Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csori Irsay :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alakul ez. A negyedik Ballard draft, ami után ültem a névsor előtt tanácstalanul, és nem tudtam, hogy mija*****t gondoljak róla. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Project QB. Az kurvára kellett.
Tony Adams
Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
coltman
Kikerestem neked:
- Tom Nalen (1994), az ezredforduló környékének egyik legjobb centere, 2 gyűrűt nyert a Broncos-zal, 5-szörös Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
- Sonny Randle (1958), a St. Louis Cardinals egyik legnagyobb sztárja volt a '60-as években, 4-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, később college HC (East Carolina, Virginia, Marshall)
- Mike Weger (1967), 6 évig volt a Lions kezdő safetyje a '60-as évek végén, '70-es évek elején, utána sikeres ingatlanfejlesztő lett
- Myron Guyton (1989), ő is 6 évig volt kezdő safety a ligában a Giants és a Patriots színeiben, a XXV. Super Bowl-on is kezdett a győztes Giants-ben
- Jim Otis (1970), ő a '70-es években volt 1000 yardos futó a St. Louis Cardinals színeiben, 1-szeres Pro Bowler
- Jordan Poyer (2013), hogy legyen aktív is, neki a következő lesz a 5. szezonja mint a Bills kezdő safetyje, anno 2009-ben elvitte az MLB Drafton a Marlins.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Project QB. Az kurvára kellett.
Tony Adams
Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
coltman
Meg valakinek a törölközőt is vinnie kell a pályára. Pipa.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Project QB. Az kurvára kellett.
Tony Adams
Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan




😀
Tony Adams
Gondolom Odum utodja az ST-be (iden tenderen jatszik Odum).
A vicc, h tenyleg ott tart a roster h belefer boven (mint tavaly Glasgow).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, megjott a franchise QB!

Sam Tevi lesz az LT, bizzunk benne h BigQ van annyira jo h Tevit is felhuzza atlagosra.
Erik Leonard meg Smith hosszabbitasa, de akar Hinese is Irsayek szerint.
Leonard meg Smith evi 15 misi korul lesznek sztem, Hines 5-6.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Project QB. Az kurvára kellett.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan




😀
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Az ilyen sztorikat vadásszák szerintem Ballardék:

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Tony Adams, megjött a TE kérésedre. Megvan az új Doyle. Dehogyis. Az új Kittle.

(Ki ez a gyerek? Eddig még a nevét se hallottam...)
peterk2005






több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tony Adams, megjött a TE kérésedre. Megvan az új Doyle. Dehogyis. Az új Kittle.

(Ki ez a gyerek? Eddig még a nevét se hallottam...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon örültem volna egy második körös LTnek, de ez a hajó elment, én nem lottózgatnák Tackle posztra hátul, az OT tipikusan az a poszt, ahol korai körös emberek uralják a ligát. Akkor inkább eressze el a gyeplőt Ballard, a hátsó körös turkálásban jinkább ó, jöjjön TE, WR, CB, LB, S depth.
Tony Adams
Valamelyik nap pont ez jutott eszembe. A drafton agyaltam vezetés közben, és fejben végigmentem a ligán az LT-ken. Annyi volt az első körös, hogy Bakhtiarin kívül egyetlen nem első körös se jutott eszembe. El is bizonytalanodtam, hogy hiába mély az OL class, ha LT döntően csak első körből jön a ligába, akkor mégiscsak azt kéne vinni első körben akkor is, ha lecsúszna valami steal. De aztán utána végigmentem "papíron is", megnéztem konkrétan a rostereket. És bár igaz, hogy tele van a liga első, második körösökkel a poszton, de megnézve ugyanazokat a rostereket, ez ugyanúgy igaz szinte minden fontosabb posztra. Mondjon valaki egy olyan dline-t amelyik jobb az átlagnál, és nem csupa első/második körös alkotja? Nincs több, mint ahány Bakhtiari, Orlando Brown, Armstead van. Szóval egy posztra se könnyű elitet találni hátsó körben.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Nagyon örültem volna egy második körös LTnek, de ez a hajó elment, én nem lottózgatnák Tackle posztra hátul, az OT tipikusan az a poszt, ahol korai körös emberek uralják a ligát. Akkor inkább eressze el a gyeplőt Ballard, a hátsó körös turkálásban jinkább ó, jöjjön TE, WR, CB, LB, S depth.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Ami aggaszt hosszu tavval kapcsolatban, hogy tenyleg lehet azt hiszik Ballardek h defense wins championships, meg hogy pass rush >> coverage. Csak ha igy van, akkor teves elvekre epitik jovot....
Borbinho
Ez már nekem is eszembe jutott (tényleg baj lenne, ha így gondolnák), de aztán elhessegettem. Ha megnézem, hogy hova húztunk eddig, akkor nagyjából hasonlóan áldoztunk a secondaryra, mint a front7-re Ballard eddigi regnálása során, ha figyelembe vesszük, hogy a fron7 1-2 emberrel több emberből áll. (secondary 1 első, 2 második, 2 harmadik kör, front hétbe Buckner pickjét is beszámítva 1 első, 3 második, 3 harmadik kör).
peterk2005
Az nem igaz hogy pass rush> cov., de az se hogy cov > pass rush.
Ket teljesen kulonbozo ut es mindketto teljesen hatasos. Vasas vedelme nem kutya ahogy a Ravens az ellenpelda. Mindketto mellett vannak ervek. A legrosszabb az ha nincs meg a kijelolt ut vagy nem konzekvensen hajtjak vegre.
no
Ez itt off, de:
En foleg a personnelre gondolok. Szerintem rengeteget er egy top edge, de egy top cb tobbet.

