Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszaigazoltuk T.J. Carrie-t is. VIsszaállt a tavalyi corner sor, plusz visszatér Marvell Tell is. Ebből első körös CB pick lesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Csak hogy put the topic back on track :  www.stampedeblue.com/2021/4/15/22386176/colts-chris-ballard-ranked-as-the-nfls-best-drafting-gm-since-2015

Persze mindig lehet vitatkozni ezen a dolgon, mivel nem exact tudomány, de amit Ballard művel első körökön túl az outstanding 😊 Csak remélem, hogy nem hülyül el, mint Polian, és draftol Addai-t MJD helyett - az mai napig a WTF kategória nálam, hogy ott mit szívott...
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Self awareness rulez. 😀 (Hallod, wmitty? Eszedbe ne jusson elmenni, ez a topic igenis jó. 😊)

Itt egy mock draft Derek Largertől. Lehet pocskondiázni. 😀 (A pocskondiázás szvsz nem magyar dolog, ebben nem osztom coltman véleményét. Minden fanbase-ben integráns vitapozíció. Miről is beszélnénk, ha mindenki imádná ami történik a csapat körül?)

A gyerek semmi különleges. Se nem "insider", se nem "szakértő". Amolyen leül a srác a szomszédból és csinál egy podcastot. A feje elég kocka és annyit nyel miiközben beszél, mintha két hónapja nem evett volna semmit, de nekem valamiért mégis bejön, elég gyakran meghallgatom a podcastját. 😊


peterk2005
| A pocskondiázás nem magyar, tény, de a narrow-minded segregation jellemzően kelet európai tulajdonság (főleg magyar), és nem nyugat európai - a kettőt ne keverjük, elég más dimenzió. |
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Csak nehogy a szerelem vége a csapat számára kellemetlen brutál anál legyen. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 201
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀
peterk2005
Nem a résztvevők nemén volt a hangsúly, hanem a kapcsolatukon. <3 Annyit látok, hogy tényleg egy szerelemhez hasonló kémiát mutatnak be kettejük között, de ahogy coltman is írja, ez kell a népnek. Én bízok is Wentzben, mert bekajálom szépen amit mondanak (nem is értem a brutál nagy savat amit az egész trade kapott) csak elég elcsöppenősre sikerült ez a rész.
És egyetértek azzal h Ballard messze messze sokkal jobb mint Grigson, mind szakmailag, mint emberileg. Örülök, hogy attól hogy texasi nem azt a mentalitást hozta magával.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Self awareness rulez. 😀 (Hallod, wmitty? Eszedbe ne jusson elmenni, ez a topic igenis jó. 😊)

Itt egy mock draft Derek Largertől. Lehet pocskondiázni. 😀 (A pocskondiázás szvsz nem magyar dolog, ebben nem osztom coltman véleményét. Minden fanbase-ben integráns vitapozíció. Miről is beszélnénk, ha mindenki imádná ami történik a csapat körül?)

A gyerek semmi különleges. Se nem "insider", se nem "szakértő". Amolyen leül a srác a szomszédból és csinál egy podcastot. A feje elég kocka és annyit nyel miiközben beszél, mintha két hónapja nem evett volna semmit, de nekem valamiért mégis bejön, elég gyakran meghallgatom a podcastját. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀
peterk2005
Szóval akkor a következő a politika bedobása? Csak hogy meglegyen a teljes paletta 😀
coltman
Tbh mar irtam egy fel oldalas kommentet Gulyasekrol reggel, akkora volt a fejem, miutan olvastam a kommented 😀
(kb h ok nyomhatjak ugyan ugy a hulyeseget minden nap de en bezzeg unalmas vagyok).

