NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fasza amugy h Paye fixen eros oldali endnek jott, igy Turay meg Banogu elol nem fog snapet elvenni, inkabb AQM elol fog majd, ami nem is baj.

2.korben gyanusan OT, CB v letrade fog jonni.
Jo lenne mondjuk ket 3., v egy 3.+4.korert hatramenni.
De ha maradunk tetszene Cosmi, Radunz, Eichenberg, Melifonwu, Stokes, Molden, Kelvin "Bossman Fat" Joseph, Asante Samuel Jr kozul valaki. Akar Creed Humphrey v Quinn Meinerz is, es akk Big Q mehetne LTbe.

Elkapo csak Elijah Moore erdekelne ha lecsuszna, de sztem csak 3.napon fog jonni vki.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az első kör jól alakult nekünk. Nem gondoltam volna, hogy csak 4(+1 Vera-Tuckerrel) OT és 6 edge/de fog kimenni első körben. Azt se, hogy kimegy 6, de így is egy kivételével a teljes edge/de classból választhattunk 1/21-en. Én nem voltam elájulva Paye-től, de bízom benne, hogy Ballard sokkal jobban tudja. Azt mindenesetre jól megérezte, hogy most nem kéne hátratradelni. Az utolsó öt pickből 4 edge/de lett.

Mivel csak 4+1 OT ment ki eddig, a második körben pillanatnyilag more than obvious lehet a tackle pick. Itt akár fel is lehet menni - ha kell 10-15 helyet is relative nem drágán -, ha lesz olyan játékos, akiért úgy gondoljuk, hogy érdemes. Borbinho annyit propagálta Cosmi-t, hogy már én is beleestem. 😊 Ha nem viszik ki 40-ig, akkor fel kéne menni érte...
peterk2005
Cosmi nagyon atletikus, soccer mult miatt a labmunkaja is elitnek mondhato egy prospectnel. Viszont kb nem tud blokkolni.
Ha nem lenne baszott nagy es gyors, semmi eselye nem lett vna mar egyetemen se.
A technikas pass rusnerek igy is megegettek parszor.

Ettol fuggetlenul orulnek neki, mert ha meg tudjak tanitani blokkolni akk potencialra egy top10 tackle. De semmikepp nem mozognek fel erte, foleg az idei classban (meg amugy is. Felmozogni csak QBert szabad, vagy max 4.kortol lefele ahol amugy se kell sokat feladni).


Payenek magas volt a troponin szintje az orvosi felmeron, ami miatt eleg sok kerdest kapott o meg az ugynoke a csapatoktol, koze is lehet ahhoz h lecsuszott.
Ez egy olyan feherje, ami akkor termelodik ha a szivben gyulladas van. Szivproblemat, korabbi szivrohamot jelenthet.

Csinaltak fuggetlen laboratoriummal kulon teszteket utana, amiken mar normalis volt a szintje, plusz kimutattak covid antitestek is, ami valszeg magyarazza a dolgot.

Ettol fuggetlenul biztos nagyon oda fognak ra figyelni, van olyan sportolo akinek fel kellett adnia a palyafutasat, van aki oxigenre szorul meg kevesebbet bir mint elotte, van akin 2nap alatt barmi fele kovetkezmeny nelkul atment (meg olyan is van aki belehalt 😕 ).
Paye meg hivatalosan tulsulyos is (ahogy a legtobb NFL jatekos), bar nyilvan jobb az egeszsege mint az emberek 99%anak | (mar ha nem tomi magat o is vmi tapszerrel, bar sztem manapsag ez egyre ritkabb).
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első kör jól alakult nekünk. Nem gondoltam volna, hogy csak 4(+1 Vera-Tuckerrel) OT és 6 edge/de fog kimenni első körben. Azt se, hogy kimegy 6, de így is egy kivételével a teljes edge/de classból választhattunk 1/21-en. Én nem voltam elájulva Paye-től, de bízom benne, hogy Ballard sokkal jobban tudja. Azt mindenesetre jól megérezte, hogy most nem kéne hátratradelni. Az utolsó öt pickből 4 edge/de lett.

