Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
deleted account 1 758
@peterk2005
Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.
peach
A Chiefs már megvolt. Coltman felsorolta. Jöjjön akkor a friss bajnok Bucs. Brady az ölükbe pottyant, az mázli, ahhoz nem elég az agresszivitás. És valljuk be, nem is ő nyerte azt a gyűrűt már. Jól játszott, de a személyisége volt a legnagyobb impact.
Sorolom a Bucs elmúlt három évének legnagyobb igazolásait:
2018: Ryan Jensen (8.5m/év), Vinny Curry (7.5m/év), Beau Allen (5m/év), és pár 1-2-3 milliós
2019: Suh (9.5m/év), Shaquil Barrett (1 év 4 millió), és néhény 1-2-3 milliós
2020: Újraigazolták Suh-t (8m, 1 év), Joe Haeg (2.3m) és Blaine Gabbert (1.8), és pár 1 milliós. Plusz szeptemberben leigazolták Fournette-et 2 millióért. Ja, és persze Gronk, Brady hívására.

Szóval. Jensen az egyedüli, akit relative korán kellett igazolni, és azt lehet mondani, hogy "FA" ára volt. Ennyiért nem rossz, de azért nem egy Hudson, másik 20 centerrel is itt lennének. Suh egy kiégett vénember volt (ez volt a szurkolói is talking head konszenzus), akiből még pár hasznos snap kiszedhető, és napokkal a FA nyitás után igazolták. Barrett a negyedik számú rusher volt a Broncos depth chartján, szintén napokkal a nyitás után igazolták le 1 év 4m prove it szerződéssel. Beau Allen a FA második hetében érkezett.

Emellett trade keretében elhozták a felrobbantott ujjú 30+-os JPP-t B.J. Hillért és egy pick cseréért cserébe. És eltradelték Phillybe DJax-et. Ennyi.

So? Mirül is beszélünk? 😊
peterk2005
Szerintem pont arról, ahonnan Stez indította a vitát 😊 Ha jól értettem Stez érvelését, akkor igenis ki kell menni a piacra, és az utolsó 2-3-4 láncszemet onnan kell begyűjteni. Nem az FA-ról kell felépíteni a csapatot, ebben amúgy is egyetértés van köztetek, de a következő lépcső megugrásában nagyon segíthetnek az FA-ról begyűjtött nagy igazolások. A Bucs példája is ezt támasztja alá, még ha Te ellenpéldaként is hozod: felépítették a csapatot a draftról, majd behúztak amúgy FA-ról és trade keretében pár nagyon fontos láncszemet: Jensent, Suht, JPP-t és Bradyt (Vinny Curry is lehetett volna ilyen utolsó láncszem, nem vált be, de jött Barrett ugye). Én hasonló igazolásnak látom a Chiefsnél Mathieu, Sammy Watkins és Frank Clark megszerzését, de még az ősidőkben, a Pats is hasonlóan gondolkozott a 2006-os vesztes AFC döntő után, amikor egy offseason alatt hozták Mosst, Stallworthot, Welkert és Adalius Thomast.

Évek óta úgy érződik, hogy a Colts ott van a kapuban, mégsem lépnek be, szerintem logikus elvárás a szurkolók részéről, és valóban logikus lépés is lenne az utolsó 1-2 sztárigazolást meghúzni. Még FA-knál is nehéz megmondani, ki fog beválni igazán (Stallworth vs Welker, Vinny Curry vs Barrett), szóval lehet pont Judon/Lawson és Trent W kellett volna, lehet tökre nem, de ha meg sem próbálják, ez sosem fog kiderülni 😊
Foldesi26
Frank Clark-ot nem tudom biztosan, de Sammy Watkins?!?!? 3év / 48M:

2018 : 40 / 519yrds - 3TD
2019 : 52 / 673yrds - 3TD
2020 : 21 / 222yrds - 2TD

Ja és 3 fumble. Watkins majdnem hogy a definiciója a bustnak 😀 Szóval igazolásnál inkább nézzük a teljesítményt, és ne a nevet - amit amúgy Ballard is csinál 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nem az FA miatt mondom ezt, hanem a QB helyzet megoldasa miatt.
Az FA az pont ugy megy, mint az elmult evekben. En ezert is vartam vissza TY-t meg Rhodes-t.
De az elmult napok social media megnyilvanulasai utan TYbol kinezem, h kevesebbert alairna mashova (ahol nincs state tax, pl Vegas v Bucs). Aztan lehet a fianal van a teloja o meg edzesen van epp 😀Borbinho
Araszolgatunk ilyen irányba. A WR-ekért a Pats-en kívül senki nem kapkod, úgy látszik baromi csábító az idei draft, kevés a kedv tizenmilliókat kivágni, amikor második körben simán jöhet akár jobb is. Hilton nem tudom mit tweetel, de szerintem okosabb ő annál, hogy "csakazértis" döntsön valami más mellett. 😊 Ha nem kap jobbat, mint amit mi ajánlottunk, vissza fog jönni, méghozzá örömmel, mert ő itt egy legenda, máshol egy vén zsoldost látnának benne. Legfeljebb azért szomorkodik majd, hogy a piac nem értékelte eléggé, ez meg hát c'est la vie. Nem fog éhenhalni. 😊 (Ha meg talál magának helyet, maradt elég elkapó, ha akarunk valakit.)

