Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Szerintetek, annak, hogy ennyi pozíciós edző is távozott a stábból, nincs egy olyan üzenete, hogy szerintük jóval több volt az ide évben és Reich a kerékkötő a gépezetben?
Vajon ennek milyen jelentősége lesz az öltözőben?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Jobban bizik Daboll alatt a szamara is kedvezobb megitelesere mint itt? De kb 400 nem szakmai okai is lehet, meg szakmai is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reich nemrég hosszabbított 4 évre, kizárt, hogy attól f*sna bárki is, hogy elzavarják. Irsay sem az a fajta. Persze lehet, hogy rosszul érzem, de szerintem ez out of question nálunk.

Ezzel együtt ez egy érdekes move. Nem előre lép, ugyanazt csinálja majd Dabollnál is, mint itt. És Groh Reich embere volt, évek óta vele dolgozott. Valaki úgy gondolta, hogy itt eleget dolgozott már, kíváncsi lennék, hogy ki volt az. Groh döntött így, vagy azért ment, mert itt úgyse maradt volna. Így is úgy is jelent valamit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
Milyen magabiztosnak érezhetik Reich állását a pozi edzők, ha mindenki menekül ahogy csak lehet. 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két év alatt két HC-t, és három koordinátort adtunk a ligának. MI lenne itt, ha playoffba jutottunk volna? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
Lerabolt minket a Jax. 😊



Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy érted, hogy 3 vagy 4 embert az LB sorban? Ennyi lenne rosteren? Mert pályán egyszerre 4 LB sosem lesz, az szinte ziher. 😊 Bradley védőfala alapvetően one gap (egy ember szokott 2 gapet is kapni), és szeret "elephant" LB-t (hívják leo-nak is) használni, de nem gondolom, hogy emiatt plusz egy LB lenne a pályán, hanem a feladatok lesznek valamelyest mások (már, ha LB lesz és nem valaki a falemberek közül, mert méretre, atletikusságra van leo-ra alkalmas ember ott is. Nem is egy.)

Szóval a pályán eddig is a snapek 80%-ban 2 LB volt (időnként csak 1), ez nem hiszem, hogy drasztikusan változna. Az meg, hogy a teljes rosteren hány LB lesz, attól is függ, hogy hányan lesznek akik spec teamben fontosak.
peterk2005
Mar picit tobbet ittam es biztos felreertheto voltam, de nem LB jatekosokrol beszeltem hanem csak mint a palyan levo elhelyezeskent hivtam DL( mindegy milyen posztokbol pl. OLB-DT-DT-OLB, barhogy es barmennyi ) LB sornak es sec.

Jatek lenyege-teljesen fuggetlen mindentol- ti hogy allnatok fel ( Base ) ha Leonardot veszem alapkent mint fo alapko vagy akar anelkul es csak mint egy a 11-bol.
no
Ja hogy en hogy allnek fel? En szivem szerint Emily Ratajkowski asszisztalasaval.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
 www.colts.com/audio/overtime-new-defensive-coordinator-gus-bradley

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
És mi lenne Leonard feladata? Vgy osszuk ki azt is mi? 😊

Mindegy, ez így túl tág, Leonard nem tud egymaga fő alapkő lenni. Hacsak nem ő lesz az is, aki a dupla blokkokat kapja a falban, és közben levédekezi a pálya közepét, plusz besegít a #1 elkapó duplázásában is. 😀

(Ha Leonard szerepkörére vagy kíváncsi, akkor én többet használnám kötöttebb szerekörben, mint Eberflus tette. Kevesebb fumble-t csinálna úgy, mint Eberflus lényegében szerepkör nélküli "ne gondolkodj, csak csináld" féle elég szabad szerepkörében, viszont szerintem javulna a pálya közepén a passz védekezésünk, mert Leonard kiváló tudna lenni benne. Volt olyan időszak, amikor a pff top5-be rakta az _összes_ coverage játékos között, beleértve cornereket is. Mi ezt nem nagyon használtuk ki eddig, inkább a turnovereire mentünk.)
peterk2005
En is racsapnam a terhet, pazarlasnak erzem most.