Mivel csak 4+1 OT ment ki eddig, a második körben pillanatnyilag more than obvious lehet a tackle pick. Itt akár fel is lehet menni - ha kell 10-15 helyet is relative nem drágán -, ha lesz olyan játékos, akiért úgy gondoljuk, hogy érdemes. Borbinho annyit propagálta Cosmi-t, hogy már én is beleestem. 😊 Ha nem viszik ki 40-ig, akkor fel kéne menni érte...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Adta magat a pick. Paye tipikus Ballard-prospect, a kovetkezo Ziggy Ansah. Mivel afrikai felmenokkel bir, velhetoen elmult mar 30 eves, ugyhogy lesz ket eve, mielott kieg. 😂

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Veluk talalkozott valamilyen formaban (tobbnyire online) a csapat:
CB
Robert Rochell
Greg Newsome II
Deommodore Lenoir
Darren Hall
Trill Williams
Ifeatu Melifonwu
Caleb Farley
Asante Samuel Jr.
Shemar Jean-Charles

DL
Alim McNeill
Marlon Tuipulotu
Tommy Togiai
Naquan Jones (NT)

EDGE
Jonathon Cooper
Jayson Oweh
Payton Turner
Kwity Paye
Joe Tryon

LB
Jon Rhattigan
Amen Ogbongbemiga
Derrick Barnes
Zaven Collins
Anthony Butler
Isaiah McDuffie

IOL
Robert Jones
Quinn Meinerz

OT
Alex Leatherwood
Tevin Jenkins
Christian Darrisaw
Larnel Coleman
Sam Cosmi
Dillon Radunz
Jalen Mayfield
Carson Green

QB
Brady Davis

RB
Kene Nwangwu
Harry Trotter
Jermar Jefferson
Shane Simpson

S
Darrick Forest
JaCoby Stevens
Joshuah Bledsoe
Tyree Gillespie
Divine Deablo
Jamien Sherwood
Lawrence White IV
Jordyn Peters
JR Pace

TE
Shaun Beyer
Landon Rice
Ean Pfeifer
Tommy Tremble
Jacob Harris TE/WR

WR
Anthony Schwartz
Dax Milne
Josh Imatorbhebhe
Ihmir Smith-Marsette
Rondale Moore
Ramaud Bowman
Connor Wedington

K
Evan McPherson


Ezek a nevek alapjan tippre elso kor OT/CB, 2.kor CB/OT, 4.kor S, utana meg LB, TE, WR.
Meg lennek lepve ha edge-et huznank elol (-->tuti az lesz)
Borbinho
Nem is gondoltam volna, h Paye bent lesz, igy orulok nagyon.
2.korben johet az OT/CB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kell primadonna.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
3 elso kort ker (allitolag) a Packers ARodert.
Sztem ha nem hoztuk volna el Wentzet se adnank ennyit erte.
En se adnek, par evert tul sok szvsz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, coming outoltam. Ne maradjon a draft utánra. 😊
| avatar |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ballard azt mondta, hogy tavaly kellett volna egy második "tisztító" műtét, amit Turay nem vállalt az idény közben, mert játszani akart. Ezt csinálták meg neki idény után, és most állítólag faszányos lesz a lába.

Majd meglátjuk mi ebből az igazság.
peterk2005
Jah, ezt már hallottam valahol: 2017 offseason, Luck válla rendben javul, kicsit késve, de szezon nyitóra rendben lesz. Majdnem 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard azt mondta, hogy tavaly kellett volna egy második "tisztító" műtét, amit Turay nem vállalt az idény közben, mert játszani akart. Ezt csinálták meg neki idény után, és most állítólag faszányos lesz a lába.