Pressuret lehet generalni blitzel, stuntokkal, tudod befolyasolni a matchupokat rotalassal is.
Persze az ellenfel no1 elkapojat is le lehet szedni ha duplazod vegig, de az alapbol - 1 ember.

Sot ugye a blitzeknel is, mint "simulated pressure", a zone blitz mar 50+ eve letezik, aminek egy ujabb verzioja a fire blitz ( amit minden NFL csapat is hasznal, roviden 5 emberes pass rush 6 emberrel coverben) .
Ez melle johet / ezt valthatja a kovetkezo 5 evben a cover3 creeper (4 emberes pass rush 7 ember coverben. Ahol a lenyeg h nem tudod melyik 4 fog pass rushra menni, a dl, edge, lb, s kozul (rengeteg pre meg post snap mozgassal).

Plusz ezeket lehet otvozni a pattern match zone-al, ahol az utvonalaktol es personneltol fuggoen valtozik h kinek mi a feladata (zona v man match).

Egy szo mint szaz, ha nincs top EDGE-ed, tudsz nyomast generalni anelkul h feladj plusz embereket coverbol.
De ha nincs top cornered, azt nem tudod elrejteni. Max duplazassal.
Borbinho
Ezek az ervek a cov. mellett. De azert mert vannak lehetosegeid a nyomasra semaval attol nem biztos hogy celt er es akkor a top CB sem fogja meg a mai ligaban a WR-ket. Ha nincs jatekosod aki tud gyozni 1 vs 1 akkor jon az hogy kell egy olyan DC aki ezeket el tudja rejteni es varialni hogy ne legyen kiismerheto. Alig van ilyen a ligaban es akinek a passrush jo erobol az ugyanugy beletudja varialni ezeket es meg is teszik. A Cov csapatok idonkent tudnak 4 emberes nyomasbol celt erni es az atletikussag es a kerettol tobbet kell kerni futas ellen is ( itt jon be a kovetkezetes huzas es nem eleg 2 jo CB ), hiaba nem tudom honnan jon a nyomas ( ami elmeletben igaz csak ) de 1. a futas es nyomas elleni Gap-nek kovetkezetesnek kell legyel es ott egy mperc alatt kizarod vagy megbunteted a gyengebb jatekost ( hiaba tunik elsore vegtelen opciosnak a nyomas. Es 2. ekkor neked akar 5 elkapot kell tudni matchelni relativ hosszabb idore es nem eleg ha a top CB megoldja.

A 2019 Ravens egy mintapelda a cov. D-re ahol nulla 1 vs 1 nyomas valosult meg. Viszont Wink remek munkat vegzett a kiszamithatatlansaggal es lattal tolunk mindenbol amiket emlitettel fent. De aggresszivnak kell lenned ilyenkor amit azert ki is lehet hasznalni, mert a blitz szinte nagy szazalekban kell hogy jojjon. Es itt jon az egyszeru matek hogy ezt a +1 ember amit ugye a duplazasra tudsz hasznalni vagy tovabbi nyomasra stb egy nem cov. csapatnal. Amikor nem emberezel akkor meg nem kell fantasztikus CB egyseg hanem jol kijelolt feladatok ami konnyebb feladatnak szamit. Es mivel mindent kell jatszanod ( a jatek minden elemenel igaz ez) kulonben legyen az barmi konnyen kijatszak es az alapjatek jobb egy nem cov. csapatnal.

