Indianapolis Colts
Nagyon megutáltam a "Meghajlik, de nem törik" védelmi felfogást, és amekkora draftcapitalt beletolt az FO a védelembe, túl sok a besült játékos.
Nagyon örülök hogy nekifogott Ballard a támadósor mélyítéséhez, sohasem árt, ha egy Nikola Kalinic szintű rutinos horvát válogatott támadó ül a pad végén, bevetésre várva.Two way player: csatár és TE. 😀
Remélem azért a Hellas Verona nem vágott meg minket nagyon!
Tony Adams
We have signed TE Nikola Kalinic to a reserve/future contract.
— Indianapolis Colts (@Colts) January 26, 2022
Remélem azért a Hellas Verona nem vágott meg minket nagyon!
Szerkesztette: Tony Adams
Epp most lattam, gondoltam is, hogy berakom a kerdessel mellefuzve, hogy vajon az oreg szerintetek azt gondolja, hogy egy Wentz-vezette tamadosor stabilan fel tud pakolni jobb csapatok ellen is 30 pontot a tablara? 😊You can see,clear as day,in The Final 8 NFL Team Playoffs…you need a QB and Offense,who can score 30 or more in Regulation…and a Defense that can hold an opponent under 30!🏈
— Jim Irsay (@JimIrsay) January 25, 2022
Tony Adams
Nagy megfejtő az öreg. A foci egyszerű, csak túlbonyolítják.You can see,clear as day,in The Final 8 NFL Team Playoffs…you need a QB and Offense,who can score 30 or more in Regulation…and a Defense that can hold an opponent under 30!🏈
— Jim Irsay (@JimIrsay) January 25, 2022
Tony Adams
You can see,clear as day,in The Final 8 NFL Team Playoffs…you need a QB and Offense,who can score 30 or more in Regulation…and a Defense that can hold an opponent under 30!🏈
— Jim Irsay (@JimIrsay) January 25, 2022


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)

Akkor imadkozz, hogy Pat vegezze a dolgat. 🙂Tudtommal a Packers office már lenyilatkozta/iiszivárogtatta, hogy Adamst tagelni akarják.Hiaba bohoc az ember, azert ez nem igy mukodik, hogy o csak ugy viszi magaval a liga egyik legjobb, raadasul epp szerzodesre varo sztarjat. Adams is szarik Rodgersre, ha valahol kap 5 millioval tobbet, siman oda ir ala. De a Packers ugy is tageli, es nem fogja iden elengedni szvsz, ugyhogy Rodgers remenykedhet, de ha nem marad GB-ben, akkor szerintem eselytelen, hogy Adams a csapattarsa lesz a kovetkezo idenyben.Odaadjuk Luck jatekjogat. 😀Jogos, de azért én olyanokkal is számolnék, minthogy ő vinné magával Adamset is, amit akár a Packers is favorizálna, mert kettejükért már kaphatna 1. körös pickkel megrakott csomagot. Egyébként szerintem lesz olyan csapat aki pusztán érte is adna 1. kört, más kérdés hogy olyan e, ahova ő is menne
Nyilvan amugy picket, de azert Rodgers eseteben ugy kell szamolni, hogy nem feltetlenul kell leszakitani a ligat az ellenertekkel, tekintve, hogy a dramakiralyno eldonti, hova akar majd menni, onnantol pedig ugy is kiharcolja, hogy a Packers elengedje. Foleg, mivel nem is tudjak megtartani, ha nem rakjak ki a csapat felet, annyira rossz caphelyzetben vannak.
Kint lesz a trade blockon Wilson is, Watson is, nem latom, hogy a szezonkezdetkor mar lassan 39 eves Rodgers brutalis arert fog csapatot valtani, ha kozli a GB-vel, hogy tavozni akar es netalantan konkretan meg is mondja, hogy hol szeretne folytatni.
Stez
Rynald
Rodgers inkabb ilyen sokadhegedus spanjait vinne magaval, mint Cobb, akik meg azert olcson alairnak, mivel reg kiestek a pixisbol.
Stez
Cobbal meg kapnánk egy TY 2.0-t a serülékenység és hasznosság szempontjából.
