Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Rhodes marad.
Tony Adams
1 évre.

iktriad
Kíváncsi leszek mennyiért hoztuk vissza. De jó látni, hogy a secondary-t nem hagytuk szétesni és full ifjoncokkal nekimenni a szezonnak - attól azért nem lett volna őszinte a mosolyom, ha Rocks meg Tell lett volna a két kezdő.
coltman
Max 6,5 Milla. Az szerintem baráti ár.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek mennyiért hoztuk vissza. De jó látni, hogy a secondary-t nem hagytuk szétesni és full ifjoncokkal nekimenni a szezonnak - attól azért nem lett volna őszinte a mosolyom, ha Rocks meg Tell lett volna a két kezdő.
coltman
Érdekes lesz az évi 2 Rhodes - Marvin Jones párharc. Az NFC Northban párszor találkoztak a múltban.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Rhodes marad.
Tony Adams
1 évre.

iktriad
Kíváncsi leszek mennyiért hoztuk vissza. De jó látni, hogy a secondary-t nem hagytuk szétesni és full ifjoncokkal nekimenni a szezonnak - attól azért nem lett volna őszinte a mosolyom, ha Rocks meg Tell lett volna a két kezdő.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rhodes marad.
Tony Adams
1 évre.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Rhodes marad.
több mint 3 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Állítólag érdeklődést mutatunk Kyle Fuller iránt.
szampi#33
Sztornó, elvitte a Broncos...1 év 9,5 millio..

több mint 3 éve
deleted account 1 758
Luck a Stanfordon játszott, szóval ő FBS-ben nyomta, az FCS az egyetemi foci másodosztályának felel meg.
Amúgy DT, DE poszton kik elérhetők még FA-n? Lassan el kéne valami upgrade, ennyi lyukat draftról nem lehet betömni.
Baba Yaga
DT van még bőven öreg is (Suh, Atkins, Crawford, Short, Mike Daniels, stb.) és 30 alatti is (két Jones, Shelby Harris, Shelton, ifj. Peko, Rankins), plusz visszahozhatjuk Stallworth-t is, még ő is szabad. DE már szűkebb (Griffen, Irvin, Curry, Dunlap, Ingram pl. az öregek és Klóni, Ansah, meg még pár hasonló fiatal), plusz Houston és Muhammad is szabad még.

Még kivágások lehetnek. Aszongyák, hogy most és a draft között még jó sok meglepő kivágás lesz még. Meglássuk. Mindenesetre ha így mennénk neki az évnek ahogy most állunk akkor vagy valamit tud Ballard amit én nem, vagy jó nagy fekete pont.
peterk2005
Szerintem ebből konkrétan egy szép hosszú könyvet lehetne írni 😀 😀 😀 😀 😀 Bocsi, de ilyen magas labdákkal nyilvánosan dobálózni 😛

Amúgy már jött Isaac Rochel, szóval probléma szinte már megoldott 😀 Persze kérdés, hogy épp melyik 😛

De én továbbra sem hiszem, hogy lesz bármilyen splash igazolás D-be, a tavalyi DeFo trade-del szerintem 2-3 évre befejeztük a nagy nevek idehozatalát. Amit viszont továbbra sem értek, de ugye lehet, hogy majd lesz válasz, az a TE traktus, miután jött Wentz. 2016-2017-ben valami tizen százalékban ment az Eagles 3TE felállással, ehhez képest most van Doyle, akitől bevallom egy kicsit már félek, utóbbi két évben nem annyira van használva, mint előtte. Persze tudom, Jákob meg Fülöp volt a kormánynál, de bennem van az érzés, hogy nem fogjuk a Luck-os érát viszontlátni tőle. Plusz van MAC, de ő neki meg bőven van mit fejlődni. Többinek a nevét nem is tudom. Én azt gondoltam, hogy oda hozunk valami tényleg elit gádzsit, de eddig semmi. Persze ha kihúz drafton egy Kittle-t Ballard, akkor meg se szólaltam 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck a Stanfordon játszott, szóval ő FBS-ben nyomta, az FCS az egyetemi foci másodosztályának felel meg.
Amúgy DT, DE poszton kik elérhetők még FA-n? Lassan el kéne valami upgrade, ennyi lyukat draftról nem lehet betömni.
Baba Yaga
DT van még bőven öreg is (Suh, Atkins, Crawford, Short, Mike Daniels, stb.) és 30 alatti is (két Jones, Shelby Harris, Shelton, ifj. Peko, Rankins), plusz visszahozhatjuk Stallworth-t is, még ő is szabad. DE már szűkebb (Griffen, Irvin, Curry, Dunlap, Ingram pl. az öregek és Klóni, Ansah, meg még pár hasonló fiatal), plusz Houston és Muhammad is szabad még.