Nem akartam Williamset se, Fishert irtam meg egy rookiet z elso 2 korbol. Fishert nyilvan csak ha tud jatszani.Borbinho
Ha tud, akkor persze, de szerintem ezt senki nem most fogja eldönteni. Majd szeptember / októberben fizeti meg az, akinek akkor a legjobban kell.

Edgenek orultem volna, mert szerintem se eros az idei class, viszont FAn volt par jo nev. Okwara vagy Lawson is megert volna sztem annyit, amennyiert elmentek. Borbinho
Én is. Ez volt a #1 prioritásom nekem is. Így, hogy Autry se jön vissza, főleg az. Ebben a tekintetben tanácstalan is vagyok, mert nem látom hogyan oldjuk meg. Kb. ahogy tavaly a corner posztot. De... Amit ugye ilyenkor a forgatagban elfelejtünk, hogy a mi fejünkben mondjuk Turay úgy él, mint egy fél-bust, mert bár amikor a pályán van akkor látszik a tehetsége, de nem bír egészséges maradni. Namost, mi van, ha a 4. évére nyom egy Judon-t? Vagy Okwara-t? Vagy Hendricksont? Hosszabbítanál Turay-vel 4 év 60 millióért? Mert a fentiek pontosan ennyit csináltak. Nyomtak egy remek negyedik évet a többnyire semmire. Na, ha Turay-nek nem adnál (mert én nem adnék az ziher), akkor Judonnak miért?

Na, emiatt becsapós ez a pár nap, mert ilyenkor be vagyunk sózva, és nem így gondolkodunk. 😊
peterk2005
Tul sokat piszkaljatok Judon-t, valoszinuleg annyi Ravens meccset neztetek, mint en Colts-ot. Judon nem serulekeny nem egy jo eve volt es 5. koroskent reach mint fel bust.
több mint 3 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
@peterk2005
Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.
peach
A Chiefs már megvolt. Coltman felsorolta. Jöjjön akkor a friss bajnok Bucs. Brady az ölükbe pottyant, az mázli, ahhoz nem elég az agresszivitás. És valljuk be, nem is ő nyerte azt a gyűrűt már. Jól játszott, de a személyisége volt a legnagyobb impact.
Sorolom a Bucs elmúlt három évének legnagyobb igazolásait:
2018: Ryan Jensen (8.5m/év), Vinny Curry (7.5m/év), Beau Allen (5m/év), és pár 1-2-3 milliós
2019: Suh (9.5m/év), Shaquil Barrett (1 év 4 millió), és néhény 1-2-3 milliós
2020: Újraigazolták Suh-t (8m, 1 év), Joe Haeg (2.3m) és Blaine Gabbert (1.8), és pár 1 milliós. Plusz szeptemberben leigazolták Fournette-et 2 millióért. Ja, és persze Gronk, Brady hívására.

Szóval. Jensen az egyedüli, akit relative korán kellett igazolni, és azt lehet mondani, hogy "FA" ára volt. Ennyiért nem rossz, de azért nem egy Hudson, másik 20 centerrel is itt lennének. Suh egy kiégett vénember volt (ez volt a szurkolói is talking head konszenzus), akiből még pár hasznos snap kiszedhető, és napokkal a FA nyitás után igazolták. Barrett a negyedik számú rusher volt a Broncos depth chartján, szintén napokkal a nyitás után igazolták le 1 év 4m prove it szerződéssel. Beau Allen a FA második hetében érkezett.

Emellett trade keretében elhozták a felrobbantott ujjú 30+-os JPP-t B.J. Hillért és egy pick cseréért cserébe. És eltradelték Phillybe DJax-et. Ennyi.

So? Mirül is beszélünk? 😊
peterk2005
Szerintem pont arról, ahonnan Stez indította a vitát 😊 Ha jól értettem Stez érvelését, akkor igenis ki kell menni a piacra, és az utolsó 2-3-4 láncszemet onnan kell begyűjteni. Nem az FA-ról kell felépíteni a csapatot, ebben amúgy is egyetértés van köztetek, de a következő lépcső megugrásában nagyon segíthetnek az FA-ról begyűjtött nagy igazolások. A Bucs példája is ezt támasztja alá, még ha Te ellenpéldaként is hozod: felépítették a csapatot a draftról, majd behúztak amúgy FA-ról és trade keretében pár nagyon fontos láncszemet: Jensent, Suht, JPP-t és Bradyt (Vinny Curry is lehetett volna ilyen utolsó láncszem, nem vált be, de jött Barrett ugye). Én hasonló igazolásnak látom a Chiefsnél Mathieu, Sammy Watkins és Frank Clark megszerzését, de még az ősidőkben, a Pats is hasonlóan gondolkozott a 2006-os vesztes AFC döntő után, amikor egy offseason alatt hozták Mosst, Stallworthot, Welkert és Adalius Thomast.