Majd meglátjuk mi ebből az igazság.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Na, Turayről szerintem lassan lemondhatunk : második bokaműtét, szóval megint nem lesz offseason-je. Júniusra várják a clear-t, szóval ismerve ez mit jelent, majd augusztus végén már el is kezdhet edzeni, ami kb megint a nem fog tudni normális teljesítményt hozni forgatókönyv lesz. Ehhh, nem megy ez a passrush stuff egyelőre...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Veluk talalkozott valamilyen formaban (tobbnyire online) a csapat:
CB
Robert Rochell
Greg Newsome II
Deommodore Lenoir
Darren Hall
Trill Williams
Ifeatu Melifonwu
Caleb Farley
Asante Samuel Jr.
Shemar Jean-Charles

DL
Alim McNeill
Marlon Tuipulotu
Tommy Togiai
Naquan Jones (NT)

EDGE
Jonathon Cooper
Jayson Oweh
Payton Turner
Kwity Paye
Joe Tryon

LB
Jon Rhattigan
Amen Ogbongbemiga
Derrick Barnes
Zaven Collins
Anthony Butler
Isaiah McDuffie

IOL
Robert Jones
Quinn Meinerz

OT
Alex Leatherwood
Tevin Jenkins
Christian Darrisaw
Larnel Coleman
Sam Cosmi
Dillon Radunz
Jalen Mayfield
Carson Green

QB
Brady Davis

RB
Kene Nwangwu
Harry Trotter
Jermar Jefferson
Shane Simpson

S
Darrick Forest
JaCoby Stevens
Joshuah Bledsoe
Tyree Gillespie
Divine Deablo
Jamien Sherwood
Lawrence White IV
Jordyn Peters
JR Pace

TE
Shaun Beyer
Landon Rice
Ean Pfeifer
Tommy Tremble
Jacob Harris TE/WR

WR
Anthony Schwartz
Dax Milne
Josh Imatorbhebhe
Ihmir Smith-Marsette
Rondale Moore
Ramaud Bowman
Connor Wedington

K
Evan McPherson


Ezek a nevek alapjan tippre elso kor OT/CB, 2.kor CB/OT, 4.kor S, utana meg LB, TE, WR.
Meg lennek lepve ha edge-et huznank elol (-->tuti az lesz)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szakadárok, szakadárok mindenhol

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A többiek remélem elviselnek ennyi offtopicot 😊 Itt az enyém:

 drive.google.com/file/d/1VARkFG-WMtosyVwqrrXs1kATQHVl5Ac2/view?usp=sharing

Colts szempontból csalódás a roster, mert összesen 1 játékos van nálam, aki IRL is itt van: E.J. Speed 😊

Draftok
2017:
1/20 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2/20 Tyus Bowser, OLB (Houston)
3/32 Adam Shaheen, TE (Ashland)
4/37 Nazair Jones, DT (North Carolina)
6/7 Mack Hollins, WR (North Carolina)
6/20 Nathan Gerry, SS (Nebraska)
(A 2016-os UDFA-imat nem találom már)

2018:
1/9 Derwin James, S (Florida St)
2/8 Frank Ragnow, OC (Arkansas)
3/10 Ogbonnia Okoronkwo, ED (Oklahoma)
4/9 Cedrick Wilson, WR (Boise St)
6/27 Mike McCray, LB (Michigan)
6/34 Breeland Speaks, DI (Ole Miss)
7/9Javon Wims, WR (Georgia)
UDFA Ja'Whaun Bentley, LB (Purdue)
UDFA Tre' Williams, LB (Auburn)
UDFA Zaire Franklin, LB (Syracuse)
UDFA Deatrick Nichols, CB (South Florida)
(UDFA volt még vagy 10, csak azokat írom akik rosterre vagy ps-ba jutottak).

2019:
1/19 Jonah Williams, OL (Alabama)
2/28 Deionte Thompson, S (Alabama)
3/20 Dre'Mont Jones, DL (Ohio St.)
4/13 Emanuel Hall, WR (Missouri)
4/18 Lamont Gaillard, OL (Georgia)
4/24 Khalen Saunders, DL (Western Illinois)
5/19 Jamel Dean, CB (Auburn)
5/30 Karan Higdon, RB (Michigan)
6/39 Antoine Wesley, WR (Texas Tech)
7/20 Zach Gentry, TE (Michigan)
7/34 Andrew Van Ginkel, LB (Wisconsin)
UDFA Juwon Young, LB (Marshall)
UDFA Kendall Blanton, TE (Missouri)

2020:
1/3 Justin Herbert, QB (Oregon)
3/6 Troy Dye, LB (Oregon)
4/6 Hunter Bryant, TE (Washington)
5/6 Jalen Hurts, QB (Oklahoma)
6/6 Joshua Kelley, RB (UCLA)
7/6 Jonathan Garvin, ED (Miami (Fla.))
UDFA Khaleke Hudson, S (Michigan* )
UDFA Charlie Woerner, TE (Georgia)
UDFA Marquez Callaway, WR (Tennessee)
UDFA Chris Claybrooks, CB (Memphis)

Én már kb. 7-8 éve viszem a Colts-ot (pontos évre már nem emlékszem). Az utóbbi évek érdekességei, hogy nálam volt Luck (így kaptam a csapatot), úgyhogy QB szempontból évekig könnyű volt a dolgom, nem kellett kúbét szerezni. Igaz 2 v 3 évben csak névben volt emiatt kezdőm, amikor Luck sérült volt. 😊 Aztán jött a visszavonulás, és muszáj voltam rizikózni. Nyomtam egy Jetset, felmentem tavaly 1/6-ról 1/3-ra Herbertért (Tua volt a második). Mázlim volt. bejött. Plusz berántottam ötödikben Hurts-t is, akit idén továbbpasszoltam egy első körért (ezért volt idén két pickem első körben). A 2021-es pickeket nem sorolom fel, a táblázatban látod őket rookie jelzéssel. Elég sok pickem lett idén, pedig tavaly tényleg eladtam a házat, de idén meg elég sokat eltradeltem 😊 (Jerry Hughes, Hurts, és még vagy fél tucat).

Olyan, mint IRL. Időnként jobb év, aztán gyengébb. Olyan durván egy draftot se keféltem el az utóbbi 3-4 évben. Na, de majd az ideit. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀
Borbinho
Jelenleg 85 fős a rosterem, így is érdekel? Mondjuk kitalálható nagyjából, hogy kik maradnak az 53-ban ill ps-ban 😊
peterk2005
nagy off jön:

2019 tavaszán vettem át a csapatot, ez volt a keret akkor:


így néz ki most:


2019es draft:
2/3 Chauncey Gardner-Johnson S Florida <3
2/10 Greg Little OT Ole Miss - YIKES
4/25 Drue Tranquill LB Notre Dame - király de sérült :/
4/31 Ben Banogu EDGE TCU - bust
5/7 Drew Sample TE Washington - elöl húzták de szar
5/19 Cameron Smith LB USC - meh
6/11 Brett Rypien QB Boise State - meh
6/45 Ronheen Bingham EDGE Arkansas State - ligába se került
7/2 Devine Ozigbo RB Nebraska - meh
7/36 Michael Dogbe DT Temple-t - meh

2020as draft:
1/23 Kristian Fulton LSU CB - ....
2/28 Curtis Weaver Boise St. EDGE - ....c'mon man
3/22 Troy Dye Oregon LB - dios mio
4/9 K'Von Wallace Clemson S - pályát nem látott még
4/36 Isaiah Hodgins Oregon St. WR - ő se, de legalább sérült volt
5/9 McTelvin Agim Arkansas DT - játszott egy keveset, bár ne tette volna
6/9 Markus Bailey Purdue LB - meh
6/14 Michael Onwenu Michigan G - szeddkibazdmeg hááá mivan?! who do you think you are?! I AM!
7/9 Parnell Motley Oklahoma CB - meh
7/10 Michael Warren II Cincinnati RB - meh

2019-ben volt 1/3am talán, azt akkor eladtam Ramsey/Kelce/Fowler Jr. trióért, 1/21em amit eladtam David Johnsoért + Desirért (nyilván Steznek 😀).
Tavaly Dak sérülése után is a 9.legtöbb pontot szereztem a ligában, és így végeztem 7-9ben 😀 Az idei pickem 2 éve odaadtam Wyattnek az akkori 2/3ért (2019 2/3 <--> 2021/1), nyilván lesérült Dak és 1/12 lett belőle...😀 Mondjuk Ceedy Duce miatt nem igazán érdekel, ő érte 1/12t se sajnálnék 😀

Úgy voltam eleget szoptam a drafttal, befektetek a minőségi játékosokba, és a 2022 + 2023as 1.körömért elhoztam bő 1 hónapja Kyler Murrayt Bekitől. A tavalyi szezon megmutatta, h backup nélkül nem lehet nyerni | (+ kevesebb top QB jut a többi 31 csapatnak) |

cap spaceről ne kérdezz mert elfogyott

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀
Borbinho
Jelenleg 85 fős a rosterem, így is érdekel? Mondjuk kitalálható nagyjából, hogy kik maradnak az 53-ban ill ps-ban 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ha edge jonne, eret vagnek.
Stez
Kérdés, kinek az erét...