Szerintem nincs jobb vagy rosszabb valasztas itt. Viszont a legtobb csapatnal a DC nem eleg jo. A FO a keretet nem kovetkezetesen epiti fel es az O-el nincs osszhangban a D ( pl. a bend but not break vagy ball out quick foleg az O hatarozza meg a time man. szempontbol) es general csak egyaltalan nincs igazi koncepcio.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami aggaszt hosszu tavval kapcsolatban, hogy tenyleg lehet azt hiszik Ballardek h defense wins championships, meg hogy pass rush >> coverage. Csak ha igy van, akkor teves elvekre epitik jovot....
Borbinho
Ez már nekem is eszembe jutott (tényleg baj lenne, ha így gondolnák), de aztán elhessegettem. Ha megnézem, hogy hova húztunk eddig, akkor nagyjából hasonlóan áldoztunk a secondaryra, mint a front7-re Ballard eddigi regnálása során, ha figyelembe vesszük, hogy a fron7 1-2 emberrel több emberből áll. (secondary 1 első, 2 második, 2 harmadik kör, front hétbe Buckner pickjét is beszámítva 1 első, 3 második, 3 harmadik kör).
peterk2005
Az nem igaz hogy pass rush> cov., de az se hogy cov > pass rush.
Ket teljesen kulonbozo ut es mindketto teljesen hatasos. Vasas vedelme nem kutya ahogy a Ravens az ellenpelda. Mindketto mellett vannak ervek. A legrosszabb az ha nincs meg a kijelolt ut vagy nem konzekvensen hajtjak vegre.
no
Ez itt off, de:
En foleg a personnelre gondolok. Szerintem rengeteget er egy top edge, de egy top cb tobbet.

Pressuret lehet generalni blitzel, stuntokkal, tudod befolyasolni a matchupokat rotalassal is.
Persze az ellenfel no1 elkapojat is le lehet szedni ha duplazod vegig, de az alapbol - 1 ember.

Sot ugye a blitzeknel is, mint "simulated pressure", a zone blitz mar 50+ eve letezik, aminek egy ujabb verzioja a fire blitz ( amit minden NFL csapat is hasznal, roviden 5 emberes pass rush 6 emberrel coverben) .
Ez melle johet / ezt valthatja a kovetkezo 5 evben a cover3 creeper (4 emberes pass rush 7 ember coverben. Ahol a lenyeg h nem tudod melyik 4 fog pass rushra menni, a dl, edge, lb, s kozul (rengeteg pre meg post snap mozgassal).

Plusz ezeket lehet otvozni a pattern match zone-al, ahol az utvonalaktol es personneltol fuggoen valtozik h kinek mi a feladata (zona v man match).

Egy szo mint szaz, ha nincs top EDGE-ed, tudsz nyomast generalni anelkul h feladj plusz embereket coverbol.
De ha nincs top cornered, azt nem tudod elrejteni. Max duplazassal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit belegondolva, itt tényleg csak egy 3-4 helyes felmozgással tudtam volna jobbat húzni. Most ezzel nem azt mondom, hogy fotelből versenyezni akarok Ballarddal, hanem csak egyszerűen helyére akarom rakni ezt a picket. Ha nem megyünk fel, akkor kiment az összes olyan OL, akit day 1 starterként el tudtam képzelni. Mindenki aki még hátra van projekt, valószínűleg nem kezdene a bal oldalon. Akkor meg mindegy, hogy projektként hova jön valaki. Ha ez a srác tényleg első körös grade-el bír, és a sérülését nem értékelték veszélynek, akkor hadd jöjjön.

Azért a harmadik napon szeretnék látni egy OL picket is, akiben valami minimális fantázia azért van. Csak a megnyugatás végett. Hozzátéve, hogy én _annyira_ azért sose voltam megijedve attól, hogy Castonzo nem lesz és mi lesz velünk. Egy so-so, jobb lenne ha nem kéne pályán lennie játékossal is megoldható a dolog, ha jó a falmunka / csapatmunka. Sok múlik az edzőkön. Persze jobb lenne egy top talent ott, de mindenhova nem juthat. Jövőre elhozzunk Brownt a Patriotsból 😊 (Mármint miután ott lejár a szerződése.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Ami aggaszt hosszu tavval kapcsolatban, hogy tenyleg lehet azt hiszik Ballardek h defense wins championships, meg hogy pass rush >> coverage. Csak ha igy van, akkor teves elvekre epitik jovot....
Borbinho
Ez már nekem is eszembe jutott (tényleg baj lenne, ha így gondolnák), de aztán elhessegettem. Ha megnézem, hogy hova húztunk eddig, akkor nagyjából hasonlóan áldoztunk a secondaryra, mint a front7-re Ballard eddigi regnálása során, ha figyelembe vesszük, hogy a fron7 1-2 emberrel több emberből áll. (secondary 1 első, 2 második, 2 harmadik kör, front hétbe Buckner pickjét is beszámítva 1 első, 3 második, 3 harmadik kör).
peterk2005
Az nem igaz hogy pass rush> cov., de az se hogy cov > pass rush.
Ket teljesen kulonbozo ut es mindketto teljesen hatasos. Vasas vedelme nem kutya ahogy a Ravens az ellenpelda. Mindketto mellett vannak ervek. A legrosszabb az ha nincs meg a kijelolt ut vagy nem konzekvensen hajtjak vegre.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Achilles miatt nem izgulok, azért gondolom orvosi megvolt, vagy látták és nem vakon, úgyis jó lesz elven húzták be. De amúgy ahogy nézem liga szinten is most nőtt az achilles-es esetek száma az elmúlt években, szóval ez kinda interesting question, hogy mi történt, ami ezt hozza. Csak simán a határok vannak feszegetve, és ez a gyenge pont, vagy valami edzésmódszer váltásból adódó szar ez.coltman
Emiatt a srác miatt én se. Ő volt nálunk (nem nálunk, de valami konnektes helyen ahol mi is hozzáfértünk az adatokhoz), és volt azon a 150 emberes medical felmérés bulin is, ahová meghívtak prospecteket és a csapatok megkaphatták az eredményeket.

De az achillestől tartok. Borbinho leírta, hogy miért. Sz**** egy sérülés. 😕
peterk2005
Fiatalon, ha valaki nem Tua, akkor én azért nem szoktam para üzemmódot betolni elsőre. 30+-nál már más a helyzet, lásd Mathis papa, ő se tudott már visszajönni oda, ahol előtte volt, de ő 34 volt asszem, amikor eltépte.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Achilles miatt nem izgulok, azért gondolom orvosi megvolt, vagy látták és nem vakon, úgyis jó lesz elven húzták be. De amúgy ahogy nézem liga szinten is most nőtt az achilles-es esetek száma az elmúlt években, szóval ez kinda interesting question, hogy mi történt, ami ezt hozza. Csak simán a határok vannak feszegetve, és ez a gyenge pont, vagy valami edzésmódszer váltásból adódó szar ez.coltman
Emiatt a srác miatt én se. Ő volt nálunk (nem nálunk, de valami konnektes helyen ahol mi is hozzáfértünk az adatokhoz), és volt azon a 150 emberes medical felmérés bulin is, ahová meghívtak prospecteket és a csapatok megkaphatták az eredményeket.

De az achillestől tartok. Borbinho leírta, hogy miért. Sz**** egy sérülés. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azert az tulzas h nem volt top prospect. Az idei class legjobb 3T prospectje volt a serulese elottig, siman elkepzelheto volt 1.nap vegere is.



Egy idei defensive prospectnek sincs hasonlo elso lepese (igaz valszeg mar neki sincs).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én biza SB-t várok. 😊 Máshogy nem tudok leülni a meccsek elé és szénné izgulni magam. Az más kérdés, hogy ha hozunk egy korrekt playoffos szezont, nem leszek csalódott. Illetve az is, hogy bár SB-ban reménykedem, de olyan az attitűdöm - az életben is -, hogy nem szeretek / akarok mindent feldobni egy tétre, ha nem utolsó utáni esélyről van szó.

Az Odeyingbo pick nekem is így jött le ahogy neked coltman. Az idei Blackmon pick. Sérülés miatt csúszó játékos, aki nagyon tetszett nekünk. Ballard tényleg nem bullshitel ilyesmiben. Ha azt mondja, hogy már 4-5 pickkel előtte tűkön ültek várva, hogy hátha lecsúszik, akkor azt elhiszem neki. Az ő dolga, ebből is egy Blackmon sztori lesz, akkor megint felmagasztaljuk, ha nem, akkor pedig meg fogja kapni egy ideig, hogy miért nem OL.

Mondjuk ezt az achilles dolgot elfelejthetnénk csapat szinten már, kezdem unni, hogy ha edge / falember, akkor ezzel kínlódunk. 😊 Jónéhány éve a lisfranc-al lehetett kikergetni a világból, sorban estek ki akkor a támadó falemberek miatta. Úgyhogy jöjjön rendbe (achillesből is sok fokozat van, nem tudom a srácé mennyire súlyos), aztán egy ideig felejtkezzen el rólunk ez a sz****. 😊
peterk2005
Akkor a 2011-es év neked elég kemény lehetett 😛 Hogy maradtál életben, lettél tiszta ismét? 😀 Mert gondolom alkohol/koksz kellett akkor, hogy elbírd a gap-et a SB-t nyerünk, és amit toltunk a pályán között 😀

Achilles miatt nem izgulok, azért gondolom orvosi megvolt, vagy látták és nem vakon, úgyis jó lesz elven húzták be. De amúgy ahogy nézem liga szinten is most nőtt az achilles-es esetek száma az elmúlt években, szóval ez kinda interesting question, hogy mi történt, ami ezt hozza. Csak simán a határok vannak feszegetve, és ez a gyenge pont, vagy valami edzésmódszer váltásból adódó szar ez.

Odeyingbo tnapi interjujabol is az erzodik, h nagyon megnyerte a csapatot, es feltek h lecsusznak rola (ugye a Wentz csere miatt nel volt 3.korunk), sztem nem szamitott ra, h 2.napon kimegy (ahogy mas se nagyon). De ha Ballardeknak o kell, akkor nincs mese, elmondta elso nap utan is h nem prioritas az OL, ha bent lesz mas aki elorebb van a boardon azt huzzuk.
Csak ahogy a pickunk elott meg utan alakult a draft, erosen reachnek tunik es valszeg siman le tudtunk volna cserelni egy extra 3.korert es ott is behuzhattuk volna.
Borbinho
No offense, de Odeyingbo meg ep Achilles-innal sem volt nem hogy elso koros, de masodik koros prospect sem. 🙂
Egy ilyen serules utan meg 4.kor. Szinte nem volt insider meg nagyobb oldal, ahol top100as lett volna a rankingsban.
Stez

😉
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk ezt az achilles dolgot elfelejthetnénk csapat szinten már, kezdem unni, hogy ha edge / falember, akkor ezzel kínlódunk. 😊 Jónéhány éve a lisfranc-al lehetett kikergetni a világból, sorban estek ki akkor a támadó falemberek miatta. Úgyhogy jöjjön rendbe (achillesből is sok fokozat van, nem tudom a srácé mennyire súlyos), aztán egy ideig felejtkezzen el rólunk ez a sz****. 😊
peterk2005
Orbant is elfelejthetnenk, attol meg letezik meg itt van.

Tudom, nem volt szo ACLrol, de:
ACL szakadasbol 80% a return rate, achillesnel 60% alatti (ugy h skill pozi felhuzza!).
ACLnel kozelebb van mar atlagban 8 honaphoz a full recovery, achillesnel 11-12 honap.

Inkabb a terdet szakitotta volna szet, azt nem hasznalja maximalisan minden snapnel...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami aggaszt hosszu tavval kapcsolatban, hogy tenyleg lehet azt hiszik Ballardek h defense wins championships, meg hogy pass rush >> coverage. Csak ha igy van, akkor teves elvekre epitik jovot....
Borbinho
Ez már nekem is eszembe jutott (tényleg baj lenne, ha így gondolnák), de aztán elhessegettem. Ha megnézem, hogy hova húztunk eddig, akkor nagyjából hasonlóan áldoztunk a secondaryra, mint a front7-re Ballard eddigi regnálása során, ha figyelembe vesszük, hogy a fron7 1-2 emberrel több emberből áll. (secondary 1 első, 2 második, 2 harmadik kör, front hétbe Buckner pickjét is beszámítva 1 első, 3 második, 3 harmadik kör).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)