Évek óta úgy érződik, hogy a Colts ott van a kapuban, mégsem lépnek be, szerintem logikus elvárás a szurkolók részéről, és valóban logikus lépés is lenne az utolsó 1-2 sztárigazolást meghúzni. Még FA-knál is nehéz megmondani, ki fog beválni igazán (Stallworth vs Welker, Vinny Curry vs Barrett), szóval lehet pont Judon/Lawson és Trent W kellett volna, lehet tökre nem, de ha meg sem próbálják, ez sosem fog kiderülni 😊
több mint 3 éve
deleted account 1 758
A Chiefs nem jo pelda, ha van top QBd joval nagyobb a hibahatar. Foleg ha van melle top WR meg top TE is 😀
Borbinho
Rodgers top QB? 1 gyűrűje van - 13 év.
Dan Marino top QB? 0 gyűrű - 17 év.
Brees top QB? 1 gyűrű (az is Caldwell hathatós együttműködésével) - 20 év.

Folytassam? 😊

Nem látom, hogy a top QB feltétlen megoldja a problémát. Vagy akkor ezt értsem úgy, hogy azok az FO-k Benny Hillre hasonlítanak? 😊

Ettől még örülnék egy top QB-nak, és nem veszem irrelevánsnak ezt a dolgot, de ahogy írta peterk, Brady vagy akár 2015-ben Manning se csúcs teljesítménnyel nyert gyűrűt. És láttuk 2011-ben, hogy milyen az, ha a QB-ba veted minden hited --> Curtis Painter 😀

És azért a Saints utóbbi 1-2-3 évben eléggé aktív volt UFAn, ami persze érthető volt, próbálták Brees-zel még összehozni a gyűrűt és nem a középtávot tervezni, de bejött nekik? Nope.

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
@peterk2005
Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.
peach
A Chiefs már megvolt. Coltman felsorolta. Jöjjön akkor a friss bajnok Bucs. Brady az ölükbe pottyant, az mázli, ahhoz nem elég az agresszivitás. És valljuk be, nem is ő nyerte azt a gyűrűt már. Jól játszott, de a személyisége volt a legnagyobb impact.
Sorolom a Bucs elmúlt három évének legnagyobb igazolásait:
2018: Ryan Jensen (8.5m/év), Vinny Curry (7.5m/év), Beau Allen (5m/év), és pár 1-2-3 milliós
2019: Suh (9.5m/év), Shaquil Barrett (1 év 4 millió), és néhény 1-2-3 milliós
2020: Újraigazolták Suh-t (8m, 1 év), Joe Haeg (2.3m) és Blaine Gabbert (1.8), és pár 1 milliós. Plusz szeptemberben leigazolták Fournette-et 2 millióért. Ja, és persze Gronk, Brady hívására.

Szóval. Jensen az egyedüli, akit relative korán kellett igazolni, és azt lehet mondani, hogy "FA" ára volt. Ennyiért nem rossz, de azért nem egy Hudson, másik 20 centerrel is itt lennének. Suh egy kiégett vénember volt (ez volt a szurkolói is talking head konszenzus), akiből még pár hasznos snap kiszedhető, és napokkal a FA nyitás után igazolták. Barrett a negyedik számú rusher volt a Broncos depth chartján, szintén napokkal a nyitás után igazolták le 1 év 4m prove it szerződéssel. Beau Allen a FA második hetében érkezett.

Emellett trade keretében elhozták a felrobbantott ujjú 30+-os JPP-t B.J. Hillért és egy pick cseréért cserébe. És eltradelték Phillybe DJax-et. Ennyi.

So? Mirül is beszélünk? 😊
peterk2005
| Jensen konkretan a top C fizetest kapta.
|
Arrol beszeltek hogy sikeres-e a csapat ( Ballard ellenere vagy erdemekent )?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem az FA miatt mondom ezt, hanem a QB helyzet megoldasa miatt.
Az FA az pont ugy megy, mint az elmult evekben. En ezert is vartam vissza TY-t meg Rhodes-t.
De az elmult napok social media megnyilvanulasai utan TYbol kinezem, h kevesebbert alairna mashova (ahol nincs state tax, pl Vegas v Bucs). Aztan lehet a fianal van a teloja o meg edzesen van epp 😀Borbinho
Araszolgatunk ilyen irányba. A WR-ekért a Pats-en kívül senki nem kapkod, úgy látszik baromi csábító az idei draft, kevés a kedv tizenmilliókat kivágni, amikor második körben simán jöhet akár jobb is. Hilton nem tudom mit tweetel, de szerintem okosabb ő annál, hogy "csakazértis" döntsön valami más mellett. 😊 Ha nem kap jobbat, mint amit mi ajánlottunk, vissza fog jönni, méghozzá örömmel, mert ő itt egy legenda, máshol egy vén zsoldost látnának benne. Legfeljebb azért szomorkodik majd, hogy a piac nem értékelte eléggé, ez meg hát c'est la vie. Nem fog éhenhalni. 😊 (Ha meg talál magának helyet, maradt elég elkapó, ha akarunk valakit.)

