Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem azért nem akart nagy költekezést csinálni Ballard, mert ő sem biztos Wentzben. Ha beválik, akkor jövőre is lesz pénz leigazolni azt az 1-2 jó FA-t akit idén vártunk, ha nem válik be, akkor meg nem fizetjük őket feleslegesen.
Lehetséges szerintetek, hogy az idei cap space-t inkább arra fordítja, hogy azokat idekösse hosszútávra, akiket ő hozott és beváltak? Nelson, Leonard, Smith... Adhat nekik úgy hosszútávú szerződést, hogy idén kapják meg a nagy pénzt és utána kvázi bagóért játszanak? Nem szokás tudom, de ezek az ő emberei, akiknél szerintem nem kell félni attól, hogy a nagy pénz után beleszarnak az egészbe.
malloy
Na jo, ezt en valahol ertem, de valahol emeg nem. Hiszen ha Ballard nem hoz rendes supportot annak, akiert kiad 1+3-at, es akiben esetleg o sem biztos feltetlenul, akkor a jatekos alatt vagja a fat - es maga alatt is. Sot, valahol elosegiti azt, hogy Wentz ne valjon be. Mert nincs neki megfelelo TE-je, nincs LT-je, nincs WR-je sem eleg. Es ez igy most eleg sok, olyan mennyiseg, amit a draftrol nem fogsz tudni megoldani. Es ha hozod azt a Watkinsot, aki egeszsegesen is mar csak egy rossz kezdo szint, de amugy allandoan serult volt egesz karrierje soran, o ra nem mutogathatsz, hogy tenyleges support.

A drafton viszont jelenleg csak hat pickje van a Coltsnak, a hatbol raadasul legalabb harom olyan late round pick, amitol szinten nem varhatja senki sem, hogy ezen tenyleges erosites tud jonni, olyan, aki egyaltalan backup szinten korrekt lesz. De kezdokent vegkepp nem lehet veluk szamolni.

Epp ezert sem ertem Ballardot. Mert ha nem biztos Wentzben szaz szazalekig, akkor is feladata, hogy ugy ahogy, de megadja neki a kello segitseget. Mar csak azert is, mert Ballardnak ha ez a csere nem sul el szarul, o lesz a zseni, viszont ha nem jon be, akkor ha az allasa nem is kerul veszelybe, de azert egy nem kis pofont ad a hirnevenek, annak, amit eddig tobbeves, nagyszeru munkaval felepitett.

A Coltsnak jelenleg inkabb ketto, de ha a negyedik kort beleszamitjuk, akkor harom olyan pickje van, ahol olyan jatekost tud hozni, akit rogton fel lehet kuldeni a palyara (de en egyebkent a 4. kort nem szamitanam bele). Csak Wentz supporting castja lyukas annyira, hogy alapbol kelljen bele legalabb harom jatekos.

De akkor ez csak az offense volt - a defense-ben tavaly mar alapbol, Rhodes mellett is nagyon kiemelkedett a CB-need, mint ahogy a pass rusher is. De a DL kozepe is lyukas lett Autry tavozasaval. A szamok egyszeruen nem jonnek ossze. Es akkor most arrol beszelek, hogy a Colts egyelore bizony ott sem tart, ahol tavaly volt, hisz Hilton helyen lyuk, Castonzo helyen oriasi lyuk, Houston es Autry helyen lyuk (szerintem egyebkent Walker helyen is, de ott lehet mutogatni arra, hogy Okereke-be ennyire biznak. En mondjuk nem, de ez szubjektiv, ki milyennek latja).

Ballard tenykedese tehat nekem foleg annak arnyakaban veszi ki magat oriasi kerdojelkent, hogy kiadott egy 1+3-at egy franchise kubenak megbelyegzett valakiert. Es arra sem tudok mutogatni, hogy Castonzo visszavonulasa volt a varatlan, az kavarta meg a szalakat. Mert a mellette levo needek es lyukak pontosan ugyanugy megvannak, mint voltak az FA elott. Vagyis csak sokasodtak, a tavozokkal.