Még kivágások lehetnek. Aszongyák, hogy most és a draft között még jó sok meglepő kivágás lesz még. Meglássuk. Mindenesetre ha így mennénk neki az évnek ahogy most állunk akkor vagy valamit tud Ballard amit én nem, vagy jó nagy fekete pont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Nekem tetszik, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt te igazából Borbinho-nak és Steznek szántad. 😊
Kis gonosz. 😊
peterk2005
Én csak beraktak ide a képét. És semmi hátsó szándékom nem volt vele. Elvégre az FCS történetének legmagasabban draftolt játékosáról beszélünk.
iktriad
Luck vajon mi?
uatu
Luck a Stanfordon játszott, szóval ő FBS-ben nyomta, az FCS az egyetemi foci másodosztályának felel meg.
Amúgy DT, DE poszton kik elérhetők még FA-n? Lassan el kéne valami upgrade, ennyi lyukat draftról nem lehet betömni.
Baba Yaga
Így már ok.
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Nekem tetszik, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt te igazából Borbinho-nak és Steznek szántad. 😊
Kis gonosz. 😊
peterk2005
Én csak beraktak ide a képét. És semmi hátsó szándékom nem volt vele. Elvégre az FCS történetének legmagasabban draftolt játékosáról beszélünk.
iktriad
Luck vajon mi?
uatu
Luck a Stanfordon játszott, szóval ő FBS-ben nyomta, az FCS az egyetemi foci másodosztályának felel meg.
Amúgy DT, DE poszton kik elérhetők még FA-n? Lassan el kéne valami upgrade, ennyi lyukat draftról nem lehet betömni.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Nekem tetszik, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt te igazából Borbinho-nak és Steznek szántad. 😊
Kis gonosz. 😊
peterk2005
Én csak beraktak ide a képét. És semmi hátsó szándékom nem volt vele. Elvégre az FCS történetének legmagasabban draftolt játékosáról beszélünk.
iktriad
Luck vajon mi?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem tetszik, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt te igazából Borbinho-nak és Steznek szántad. 😊
Kis gonosz. 😊
peterk2005
Én csak beraktak ide a képét. És semmi hátsó szándékom nem volt vele. Elvégre az FCS történetének legmagasabban draftolt játékosáról beszélünk.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem tetszik, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt te igazából Borbinho-nak és Steznek szántad. 😊
Kis gonosz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy szokjátok a látványt.
több mint 3 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Állítólag érdeklődést mutatunk Kyle Fuller iránt.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Anthony Walker van nálunk látogatóba.
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik
Semmi. Szorgalmas, jó tackler, rá lehet bízni a rádiós sisakot, kifejezetten intelligens a pályán. Coverage-ben nem jó, az a gyengéje. Egy korrekt NFL kezdő. Ha nem lenne meg az utódja, aki atletikusabb nála és jobb coverage-ben, valószínűleg mi is próbálnánk megtartani.
peterk2005
Köszi az infot. Aláírt a srác. Reméljük tud segíteni a LB sorba nálunk 😊
P@trik
Megérte, Az ILB ha nem 3 downos, akkor RB sorsa van. Nem fizetik meg. De a 3.5 így is bargain, ennél azért többet ér. (De nem ér tízet, amennyit pl. Hitchens kapott 1-2 éve, aki kb. hasonló játékos).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Adom hogy az a cel ezzel a kerettel, hogy jussunk be a PO-ba, aztan meglatjuk mi lesz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Anthony Walker van nálunk látogatóba.
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik
Semmi. Szorgalmas, jó tackler, rá lehet bízni a rádiós sisakot, kifejezetten intelligens a pályán. Coverage-ben nem jó, az a gyengéje. Egy korrekt NFL kezdő. Ha nem lenne meg az utódja, aki atletikusabb nála és jobb coverage-ben, valószínűleg mi is próbálnánk megtartani.
peterk2005
Köszi az infot. Aláírt a srác. Reméljük tud segíteni a LB sorba nálunk 😊
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan




több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a PR bemutatkozás megvolt, Höri megnyugodhat 😉
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan


Patnél járt ma vendégségben Wentz.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1372905162008846339?s=09

Ballard felébredt téli álmából, kezdődhet a prove it deal orgia.
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Wentznek jó lesz, legalább nem teljesük a kondi ha lesérül

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Julie'n Davenport jön majd vizitre elvileg, szóval minden renduben lesz most már
Farky
2019ben jatszott utoljara, akkor 8 meccsen engedett 6 sacket, ossz 9 QB hitet es 16 hurryt

O a hianyzo lancszem!



Amugy a Wentz press conf utan picit megnyugodtam, csak egy evre kell keszulni vele sztem 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."