Nem akartam Williamset se, Fishert irtam meg egy rookiet z elso 2 korbol. Fishert nyilvan csak ha tud jatszani.Borbinho
Ha tud, akkor persze, de szerintem ezt senki nem most fogja eldönteni. Majd szeptember / októberben fizeti meg az, akinek akkor a legjobban kell.

Edgenek orultem volna, mert szerintem se eros az idei class, viszont FAn volt par jo nev. Okwara vagy Lawson is megert volna sztem annyit, amennyiert elmentek. Borbinho
Én is. Ez volt a #1 prioritásom nekem is. Így, hogy Autry se jön vissza, főleg az. Ebben a tekintetben tanácstalan is vagyok, mert nem látom hogyan oldjuk meg. Kb. ahogy tavaly a corner posztot.

De... Ugye ilyenkor forgatag van. Mondok egy scenario-t, amit te Campbellel kapcsolatban vetettél fel, de pl. Turay-re is megáll. A mi fejünkben Turay ugye úgy él, mint egy fél-bust, mert bár amikor a pályán van akkor látszik a tehetsége, de nem bír egészséges maradni. És ez is a helyes értéke. Namost, mi van, ha a 4. évére nyom egy Judon-t? Vagy Okwara-t? Vagy Hendricksont? Hosszabbítanál Turay-vel 4 év 60 millióért? Mert a fentiek pontosan ennyit csináltak. Nyomtak egy remek negyedik évet a többnyire semmire, és kaptak ilyen szerződéseket arra az 1 évre. Na, ha Turay-nek nem adnál (mert én nem adnék az ziher), akkor ezeknek miért? A játékot ugyanígy eljátszhatnánk Campbellel és mondjuk Fullerrel. Ésatöbbi.

Na, emiatt becsapós ez a pár nap. Ilyenkor be vagyunk sózva, és hajlamosak vagyunk elfelejtkezni, hogy pontosan hova is tesszük úgy általában ezeket a játékosokat, ha nem éppen free agency van. 😊 (És ebben benne van az is, hogy Judon jó lesz. De az is, hogy Turay az lesz. De erre az esélyre se adnál neki 1 jó évre 4 év 60 milliót .... szerintem. Hanem prove it. Mert kb. az a reális.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
@peterk2005
Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.
peach
A Chiefs már megvolt. Coltman felsorolta. Jöjjön akkor a friss bajnok Bucs. Brady az ölükbe pottyant, az mázli, ahhoz nem elég az agresszivitás. És valljuk be, nem is ő nyerte azt a gyűrűt már. Jól játszott, de a személyisége volt a legnagyobb impact.
Sorolom a Bucs elmúlt három évének legnagyobb igazolásait:
2018: Ryan Jensen (8.5m/év), Vinny Curry (7.5m/év), Beau Allen (5m/év), és pár 1-2-3 milliós
2019: Suh (9.5m/év), Shaquil Barrett (1 év 4 millió), és néhény 1-2-3 milliós
2020: Újraigazolták Suh-t (8m, 1 év), Joe Haeg (2.3m) és Blaine Gabbert (1.8), és pár 1 milliós. Plusz szeptemberben leigazolták Fournette-et 2 millióért. Ja, és persze Gronk, Brady hívására.

Szóval. Jensen az egyedüli, akit relative korán kellett igazolni, és azt lehet mondani, hogy "FA" ára volt. Ennyiért nem rossz, de azért nem egy Hudson, másik 20 centerrel is itt lennének. Suh egy kiégett vénember volt (ez volt a szurkolói is talking head konszenzus), akiből még pár hasznos snap kiszedhető, és napokkal a FA nyitás után igazolták. Barrett a negyedik számú rusher volt a Broncos depth chartján, szintén napokkal a nyitás után igazolták le 1 év 4m prove it szerződéssel. Beau Allen a FA második hetében érkezett.

Emellett trade keretében elhozták a felrobbantott ujjú 30+-os JPP-t B.J. Hillért és egy pick cseréért cserébe. És eltradelték Phillybe DJax-et. Ennyi.