több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Szerintem azért nem akart nagy költekezést csinálni Ballard, mert ő sem biztos Wentzben. Ha beválik, akkor jövőre is lesz pénz leigazolni azt az 1-2 jó FA-t akit idén vártunk, ha nem válik be, akkor meg nem fizetjük őket feleslegesen.
Lehetséges szerintetek, hogy az idei cap space-t inkább arra fordítja, hogy azokat idekösse hosszútávra, akiket ő hozott és beváltak? Nelson, Leonard, Smith... Adhat nekik úgy hosszútávú szerződést, hogy idén kapják meg a nagy pénzt és utána kvázi bagóért játszanak? Nem szokás tudom, de ezek az ő emberei, akiknél szerintem nem kell félni attól, hogy a nagy pénz után beleszarnak az egészbe.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Ez egy erdekes pontozasi rendszer. Milyen eredmennyel lennel elegedett az evad vegen?
no
A pontozási rendszerem szempontjából nem érdekel a kimenetel. A pályán látottak fognak majd dönteni. Ha nagyjából meg tudjuk ismételni a tavalyi évi teljesítményt, akkor elégedett leszek. Ha nem, akkor nem.
peterk2005
Persze nem, de te dobtad fel hogy akinek Ballard nem pipalta ki ahogy nalad akkor azok erthetoen frusztraltak. De az elvarasod borzasztoan gyenge es ahhoz boven eleg a keret. Akinek nagyobb elvarasa lenne annak meg Wentz bejovetele donti el, a tobbi az meg a szerint lenne fontos hogy bevalik-e Wentz. De nem erzem azt hogy Ballard varna hogy bevalik. Ovatos. Ha bejon kidobtatok egy evet es jovore igazit rajta. Ballard egy europai foci kivalo kozepcsapatahoz illik. Soha nem esne ki es nagy ritkan kerulne egyaltalan veszelybe es ugyanilyen ritkan jon ossze hogy a BL-re is jo a keret. De akkor se epitene ra hanem maradna a biztosnal.

Azert a PO iden nem volt akkora dolog ha leveszed az epulo csapatokat es azok akik akartak a PO-t Rivers nem volt tobb hibaval megaldva mint az ellenfelek tobbsegenel a QB. Ballard jol draftol-tele a tarisznya a tobbiekhez kepest es nem varsz jobb eredmenyt? Akkor te hatradolhetsz, mert a PO kozeleben lesztek sokaig igy, a tobbi csapat nagyobb hullamzasa teljesitmenyben mindketto iranyban kioli egymast.

De mindenki maskeppen gondolja csak szerintem ugy kerek ha a celt is megnevezzuk. Akinek egy AFC donto az elvaras az pisloghat hogy miert, akinek 6 W kell az mar pezsgot bontott. Teged kielegit a tevekenysege a csapatnak mert a cel a PO.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En azzal semmikeppen sem lennek az.

Ez a bajom a dologgal, mert azok utan, hogy odaadsz 1+3-mat egy iranyitoert, aki utana arra lesz eleg, hogy tartsa azt a szintet, amit egy tavaly mar elegge hullamzo Rivers adott mind a 24 TD-passzaval, az szamomra csalodas lenne. Es foleg azert, mert a tavalyi szint is az volt, ami azert eleg messze volt a legjobbak 2-3-4 rivalistol, realis eselye meglatasom szerint a Coltsnak nem volt arra, hogy meglepetest okozzon peldaul egy Chiefs ellen, mint ahogy a Bills ellen sem ereztem egy percig sem, hogy ez a csapat megnyerheti a meccset, fuggetlenul az eredmenytol.

Es ezert pikkelek most epp Ballardra kicsit, mert egy ilyen kubetrade utan azt vartam volna, hogy ha nem is lep elore a csapat oriasit, de azert egy erezheto szintet megis.

Es ezert is van bennem most egy kerdojel Ballard elmult hetei utan, amikor o okoskodott az ideny elott, hogy most odacsaphatunk az FA-n (jo, lehet, hogy ezt akkor tervezte, amikor Wentz hianyaban meg ordito needje volt a poszt a csapatnak), ezert is akarnek belelatni a fejeben, hogy mire gondol? Mert ha minimalistan ugyanezt, amit te, hogy "ha mar hozzuk azt, amit tavaly, az korrekt", akkor vegkepp csalodnek, szamomra ez a minimalista peldaul nagyon zavaro lenne, mert egy GM, mint ahogy sportember sem gondolkodhat ugy, hogy nem akar nyerni, es nem akar a leheto legjobb eredmennyel zarni. Az pedig csak es kizarolag a dobogo legteteje lehet. Es meg ha tudja, hogy nem feltetlenul kepes erre, es kisebb csoda lenne, akkor se gondolkodjon kicsiben.

Ugyhogy egyelore varom, hogy a piac lefutasa utan adjon egy konkret nyilatkozatot, hogy mi valtozott meg a gondolkodasaban a szezon elotti igergetese utan, illetve mit miert csinalt vagy nem csinalt. Illetve hogy mit gondol, ez a Colts jelenleg hol helyezkedik el az "erosorrendben". Kivancsi vagyok, hogy o mit hogy lat.

Top GM, ami nem is kerdes, de eegyelore az idei tevekenysege nalam az erthetetlen kategoria, Wentz megszerzesetol fuggetlenul. Azt gyulolom, de mivel Reich a HC, igy teljesen egyertelmu, hogy azt a GM milyen kulsos behatasra huzta meg. Es azert - meg hogyha Wentz csunya bukas lesz - nem is Ballardot hibanam elsosorban, hanem Reichet.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egy erdekes pontozasi rendszer. Milyen eredmennyel lennel elegedett az evad vegen?
no
A pontozási rendszerem szempontjából nem érdekel a kimenetel. A pályán látottak fognak majd dönteni. Ha nagyjából meg tudjuk ismételni a tavalyi évi teljesítményt, akkor elégedett leszek. Ha nem, akkor nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/q3ozsuph8juhp2pirh31
Frank Reich: Colts planned to draft franchise QB before Carson Wentz 'fell into our laps'
Coach Frank Reich told Albert Breer of The MMQB that, before trading for Carson Wentz, the Colts' plan was to look for a way to pluck a long-term solution from the 2021 NFL Draft.


Kajak csak azert mondja h felbasszon minket. Mondjuk mukodik...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan


több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem az a baj, hogy nem jott kezdo OT, hanem az a baj, hogy az egvilagon sehova sem jott kezdojatekos, a piac hasznalhatobb jatekosai nagy szazalekban elkeltek, ha pedigg a maradekbol sem sikerul hozni olyat, akit starterkent a palyara lehet kuldeni nyugodt szivvel, akkor ott vagy, hogy a csapatod gyengebb, mint az FA elott volt. Mert Houston helyett kellene rusher, vartuk, nem jott. Mert OT nem jott, mert WR-t vartunk, nem jott. Watkinsra mutogatni ne akarjunk, hogy nesze, itt a starter kaliber. Egyelore meg az sem sikerult, hogy Hilton helyere erkezzen valaki, aki kezdo kaliber.

Mindekozben Jujuk alairtak evi 7-8 millioert, Samuelek evi 10 korul. Csak halkan megjegyeznem, Ballard annak idejen kifizetett 10 milliot egy evre egy Funchessnek. Most meg hirtelen sajnalja, amikor a WR nagyobb need meglatasom szerint, mint Funchess szerzodtetesekor.

Tight end nem jott egyelore, kellene. Nem is kicsit. Jottek backupok, OT, DL. Na es? Elorebb van a Colts most? Sajnos nincs. Sot, hatrebb is, mint ahonnan indult. Sok korrekt FA mar nem maradt, a need tobb lett, mint volt, es minderre majd marad egy draft, meg az, hogy a cutok utan valakit szerzodtetunk. Csak eppenseggel majd cutolt egyeneknel hirtelen a Coltsot fogjak valasztani a jatekosok? Ballard tarcaja hirtelen meg fog nyilni, amikor lehozott egy ilyen FA-t, es amugy alig-alig fizet sokat? Varhatjuk, hogy majd alairnak hozzank, mert mashova nem tudnak, de az mese, ugyanugy lesz mas ajanlatuk is, onnantol pedig a Colts aligha licitalgat felul majd masokat. Ballard sosem teszi, nem fog hirtelen megvaltozni azok utan, hogy beigerte, hogy agresszivabb lesz FA-n, erre jott ez...

Ennyire csalodott ritkan voltam, de most, foleg az igeretei utan, meg Wentz megszerzese utan alaposan meglepodtem Ballardon, es sajnos nem jo iranyban. Kisse csalodott vagyok. Elkepzelni nem tudom, hogy felvegyuk a versenyt a liga legjobb 4-6 csapataval. Jelenleg legalabbis.

több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
5ből 3 és fél 😀 😀

Szerkesztette: Kóra Tibor

Kóra Tibor
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Nem feltétlenül Trent Williamsre gondoltam, bár én örültem volna igaz kicsit olcsóbban ( vannak igényeim 😀 😀 ) 😊 De legalább egy hiányposztott meg kellett volna oldani az fa-n egy jó játékossal nem Tevivel meg Watkinssal úgy hogy nincs 3. körünk. Se cb, se edge se wr se normális Lt 😕
Kóra Tibor
Hát itt válnak szét vélemények szerint az utak. 😊 Addig egyetért mindenki, hogy a Colts úgy vágott neki az offseasonnak, hogy a sportág nagyjából öt legfontosabb posztjára kereste a kezdőjét: QB, LT, edge rusher, #1 WR és #1 CB. Ez mondjuk helyből egy tall task, akármennyi is a cap, mert nem csak leigazolni kell majd, hanem be is illeszteni a rendszerbe és működtetni. De mindegy, ez utóbbit hagyjuk, most csak az offseasonnal kapcsolatban tehát ez az 5 poszt lógott a levegőben. Hozzáállás kérdése, hogy ebből Ballard nullát, egyet, kettőt vagy hányat oldott meg eddig, hányat oldhatott volna meg eddig ésatöbbi.

Szerintem ebből az ötből Ballard úgy gondolja most, hogy egyre rövid távú választ adott (CB), egy esetben vásárolt egy esélyt aztán meglátjuk (QB), egyre a drafton keresi majd a választ (OL), és egyet nem tartott fontos problémának, szerinte nem muszáj teperni (WR). És egyről elképzelésem sincs, hogy mit gondol (edge) 😊

Nekem is kb. hasonló az eddigi "judgementem", azzal a különbséggel, hogy én úgy gondolom a QB nagyjából megoldható lett volna, és én be is vállaltam volna (Stafford). Azt persze nem tudom, hogy számunkra mennyire volt ez reális. Jött-e volna ide Stafford ha Frisco is adott, stb. De "papíron" nálam Stafford megoldás lett volna 4-5 évre. Wentz csak esetleg az lehet. (Én pozitívan állok hozzá, látok rá nem rossz esélyt, de azért nem repültem vágyországba, látom a rizikóit is.) A CB nálam a lehetőségekhez képest jól megoldódott. Az idei FA kínálattól nekem nem állt fel a cerka, ha nem csak neveket nézem, hanem a fit-séget is. Talán PP-t szívesebben láttam volna - meg a 2 évvel ezelőtti Shermant is, de ő már nem lesz 2 évvel fiatalabb -, aztán kb. ennyi. Olyan cornert aki a mi alapvetően zónázó védelmünkbe passzol, és emberezésben is jó amikor váltunk vagy hibridet játszunk, rajtuk kívül nem nagyon láttam. Talán körülbelül ilyen volt még 1-2, de akkor már inkább az, aki már le is játszott itt egy idényt. A WR nekem sem prioritás, szerintem megvan a #1 elkapónk, és szerintem egy korrekt #2 is rosteren van (majd elválik melyik), de ettől persze elfér még T.Y. Vagy egy hasonló árú, nem hosszú időre érkező alternatíva. De az se tragédia, ha senki. (Ha jön egy TE még.) Az LT-t mondtam, az nálam idén definitely draft. Olyan day one starter prospectek jönnek ki idén, hogy bűn lenne nem elhozni egyiket a mi helyzetünkben. (Még második körben is lesznek ilyenek.) Az edge az teljes vakság. Fogalmam sincs, mi lesz. 😊 De az ötből (nálam négyből) háromra már valamilyen választ kaptam, amivel so-so elégedett is vagyok, szóval annyire nem ülök tűkön. Szeptemberig azért elvárom, hogy az utolsó kérdésre is legyen valamilyen válasz (nekem az is jó, ha Banogu mutálódik Mathissá, csak az látsszon is akkor a TC-ben, mert ezt azért előbb látni is szeretném, mielőtt elhiszem. 😀 )