...aztan realizaltam h 120+ orat dolgoztam az elmult szuk 2 hetben, olyan faradt vagyok mentalisan/fizikalisan mint korabban talan soha, es rajottem h valszeg en vagyok a fasz 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀
peterk2005
Szóval akkor a következő a politika bedobása? Csak hogy meglegyen a teljes paletta 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.

peterk2005
Ajánló:
Frank és Carson régen egy párt alkottak, ám az érdekek elsodorták őket egymástól.
Az idősebb fiú gyermek (Frank) továbbra is szerelmes kiszemeltjébe és ezt nem is titkolja, mikor ölébe hull a lehetőség. Régi-új szerelme (Carson) bimbózó, háttérben meghúzódó kapcsolatukat ismét felvállalja. Frank édesapja (Chris) jóváhagyja kapcsolatukat, mert bízik gyermeke döntésében. A frigy megköttetik. Vajon milyen irányba indul el a királyság jövője?
darwinbanaz
Azért ez jobb, mint amikor Grigson draftolt, CP-n pedig rohadtul látszott, hogy nem azzal a játékossal ment volna, és jött a Grigson féle "edző is vagyok" és játszania kellett bizonyos játékosoknak, függetlenül mekkora fosadékok voltak. De ez a körítés, szerintem majdnem mindegyik csapatnál megvan ez, vagy ennek az alternatívája, csak épp nem vallás, hanem katonai vonalon, nagy hős veterán, stb. Kenyér és cirkusz kell a népnek. Na, ez a cirkusz 😀 Nem mondom, hogy minőségi, de attól még az 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 201
Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.

peterk2005
Ajánló:
Frank és Carson régen egy párt alkottak, ám az érdekek elsodorták őket egymástól.
Az idősebb fiú gyermek (Frank) továbbra is szerelmes kiszemeltjébe és ezt nem is titkolja, mikor ölébe hull a lehetőség. Régi-új szerelme (Carson) bimbózó, háttérben meghúzódó kapcsolatukat ismét felvállalja. Frank édesapja (Chris) jóváhagyja kapcsolatukat, mert bízik gyermeke döntésében. A frigy megköttetik. Vajon milyen irányba indul el a királyság jövője?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A vallásokkal kapcsolatos véleményem meg sztem ismert a fórumon, több különböző témánál is leírtam.
Szerintem 5000, 2000, de még 1000 v 500 éve is, az emberiségnek szüksége volt vallásra. Hogy megmagyarázza azt, amit nem tudtak megmagyarázni (miért megy le a nap, miért esik az eső, stb). De már réges régen nem ez a célja, meg nem is ez volt a célja anno se, meg nem is az, hogy közösséget teremtsen. Hanem hogy irányítson embereket, ha lehet minél többet (ugye keresztes hadjáratok, dzsihád, stb). Ott került szar a palacsintába, amikor valaki egyenlőbbnek mondta magát, mint a többiek, mert Isten csak hozzá beszél, neki üzen. A többiek meg ezt fogadják el és álljanak be a sorba. Borbinho
Ezt inkább vigyük a poltopicba, mert ha folytatjuk, olyan dzsihad lesz itt mindjárt, mint a huzat. 😀

| Egyébként a leírtakkal kapcsolatban nagyon sok mindenben egyetértünk (szerintem én ateistább vagyok a legtöbb ateistánál is, a vallás lelki részéhez is így viszonyulok, nem tudott soha megérinteni). De nem is ez volt a baj, hanem az, hogy Reichre és Wentzre nézve sértő volt amit írtál. Lehet kritikusnak lenni az egyházzal kapcsolatban úgy, hogy a hívő embert nem sértjük meg. (Nem is megsértődtem rajta - ha rám gondoltál az előző postban -, hanem felháborított ..... volna, ha nem ismernélek már és nem gondoltam volna azt, hogy te se úgy gondoltad.) Spongyát rá, lépjünk. Így is túlbeszéltük. |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off