So? Mirül is beszélünk? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Chiefs nem jo pelda, ha van top QBd joval nagyobb a hibahatar. Foleg ha van melle top WR meg top TE is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem az FA miatt mondom ezt, hanem a QB helyzet megoldasa miatt.
Az FA az pont ugy megy, mint az elmult evekben. En ezert is vartam vissza TY-t meg Rhodes-t.
De az elmult napok social media megnyilvanulasai utan TYbol kinezem, h kevesebbert alairna mashova (ahol nincs state tax, pl Vegas v Bucs). Aztan lehet a fianal van a teloja o meg edzesen van epp 😀

Nem akartam Williamset se, Fishert irtam meg egy rookiet z elso 2 korbol. Fishert nyilvan csak ha tud jatszani.
Edgenek orultem volna, mert szerintem se eros az idei class, viszont FAn volt par jo nev. Okwara vagy Lawson is megert volna sztem annyit, amennyiert elmentek.
Nalunk Buckner utan a 2.legjobban fizetett vedo lett volna barmelyik, lehet olyan infokat kaptak Ballardek, h nem illenek az oltozobe, nem lenne jo nagy penzt adni nekik.
Nem tudom. Megertem, mert van 3 fiatal draftolt a kereten, de ha nagy szezont hozna Turay vagy Lewis, akkor nekik odaadna a nagy penzt? Vagy mit akarunk megnezni amit nem tudunk? Sajat talent, persze, de baszki 25 eves Okwara meg Lawson is.

Elkaponal en Pittmanbol siman kinezek 1500 yardot meg 10 tdt is, pusztan fizikai adottsagokra. Mentalitasaval nincs gond, ha egeszseges tud maradni, sztem siman lehet WR1.
Pascal limitalt, de minden evben javult, latjuk a 2.koros tenderrel h ot is ertekeljuk.
Campbellnel kb ugyan az, mint az edge duonal. Neki meg 1evvel tobb eselye van javitani, de cserebe eddig semmit se tudott mutatni. De ha egeszseges, akkor siman minimum wr3 (tervben).

ARob volt az egyeduli, aki erdekelt volna piacrol, o erte azt mondom egy hivast remelem megereszt majd Ballard legkesobb a draft napjan.
Godwin, Golladay meg a tobbiek mind inkabb WR2-k.



+ Van 2 jo TE, 3 jo futo, meg eleg jo fal. Ha Rivers tudott ennyibol fozni, tudjon Wentz is.


Ha 1 nevet kerhetnek a meg elerhetoek kozul, akk az legyen Curtis Samuel. O sztem kb az jelenleg ami Campbell plafonja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
@peterk2005

Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.
peach
Hány übernagy igazolása volt a Chiefsnek UFA-n 2017 és 2019 között? Én nagyjából 2-t tudok mondani, mind a kettő 2019 (Breeland meg Mathieu). Okafor már ugye pont sérült volt a SB run-nál, tehát ő gyakorlatilag nem vett részt a SB nyerésben. Ráadásul ha jól rémlik, Breeland csak egy éveset kapott elsőre. Szóval abban továbbra se látni nagy rációt, legalábbis én nem látom, hogy itt 4-5 megagiga UFA játékos kéne ahhoz, hogy SB contenderek legyünk.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
@peterk2005

Nem nekem válaszoltál, de annyit reagálnék, hogy teljesen más egy kiürített rostert felhúzni stabil po csapattá és megint más azt contenderré tenni. Szerintem utóbbihoz kellene nagyobb agresszivitás.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én csak ezt a "középszert" akarunk-ot nem értem, meg ezt a "székét félti" dolgot. Ez honnan a fenéből jött? De komolyan. Nem akarok nonszenszezni, de nézzetek már rá erre a csapatra, meg a tulajdonosára. Ballard Irsaytől félne? Attól az Irsaytől, aki Grigsont is csak két nekifutás után volt hajlandó végül nagy nehezen kirúgni? Paganóhoz meg úgy ragaszkodott, hogy még Ballardnak is feltételül szabta, hogy első évben meg kell tartani?

Ballard ettől az ownertől félti a székét? Állítom, hogy Irsay pontosan ugyanúgy alíg bír magával magával most. Ő is azt várja, hogy mikor jön már valaki. Ez az ember rúgná ki Ballardot azért, mert beigazol pár nagy nevet tampering időszakban? LOL 😀 Nem kirúgná, hanem csókolgatná. Ott pörögne a twitteren mint egy felhúzott búgócsiga, hogy "big, big deal" és hasonlók. Ha Ballard a székét féltené, berántana évi két Judont Irsay-nek, és nyugdíjba is innen menne. 😀

Ballard nem a székét félti, hanem ez a filozófiája. Ez volt az első évében is, amikor még volt Luck, volt SB "képes" irányítónk, és "csak egy csapatot" kellett köré összerakni. Akkor se ugrált az első napokon. Nem Luck visszavonulása után lett ilyen, mindig is ilyen volt. Vitázhatunk azon, hogy ez mennyire jó vagy sem. Nekem egyelőre kurvára tetszik. Polian és Grigson után úgy kellett nekem egy ilyen, mint a falat kenyér. Mondjuk Polian se szeretett igazolni, de draftolni meg elfelejtett. Grigson meg draftolni azt nem tudott, de bezzeg tradelni meg igazolni, abban aktív volt. Kerített is nekünk Trent Richardsont meg túlárazott veteránokat dögivel, akik vegyesen vagy szarok voltak, vagy pályát se láttak mert lesérültek.