Namost, akinek ebből a ötből (négyből) egy sincs kipipálva eddig, azt megértem, ha frusztrált. 😊 Én is az lennék.
peterk2005
Ez egy erdekes pontozasi rendszer. Milyen eredmennyel lennel elegedett az evad vegen?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem feltétlenül Trent Williamsre gondoltam, bár én örültem volna igaz kicsit olcsóbban ( vannak igényeim 😀 😀 ) 😊 De legalább egy hiányposztott meg kellett volna oldani az fa-n egy jó játékossal nem Tevivel meg Watkinssal úgy hogy nincs 3. körünk. Se cb, se edge se wr se normális Lt 😕
Kóra Tibor
Hát itt válnak szét vélemények szerint az utak. 😊 Addig egyetért mindenki, hogy a Colts úgy vágott neki az offseasonnak, hogy a sportág nagyjából öt legfontosabb posztjára kereste a kezdőjét: QB, LT, edge rusher, #1 WR és #1 CB. Ez mondjuk helyből egy tall task, akármennyi is a cap, mert nem csak leigazolni kell majd, hanem be is illeszteni a rendszerbe és működtetni. De mindegy, ez utóbbit hagyjuk, most csak az offseasonnal kapcsolatban tehát ez az 5 poszt lógott a levegőben. Hozzáállás kérdése, hogy ebből Ballard nullát, egyet, kettőt vagy hányat oldott meg eddig, hányat oldhatott volna meg eddig ésatöbbi.

Szerintem ebből az ötből Ballard úgy gondolja most, hogy egyre rövid távú választ adott (CB), egy esetben vásárolt egy esélyt aztán meglátjuk (QB), egyre a drafton keresi majd a választ (OL), és egyet nem tartott fontos problémának, szerinte nem muszáj teperni (WR). És egyről elképzelésem sincs, hogy mit gondol (edge) 😊

Nekem is kb. hasonló az eddigi "judgementem", azzal a különbséggel, hogy én úgy gondolom a QB nagyjából megoldható lett volna, és én be is vállaltam volna (Stafford). Azt persze nem tudom, hogy számunkra mennyire volt ez reális. Jött-e volna ide Stafford ha Frisco / LA is választható, stb. De "papíron" nálam Stafford megoldás lett volna 4-5 évre. Wentz csak esetleg az lehet. (Én pozitívan állok hozzá, látok rá nem rossz esélyt, de azért nem repültem vágyországba, látom a rizikóit is.) A CB nálam a lehetőségekhez képest jól megoldódott. Az idei FA kínálattól nekem nem állt fel a cerka, ha nem csak neveket nézem, hanem a fit-séget is. Talán PP-t szívesebben láttam volna - meg a 2 évvel ezelőtti Shermant is, de ő már nem lesz 2 évvel fiatalabb -, aztán kb. ennyi. Olyan cornert aki a mi alapvetően zónázó védelmünkbe passzol, és emberezésben is jó amikor váltunk vagy hibridet játszunk, rajtuk kívül nem nagyon láttam. Talán körülbelül ilyen volt még 1-2, de akkor már inkább az, aki már le is játszott itt egy idényt. A WR nekem sem prioritás, szerintem megvan a #1 elkapónk, és szerintem egy korrekt #2 is rosteren van (majd elválik melyik), de ettől persze elfér még T.Y. Vagy egy hasonló árú, nem hosszú időre érkező alternatíva. De az se tragédia, ha senki. (Ha jön egy TE még.) Az LT-t mondtam, az nálam idén definitely draft. Olyan day one starter prospectek jönnek ki idén, hogy bűn lenne nem elhozni egyiket a mi helyzetünkben. (Még második körben is lesznek ilyenek.) Az edge az teljes vakság. Fogalmam sincs, mi lesz. 😊 De az ötből (nálam négyből) háromra már valamilyen választ kaptam, amivel so-so elégedett is vagyok, szóval annyire nem ülök tűkön. Szeptemberig azért elvárom, hogy az utolsó kérdésre is legyen valamilyen válasz (nekem az is jó, ha Banogu mutálódik Mathissá, csak az látsszon is akkor a TC-ben, mert ezt azért előbb látni is szeretném, mielőtt elhiszem. 😀 )