Mindemellett én örülnék a legjobban Rogers-nek. Az egy dolog, hogy a pali a legnagyobb troll ever, aki az NFL-ben játszott (a 2. legnagyobb úgyis tőlünk vonult vissza), de ezzel a kerettel egy kis erősítéssel az elkapó szekcióban automatikusan SB kontenderek lennénk.
uatu
En biztos vagyok benne, hogy szemelyesen es a musoraban is fuzni fogja Rodgerset, hogy a Colts tokeletes lenne neki. Meg hat tartja a kapcsolatot Ballarddal is, ugyhogy szerintem tok siman be fogja dobni neki is az otletet.
Tudtommal a Packers office már lenyilatkozta/iiszivárogtatta, hogy Adamst tagelni akarják.Hiaba bohoc az ember, azert ez nem igy mukodik, hogy o csak ugy viszi magaval a liga egyik legjobb, raadasul epp szerzodesre varo sztarjat. Adams is szarik Rodgersre, ha valahol kap 5 millioval tobbet, siman oda ir ala. De a Packers ugy is tageli, es nem fogja iden elengedni szvsz, ugyhogy Rodgers remenykedhet, de ha nem marad GB-ben, akkor szerintem eselytelen, hogy Adams a csapattarsa lesz a kovetkezo idenyben.Odaadjuk Luck jatekjogat. 😀Jogos, de azért én olyanokkal is számolnék, minthogy ő vinné magával Adamset is, amit akár a Packers is favorizálna, mert kettejükért már kaphatna 1. körös pickkel megrakott csomagot. Egyébként szerintem lesz olyan csapat aki pusztán érte is adna 1. kört, más kérdés hogy olyan e, ahova ő is menne
Nyilvan amugy picket, de azert Rodgers eseteben ugy kell szamolni, hogy nem feltetlenul kell leszakitani a ligat az ellenertekkel, tekintve, hogy a dramakiralyno eldonti, hova akar majd menni, onnantol pedig ugy is kiharcolja, hogy a Packers elengedje. Foleg, mivel nem is tudjak megtartani, ha nem rakjak ki a csapat felet, annyira rossz caphelyzetben vannak.
Kint lesz a trade blockon Wilson is, Watson is, nem latom, hogy a szezonkezdetkor mar lassan 39 eves Rodgers brutalis arert fog csapatot valtani, ha kozli a GB-vel, hogy tavozni akar es netalantan konkretan meg is mondja, hogy hol szeretne folytatni.
Stez
Rynald
Rodgers inkabb ilyen sokadhegedus spanjait vinne magaval, mint Cobb, akik meg azert olcson alairnak, mivel reg kiestek a pixisbol.
Stez
Cobbal meg kapnánk egy TY 2.0-t a serülékenység és hasznosság szempontjából.
Mindemellett én örülnék a legjobban Rogers-nek. Az egy dolog, hogy a pali a legnagyobb troll ever, aki az NFL-ben játszott (a 2. legnagyobb úgyis tőlünk vonult vissza), de ezzel a kerettel egy kis erősítéssel az elkapó szekcióban automatikusan SB kontenderek lennénk.
Hiaba bohoc az ember, azert ez nem igy mukodik, hogy o csak ugy viszi magaval a liga egyik legjobb, raadasul epp szerzodesre varo sztarjat. Adams is szarik Rodgersre, ha valahol kap 5 millioval tobbet, siman oda ir ala. De a Packers ugy is tageli, es nem fogja iden elengedni szvsz, ugyhogy Rodgers remenykedhet, de ha nem marad GB-ben, akkor szerintem eselytelen, hogy Adams a csapattarsa lesz a kovetkezo idenyben.Odaadjuk Luck jatekjogat. 😀Jogos, de azért én olyanokkal is számolnék, minthogy ő vinné magával Adamset is, amit akár a Packers is favorizálna, mert kettejükért már kaphatna 1. körös pickkel megrakott csomagot. Egyébként szerintem lesz olyan csapat aki pusztán érte is adna 1. kört, más kérdés hogy olyan e, ahova ő is menne
Nyilvan amugy picket, de azert Rodgers eseteben ugy kell szamolni, hogy nem feltetlenul kell leszakitani a ligat az ellenertekkel, tekintve, hogy a dramakiralyno eldonti, hova akar majd menni, onnantol pedig ugy is kiharcolja, hogy a Packers elengedje. Foleg, mivel nem is tudjak megtartani, ha nem rakjak ki a csapat felet, annyira rossz caphelyzetben vannak.