Ma mar nem irok tobbet, pedig az asszony kutyaja kijozanitott. Az ordogfajzat
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
És mi lenne Leonard feladata? Vgy osszuk ki azt is mi? 😊

Mindegy, ez így túl tág, Leonard nem tud egymaga fő alapkő lenni. Hacsak nem ő lesz az is, aki a dupla blokkokat kapja a falban, és közben levédekezi a pálya közepét, plusz besegít a #1 elkapó duplázásában is. 😀

(Ha Leonard szerepkörére vagy kíváncsi, akkor én többet használnám kötöttebb szerekörben, mint Eberflus tette. Kevesebb fumble-t csinálna úgy, mint Eberflus lényegében szerepkör nélküli "ne gondolkodj, csak csináld" féle elég szabad szerepkörében, viszont szerintem javulna a pálya közepén a passz védekezésünk, mert Leonard kiváló tudna lenni benne. Volt olyan időszak, amikor a pff top5-be rakta az _összes_ coverage játékos között, beleértve cornereket is. Mi ezt nem nagyon használtuk ki eddig, inkább a turnovereire mentünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Hogy érted, hogy 3 vagy 4 embert az LB sorban? Ennyi lenne rosteren? Mert pályán egyszerre 4 LB sosem lesz, az szinte ziher. 😊 Bradley védőfala alapvetően one gap (egy ember szokott 2 gapet is kapni), és szeret "elephant" LB-t (hívják leo-nak is) használni, de nem gondolom, hogy emiatt plusz egy LB lenne a pályán, hanem a feladatok lesznek valamelyest mások (már, ha LB lesz és nem valaki a falemberek közül, mert méretre, atletikusságra van leo-ra alkalmas ember ott is. Nem is egy.)

Szóval a pályán eddig is a snapek 80%-ban 2 LB volt (időnként csak 1), ez nem hiszem, hogy drasztikusan változna. Az meg, hogy a teljes rosteren hány LB lesz, attól is függ, hogy hányan lesznek akik spec teamben fontosak.
peterk2005
Mar picit tobbet ittam es biztos felreertheto voltam, de nem LB jatekosokrol beszeltem hanem csak mint a palyan levo elhelyezeskent hivtam DL( mindegy milyen posztokbol pl. OLB-DT-DT-OLB, barhogy es barmennyi ) LB sornak es sec.

Jatek lenyege-teljesen fuggetlen mindentol- ti hogy allnatok fel ( Base ) ha Leonardot veszem alapkent mint fo alapko vagy akar anelkul es csak mint egy a 11-bol.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy érted, hogy 3 vagy 4 embert az LB sorban? Ennyi lenne rosteren? Mert pályán egyszerre 4 LB sosem lesz, az szinte ziher. 😊 Bradley védőfala alapvetően one gap (egy ember szokott 2 gapet is kapni), és szeret "elephant" LB-t (hívják leo-nak is) használni, de nem gondolom, hogy emiatt plusz egy LB lenne a pályán, hanem a feladatok lesznek valamelyest mások (már, ha LB lesz és nem valaki a falemberek közül, mert méretre, atletikusságra van leo-ra alkalmas ember ott is. Nem is egy.)

Szóval a pályán eddig is a snapek 80%-ban 2 LB volt (időnként csak 1), ez nem hiszem, hogy drasztikusan változna. Az meg, hogy a teljes rosteren hány LB lesz, attól is függ, hogy hányan lesznek akik spec teamben fontosak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.si.com/nfl/colts/film/gus-glossary-mofo-mofc
Tony Adams
itt mi a lenyeg? Lemaradtam valahol.
no
Hogy Bradleynek van egy eleg jellegzetes stilusa a szisztemat tekintve, es nagy valtozas lesz Eberflusehoz kepest. Es egyebkent ha ebbol tovabb akarunk gondolkozni, akkor ra lehetne terni arra, hogy Bradley rendszerebe elkepesztoen szukseg lesz ugye a bivaly 4 man pass rushra, plusz a ket safety nala mas stilust kepvisel, mint a Colts jelenlegi depthjeben talalhato jatekosok.