Otthonom MisColts
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀

(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
Sztem elso koros lesz, ha meg tisztazzak orvosilag h nem extra kockazat akkor az elso edge is lesz aki kimegy (mar ha Parsons nem edge lesz. Bar o meg off field ugyei miatt csuszhat).

Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀
Borbinho
Ketlem, hogy Phillipsnel barki is valid allitast tehetne arrol, hogy nincs extra kockazat. A pali tele volt agyrazkodasokkal, amik miatt paraja is volt, eleg egy rossz utes a sisakra, es csokolom, jon az ujabb. Fasza prospect lenne, de en ekkora rizikoval biztosan nem vinnek elso korben jatekost. Az agyrazkodas az, amire a budos eletben senki sem tudja megmondani, hogy mekkora veszelyt rejthet a jovoben.

De ezert is fazom az elso koros pass rushertol, mert szerintem csak o erne meg az 1/21-et, de ő is csak red flag nelkul. Szerintem. Ugyhogy remelem, akkor mar OT-t hozunk inkabb.

több mint 3 éve
deleted account 1 758
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀

(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
Akkor kezet foghatsz Mel Kiperrel az ESPN-ből 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀

(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
Sztem elso koros lesz, ha meg tisztazzak orvosilag h nem extra kockazat akkor az elso edge is lesz aki kimegy (mar ha Parsons nem edge lesz. Bar o meg off field ugyei miatt csuszhat).

Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀

(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha Phillips lecsuszna en nagyon adnam 😀 barmit csak 2.koros edge-et ne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En rushert es OT-t varok elso ket korben. Ebben a sorrendben, mert az OT class mely, de nyilvan a bent elvo jatekos szintje donti el, hogy netan OT jon-e elsore.

Ha edge jonne, eret vagnek.

több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 202
Még az első részben (With the next pick) volt, hogy Ballard mutat a táblára, hogy "ugye mindenki tisztában van vele, hogy mi a #1 need"
Persze biztosan nem állítható semmi, de én úgy gondolom OT van a táblára írva.
2 ipari hulladékot hozol FAról minimumért, szerintem egyik pozíciónkon sincs akkora szakadék mint ott. Mindenhol lehet erősíteni persze, de csak ha valami óriási steal nem lesz, akkor LT-t húzunk.
uatu forgatókönyve nekem is tetszene, de ha 1/21-re hoznánk OT-t számomra akkor is teljesen vállalható lenne.
Ha kitradelünk 1 körből akkor pedig a 2. kör első harmadába lenne jó az egyik pick.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Azon röhögnék (Wentz viszont nem), ha itt találgatunk, aztán Ballard feltradelne mondjuk Lance-ért vagy Jones-ért első körben. 😀

(Hátrébb amúgy nem is bánnék egy QB picket. Pass rusheren és OT-n kívül olyan veszett needünk nincs, ha első kettőben jönne belőlük 1-1, látnám értelmét. Az idei QB classban még 4. 5. körben is több a fantázia, mint a tavalyiban. Kompetísön rulez.)
peterk2005
Azért én egy CB-t még elnézegetnék, mert Rhodes csak 1 év, Rocks meg fejlődik, de azért még nem egy eldőlt deal, hogy minőségi CB lesz.

Amúgy 99%, hogy kitradelünk első körből, hogy gyűjtsünk némi picket, főleg hogy nincs harmadik idén - szokásos Ballard forgatókönyv 😉
coltman
Én nem teljes kitradelést várok, de egy 7-8 helyes letrade (GB) és Cosmi, ott már reális. Nálam ez az álomforgatókönyv.