Kint lesz a trade blockon Wilson is, Watson is, nem latom, hogy a szezonkezdetkor mar lassan 39 eves Rodgers brutalis arert fog csapatot valtani, ha kozli a GB-vel, hogy tavozni akar es netalantan konkretan meg is mondja, hogy hol szeretne folytatni.
Stez
Rynald
Rodgers inkabb ilyen sokadhegedus spanjait vinne magaval, mint Cobb, akik meg azert olcson alairnak, mivel reg kiestek a pixisbol.
Odaadjuk Luck jatekjogat. 😀Jogos, de azért én olyanokkal is számolnék, minthogy ő vinné magával Adamset is, amit akár a Packers is favorizálna, mert kettejükért már kaphatna 1. körös pickkel megrakott csomagot. Egyébként szerintem lesz olyan csapat aki pusztán érte is adna 1. kört, más kérdés hogy olyan e, ahova ő is menne
Nyilvan amugy picket, de azert Rodgers eseteben ugy kell szamolni, hogy nem feltetlenul kell leszakitani a ligat az ellenertekkel, tekintve, hogy a dramakiralyno eldonti, hova akar majd menni, onnantol pedig ugy is kiharcolja, hogy a Packers elengedje. Foleg, mivel nem is tudjak megtartani, ha nem rakjak ki a csapat felet, annyira rossz caphelyzetben vannak.
Kint lesz a trade blockon Wilson is, Watson is, nem latom, hogy a szezonkezdetkor mar lassan 39 eves Rodgers brutalis arert fog csapatot valtani, ha kozli a GB-vel, hogy tavozni akar es netalantan konkretan meg is mondja, hogy hol szeretne folytatni.
Stez
Nyilvan amugy picket, de azert Rodgers eseteben ugy kell szamolni, hogy nem feltetlenul kell leszakitani a ligat az ellenertekkel, tekintve, hogy a dramakiralyno eldonti, hova akar majd menni, onnantol pedig ugy is kiharcolja, hogy a Packers elengedje. Foleg, mivel nem is tudjak megtartani, ha nem rakjak ki a csapat felet, annyira rossz caphelyzetben vannak.
Kint lesz a trade blockon Wilson is, Watson is, nem latom, hogy a szezonkezdetkor mar lassan 39 eves Rodgers brutalis arert fog csapatot valtani, ha kozli a GB-vel, hogy tavozni akar es netalantan konkretan meg is mondja, hogy hol szeretne folytatni.
Ruhellem Rodgerst, de egyebkent halkan jegyeznem meg, hogy oriasi a spancisag egy bizonyos McAfee-vel ugyebar, kivancsi leszek, hogy Pat megprobalja-e megfuzni, hogy jojjon el Indianapolisba. Vagyis szerintem fixen megprobalja megfuzni, csak az lesz a kerdes, hogy Rodgers mennyire veszi komolyan.Mit adnánk cserébe? Wentzet?
Stez
Nezd a jo oldalat. Annyira velhetoen nem ruhelled, mint a Pirit.Ruhellem Rodgerst, de egyebkent halkan jegyeznem meg, hogy oriasi a spancisag egy bizonyos McAfee-vel ugyebar, kivancsi leszek, hogy Pat megprobalja-e megfuzni, hogy jojjon el Indianapolisba. Vagyis szerintem fixen megprobalja megfuzni, csak az lesz a kerdes, hogy Rodgers mennyire veszi komolyan.Az a baj, hogy én is rühellem. Így nem tetszene.
Stez
kristóf17
Ruhellem Rodgerst, de egyebkent halkan jegyeznem meg, hogy oriasi a spancisag egy bizonyos McAfee-vel ugyebar, kivancsi leszek, hogy Pat megprobalja-e megfuzni, hogy jojjon el Indianapolisba. Vagyis szerintem fixen megprobalja megfuzni, csak az lesz a kerdes, hogy Rodgers mennyire veszi komolyan.Az a baj, hogy én is rühellem. Így nem tetszene.