De ha marad a roster magja, es nem lesz nagyon valtozas a kezdoben, akkor ez azt jelenti, hogy Willis tulajdonkeppen LB/S hibrid lesz, aki rengeteget mozog fel a boxba, mig Blackmon verbeli free safety lesz, es folyamatosan melyen hagyja ot Bradley.

Eberflus alatt a ket safety picit szabadabban, nagyobb teruleten mozgott, mig Bradley sokkal "feszesebben" hasznalja a DB-it.
Stez
Ok nem olvastam el az elejet. Vaklaki es nem GB magyarazza el a D-enzet. Igy mar ertheto miert lett kisiskolas en meg azt hittem nekem nem nyitotta meg az egeszet.

Amugy nalam nem a S-kel lenne a legnagyobb baj hanem a CB-k-nel. Persze roster epitese meg sehol szoval varjuk ki mi lesz a vegleges keret es abbol mi lesz a jatek.

| A brutal 4 man rush nem szuksegszeru, de aldas es minden D-nek az, jatszanak barmit. De azert egy normalis csapatnak azt fel kell tudni venni. |


Amugy csak temakent feldobva! Felejtsuk el a CB-ket es tegyuk fel szuperek cov2- es cov3-ban is. Van egy Leonard a csapatban es 3 vagy 4 embert szeretnetek a LB sorban? Azaz mit jatszanatok ha Leonard-bol indulnatok ki, mint alapko?
no
Alapvetoen nem hulyeseg a cikk, mert Bradleynel ezek szokasos es allando stilusjegyek, amik minden csapatnal nagy fejtorest tudnak okozni, es igen, az o szisztemajahoz sokan nem fitek, akkor pedig szenvedni fog az egyseg. A 4 emberes pass rush nala azert fontos, mert nagyon konzervativ, nem szeret gyakorta blitzeket hivni, de ha meg a vedofal nem tud nyomast generalni, akkor konnyu szetszedni a vedelmet. Mivel egy melysegi safetyvel jatszunk majd, sokkal sebezhetobb lesz a DB-sor, ebbol a szempontbol is fontos Bradley vedelmeben a hatekony pass rush es a siettetesek szama, hogy ne legyen tamadhato a hatso zona.

Bradley sem igazan embereztet, szanaszet zonaztatja a vedelmet.

Szerintem ket LB-s sorunk lesz, a strong safety meg felmozog a boxba ugymond harmadiknak, ez lenne Willis. Csak strongba itt egy olyan jatekosra lenne szukseg, aki gyors es atlatja a hivast, tudja, mi fog kovetkezni, olvassa a tamadojatekot. Willis ebben gyenge. Mig free-ben pedig egy coverage-ben nagyon jo, lehetoleg ballhawk vedore lenne szukseg, ez lenne Blackmon, de nala meg viszont tavaly lehetett latni, hogy passz ellen azert nagyon hullamzo tud lenni, sok jatekot nez be.

Alapvetoen ezert okozhat fejtorest, hogy a Colts-keretben ki milyen szerepkort hogyan tud majd elsajatitani, hogyan lehet alkalmazni a jatekosokat. Igazabol nekem Bradley kinevezese utan egybol az jutott eszembe, hogy Hamilton nagyon kellene ide a draftrol, de gyorsan ra is jottem, hogy elso korunk nincs. 😀

Mindenesetre itt a gyorsasag es a jatekfelismeres nagyon fontos lesz, es ebben sem Blackmon, sem Willis nem jeleskedett eddig, ugyhogy nem lepne meg, ha az elso idenyben szenvedos lenne azert a Bradley-rendszer elsajatitasa sokak szamara.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
 www.si.com/nfl/colts/film/gus-glossary-mofo-mofc
Tony Adams
itt mi a lenyeg? Lemaradtam valahol.
no
Hogy Bradleynek van egy eleg jellegzetes stilusa a szisztemat tekintve, es nagy valtozas lesz Eberflusehoz kepest. Es egyebkent ha ebbol tovabb akarunk gondolkozni, akkor ra lehetne terni arra, hogy Bradley rendszerebe elkepesztoen szukseg lesz ugye a bivaly 4 man pass rushra, plusz a ket safety nala mas stilust kepvisel, mint a Colts jelenlegi depthjeben talalhato jatekosok.

