkor, Turay és Campbell nálam mégis másik kalapban vannak, mint Banogu, Quincy WIlson. vagy éppen Ya-Sin, hiába még annyit se nyújtottak (mert nem voltak pályán), mint Rock. Viszont amikor pályán vannak, és teljesen egészségesek, akkor Turayről is és Campbellről is sugárzik, hogy mennyire tehetségesek. Difference maker szinten azok, nem is csak oké, jó kezdők lehetnek szinten. Csak azok a ****** sérülések. Csak attól tartok, nehogy újabb Mewhort legyen belőlük is, tehetséges játékos(ok), aki(k)nek a teste nem bírja. Ha valahogy ki tudnak kecmeregni a lesérülés ördögi körből, akkor én gyakorlatilag biztosra veszem, hogy mindketten jók is lesznek. Nagyon jók. Campbellnél szerintem esélyes lehet az is, hogy ha végig játssza az idényt, akkor nem is Pittman vagy T.Y. lesz az első számú, hanem ő. Ő jut ezer yard fölé, durván jó YAC számokkal, stb. Turayben is simán benne van egy teljes szezonban a 10+ sackes szezon. Ha.... ha egészséges.
peterk2005
Campbell és Turay között nekem ott a különbség, hogy pl Campbell tavaly eltépte térdét, az szívás, de az bármelyik játékossal megesik, az 1 sérülés, ami szerencsétlen mód hosszan gyógyul. Turaynál viszont nincs ilyen egy nagy, hanem tényleg mindig van valami, kicsit olyan Bob Sanders feeling, hogy nem lehet 5-6 meccsnél többre számítani tőle, hogy ne dobjon el utána 2-3 meccset. Ami egy DE-nél elég komoly probléma, mert jellemzően nem az a poszt, ahol némi taktika váltással lehet redukálni a kontaktot - mint mondjuk egy WR-nél. Remélem tényleg jogos Ballard optimizmusa, és nekem már az is jó, ha 80-85%-ot pályán tud tölteni, az már egy jelentős előrelépés lenne neki, mert eddig érzésre nekem nincs meg az 50%, de majd valaki jól megmondja, hogy ezt mennyire találtam el.

Egyébként Campbellben én is látni vélem a potenciált, mondjuk én azért odáig nem merészkednék még eddigi teljesítménye alapján, hogy látszik a diff maker tudása, mert azt én még a pályán nem láttam, inkább csak látható, hogy mi lehet belőle. Ezért is mosolyogtam Borbinho bottom 5 WR group megjegyzésén, hogy azért az erős barokkos túlzás 😀 Még a bottom 10 is, tekintve, hogy mit művelt Pittman tavaly első évében, TY azért nem felejtett el játszani, mégha utolsó két éve elég meeeeeh (de Jacoby/Rivers kettős alatt én ezen nem lepődök meg), Campbell elég nagy potenciál, plusz egy nagy meglepit sejtek Michael Strachannel is - nagy darab, méretéhez képest gyors és iszonyat jó keze van, egyszerűbb playekben szerintem már első pár héttől tesztelni fogjuk - ugye a route tree neki nagyon gyenge, abban kell szerintem 1-2 év, míg meg lehet valami, plusz separation, de 1-1 playnél, ha elváltja a D magát, vagy simán lefutja a cornert/safetyt, már jó célpont lehet - szerintem Ballardék is ezt látják benne, ez simán megért egy hetedik kört, hogy nehogy UDFA-n elvigyék.