Számomra egy revelációval ér fel, hogy most teljesen máshogy működik az FO. Hogy Ballard legelső "szar" draftjából is minden játékos még a ligában van, hogy elszúrta az első két kört, de így is talált egy Walkert, Grovert és Macket, hogy az első három draftjának utolsó köreiből raktuk össze a liga második legjobb spec teamjét, egy rookie all-pro visszahordóval, hogy ha már letradeltünk 1/3-ról, akkor két olyan játékost kapartunk össze, akiknél azon kell most aggódni, hogy hogy a ***csába fizetjük majd ki a rekordgázsijukat, hogy bebustol az első körös Hooker (aki még így se bust, mert 3 évet csak le focizott, nem rosszul), erre beállítjuk a harmadik körös rookie-t és jobb nála, hogy lesérül Mack, és pár meccs után Taylor úgy kezd focizni, mintha Barkley lenne, hogy Smith-t kihúzzuk második körben jobb guardnak, hogy legyen oda is valaki, de oda jön a waiverről egy Glowinski, aki - jjéééé, - jól játszik, ezért kitesszük jobb tekölbe és azóta betonstabil kezdő a poszton, hogy a "strong stafetynk" liga top15 játékos a posztján másodéves korára és negyedik körös volt. És még a felét se mondtam el. Ha meg nagyritkán költünk, kidobunk egy első kört, elhozunk egy sztár játékost, akkor az idejön és első évében first team all pro lesz. Számomra ez egyelőre reveláció a megelőző tizen év után.

És akkor tényleg elhigyjem, hogy ez a Ballard ez sajnos csak a biztonságot keresi? Hát bazdmeg nekem ez nem megy. 😊 Pedig nincs rózsaszín köd, amíg nem lesz itt egy igazi, virtigli contender roster, addig Ballard "prove-it"-ben van nálam. De nekem azzal nem kell "prove"-ol semmit, hogy leigazol négy embert kurvadrágán még mielőtt a piac egyáltalán kinyitna, amikor tudom, mert láttam, hogy az elmúlt években hetekkel a nyitás után hozta ide Autry-t, hetekkel később hozta ide Houstont, hónappal később hozta ide Rhodes-t. Meg a draft után kukázta Glowinski-t, Kenny-t, stb. Impact játékosokat, nem betesszük hogy kilegyen a poszt féle cseréket.

Szóval ha ő úgy gondolja, hogy inkább ülünk azon a negyven akárhány millán, mert most ez az optimális, akkor csinálja. Ha még egy hétig ül rajta, ám legyen. Örülnék neki? Hell, no. Mert az én seggemben is benne van a sajtkukac, én is akarok már látni igazolásokat. 😊 Most rögtön, ha lehet. De azért a kukac ott már megáll a seggemben, hogy el is higyjem, hogy én jobban tudom. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Persze ez cska akkor ha az fo hiszi, hogy wentzel a sb-ért mentek. Ha nem hiszik, akkot meg minek adtak érte 1. kört...
peach
Hogy legyen munkajuk evi tobb millio dollaros fizuval, meg jo par evig.
Ballard meg Reich is ember, ertheto. Luck visszavonulasaval az o eselyuk arra h bajnokok legyunk, elment. Pech. De nem fogjak 3 even belul kirugatni magukat (es elloni az eselyt h kozel maradjanak a zsirosbodonhoz). Marpedig ha probaltunk volna vmi nagyot dobbantani, akkor nagy esellyel az lett volna.

Igy lesz a kozepszeruseg a 2020as evtizedre Indybe.

Barmennyire faj v duhit, ez teny.
Borbinho
Kizárt dolog, hogy 2 szar fa igazolás miatt veszítsék el a munkájukat. Nem azt mondtam, hogy kezdjék el szórni a mannát mint bolond gyerek a lisztet. De ahhoz, hogy a colts szintet lépjen szvsz igenis csengetni kell, mert olyan nem lesz, hogy ne ordítana valamelyik poszt azonnali impact erősítésért, azt pedig ilyen cap helyzetben sztem igenis meg kellene oldani. Amúgy az is egy másik mise, hogy luck nélkül nem lehet sb-t nyerni. Mintha brady qb produkciója jelentette volna a gyűrűt a tampának, vagy annó flaccóé a ravensnek.
peach
Borbinhot nem fogod meggyőzni, hogy Ballard felmenői nem a magyar államigazgatásból valóak, és hogy nem a ne hibázzunk elvet követke gyűjtögeti Ballard a ZS-t, hogy meglegyen a hawaii nyaralójuk 😀