De ha marad a roster magja, es nem lesz nagyon valtozas a kezdoben, akkor ez azt jelenti, hogy Willis tulajdonkeppen LB/S hibrid lesz, aki rengeteget mozog fel a boxba, mig Blackmon verbeli free safety lesz, es folyamatosan melyen hagyja ot Bradley.

Eberflus alatt a ket safety picit szabadabban, nagyobb teruleten mozgott, mig Bradley sokkal "feszesebben" hasznalja a DB-it.
Stez
Ok nem olvastam el az elejet. Vaklaki es nem GB magyarazza el a D-enzet. Igy mar ertheto miert lett kisiskolas en meg azt hittem nekem nem nyitotta meg az egeszet.

Amugy nalam nem a S-kel lenne a legnagyobb baj hanem a CB-k-nel. Persze roster epitese meg sehol szoval varjuk ki mi lesz a vegleges keret es abbol mi lesz a jatek.

| A brutal 4 man rush nem szuksegszeru, de aldas es minden D-nek az, jatszanak barmit. De azert egy normalis csapatnak azt fel kell tudni venni. |


Amugy csak temakent feldobva! Felejtsuk el a CB-ket es tegyuk fel szuperek cov2- es cov3-ban is. Van egy Leonard a csapatban es 3 vagy 4 embert szeretnetek a LB sorban? Azaz mit jatszanatok ha Leonard-bol indulnatok ki, mint alapko?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.si.com/nfl/colts/film/gus-glossary-mofo-mofc
Tony Adams
itt mi a lenyeg? Lemaradtam valahol.
no
Hogy Bradleynek van egy eleg jellegzetes stilusa a szisztemat tekintve, es nagy valtozas lesz Eberflusehoz kepest. Es egyebkent ha ebbol tovabb akarunk gondolkozni, akkor ra lehetne terni arra, hogy Bradley rendszerebe elkepesztoen szukseg lesz ugye a bivaly 4 man pass rushra, plusz a ket safety nala mas stilust kepvisel, mint a Colts jelenlegi depthjeben talalhato jatekosok.

De ha marad a roster magja, es nem lesz nagyon valtozas a kezdoben, akkor ez azt jelenti, hogy Willis tulajdonkeppen LB/S hibrid lesz, aki rengeteget mozog fel a boxba, mig Blackmon verbeli free safety lesz, es folyamatosan melyen hagyja ot Bradley.

Eberflus alatt a ket safety picit szabadabban, nagyobb teruleten mozgott, mig Bradley sokkal "feszesebben" hasznalja a DB-it.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
 www.si.com/nfl/colts/film/gus-glossary-mofo-mofc
Tony Adams
itt mi a lenyeg? Lemaradtam valahol.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
 www.si.com/nfl/colts/film/gus-glossary-mofo-mofc
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy is tok mindegy, ki a DC, ha az emberanyag meg nem jo. Az meg ugysem lesz jo egy csapasra. Mi alapjan lenne hirtelen az? Municio keves, ami meg van, azt Ballard nem minosegi erositesre hasznalja, ebben az esetben a piacra gondolok nyilvan. Itt a 2023-as holt szezon lesz a kerdes, mert addigra szabadulhat meg Ballard a Wentz-ballaszttol, es ismet lesz eleg pick is. Szerintem Bradley is akkor kaphat majd tenyleges erositeseket a vedelembe. Meg persze plusz ha a meglevo fiatalok kozul valakibol nagyon jo jatekos lesz.