Namost, akinek ebből a ötből (négyből) egy sincs kipipálva eddig, azt megértem, ha frusztrált. 😊 Én is az lennék.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Nem feltétlenül Trent Williamsre gondoltam, bár én örültem volna igaz kicsit olcsóbban ( vannak igényeim 😀 😀 ) 😊 De legalább egy hiányposztott meg kellett volna oldani az fa-n egy jó játékossal nem Tevivel meg Watkinssal úgy hogy nincs 3. körünk. Se cb, se edge se wr se normális Lt 😕
Kóra Tibor
Mondanam hogy vard meg az 53 keretet, mert addig sok minden tortenik.
Ettol en az ilyet hivom turelmesnek es ha erdekelne nekem is habzana a szam.
Ez egy jo csapat es csodabajusszal is ott lennetek es vele lehetne epitgetni a csapatot a FRQB erkezeseig. Wentz vagy az lesz vagy nem. Ha nem akkor miert nem lattak, ha igen akkor hogy fog keseregni mindenki hogy nem tettek kocsit lovat ala. A baj hogy az eddigi igazolasokbol nem tudom eldonteni hogy Ballardek mit gondolnak rola. Persze marad hogy a legnagyobb elerheto plafonut hoztam es az edzok hozzak ki belole a maxot. Lesz ami lesz es aszerint lep tovabb. Ovatosan turelmes. Egy versenysportban ritkan a legmenobb hozzaallas, de szerencsere ez nem az.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Nem feltétlenül Trent Williamsre gondoltam, bár én örültem volna igaz kicsit olcsóbban ( vannak igényeim 😀 😀 ) 😊 De legalább egy hiányposztott meg kellett volna oldani az fa-n egy jó játékossal nem Tevivel meg Watkinssal úgy hogy nincs 3. körünk. Se cb, se edge se wr se normális Lt 😕

Szerkesztette: Kóra Tibor

Kóra Tibor
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
DE nincs is annyi pénzük mint nekünk. Továbbra is az a véleményem, hogy ez most gyenge FA eddig, nagyon.
Kóra Tibor
Azt a top FA-t nem csak idén kellene megfizetni, hanem jövőre is, mert nem ír alá 1 évre. Ez szerintem is gyenge FA eddig, de ettől még nincs logika abban, hogy az OL vigye el a cap harmadát/negyedét. Akkor sose fogunk tudni megfizetni két cornert vagy két elkapót, stb.

Az edge igazolás skippelése a WTF eddig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
DE nincs is annyi pénzük mint nekünk. Továbbra is az a véleményem, hogy ez most gyenge FA eddig, nagyon.

Kóra Tibor
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más hosszabbítani, és más egy oline minden emberének veterán pént adni. Ráadásul úgy, hogy abból négy top pénzes. Ha jött volna komoly FA akkor annyi lenne. Így is három az lesz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Csak remélni tudom, hogy van valami terve Ballardnak, mert ez eddig nagyon de nagyon silány, seemi lyukat nem oldott meg egy valag pénzből, másnak is kell majd hosszabítania a játékosaival nem csak nekünk.

Kóra Tibor
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tackle szerintem a draftról fog jönni. Szép gondolat, hogy hozzunk FA-ról, de jövőre Smith-t, két év múlva Nelsont meg kell fizetni. Olyan nincs, hogy öt veterán fizetésű falember legyen egy falban, az kigazdálkodhatatlan. És ki jött volna ide 1 évre olyan, aki használható is? Okung? Akkor már inkább draft. Okung félét ha nagyon muszáj draft után is lehet még találni.

WR is érkezhet draftról. mert jó a class. Bár szerintem nem fog. A class eleje kiváló, de nem túl mély, a 4.-5. körben már nem az igazi a felhozatal. Az első két pick szerintem OL és vagy edge, vagy CB lesz, aztán harmadik nincs, a negyedikre elfogynak a jobb WR prospectek. Hacsak nem csúszik valaki aki Ballard boardján magasan van, én nem várok ott már elkapót. Inkább egy fiatal TE, vagy dline depth, még egy edge rusher (ha gyenge a class ha nem), esetleg még egy OL. Vagy pl. Davis Mills, Easonnak egy rivális a backup posztra. (Mills szvsz jobb, mint ahol el fogják vinni. Easonnál meg sokkal jobban tetszik, én őt tavaly is csak elfogadtam, hogy harmadik napon oké, jöjjön, de kb. semmit nem láttam / látok benne.)