Stez
https://t.co/Ne5fRcWyXX pic.twitter.com/1pwIGUGdrN
— Josh Wilson (@JoshWilsonSB) January 21, 2022
On this day 15 years ago, 1️⃣8️⃣ staged an 18-point comeback to capture his first AFC title. (via @nflthrowbackpic.twitter.com/7M29WVx1zY
— NFL (@NFL) January 21, 2022

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
En nem lattam ezt es majd szolnak ha idegesek bar nem erzem hogy ez a beszelgetes lenne itt a baj.Az egesz "Dalton" fele bQB ket ertelembe jott fel. Ha ESETLEG ugy latjak ( mert mar most latni kb kinek mi lesz a prioritasa es az ossze lehet vetni a kb draftboard-al ) ugy erzik fel tudnak menni egyert. A masik ebben az esetben ( egyik felekeppen ) hivhatnank agro-nak a muveletet.Akkor röviden és utoljára, zárjuk le ezt a threadet, csak idegesítünk vele mindenkit.
Itt is volt olyan aki azt mondta hogy "Dalton" nem annyira rossabb Wentz-nel amennyivel olcsobb es gyakorlatilag kb azonos celt lehet vele kituzni.no
1. Akinek top20 környéki pickje van, az nem lát semmit a drafton. Két hónappal előre sem. Ilyen stratégia egyszerűen nincs, ezért senki nem is taktikázik így. Top20 környékén egy esély van: a draft napján, ha akad partner, akkor felmozogni a lecsúszó irányítóért. Ahogy a Chiefs, Texans csinálta Mahomesért/Watsonért vagy a Bears csinálta tavaly Fieldsért. De ezzel előre tervezni nem lehet, még a draft előtti napon sem, nemhogy hónapokkal előre. (Még a draft előtti feltrade-nek sincs értelme ilyen esetekben, mert nem lehet tudni, hogy ahova felmennek, ott elérhető lesz-e az a játékos, akiért felmennek. Ez még akkor is igaz, ha a Bills történetesen ezt csinálta abban az évben, amikor Allent draftolta. 😀 )
2. A cél nem lehet azonos, mert a "Wentzet" nem az adott évre igazolod, hanem azért, mert azt reméled, hogy az irányítód lesz évekig. A "Daltont" meg azért igazolod, hogy az adott évben legyen valaki a center segge mögött. Emiatt akkor is teljesen más kávéház a két igazolás, ha az első évben esetleg a "Dalton" még jobb is, mint a "Wentz" (ahogy rookie-k esetében nem ritkán elő is fordul).
peterk2005
Ha esetleg az esetleget jelent es nem valoszinut. Nekunk pl. anno Flacco, nem gondoltuk hogy masnal fent van igazan a boardokon de nekunk o kellett specifikus tulajdonsagai miatt. Mukodott nekunk es igaza volt a tobbi csapatnak is. MRyan mindenkinel ott volt es vele nem szamolhatsz. De a Dalton fele QB-rol beszelni felesleges mert a legvaloszinutlenebb es szamomra es mindenki szamara megmondhatatlan egy ilyen "esetlegesen" beeso QB-ra es nem pazaroltam volna erre az eshetosegre ennyi karaktert magamtol de mint eset es ok akarmilyen valoszinutlen attol ott van.
2. Mint altalaban magyarazunk a masiknak arrol ami nem volt kerdes. Az allitas ( nem tolem mert nem ismertem Wentzet ), de itt a forumon hogy Wentz nem jobb Daltonnal es nem lesz QB belole itt sem, cserebe Dalton olcsobb es kb ugyanazt a celt lehet vele kituzni mint Wentz-el eredmeny szempontjabol adott evben. Ergo ok megmondtak hogy Wentz szar lesz. Eddig bejott nekik, jovore hatha osszekapja magat mindenki es jobb lesz mint "Dalton" sokkal.
The #Jaguars will conduct a second interview Thursday with #Colts DC Matt Eberflus, source said. The first known finalist for the head coaching job in Jacksonville.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) January 18, 2022