Btw, nagyon rá van mindenki gyógyulva az UFA-ra, de most erősítés szempontjából hogy UFA vagy trade nem tök 8? És azért tavaly jött egy DeFo, aki azért kis halnak nem nevezhető. És elnézve most a piacot, kezdve TW szerződésével, az UFA első 2-3 napja nagyrészt bukóba megy hosszú távon. Pl mindenki sikítozik edge-ért. Akkor hallgatom, hogy ki és mikor volt az az UFA pass rusher, aki tényleg elit is tudott lenni, és nem mondjuk 1 jó évet futott. Ahogy peterk mondta, az igazi minőség csak iszonyat ritkán megy ki piacra, extrém körülmények között - lásd anno Peyton.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Közben már csak ti és mi maradtunk versenyben az év legfontosabb trófeájáért, azaz a ki igazol utoljára free agentet díjért. Nagy a verseny a két testvércsapat között, lehet hogy Roseman meg Ballard fogadott is, hogy ki bírja tovább idén 😀
Hulkeinstein
Ballard mar igazolt. Vissza, harom RFA-jat. Brutalisan erosodott is veluk a csapat, ezzel mar contender.
Stez
Szerintem mi sem igazoltunk senkit, szóval figyeljétek fél szemmel a surranó egyes pályát is 😉

Egyébként stezzel értek egyet, ahhoz, hogy berúgd az ajtót és jelentkezz a contenderségért sztem is kell - 1-2-3 prémium fa. Márcsak az öltözői légkör miatt is, akkor fogják elhinni a srácok,hogy oké felépült a ház, mostmár a sztereo is benne van. A colts keret pont ott tart, hogy jó, de nem elég jó a döntőhöz. Egy juju, golladay, ertz, harris stb sztár még kellene bele, akár több is és nem csak a pályán hozzáadott érték miatt. Persze ez cska akkor ha az fo hiszi, hogy wentzel a sb-ért mentek. Ha nem hiszik, akkot meg minek adtak érte 1. kört...
peach
Dede, ti már igazoltatok - elfelejted a koreai rugót! 😉 Plusz ti már trade útján is hoztatok embert, messze veritek a Colts-Eagles duót.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Persze ez cska akkor ha az fo hiszi, hogy wentzel a sb-ért mentek. Ha nem hiszik, akkot meg minek adtak érte 1. kört...
peach
Hogy legyen munkajuk evi tobb millio dollaros fizuval, meg jo par evig.
Ballard meg Reich is ember, ertheto. Luck visszavonulasaval az o eselyuk arra h bajnokok legyunk, elment. Pech. De nem fogjak 3 even belul kirugatni magukat (es elloni az eselyt h kozel maradjanak a zsirosbodonhoz). Marpedig ha probaltunk volna vmi nagyot dobbantani, akkor nagy esellyel az lett volna.

Igy lesz a kozepszeruseg a 2020as evtizedre Indybe.

Barmennyire faj v duhit, ez teny.
Borbinho
Kizárt dolog, hogy 2 szar fa igazolás miatt veszítsék el a munkájukat. Nem azt mondtam, hogy kezdjék el szórni a mannát mint bolond gyerek a lisztet. De ahhoz, hogy a colts szintet lépjen szvsz igenis csengetni kell, mert olyan nem lesz, hogy ne ordítana valamelyik poszt azonnali impact erősítésért, azt pedig ilyen cap helyzetben sztem igenis meg kellene oldani. Amúgy az is egy másik mise, hogy luck nélkül nem lehet sb-t nyerni. Mintha brady qb produkciója jelentette volna a gyűrűt a tampának, vagy annó flaccóé a ravensnek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze ez cska akkor ha az fo hiszi, hogy wentzel a sb-ért mentek. Ha nem hiszik, akkot meg minek adtak érte 1. kört...
peach
Hogy legyen munkajuk evi tobb millio dollaros fizuval, meg jo par evig.
Ballard meg Reich is ember, ertheto. Luck visszavonulasaval az o eselyuk arra h bajnokok legyunk, elment. Pech. De nem fogjak 3 even belul kirugatni magukat (es elloni az eselyt h kozel maradjanak a zsirosbodonhoz). Marpedig ha probaltunk volna vmi nagyot dobbantani, akkor nagy esellyel az lett volna.

Igy lesz a kozepszeruseg a 2020as evtizedre Indybe.

Barmennyire faj v duhit, ez teny.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Közben már csak ti és mi maradtunk versenyben az év legfontosabb trófeájáért, azaz a ki igazol utoljára free agentet díjért. Nagy a verseny a két testvércsapat között, lehet hogy Roseman meg Ballard fogadott is, hogy ki bírja tovább idén 😀
Hulkeinstein
Ballard mar igazolt. Vissza, harom RFA-jat. Brutalisan erosodott is veluk a csapat, ezzel mar contender.
Stez
Szerintem mi sem igazoltunk senkit, szóval figyeljétek fél szemmel a surranó egyes pályát is 😉

