Indianapolis Colts
Ha jól számolgatok, akkor most a Patriotsnak és a Ravensnek kell szurkolnunk, szóval hajrá Pats és Ravens. 😊Hát izé. Majd legközelebb. 😀
peterk2005


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Ha elkeruljuk a Chiefs/Chargers duot akar meg az SB is osszejohetne.
Idei merleg ha az ellenfel 18 pont alatt szerez:
8-0
Amikor az ellenfel 18nal tobb pontot szerez:
1-6 (a Jets hozott 30at ugye, de igy is sima volt)
Alakul a dolog, de nekem tovabbra is az az erzesem, hogy egy rookie QBval v egy masik veteran QBval is legalabb ilyen merlegunk lenne, ha nem jobb.
Ha Wentz pontosabb, akkor simabb lett volna a tegnapi, viszont amikor nagyon kellett, akkor clutch volt.
Csak ez sokkal volatilisebb es kevesbe tarthato, mintha mondjuk tudna pontosan dobni de nem lenne benne a hero ballbol az extra play.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
What's the COTY conversation like these days? pic.twitter.com/1140W2HWxI
— Indianapolis Colts (@Colts) December 26, 2021
Nem kenyerem a hosszú távú sportfogadás, de tegnap megtetszett egy magas odds, megtettem. Leonard DPOY, rá 20 perce jött a COVID hír. 😀Leonard csak pihentetve lett, hogy a po-ban tuti ne kerüljön covid listára 😀 😀
Tony Adams
No mi ez a csend, semmi örömködés? 😀Normális ember ilyenkor alszik még, csak mi nem normálisak vagyunk már fent. 😀
dande
Egyébként örülünk, Vincent. A meccset most nincs kedvem értékelni, ahhogy még túl reggel van. 😊 Na jó, egy picit, röviden.
Ballardot tényleg dícséret illeti, van depth a csapatban. Speed az elején nem találta a helyét, rá is játszottak, de aztán belejött és nagyon jól pótolta Leonardot. A többi csere is egész korrekten tette a dolgát. Kivéve az oline, az megszenvedte azért a teljes lefejezést. De valamennyire még ők is tartottak. Ha Taylor nem is tudott fickándozni, Wentznek adtak annyi időt, hogy megdobja amit meg kellett.
Ezen felül kb. semmit nem érdemes a meccsből levonni. Örülhetünk, hogy a védelem fél létszámmal, turnover nélkül is jól limitálta Murray-éket, ami akkor is szép dolog, ha náluk is voltak hiányzók. Voltak idők, amikor ilyenkor a labdát is kerestük, tegnap viszont védelemnek nézett ki a védelem a sok hiányzó ellenére is. Ez dícséretes. Ezen felül viszont egy csak papíron bajnokaspiránst vertünk meg, a Cards nem játszott jól, hibázgatott elég szépen. Őket szerencsés időpontban kaptuk el, kellett ez is a győzelemhez. De 10 vagy hány darab kezdő hiányzóval ezt is bármikor alá lehet írni.
Reichnek egyébként jár a dícséret. Az is szar, ha sok a sérült, és cserékre kell megírni a heti game plan-t. Annál már csak az a rosszabb, ha a kezdőkre megírt gameplan az utolsó napon ill. a meccs reggelén megy a kukába, és nap közben kell szükségtervet írni. Sőt, a fal további lerogyása és Doyle kiesése után offense oldalon meccs közben is. És ezt nagyon jól megoldotta a stáb.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Wentz szereti a hero módot hát most lehet...Meg**szhatjuk, ha ő meg majd az utolsó két fordulót hagyja ki. 😀
dande


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
A look at how the remaining three games impact the Colts playoff outcomes (per NYT).
— The Curious Colt (@Curious_Colt) December 22, 2021
Any two wince gives them a 99% chance at the playoffs.
Most important remaining game: The Raiders pic.twitter.com/hzr2ESc4nd
2 hét off után összekaparunk Luckkal egy JAX Wt, és imádkozunk. Kb ennyi maradt.
This was my fear all along. They knew the rules, & made their choices. Gotta live with the consequences. It's really that simple.