Így az előzetes koncepció, hogy bid body target, és redzone, rövid passzos a stratégia kicsit elavult, mert 2-3 speedster is van már nálunk, tehát Ballardék gyúrnak Wentzre, hogy ne járjunk úgy mint Riversszel, hogy snap után 8-an robbannak be a boxba, mert tudják nem jön hosszú passz. Ha másra nem, már arra jó egy ilyen playa, hogy a box szabadabb lesz, és mondjuk Taylor profitálhat belőle.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay meg nekem még mindig, vagy még nagyobb kérdőjel - Ballard még tolja a szekerét, hogy nem volt szerencsés, stb, próbálok még hinni a csodákban, hátha, és akkor tényleg még jobb is lehet a D idén, mint volt tavaly, de az a nagyon ideális forgatókönyv.coltman
Én sem szeretem ezt az évekig nem csinált semmit, de majd most fog féle újoncban reménykedést, mert általában csalódás a vége. Ugyanakkor, Turay és Campbell nálam mégis másik kalapban vannak, mint Banogu, Quincy WIlson. vagy éppen Ya-Sin, hiába még annyit se nyújtottak (mert nem voltak pályán), mint Rock. Viszont amikor pályán vannak, és teljesen egészségesek, akkor Turayről is és Campbellről is sugárzik, hogy mennyire tehetségesek. Difference maker szinten azok, nem is csak oké, jó kezdők lehetnek szinten. Csak azok a ****** sérülések. Csak attól tartok, nehogy újabb Mewhort legyen belőlük is, tehetséges játékos(ok), aki(k)nek a teste nem bírja. Ha valahogy ki tudnak kecmeregni a lesérülés ördögi körből, akkor én gyakorlatilag biztosra veszem, hogy mindketten jók is lesznek. Nagyon jók. Campbellnél szerintem esélyes lehet az is, hogy ha végig játssza az idényt, akkor nem is Pittman vagy T.Y. lesz az első számú, hanem ő. Ő jut ezer yard fölé, durván jó YAC számokkal, stb. Turayben is simán benne van egy teljes szezonban a 10+ sackes szezon. Ha.... ha egészséges.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Kemény az eleje, de most csak a Rams néz ki úgy, hogy van olyan passrush-uk ami a Fisher nélküli falnak esetleg gondot okozhatna. Ők is Donald miatt. Ha őt duplázzuk, megoldható, mert a többiek azért nem elit szint.

A másik oldalon viszont nekünk is nagy szükség lenne már az elején a komoly passrushra, mert kiváló irányítók, jó offense-ek jönnek az elején. Egy rookie-val nem tudom mennyire reális egy rögtön jól működő nyomás. Leginkább semennyire.

Mindenesetre a védelem idén komolya(bba)n tesztelve lesz, mert tele vagyunk olyan meccsekkel ahol az ellenfél támadósora elit/átlagon felüli. Az offense-nek viszont hasítania kéne még Wentz-el is, mert elit/átlag feletti védelemből nem sok fog szembe jönni. Tavaly több volt.

Egy olyan Wentz-el melyikben én bízom - ahova Reich vissza tudja hozni reményeim szerint -, ez nekem egy kb. 10-6 körüli szezonnak néz ki. Gyenge Wentz-el persze nem, de én bízom Reichben. Szóval tavalynál erősebb schedule, de én Rivers-nél még kevesebb elvárással indultam az évnek tavaly. Ő nem csak leszálló ágban nagyon rossz évet tolt, de már ki is öregedett, és olyan volt mint egy földbevert cövek. Azt hittem Brissett szintnél nem lesz többre képes. Hát többre lett, és 11-5 lett a vége. Pedig azért az a Rivers szint is inkább volt egy top20, oké szint, nem több annál. De ez is szép volt a végére Philiptől. Jó szájízzel vonulhatott legalább vissza.

Szóval legyen mondjuk 11-6 idénre. Májusban rizikó nélkül lehet bármit tippelni, hát én ennyit tippelek. 😊
peterk2005
Iden biztos sok Colts meccset fogok nezni, bar 5 csapat kezd sok lenni
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Odabaszna, ha 15-12-es merlegunk lenne a szezonban.
Stez
Lesz még 10 meccs az FCS-ben is. Csak, hogy Carson valahol tudjon villogni.
iktriad
Neveztek a CFL-be is
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Nekem a védelmet nehéz belőni, még első 1-2 meccs is kevés lesz, mert skála mindkét vége kinézhet. DeFo és Grower Stewart, Kennyvel spékelve sokat könnyít a többiek dolgán, de hogy ezzel élnek is-e, vagy nem, az szezon közben derül ki.

Paye-t én szezon második felére már várom, hogy villantson abból, ami tényleg lehet belőle, úgy hogy nagyon akarja a csávó a dolgot, Mathis papa keze alá kerül, A+ work ethic, elbaszott robbanékonyság, szóval minden adott - bold prediction, én őt várom, hogy benne legyen az év végi 2-3 DROY listában.

Turay meg nekem még mindig, vagy még nagyobb kérdőjel - Ballard még tolja a szekerét, hogy nem volt szerencsés, stb, próbálok még hinni a csodákban, hátha, és akkor tényleg még jobb is lehet a D idén, mint volt tavaly, de az a nagyon ideális forgatókönyv. De rosszabb is lehet, ha Turay ugyanúgy marad súlytalan, és az ifjoncok sem lesznek észrevehetőek. Nekem ez még nagyon kérdőjel.

CB sort nem is írom, az nem változott, ott sok változásra nem számítok, csak akkor ha lesz pass rush, amúgy kb ugyanaz, mint tavaly, Rhodes hozza amit kell, Rocks/Tell meg hullámzik mint a Pacific.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én szerintem azért várható egy visszaesés a tavalyi szezonhoz képest.

A 2020as Colts gyenge pontjai:
elkapósor, (konstans) pass rush, CB sor, OT depth

Ehhez képest 2021re:
- maradt egy az egyben ugyan az az elkapósor, csak öregedett egy évet (ami a liga alsó 10, de inkább alsó 5 WR corpjában van jelenleg nevek alapján. Ha Pittman no1 WR lesz és Campbell is jó lesz 50 elkapás 700 yard 5-6 TD-re, akkor persze már bőven átlagon felüli, de hát a lelkemnek van 250 snapje meg ~30 targetje 2 év alatt)

- pass rush: Autry és Houston személyében több, mint 11 ezer defensive snapnyi tapasztalattól váltunk meg (amiból több, mint 3ezer nálunk jött az elmúlt 3 évben). Nem lesznek már fiatalabbak, és a hosszú táv miatt is jó lépés volt.
De ettől még tény, hogy van Lewis-AQM-Paye-Odeyingbo erős oldalra, meg Turay a gyenge oldalra, és ennyi (Banogut már nem is említette Ballard az utolsó 3 sajt tájon amikor az edge depth-ről beszélt, és az alapján mekkora tolongás van most a DL-ben, szerintem benne van, hogy nem éri meg a keretszűkítést. Vagy majd szezon elején waive-eljük mint anno Bashamet.)

-CB sor:
ugyan úgy lett elintézve, mint a WR sor. Ahogy ott abban bíznak, hogy Campbell villant, meg TYnak van még a tankban. itt gondolom abban, hogy Tell meg Rock fejlődnek annyit, hogy vmeiküket fel lehessen küldeni ha Rhodes v Carrie lesérülne (a nickelt úgy is Kenny viszi).

-OT depth:
na ide érkezett Tevi + Davenport is, meg a draftról is jött ember, ezzel elégedett vagyok.

+ egy igen jelentős tényező, hogy QB-ban is várható visszaesés a tavalyi évhez képest, mert amit Rivers leművelt, az kb csoda volt


vs Seahawks L
vs Rams L
@ Titans W
@ Dolphins W
@ Ravens L
vs Texans W
@ 49ers L
vs Titans L
vs Jets W
vs Jags W
@ Bills L
vs Bucs L
@ Texans W
vs Pats L
@ Cardinals L
vs Raiders W
@ Jags L

7-10, 10.körüli draftcetli megy az Eaglesnek

vagy!

vs Seahawks L
vs Rams L
@ Titans W
@ Dolphins W
@ Ravens L
vs Texans W
@ 49ers L
vs Titans L
hoppá bazmeg elmegy a PO és toppicket adunk az Eaglesnek, kéziféket behúzni, Wentznek elkezd fájni valamije ami week to week lesz, de 3 hónap huza-vona után januárban visszavonul!
vs Jets L
vs Jags L
@ Bills L
vs Bucs L
@ Texans W
vs Pats L
@ Cardinals L
vs Raiders L
@ Jags L

4-13, várhatóan top5 körüli pick, és nálunk is marad!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kemény az eleje, de most csak a Rams néz ki úgy, hogy van olyan passrush-uk ami a Fisher nélküli falnak esetleg gondot okozhatna. Ők is Donald miatt. Ha őt duplázzuk, megoldható, mert a többiek azért nem elit szint.

A másik oldalon viszont nekünk is nagy szükség lenne már az elején a komoly passrushra, mert kiváló irányítók, jó offense-ek jönnek az elején. Egy rookie-val nem tudom mennyire reális egy rögtön jól működő nyomás. Leginkább semennyire.

Mindenesetre a védelem idén komolya(bba)n tesztelve lesz, mert tele vagyunk olyan meccsekkel ahol az ellenfél támadósora elit/átlagon felüli. Az offense-nek viszont hasítania kéne még Wentz-el is, mert elit/átlag feletti védelemből nem sok fog szembe jönni. Tavaly több volt.

Egy olyan Wentz-el melyikben én bízom - ahova Reich vissza tudja hozni reményeim szerint -, ez nekem egy kb. 10-6 körüli szezonnak néz ki. Gyenge Wentz-el persze nem, de én bízom Reichben. Szóval tavalynál erősebb schedule, de én Rivers-nél még kevesebb elvárással indultam az évnek tavaly. Ő nem csak leszálló ágban nagyon rossz évet tolt, de már ki is öregedett, és olyan volt mint egy földbevert cövek. Azt hittem Brissett szintnél nem lesz többre képes. Hát többre lett, és 11-5 lett a vége. Pedig azért az a Rivers szint is inkább volt egy top20, oké szint, nem több annál. De ez is szép volt a végére Philiptől. Jó szájízzel vonulhatott legalább vissza.

Szóval legyen mondjuk 11-6 idénre. Májusban rizikó nélkül lehet bármit tippelni, hát én ennyit tippelek. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758


A szezon vegi SOS szamit nyilvan, de az eleje nem lesz setagalopp.

4 prime time meccs (+ a Pats elleni lehet meg az) egyelore, ebbol 1 otthon...
Tenyleg nincs meg egy csapat ami olyan keves hazai fomusoridos meccset kapna, mint mi....(mondjuk europai lakoskent nem zavar annyira 😀)

@Ravens Okt 11 MNF
@49ers Okt 24 SNF
VS Jets Nov 4 TNF
@Cardinals Dec 25 SNF (szombat esti, nem vasárnapi)


Szerencsere nem megy a csapat iden Londonba, a 4 nyugati parti csapat ellen 2 otthon lesz, a 2 idegenbeli meg prime time, szoval nem lesznek full komasak a sracok, es a Raiders elleni is otthon lesz.
Ennel jobban nem nagyon alakulhatott volna a sorsolas
Borbinho
Fisher gyors rehabja mondjuk eléggé kritikussá vált ezáltal, mert ha csak október közepe a visszatérése, akkor az elég érzékenyen éritnheti a szezon végkimenetelét, szóval szeptember közepére muszáj lennie, Rams, de max a Titans ellen.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Odabaszna, ha 15-12-es merlegunk lenne a szezonban.
Stez
Pedig simán elképzelhető. My bold prediction, hogy idény végény lesz szabálymódosítás, és NFL-be is megérkezik a mercy-rule, amikor akkora a különbség a két csapat között, hogy a bíró megszakítja a meccset, miután pl Carson mindkét Jags elleni meccsen 40 pontot bever az első másfél negyedben 😀
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Ennyire gáz csak nem lesz. 😉

Bence94
Minshew hozzánk jinxelte Trevort. Ekkora varázsló. És akármikor pályára lépett a Colts ellen, mindig nyert. Nem is értem, miért nem érte cseréltetek. 😊
iktriad
Meghagytuk nektek cserének, hogy amikor majd le lesz ültetve Lawrence, mert 2-20 TD/INT ratioval nyitja a szezont, és kell egy biztos kezű iráníytó 😀 Plusz, különben hogy akartok meccset nyerni ellenünk, ha elcserélitek Minshewt, ő a kabalátok ellenünk 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Odabaszna, ha 15-12-es merlegunk lenne a szezonban.
Stez
Lesz még 10 meccs az FCS-ben is. Csak, hogy Carson valahol tudjon villogni.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Odabaszna, ha 15-12-es merlegunk lenne a szezonban.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


A szezon vegi SOS szamit nyilvan, de az eleje nem lesz setagalopp.

4 prime time meccs (+ a Pats elleni lehet meg az) egyelore, ebbol 1 otthon...
Tenyleg nincs meg egy csapat ami olyan keves hazai fomusoridos meccset kapna, mint mi....(mondjuk europai lakoskent nem zavar annyira 😀)

@Ravens Okt 11 MNF
@49ers Okt 24 SNF
VS Jets Nov 4 TNF
@Cardinals Dec 25 SNF (szombat esti, nem vasárnapi)


Szerencsere nem megy a csapat iden Londonba, a 4 nyugati parti csapat ellen 2 otthon lesz, a 2 idegenbeli meg prime time, szoval nem lesznek full komasak a sracok, es a Raiders elleni is otthon lesz.
Ennel jobban nem nagyon alakulhatott volna a sorsolas

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem konnyu sorsolas ez. 15-2. 🙄
Stez
Csak aztán nehogy a kettes előtt legyen az egyes a végén, az 1. körös pick meg még úgy is az Eaglesnél jövőre. 😉
iktriad
Ennyire gáz csak nem lesz. 😉

Bence94
Minshew hozzánk jinxelte Trevort. Ekkora varázsló. És akármikor pályára lépett a Colts ellen, mindig nyert. Nem is értem, miért nem érte cseréltetek. 😊