FA-ról TE-t szerintem addig nem hozunk, amíg el nem dől Ertz sorsa. A Philly jelenleg nem tudja/akarja kitenni, mert akkor mind a 7.5 milla dead cap azonnal leesne. A post june cutjaikat pedig már ellőtték, Úgyhogy várnak, hátha kapnak egy olyan ellenértéket trade keretében amiért már megéri benyelni mint a 7.5 milliót, vagy megvárják júniust és akkor rakják ki amikor automatikusan osztódik már a DM post june designáció nélkül is. Ballard is tudja ezt. Picket úgy látszik Ertzért már nem akar adni, úgyhogy vár. Ha ad érte valaki valamit, akkor majd esetleg elindulunk másik TE után. Ha nem, megvárjuk júniust, amíg kiteszik, és akkor elhozza új szerződéssel. Ha egyáltalán kell neki, mert egyelőre csak egy pletyka. Makes sense, de egyelőre csak pletyka.

A pass rusher a kérdőjel leginkább ebben a pillanatban számomra. Fogalmam sincs, hogy mit tervez Ballard.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Nincs ezekkel az igazolásokkal gond, tökéletes töltelék emberek, akik harcolnak az 53as keretért.
Senki nem szól, ha ők a 8.-9. érkezők. De első 2nek meredek húzások. A keret mérete miatt nem vártam aktív FA piacot, de 1-2 minőségi új kezdőt elviselt volna a csapat.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hoztunk egy backup tekölt, mert jelenleg assincs. Clark 2022-re ellőtte az achillesét. Oszt bízunk benne, hogy sose lát pályát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi folyik ott Gyöngyösön?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vegre egy jo igazolas!

Ballard rovid uton belatta h oriasi hiba volt a Wentz deal, ezert onkent vezeti foldbe a csapatot h ev vegen kibasszak ot is meg Reichet is a budos picsaba.

Ezert hoztunk egy olyan edget akinek van 10 pressureje meg 4 sackje 5 ev alatt, ezert jott Tevi is, aki eddigi karrierje soran atlag 9 snapenkent engedett egy nyomast 😊

Gondolom az a terv h Tevi kezdjen es remelhetoleg week1 masodik felidore v legkesobb week2re megy IR-re a vorhenyes.

You love to see it!

Jovore Dodds GMnek, Eberflus HCnak?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezd kicsit komolytalanna valni az idei FA. Elhoztuk azt az OT-t cserenek, akit ket eve a liga legszarabb jatekosanak tart mindenki a posztjan, huledeznek tole, mennyire rossz. Emlekszem, amikor a Chargers elleni meccseken a rivalis szurkolok kinti forumokon kerdeztek, ki ez a kalap kaki. (sok Chargers-meccset is neztem es nezek)

Melle meg az elkapo, aki felelmetesen nagy bust lett, es szerencsetlent meg a liga legjobb kubeja sem tudta felrazni, harom ideny alatt 1500 yardja volt a Chiefsben. Egeszseges karrierne soran kb sosem tudott maradni, de hogy mennyire motivalt, azt jol jelzi, hogy a Chiefsnel mar az elozo ket ideny elott is arrol beszelt, hogy a visszavonulason gondolkozik.

Ej bameg. Mintha az elmult honapokban nem Ballard lenne a GM, hanem Reich. Teljesen fejfogos, kerdojelekkel teli igazolasok, vizitek, egy olyan csapathoz, ami tele van cappel, es arrol papolnak, hogy a csereben szerzett kubeval a cel, hogy contender legyen. Oke, de ahhoz kell a support is, kell a segitseg. A segitseg nem az, hogy a 32 eves cornered visszahozod, azzal letudva nem lesz semmi. Tevivel sem. Backup igazolas, annak ez eleg korai volt.

Es ez most total mas ut, mint az eddigiek. Ezek nem under the radar igazolasok, hanem olyanok, akik sok eve rosszak, serulekenyek, etc. Eddig under the radar playak jottek, azokban ott volt a potencial. Leviben nincs. Watkins meg Watkins.

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan




LOL

Szerkesztette: Tony Adams