— Jason Spears (@ForTheCOLTure_J) December 25, 2021
Leonard, Pascal, Khari Willis.Ó banyek, akkor már èrtem 😕
malloy
Nem igaz pazdmeg:? Bocs miről van szó?
Breaking…. We got more Roster juggling to deal with🏈
— Jim Irsay (@JimIrsay) December 25, 2021
Tony Adams
Breaking…. We got more Roster juggling to deal with🏈
— Jim Irsay (@JimIrsay) December 25, 2021
Nelson gondolom csak close contact, mert o tegnap betegseg miatt kihagyta az edzest. Gondolom azota kiderult valakirol hogy covidos. Vagy peches esetben alnegativ lett a csutortoki eredmenye es ugy volt azota meg 1 napot.BorbinhoTartok tőle, hogy utóbbi. 😕
Edit: Rapsheet szerint pozitív tesztet produkált. Szóval ő a Raiders ellen sem lesz.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Ezt sajnálattal hallom.Pontosan tudom, ez milyen szitu...Ez azért nem az a szitu, hogy meghal egy hozzátartozód és gyászolsz. Ez nem csak róla szól.Erdekes, hogy sok jatekos epp ugy dolgozza fel a gyaszt, hogy kimegy a palyara, aztan szetver mindenkit, Kelly viszont nem jatszik (szerintem az alapszakaszban mar nem is fog), o otthon van a parjaval. Persze ki hogy kezeli ezeket a nehez helyzeteket, nem hibaztatom erte. En mondjuk valoszinuleg a palyan vezetnem le.Megkezdődött nálunk is.
"The Indianapolis Colts placed defensive end Kemoko Turay, cornerback Rock Ya-Sin and tight end Farrod Green on the reserve/COVID-19 list."
peterk2005We have placed G Mark Glowinski on the Reserve/COVID-19 list. pic.twitter.com/irNaoVJxt3
— Indianapolis Colts (@Colts) December 23, 2021
És ahogy várható volt Kelly és Sandejo is out.
Tony Adams
Stez
A feleségét az elképzelhető legnagyobb trauma érte. Ilyenkor a férjnek ott a helye a felesége mellett, hogy neki segítsen feldolgozni a tragédiát.
uatu
Stez
Gondolom azota kiderult valakirol hogy covidos.
Vagy peches esetben alnegativ lett a csutortoki eredmenye es ugy volt azota meg 1 napot.
A harmadik lehetoseget ki se fejtem, remelem az elkepzelhetetlen.
Annyira amugy nem banom, JT ellenem van 2 fantasy liga POban is, el tudnam viselni ha hozna egy gyengebb meccset 😀 (amire Nelsonek nelkul van is nemi esely)
Wentz megmutathatja mit is tud vegre 😊
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Pontosan tudom, ez milyen szitu...Ez azért nem az a szitu, hogy meghal egy hozzátartozód és gyászolsz. Ez nem csak róla szól.Erdekes, hogy sok jatekos epp ugy dolgozza fel a gyaszt, hogy kimegy a palyara, aztan szetver mindenkit, Kelly viszont nem jatszik (szerintem az alapszakaszban mar nem is fog), o otthon van a parjaval. Persze ki hogy kezeli ezeket a nehez helyzeteket, nem hibaztatom erte. En mondjuk valoszinuleg a palyan vezetnem le.Megkezdődött nálunk is.
"The Indianapolis Colts placed defensive end Kemoko Turay, cornerback Rock Ya-Sin and tight end Farrod Green on the reserve/COVID-19 list."
peterk2005We have placed G Mark Glowinski on the Reserve/COVID-19 list. pic.twitter.com/irNaoVJxt3
— Indianapolis Colts (@Colts) December 23, 2021
És ahogy várható volt Kelly és Sandejo is out.
Tony Adams
Stez
A feleségét az elképzelhető legnagyobb trauma érte. Ilyenkor a férjnek ott a helye a felesége mellett, hogy neki segítsen feldolgozni a tragédiát.
uatu
Campbellről van valami hír? Korábban felmerült hogy edz és a Cardinals ellen már játszhat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
If I had to guess #Colts O-line will look like this against Cardinals: LT — Eric Fisher, LG — Chris Reed, C — Danny Pinter, RG — Matt Pryor, RT — Braden Smith.
— George Bremer (@gmbremer) December 24, 2021