Borbi nézd meg DougP mivel kezdi a SB győzelem után a Lombardi átvételnél a mondatát. Akkor még Reichelé és Wentzzel a csapatban. Ez nem színjáték, valóban így gondolják, még ha neked sok is. Ráaadásul az USA alapító atyái igen vallásos emberek voltak, különösen olyan protestánsok, akik a rekatolizáció elől menekültek az újvilágba. Ez pedig még azóta sem halt ki. Ha nem teszik ne nézz amerikai sportot 😉 😛

On
dande
Off továbbra is, sorry:
Ez a legfelfoghatatlanabb az egészben számomra. Hogy tényleg így gondolják. Gondolom köze lehet a neveltetéshez, az amcsi oktatáshoz. Ők tényleg hisznek benne.
De számomra értelmezhetelten, hogy a szílcium völgy országában milyen sokan erősen vallásosok.

Nagyon erős álláspontom van a vallásokkal szemben 7-8 éves korom óta, nem hinném, hogy változni fog.



Bocsánat mindenkitől az elmúlt bő 2.5 hónap Wentz ellenes poszjtaiért, és külön bocsánat most a vallással kapcsolatban. Mindenkinek joga van a saját véleményhez, valláshoz, annak gyakorlásához, stb.
Az hogy én hogy látom a dolgokat, nem jelenti azt, hogy másokat ezért megszóljak, mert hogy nekem lenne igazam. Mégis gyakran így teszek, ezt aláírom, egyike a sok és nagy hibáimnak, próbálok változatni rajta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.
peterk2005
Borbinho szerintem még erősen huszasok elejét tapossa max, ifjonc, csinál/mond hülyeségeket - melyikünk nem csinált ebben a korban. Lényeg, hogy ha tanul ezekből, akkor nem történt helyrehozhatatlan dolog 😉

És akkor ezennel én is továbbléptem 😊
coltman
Off: 27 múltam 😀
A vallásokkal kapcsolatos véleményem meg sztem ismert a fórumon, több különböző témánál is leírtam.
Szerintem 5000, 2000, de még 1000 v 500 éve is, az emberiségnek szüksége volt vallásra. Hogy megmagyarázza azt, amit nem tudtak megmagyarázni (miért megy le a nap, miért esik az eső, stb). De már réges régen nem ez a célja, meg nem is ez volt a célja anno se, meg nem is az, hogy közösséget teremtsen. Hanem hogy irányítson embereket, ha lehet minél többet (ugye keresztes hadjáratok, dzsihád, stb). Ott került szar a palacsintába, amikor valaki egyenlőbbnek mondta magát, mint a többiek, mert Isten csak hozzá beszél, neki üzen. A többiek meg ezt fogadják el és álljanak be a sorba.

Szerintem az ember magának teremtette istent, hogy legyen mitől tartani, legyen mivel magyarázni dolgokat.
Pár évszázada, az iparosodás beindulása után szerintem egyszerűen már nincs rá szükség.

Aki meg képes egy vallással kapcsolatos kommentem megsértődni/kiakadni, azt óva intem a matematikától, mert az irracionális számoktól ki fog futni a világból 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Borbi nézd meg DougP mivel kezdi a SB győzelem után a Lombardi átvételnél a mondatát. Akkor még Reichelé és Wentzzel a csapatban. Ez nem színjáték, valóban így gondolják, még ha neked sok is. Ráaadásul az USA alapító atyái igen vallásos emberek voltak, különösen olyan protestánsok, akik a rekatolizáció elől menekültek az újvilágba. Ez pedig még azóta sem halt ki. Ha nem teszik ne nézz amerikai sportot 😉 😛

On
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.
peterk2005
Borbinho szerintem még erősen huszasok elejét tapossa max, ifjonc, csinál/mond hülyeségeket - melyikünk nem csinált ebben a korban. Lényeg, hogy ha tanul ezekből, akkor nem történt helyrehozhatatlan dolog 😉

És akkor ezennel én is továbbléptem 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
OFF
coltman
Bocs mindenkitől, de hónapok óta az első értelmes hozzászólásnak gondolom. Mégsem érdemes örökre odahagynom ezt a topikot és igazi Colts-drukkeri fórumot keresni magamnak.

Otthonom MisColts
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Nem tudom magam ravenni h befejezzen a 2.reszt az idei with the next pickrol.

Ballard elmondja, h annyira pattogott Reich h muszaj volt lepni . Mondjuk hallatszik is a hangjan h majdnem elrohogi magat, amikor Reichrol meg Wentzrol beszel h "strong conviction".
Sztem o is Reich utodjat keresi mar szerencsere 😊

Amit a legkevesbe ertek az USA-val kapcsolatban, az az eros vallasossaguk. Ha spanyol gyarmat lettek vna azt mondom megertem.

De a noname udfa rookietol Lebron Jamesig mindenki ugy oda van Istenert, neki koszonnek mindent, mintha letezo dologrol beszelnenek.

Nekunk meg ugye egy pasztor a vezetoedzonk.
Viccen kivul felfordult a gyomrom, amikor arrol emelygett Wentz meg Reich, h hat mekkora egymasra talalas volt, meg hasonlo ertekrend, meg hogy Reich epp elkezdett egy bibliai idezetet amikor Wentzzel beszelt meg draft elott, es Wentznek az az idezet volt a hattere.

Bullshit (sidenote: ahogy a vallas is bullshit szvsz).

Barkivel barmekkora osszegben fogadok, hogy amig Ballard meg Reich vezetik a csapatot, meg csak focsoport dontoig se jutunk, nem hogy SB-be, es QBert se fogunk felcserelni soha.

Berendezkezodtunk a hosszu tavu kozepszerre.
Borbinho
OFF
No offense, de nem unod már 1-2 hetente ugyanazt a mantrát leírni és folyamatosan szugerálni/hallucinálni, hogy Reich meg Ballard távozik, középszer, stb? Elején még poénnak elment, de így már hónapok óta - uuuuuncsiiiiii és inkább az a vérfertőzött/belterjes magyar benyomást kelted, aki még a lottó 5-ösben is megtalálja, hogy miért szar az élet. Your choice, azt csinálsz, amit szeretnél, de nézz rá erre az országra most : na a te jövőd se lesz egy centivel se jobb, ha ez a mentalitásod marad, just saying.

Az meg csak sidenote, hogy azért ennyire erős kijelentést betenni egy forumra a vallásról nem épp okos dolog - eléggé tudsz ezzel embereket bepöccenteni, és olyan vihart kavarni, aminek csak negatív hozadéka van. Egy sör felett más ez a dolog, de így azért erős. Arról nem is beszélve, hogy New Orleans/Philly és egyéb környékeken nem véletlen az ennyire erős vallás, megvan ennek a szociológiai oka. Ettől még én se támogatom az intézményt, de nem feltétlen nézem le azt az embert, aki ebben az intézményben éli az életét, mert nem feltétlen önkéntes volt a választás.

ON
Amúgy a video meg főleg amerikaiaknak készül, persze, hogy kell nekik a "cukrozott lila takony", meg az over the rainbow stuff 😀 De ezen miért is lepődsz meg? 😛 Amúgy a poén dolog, hogy nagyon nagy rész hisz istenben, stb, de amikor akad valaki, aki állítja, hogy beszélt is istennel, azt meg psycho-nak nézik, meg elmegyógy intézetbe zárják - funny double standard 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom magam ravenni h befejezzen a 2.reszt az idei with the next pickrol.

Ballard elmondja, h annyira pattogott Reich h muszaj volt lepni . Mondjuk hallatszik is a hangjan h majdnem elrohogi magat, amikor Reichrol meg Wentzrol beszel h "strong conviction".
Sztem o is Reich utodjat keresi mar szerencsere 😊

Amit a legkevesbe ertek az USA-val kapcsolatban, az az eros vallasossaguk. Ha spanyol gyarmat lettek vna azt mondom megertem.

De a noname udfa rookietol Lebron Jamesig mindenki ugy oda van Istenert, neki koszonnek mindent, mintha letezo dologrol beszelnenek.

Nekunk meg ugye egy pasztor a vezetoedzonk.
Viccen kivul felfordult a gyomrom, amikor arrol emelygett Wentz meg Reich, h hat mekkora egymasra talalas volt, meg hasonlo ertekrend, meg hogy Reich epp elkezdett egy bibliai idezetet amikor Wentzzel beszelt meg draft elott, es Wentznek az az idezet volt a hattere.

Bullshit (sidenote: ahogy a vallas is bullshit szvsz).

Barkivel barmekkora osszegben fogadok, hogy amig Ballard meg Reich vezetik a csapatot, meg csak focsoport dontoig se jutunk, nem hogy SB-be, es QBert se fogunk felcserelni soha.

Berendezkezodtunk a hosszu tavu kozepszerre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én se terveztem, de ott pont nem volt semmi értelmes opció. 😊

Tryon amőgy kifejezetten Ballard típus. Egy újabb Turay. Stílusban is nagyon közel van hozzá és a múltja is hasonló. Breakout sophomore év, aztán ő nem visszaesett 2020-ban, hanem opt-outolt. Emiatt picit underrated is szerintem. És nagyon jó senior bowlt tolt, Nem mondom, hogy lef***m a bokám a gyönyörtől ha edge jönne a másodikban, de ha már hoz valakit és nem első körben- akár ilyen letrade miatt, akár azért mert első kör OL -, akkor tőle nem verném a fejem se a falba.

Mondjuk lehet, hogy jobban járnánák, ha verném, mert az elmúlt 4 évben az egyetlen játékos akinek a kihúzásáért rajongtam az Hooker volt. 😀 MIndenki másnál vagy "wtf?", vagy "miért pont ő?", legjobb esetben meg "oké, ez se rossz, de miért pont ő?" volt a reakcióm. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, csináltam én is egy mockot, csakazértis. 😀 A profootballlnetwork szimulátorát használtam, és ezt műveltem:

1/21
Hátratrade. Kétszer. 😀
Összeszedtem egy idei 3. kört az 5. helyett, plusz egy jövő évi 2. és 4. kört betankoltam, nagyjából visszaszerezve a jövő évi Wentz picket.

47. Dillon Radunz, OT North Dakota State
54. Joe Tryon, EDGE Washington
77. Brevin Jordan, TE Miami (FL)
127. Ambry Thomas, CB Michigan
206. Cornell Powell, WR Clemson
248. Tre Norwood, S Oklahoma
peterk2005
Sirva fakadok ha 2.korben edge-et huzunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, csináltam én is egy mockot, csakazértis. 😀 A profootballlnetwork szimulátorát használtam, és ezt műveltem:

1/21
Hátratrade. Kétszer. 😀
Összeszedtem egy idei 3. kört az 5. helyett, plusz egy jövő évi 2. és 4. kört betankoltam, nagyjából visszaszerezve a jövő évi Wentz picket.

47. Dillon Radunz, OT North Dakota State
54. Joe Tryon, EDGE Washington
77. Brevin Jordan, TE Miami (FL)
127. Ambry Thomas, CB Michigan
206. Cornell Powell, WR Clemson
248. Tre Norwood, S Oklahoma


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Drukkolok, hogy essen le valamelyik edge hozzánk abból a top nemtudom hányból, akit Ballard első körre tesz. Nekem most egy első körös OL draft ha hülyeségnek hangzik, ha nem, overdraftnak tűnik. A tuti biztos nem bust szűk elit nem esik le hozzánk, utána meg olyan sok a körülbelül hasonló szintű, hogy majdnem mindegynek érzem, hogy első kör végén húzunk, vagy másodikban, kábé hasonló kaliberre van esélyünk. Akkor meg jó lenne az első kört inkább edge-re (vagy cb-re, ha az csúszna le) ellőni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)