Egyébként stezzel értek egyet, ahhoz, hogy berúgd az ajtót és jelentkezz a contenderségért sztem is kell - 1-2-3 prémium fa. Márcsak az öltözői légkör miatt is, akkor fogják elhinni a srácok,hogy oké felépült a ház, mostmár a sztereo is benne van. A colts keret pont ott tart, hogy jó, de nem elég jó a döntőhöz. Egy juju, golladay, ertz, harris stb sztár még kellene bele, akár több is és nem csak a pályán hozzáadott érték miatt. Persze ez cska akkor ha az fo hiszi, hogy wentzel a sb-ért mentek. Ha nem hiszik, akkot meg minek adtak érte 1. kört...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne viccelődj, mert mindjárt megkapod, hogy de a Niners már superbowlba jutott, mi meg még nem. 😀

Ertz közben most már "hangosan" kérte, hogy csináljanak vele valamit. Elégedetlen gondolom, hogy megtartani se igazán akarják, de nem is engedik el, így lemarad a piac elejéről (és potenciálisan néhány plusz millióról).

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Hát végülis a Wentz trade maga volt a biztonság, ha bejön, ha nem jön, neki tök mindegy. 😀
Nem is tudom ki beszélte rá Bucknerre. 😊

Szerk. És kihagyta Trent Williamst is. Csak 6 éves 23 milliós ajánlatot kellett volna túllicitálnunk egy 33 éves játékosért. Igy sose leszünk contenderek.
peterk2005
Rosszul látod, ő azért, mert megkapta ezt a contractot a 49ers spórolni fog rosteren, és liga történelmében először arra az oldalra nem fog guardot állítani, mert annyira Monster lesz TW, hogy két posztot is meg fog oldani, így Gerappanak is eggyel több célpontja lesz, ami az ellenfelek rémálma lesz, és a Fins után a 49ers lesz a következő csapat, aki shootouttal nyeri a Vince Lombardi trófeát 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát végülis a Wentz trade maga volt a biztonság, ha bejön, ha nem jön, neki tök mindegy. 😀
Nem is tudom ki beszélte rá Bucknerre. 😊

Szerk. És kihagyta Trent Williamst is. Csak 6 éves 23 milliós ajánlatot kellett volna túllicitálnunk egy 33 éves játékosért. Igy sose leszünk contenderek.
peterk2005
Pontosan. Wentzel bevasaroltunk 3+1.ert a kozepmezonybe, ugy h legkorabban 2023ban tudunk kiszallni :/

Bucknernel az beszelte ra, h cap spacet kellett kolteni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát végülis a Wentz trade maga volt a biztonság, ha bejön, ha nem jön, neki tök mindegy. 😀
Nem is tudom ki beszélte rá Bucknerre. 😊

Szerk. És kihagyta Trent Williamst is. Csak 6 éves 23 milliós ajánlatot kellett volna túllicitálnunk egy 33 éves játékosért. Igy sose leszünk contenderek.
peterk2005
Majd tradeletek Zach Ertzért és Ballar kihúzza magát. Meg gondolom ad egy zsíros szerződés hosszabbítást Nelsonnak meg Leonardnak hamarosan.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát végülis a Wentz trade maga volt a biztonság, ha bejön, ha nem jön, neki tök mindegy. 😀
Nem is tudom ki beszélte rá Bucknerre. 😊

Szerk. És kihagyta Trent Williamst is. Csak 6 éves 23 milliós ajánlatot kellett volna túllicitálnunk egy 33 éves játékosért. Igy sose leszünk contenderek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀😀

Legalabb volt par cut, igy mar van kit igazolni.
Dennis Kelly meg Adoree Jackson is erdekes opciok lehetnek. Kelly siman atlagos OT, aki Nelson melle boven eleg lehet.
Jackson meg amikor egeszseges akkor egy eleg jo corner, es fiatal is. Mondjuk kb csak nickelbe jo, meg meretei miatt se fit (valszeg o is Patriota lesz, BB odaig volt erte a draft soran).

Ezt mar tobben pedzegettek a Wentz csere soran is, h komp pickekkel probalhatjuk meg potolni a draft capitalt.

Igazabol illik az offseason arra amit irtam 1 honapja:
Ballardeknak boven boven eleg, ha minden evben PO kozeli a csapat. Ehhez Wentz is eleg.

Ahhoz h vki SB contender legyen, kockaztatni kell. De abban benne van a nagy bukas is. Ballard sztem inkabb lenne 20 evig a langyosban, de biztosan, mint h megkockaztassa a karrierjet egy SB runert.

Full ertheto emberileg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben már csak ti és mi maradtunk versenyben az év legfontosabb trófeájáért, azaz a ki igazol utoljára free agentet díjért. Nagy a verseny a két testvércsapat között, lehet hogy Roseman meg Ballard fogadott is, hogy ki bírja tovább idén 😀
Hulkeinstein
Ballard mar igazolt. Vissza, harom RFA-jat. Brutalisan erosodott is veluk a csapat, ezzel mar contender.
Stez
RFA nem számít ebben a díjban, abból már nálunk is volt 3.
Hulkeinstein
Ballard varja a piac hivatalos nyitasat ket napos tampering csond utan.