Egyedul az baj, hogy erre az idoszakra ramennek a Colts huzoembereinek legjobb, plusz olcso evei. Leonard penze megugrik, Kennyt lekopogom, de eddig durvan elkerultek a serulesek, Bucknernek egyertelmuen ezek a legjobb evei, bar orulnek, ha Donald szintjen sokaig elkerulnek a serulesek, es elit tudna maradni, de nem ez az atlag.

Nagy kar lenne ertuk, nem szabadna elpocsekolni oket.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
en csak szurkolni tudok neki.
Amadeus
Én is, bár szvsz a Jagsnek legalább annyira jó lesz, hogy visszajött a divizióba, mint amikor a Coltsnak jó volt, hogy ő volt nálunk a HC...

Ha már HC-k, Doug Pederson beszélt Reichról és Carsonról itt egy keveset.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 829
Gus nálunk szép munkát végzett. Egy liga alja védelmet pár FA igazolás és draft pick után felhozott a gyenge középmezőnybe. Mondjuk nálunk a 4 man pressure pont működött, ami ugye az alap az Ő sikeréhez.
Anélkül a kevés blitz miatt nagyon nehéz ezzel a sémában érvényesülni.

Red zone D terén volt nagyon gyenge nálunk, azzal nem tudott mit kezdeni.

Ami miatt én örülök, h cseréltünk az az, hogy nem volt hajlandó a semajatol elszakadni. Mahomes és Reid szét égetett minket a single high safety-vel az első meccsen (és már akkor is egyértelmű volt, h minden DC 2high S-t próbál ellenük használni) aztán ugyan azt tettük a második meccsén is eléjük és nem meglepő módon szétszedték megint. Emiatt lesz fejvakaras, de lesznek remek meccsek, amikor pont fekszik a séma az ellenfél ellen.
Rolni
en csak szurkolni tudok neki.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Ballard kovetkezetes. Hoz egy edzot a D-be akinek a munkassaga alapjan ti inkabb erosebbek vagytok mint hatul. Az hogy elegge hogy mukodjon az masik kerdes. A jo dolog hogy DC-t konnyu cserelni es az epitkezesebol adodoan lehet hogy kell is egy ev mulva. Maradjunk hogy Ballard dolgozni fog tovabbra is a magas padloju csapaton es ehhez tokeletes es aranylag konnyu BPA a drafton es jo ar erteku jatekosokkal. Ha ezek pont hatul jonnek be a D-nel akkor vagy alkalmazkodik vagy lecserelik a DC-t.

De a jo hir hogy ebbol a fajtaju epitkezesbol konnyu aranylag gyorsan rafekudni es felelmelni csapatreszeket. Es ha a D lesz a problema akkor itt akar elol akar hatul akar elosztva is konnyebb lesz hozni meg ev kozben is erositest ha nagyon ugy alakulna a szezon.

Ettol fuggetlenul a fajsulyozas biztos hogy G elkepzelese fele fog huzni a D-be.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Gus nálunk szép munkát végzett. Egy liga alja védelmet pár FA igazolás és draft pick után felhozott a gyenge középmezőnybe. Mondjuk nálunk a 4 man pressure pont működött, ami ugye az alap az Ő sikeréhez.
Anélkül a kevés blitz miatt nagyon nehéz ezzel a sémában érvényesülni.

Red zone D terén volt nagyon gyenge nálunk, azzal nem tudott mit kezdeni.

Ami miatt én örülök, h cseréltünk az az, hogy nem volt hajlandó a semajatol elszakadni. Mahomes és Reid szét égetett minket a single high safety-vel az első meccsen (és már akkor is egyértelmű volt, h minden DC 2high S-t próbál ellenük használni) aztán ugyan azt tettük a második meccsén is eléjük és nem meglepő módon szétszedték megint. Emiatt lesz fejvakaras, de lesznek remek meccsek, amikor pont fekszik a séma az ellenfél ellen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM