Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
deleted account 1 758
$2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing, fully guarantees 3/19/2021

Én értelmézesemben 2022 is full GTD.coltman
Sztem ez csak a 2 misire vonatkozik, az lett full garis már, többi része nem 2022-es lóvénak.
Beki
Nope.

1. $2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing
2. fully guarantees 3/19/2021

A 2M nem tud kétszer garantálttá válni egy szerződés alatt 😊 És ez bevett szokás szerződéseknél, elég sok helyen láttam, hogy első liganapon válik garantálttá a teljes. Hogy ne menjek messzebb, Peyton Manningnél is ez volt, és ugye ezért lett cutolva/voidálva (nem tudom pontosan melyik volt) anno.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
$2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing, fully guarantees 3/19/2021

Én értelmézesemben 2022 is full GTD.coltman
Sztem ez csak a 2 misire vonatkozik, az lett full garis már, többi része nem 2022-es lóvénak.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Na akkor kuldjuk gyorsan a 23as 1.kort Julioert 😀
Borbinho
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1395453330093191175?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395454689865437184%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fhorseshoeheroes.com%2F2021%2F05%2F22%2Fcolts-chris-ballard-reaction-pat-mcafee-julio-jones-text%2F

Former Colts punter and broadcasting legend (at a very young age) Pat McAfee clearly had the same itch. He did something we couldn’t do about it, though, and texted the team’s GM to see what was going on.

Spoiler alert: nothing. He got laughed out of the virtual room.


De amúgy mi a fakknak kéne? Csak hogy a Leonard/Nelson/Smith hármas szerződés tárgyalását kurva nehézzé tegyük? 😀
coltman
Vele lenne no1 elkaponk.
Ehberert jatszik a kovetkezo par szezonban, boven beleferne.

A franchise valaha volt legjobb elkapoja lenne kb elso naptol (imadom Marvin, Reggiet meg Ghostot is, de mas szint), ilyenert egy jovobeni 1.kor boven megeri sztem.
Borbinho
33 eves lesz, nem ehberert jatszik, mert valami 15.3 millios garantaltjat az uj csapatanak kellene allnia az elso evben, nincs mar ep porcikaja, es ki tudja, mennyi van a tankban.

Elso kort ezert nem adnek, foleg ugy, hogy jovore sem lesz elso korunk. Masodikat adnek mar, de az a maximum.
Stez
Hát lehet Borbinak az a 15.3 csak a hétvégi zsebpénz, ezért mondja az éhbért 😀 nem tud minden nap 20 luxus maláj kurvát maga köré rendelni - szar is úgy az élet 😀

Amúgy második kör is sok. 33 lesz, ahogy mondod van egy injury historyja, és emellé még jövőre se lehet cutolni, mert oltári DM 20M 11M (revised) környéke, ergo ha decemberben eltépi az achilleszét, akkor van egy félroncs WR-ed, aki vagy tud a következő szezonban játszani, vagy nem. Ez olyan kockázat, amire nálam max a 3. kör, de inkább 4.
13 misis cap idenre meg jovore, egy WRert aki evi 25ot er, az ehber 😀

Annyira nem tartok a seruleseitol, mert tavaly is gond nelkul ledominalta a ligat (ahogy minden eveben)
Borbinho
Trading Julio Jones after June 1st

#Falcons Dead Cap
2021: $7.75M ($15.3M saved)
2022: $15.5M ($3.7M saved)

New Team Acquires
2021: $15.3M (GTD)
2022: $11.5M ($2M GTD)
2023: $11.5M

Egész pontosan, de ahogy Stez is írja 32 vagy 33 éves lesz, fene tudja mennyi van a tankban. Itt csak 1 éves időszakban szabad gondolkozni és azért nem adsz 1. kört.
Beki
$2M of 2022 salary guaranteed for injury at signing, fully guarantees 3/19/2021

Én értelmézesemben 2022 is full GTD.

Szerkesztette: deleted account
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
13 misis cap idenre meg jovore, egy WRert aki evi 25ot er, az ehber 😀

Annyira nem tartok a seruleseitol, mert tavaly is gond nelkul ledominalta a ligat (ahogy minden eveben)
Borbinho
Trading Julio Jones after June 1st

#Falcons Dead Cap
2021: $7.75M ($15.3M saved)
2022: $15.5M ($3.7M saved)

New Team Acquires
2021: $15.3M (GTD)
2022: $11.5M ($2M GTD)
2023: $11.5M

Egész pontosan, de ahogy Stez is írja 32 vagy 33 éves lesz, fene tudja mennyi van a tankban. Itt csak 1 éves időszakban szabad gondolkozni és azért nem adsz 1. kört.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
13 misis cap idenre meg jovore, egy WRert aki evi 25ot er, az ehber 😀

Annyira nem tartok a seruleseitol, mert tavaly is gond nelkul ledominalta a ligat (ahogy minden eveben)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor kuldjuk gyorsan a 23as 1.kort Julioert 😀
Borbinho
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1395453330093191175?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395454689865437184%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fhorseshoeheroes.com%2F2021%2F05%2F22%2Fcolts-chris-ballard-reaction-pat-mcafee-julio-jones-text%2F

Former Colts punter and broadcasting legend (at a very young age) Pat McAfee clearly had the same itch. He did something we couldn’t do about it, though, and texted the team’s GM to see what was going on.

Spoiler alert: nothing. He got laughed out of the virtual room.


De amúgy mi a fakknak kéne? Csak hogy a Leonard/Nelson/Smith hármas szerződés tárgyalását kurva nehézzé tegyük? 😀
coltman
Vele lenne no1 elkaponk.
Ehberert jatszik a kovetkezo par szezonban, boven beleferne.

A franchise valaha volt legjobb elkapoja lenne kb elso naptol (imadom Marvin, Reggiet meg Ghostot is, de mas szint), ilyenert egy jovobeni 1.kor boven megeri sztem.
Borbinho
33 eves lesz, nem ehberert jatszik, mert valami 15.3 millios garantaltjat az uj csapatanak kellene allnia az elso evben, nincs mar ep porcikaja, es ki tudja, mennyi van a tankban.

Elso kort ezert nem adnek, foleg ugy, hogy jovore sem lesz elso korunk. Masodikat adnek mar, de az a maximum.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na akkor kuldjuk gyorsan a 23as 1.kort Julioert 😀
Borbinho
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1395453330093191175?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395454689865437184%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fhorseshoeheroes.com%2F2021%2F05%2F22%2Fcolts-chris-ballard-reaction-pat-mcafee-julio-jones-text%2F

Former Colts punter and broadcasting legend (at a very young age) Pat McAfee clearly had the same itch. He did something we couldn’t do about it, though, and texted the team’s GM to see what was going on.

Spoiler alert: nothing. He got laughed out of the virtual room.


De amúgy mi a fakknak kéne? Csak hogy a Leonard/Nelson/Smith hármas szerződés tárgyalását kurva nehézzé tegyük? 😀
coltman
Vele lenne no1 elkaponk.
Ehberert jatszik a kovetkezo par szezonban, boven beleferne.

A franchise valaha volt legjobb elkapoja lenne kb elso naptol (imadom Marvin, Reggiet meg Ghostot is, de mas szint), ilyenert egy jovobeni 1.kor boven megeri sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Na akkor kuldjuk gyorsan a 23as 1.kort Julioert 😀
Borbinho
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1395453330093191175?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395454689865437184%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fhorseshoeheroes.com%2F2021%2F05%2F22%2Fcolts-chris-ballard-reaction-pat-mcafee-julio-jones-text%2F

Former Colts punter and broadcasting legend (at a very young age) Pat McAfee clearly had the same itch. He did something we couldn’t do about it, though, and texted the team’s GM to see what was going on.

Spoiler alert: nothing. He got laughed out of the virtual room.


De amúgy mi a fakknak kéne? Csak hogy a Leonard/Nelson/Smith hármas szerződés tárgyalását kurva nehézzé tegyük? 😀
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na akkor kuldjuk gyorsan a 23as 1.kort Julioert 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 650
A TE es RB megoldasod egyszeruen jobban gatolna sajat magatokat mint az ellenfelet. Az okolszabaly hogy a RB az emberezos oldalt figyeli. Tobb infot adnatok ki mint amennyit nyernetek. Ha a D tudja mi lesz a blokkolas akkor a jobb reszet is el tudja verni a falnak a D ( nem az embereket ). Emellett egy jo rushert egy kivalo blokkolo TE es RB-nek nehez megtartania. A hot WR/ utvonal konnyen josolhato, meg akkor is ha eltertek az okolszabalytol. Vagy olyan szinten kell ezeket gyakorolni ami mar megint mashonnan venne el. Ha raadasul a blokkolo TE csak blokkolni profi akkor -1 ember ha az egesz idenyt figyelembe veszed ( 1-2 meccsen lehet elkapasban is viritani fog )

Nem tudom hogy jatszottatok eddig, de egyszerubb ha biztok a LT-ben hogy nem gyotrelmesen szar. Ugy kaptok rola nyomast is es lesznek jo snapjai is. Raadasul itt a mellette allo jo jatekos es valamiben csak jo az LT akar eros vagy atletikus es arra kell epiteni. De a legegyszerubb ha olyan jokat hiv R hogy ne legyen egyertelmu passzszitu. 😊 El kell erni hogy Wentz az O-el tamadja a D-t es ne engedjek hogy a D befolyasolja a blokkolast es a jatekot. Egyszerubb olvasas es jatekok neki.
no
Reid és JMD is rengeteg játékot hív úgy, hogy vak oldalon futó blokkol, aztán lelép a blokkról és checkdown passz neki és lehet szaladni. Nem kell a futónak (TE)-nek teljesen megblokkolni tudni a rushert, elég picit megállítani és lelépni róla, hogy ez visszafogja a passrush-t / felvigye a safety-t / oda húzza a spy LB-t. Lehet variálni sokféleképpen. Reich is tesz bele bőven a játékba ilyen elemeket, bár elsősorban Hines-al, mert a két "bell cow" futónk el-el eljtegetett lasztikat. Én leginkább az exotikus blitz csomagoktól tartok, hogy Wentz mennyire lesz képes azokat kiszúrni. Ezt az aspektusát a játékának nem nagyon figyeltem Phillyben sem. Ha a blitzeket jól kiszúrja, a többit megoldjuk szerintem Tevi-vel is.
peterk2005
Masrol beszelunk. Az ok-okozat mas. A vakoldalon blokkol az RB mert a falnak az volt az emberezos blokkolasi oldala. Ez egy okolszabaly. Es ha az LT miatt mindig az lesz a blokkolasi sema hogy tudjon segiteni a futo, akkor 10bol kilencszer el lesz verve a fal. A TE-tek ha jol blokkol es nem igazi celpont akkor megint bekorlatozod magad mert 1. kiesik egy elkapo 2. az OL-t tudom ugy tamadni hogy tudom mit varhatok. A hot utvonalak is okolszabaly szerint vannak felirva. Ezektol el lehet terni ( el is kell, ahogy mindent varialni kell az NFL-ben, de a dominans varians a lenyeg ) persze de akkor az eleg sok gyakorlassal jar ( erre irtam lehet a Colts ezt jobban keveri mint mas )

CD passzt soha senkinek nem erdeke hivni. Mint pl. a screen jatekok es hasonlok nem azok, de meg ezekre sem lehet bajnoksagot alapozni ( Lsd Vasas ). Ahogy kell egy 5 lepeses passz akkor visszatertel az eredeti problemahoz. Amirol irsz az egy 1 and 10-nel lehet ok, de ugye nem arrol beszelunk.
A cov. vs nyomason alapulo D-nel feljott itt a seman alapulo nyomas. Gyakorlatilag a celjuk ezeknek ez hogy uresen/TE-RB ellen mehessen a nyomas es az ezaltal hot elkaponak az utvonalainak a feltarasa a kikenyszeritett gyors labdaszabadulastol. Persze lehet ezt az O-nek direkt csinalni bar ritkan cel hogy mindketto fel ugyanazt akarja es ki a fasza gyereket jatszanak ( megint Vasas ) es korbeertunk.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A TE es RB megoldasod egyszeruen jobban gatolna sajat magatokat mint az ellenfelet. Az okolszabaly hogy a RB az emberezos oldalt figyeli. Tobb infot adnatok ki mint amennyit nyernetek. Ha a D tudja mi lesz a blokkolas akkor a jobb reszet is el tudja verni a falnak a D ( nem az embereket ). Emellett egy jo rushert egy kivalo blokkolo TE es RB-nek nehez megtartania. A hot WR/ utvonal konnyen josolhato, meg akkor is ha eltertek az okolszabalytol. Vagy olyan szinten kell ezeket gyakorolni ami mar megint mashonnan venne el. Ha raadasul a blokkolo TE csak blokkolni profi akkor -1 ember ha az egesz idenyt figyelembe veszed ( 1-2 meccsen lehet elkapasban is viritani fog )

Nem tudom hogy jatszottatok eddig, de egyszerubb ha biztok a LT-ben hogy nem gyotrelmesen szar. Ugy kaptok rola nyomast is es lesznek jo snapjai is. Raadasul itt a mellette allo jo jatekos es valamiben csak jo az LT akar eros vagy atletikus es arra kell epiteni. De a legegyszerubb ha olyan jokat hiv R hogy ne legyen egyertelmu passzszitu. 😊 El kell erni hogy Wentz az O-el tamadja a D-t es ne engedjek hogy a D befolyasolja a blokkolast es a jatekot. Egyszerubb olvasas es jatekok neki.
no
Reid és JMD is rengeteg játékot hív úgy, hogy vak oldalon futó blokkol, aztán lelép a blokkról és checkdown passz neki és lehet szaladni. Nem kell a futónak (TE)-nek teljesen megblokkolni tudni a rushert, elég picit megállítani és lelépni róla, hogy ez visszafogja a passrush-t / felvigye a safety-t / oda húzza a spy LB-t. Lehet variálni sokféleképpen. Reich is tesz bele bőven a játékba ilyen elemeket, bár elsősorban Hines-al, mert a két "bell cow" futónk el-el eljtegetett lasztikat. Én leginkább az exotikus blitz csomagoktól tartok, hogy Wentz mennyire lesz képes azokat kiszúrni. Ezt az aspektusát a játékának nem nagyon figyeltem Phillyben sem. Ha a blitzeket jól kiszúrja, a többit megoldjuk szerintem Tevi-vel is.

Arra leszek majd kíváncsi, hogy Wentz-et mennyire tudja rávenni a "dink and dunk"-ra. Reichnek rengeteg ilyen játék van a tarsolyában, nagyon jó rövid, gyors passzos play conceptjei vannak, amik sémából adnak gyors célpontot, de igazából csak Riversnél veszegettük ezeket elő (pedig Hines-n kívül - ő nem véletlenül villogott - kevés is volt az alkalmas ember rá, Campbell sérült listán, Burtont ezért hoztuk, de többet volt sérült mint pályán, stb.). Lucknál a visszatérése elején erőltettük ezt nagyon, de annak meg is volt az ára: Luck ugyan fél idény alatt visszanyerte a formáját, ütemérzékét, de az offense nem volt olyan eredményes a szűkített playbookkal mint utána. Ez szerintem Wentznél nem egy éves project lesz. Luck tehetségesebb, alakíthatóbb is volt, és nála Arians + Chudzinski hatásai miatt felvett stílus lett, hogy állandóan a big playt kereste. Wentz természetesen ilyen, ő nehezebben lesz betörhető egy "azt játdsz meg mindig amit éppen a játék ad" stílusba. Szerintem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Plusz a left tackle poszt gyengesését nem csak jobb left tackle-el lehet foltozni / maszkolni, esetleg orvosolni is, hanem taktikal húzásokkal is. Blokkoló TE, arra az oldalra figyelő futó, olyan playhívások ami kiveszik a vakoldali rush lehetőségét. Persze ehhez kell, hogy Nelson, Kelly és a jobb oldal hozzák magukat, de én úgy érzem ez egy pótolható probléma. Reich tud is úgy hívni, hogy ezt ne tudja az ellenfél állandóan kihasználni. Lesznek meccsek amikor jobban fogunk szenvedni, lesznek amikor kevésbé, de alapvetően szerintem még Tevi-vel is meg tudtuk volna oldani. A sokkal kevésbé mobilis Riverst is meg tudtuk védeni, utcáról berángatott emberekkel is úgy, hogy nem omlott össze az offense a nyomásoktól senki ellen. Rivers persze kva jó volt snap előtt, Wentz ebben gyengébb lesz, nem fog mindent észrevenni amit az öreg Filip igen, de cserébe sokkal mobilisabb. Majd benyelünk pár playt amit Rivers pre snap áthívással megoldott, cserébe megcsinálunk párat azok közül amit Riverssel nem tudtunk, mert odaértek és vagy - ritkábban - levitték, vagy - gyakrabban - egyszerűen eldobta mert jöttek.

peterk2005
A TE es RB megoldasod egyszeruen jobban gatolna sajat magatokat mint az ellenfelet. Az okolszabaly hogy a RB az emberezos oldalt figyeli. Tobb infot adnatok ki mint amennyit nyernetek. Ha a D tudja mi lesz a blokkolas akkor a jobb reszet is el tudja verni a falnak a D ( nem az embereket ). Emellett egy jo rushert egy kivalo blokkolo TE es RB-nek nehez megtartania. A hot WR/ utvonal konnyen josolhato, meg akkor is ha eltertek az okolszabalytol. Vagy olyan szinten kell ezeket gyakorolni ami mar megint mashonnan venne el. Ha raadasul a blokkolo TE csak blokkolni profi akkor -1 ember ha az egesz idenyt figyelembe veszed ( 1-2 meccsen lehet elkapasban is viritani fog )

Nem tudom hogy jatszottatok eddig, de egyszerubb ha biztok a LT-ben hogy nem gyotrelmesen szar. Ugy kaptok rola nyomast is es lesznek jo snapjai is. Raadasul itt a mellette allo jo jatekos es valamiben csak jo az LT akar eros vagy atletikus es arra kell epiteni. De a legegyszerubb ha olyan jokat hiv R hogy ne legyen egyertelmu passzszitu. 😊 El kell erni hogy Wentz az O-el tamadja a D-t es ne engedjek hogy a D befolyasolja a blokkolast es a jatekot. Egyszerubb olvasas es jatekok neki.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Plusz a left tackle poszt gyengesését nem csak jobb left tackle-el lehet foltozni / maszkolni, esetleg orvosolni is, hanem taktikal húzásokkal is. Blokkoló TE, arra az oldalra figyelő futó, olyan playhívások ami kiveszik a vakoldali rush lehetőségét. Persze ehhez kell, hogy Nelson, Kelly és a jobb oldal hozzák magukat, de én úgy érzem ez egy pótolható probléma. Reich tud is úgy hívni, hogy ezt ne tudja az ellenfél állandóan kihasználni. Lesznek meccsek amikor jobban fogunk szenvedni, lesznek amikor kevésbé, de alapvetően szerintem még Tevi-vel is meg tudtuk volna oldani. A sokkal kevésbé mobilis Riverst is meg tudtuk védeni, utcáról berángatott emberekkel is úgy, hogy nem omlott össze az offense a nyomásoktól senki ellen. Rivers persze kva jó volt snap előtt, Wentz ebben gyengébb lesz, nem fog mindent észrevenni amit az öreg Filip igen, de cserébe sokkal mobilisabb. Majd benyelünk pár playt amit Rivers pre snap áthívással megoldott, cserébe megcsinálunk párat azok közül amit Riverssel nem tudtunk, mert odaértek és vagy - ritkábban - levitték, vagy - gyakrabban - egyszerűen eldobta mert jöttek.

Monson második problémájával sem értek egyet, szerintem semmi baj nincs az elkapó sorunkkal. Persze, nem olyan jó, mint a tampai meg a néhány legjobb, de mindenre nem lehet költeni. Sokkal fontosabb volt, hogy a secondary visszajöjjön, hogy legyen ol depth, dl depth. T.Y. helyett mondjuk jöhetett volna egy fiatalabb, erőteljesebb igazolás is, de igazából csak Golladay-ben láttam komolyabb upgrade-et a szabadon elérhetők közül, ő meg piszok drága lett volna. A többiek T.Y. kaliber környéke, akkor meg inkább már ő, aki kívülről fújja a rendszert és helyi hős, oltözői leader is.

Nálam a pass rush volt a legnagyobb gond, és még mindig az. A potenciál, a talent a draft után kifejezetten tetszik - végre van egy igazán ütős, sky is the limit féle rusher pickünk, nem csak második napos vadászgatások -, de rookiektól nem lehet várni hogy első naptól vezérek legyenek. Ráadásul egyikük sérülten is kezd. Szóval még mindig azt a posztot érzem a legnagyobb kérdőjelnek. Úgyhogy Monsonnal szemben, aki az elkapóknál teszi fel a kérdést, hogy vajon tudnak-e a "nevüknél" jobbak lenni, és azt mondja, hogy a realitás az, hogy nem -, szerintem az elkapó sorral nem lesz gond. Az igazi kérdőjel a pass rush lesz. (Meg maga Wentz, de ezt Monson most nem feszegette, hagyjuk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Na, Borbinho már PFF-hez is beette magát 😀

 www.stampedeblue.com/2021/5/21/22447614/pff-believes-that-the-colts-have-already-let-down-qb-carson-wentz

Közben a Hines UFA probléma kezd egyszerűsödni, ha idén is hozza azt, amit tavaly, akkor simaliba, hogy nálunk marad, nem az a csávó, akit a pénz érdekel mindenáron, hogy valahol 2 misivel többet kapna. Ez TY után kezd elég jó képet festeni, hogy mit sikerült Ballard/Reich kettősnek tényleg kiépíteni, hogy inkább itt maradnak az emberek, és nem a +2-3 misi érdekli őket.

 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2021/05/20/indianapolis-colts-news-nyheim-hines-contract-2021-nfl-schedule/5192218001/
coltman
Jó pár Colts fannal egyetemben tnap vitáztunk Twitteren Sam Monsonnal, aki a PFF-es cikket írta.
Az OT kérdésnél nálam az az egy opció lett vna jobb a mostaninál, ha elhozzuk Lawsont piacról és 1.körben OT-t húzunk (v lemegyünk 2.körbe extra pickekért és utána OT).
De nagyon bele voltak zúgva Payebe, Lawsonra meg gondolom sajnálták a dellát v nem illett a profilja.

De sztem Tevi nem fix, h annyit fog számítani. Mégis csak van egy top3 LG, top10 center, top15 RG és top10 RT, és akkor még nem is beszéltem haza.
+ Wentzen legalább annyi fog múlni, hogy szabadul a labdától, hívja át a blokkolást, segíti a falat.
Borbinho
Hát megnéztem, és a 3+10M nem hiszem, hogy sok lett volna Ballardéknak, ha jó Lawson, valószínűsítem, hogy nem volt fit arra, amit kerestek, főleg hogy egy late rounder volt csak pluszban a tét.

Plusz azért Fishert ne hagyjuk ki, elvileg szeptember közepén/végén már lehet - ugye mostani állás szerint aug közepére van ütemezve az edzésbe visszaállás. Hátha most az egyszer az orvosi stáb tényleg eltalálja a tényleges visszaállási dátumot 😀
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, Borbinho már PFF-hez is beette magát 😀

 www.stampedeblue.com/2021/5/21/22447614/pff-believes-that-the-colts-have-already-let-down-qb-carson-wentz

Közben a Hines UFA probléma kezd egyszerűsödni, ha idén is hozza azt, amit tavaly, akkor simaliba, hogy nálunk marad, nem az a csávó, akit a pénz érdekel mindenáron, hogy valahol 2 misivel többet kapna. Ez TY után kezd elég jó képet festeni, hogy mit sikerült Ballard/Reich kettősnek tényleg kiépíteni, hogy inkább itt maradnak az emberek, és nem a +2-3 misi érdekli őket.

 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2021/05/20/indianapolis-colts-news-nyheim-hines-contract-2021-nfl-schedule/5192218001/
coltman
Jó pár Colts fannal egyetemben tnap vitáztunk Twitteren Sam Monsonnal, aki a PFF-es cikket írta.
Az OT kérdésnél nálam az az egy opció lett vna jobb a mostaninál, ha elhozzuk Lawsont piacról és 1.körben OT-t húzunk (v lemegyünk 2.körbe extra pickekért és utána OT).
De nagyon bele voltak zúgva Payebe, Lawsonra meg gondolom sajnálták a dellát v nem illett a profilja.

De sztem Tevi nem fix, h annyit fog számítani. Mégis csak van egy top3 LG, top10 center, top15 RG és top10 RT, és akkor még nem is beszéltem haza.
+ Wentzen legalább annyi fog múlni, hogy szabadul a labdától, hívja át a blokkolást, segíti a falat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Na, Borbinho már PFF-hez is beette magát 😀

 www.stampedeblue.com/2021/5/21/22447614/pff-believes-that-the-colts-have-already-let-down-qb-carson-wentz

Közben a Hines UFA probléma kezd egyszerűsödni, ha idén is hozza azt, amit tavaly, akkor simaliba, hogy nálunk marad, nem az a csávó, akit a pénz érdekel mindenáron, hogy valahol 2 misivel többet kapna. Ez TY után kezd elég jó képet festeni, hogy mit sikerült Ballard/Reich kettősnek tényleg kiépíteni, hogy inkább itt maradnak az emberek, és nem a +2-3 misi érdekli őket.

 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2021/05/20/indianapolis-colts-news-nyheim-hines-contract-2021-nfl-schedule/5192218001/
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leonard szerzodese elv kozelebb lesz az evi 20 misihez, mint a 15hoz.
Hat ennyiert reszemrol inkabb elcserelnem ha valaki kinalna erte egy elso vagy masodik kort.

Mert persze o a defense egyik leadere, meg kva jo jatekos, de osszessegeben nem miatta mukodik a vedelem, meg csak top3 legfontosabb poszton sincs.
Nem lenne gyozelmekben "merheto" a kulonbseg kozte meg egy picit gyengebb LB kozt, osszegben viszont boven. Ezzel nem azt irom, hogy Leonard nem top LB (sztem top3), csak hogy az LB posztnak minimalis a hozzaadott erteke CB-khez / EDGE-ekhez kepest.

Persze ugy is hosszabbitani fogunk vele, meg ha nem is az lenne a jo dontes. Kb mint ahogy a Panthers alairatta muszajbol CMC-t.

Inkabb adtam vna vmi fasza OLnek v Lawsonnak azt a penzt, Leonardot meg lehetne tagelni kb 2 evig h ilyen osszeget kapjon.

Persze ugy is lehet nezni ez a masik oldal, amikor a csapat jar picit rosszul. Ugye Kenny szerzodese nem feltetlen volt indokolt (akkor amikor kapta), de igy kb 2.evetol full aron alul van nalunk.

Az LBknel nem latom azt, h elszallna a piac a közeljövőben.


Mondjuk ha egy 3 eves deal, vagy void evekkel, akkor persze mas a szitu, akkor jovore be lehet vallalni a nagyobb cap hitet.

Nala nem kerdes h beleszarna-e a nagy penz utan, mert az utan h elol valasztottak a drafton is csak meg tobbet akart dolgozni, h a legjobb legyen.

A turnoverek, a leadersege, szemelyisege alapjan is mindenkepp egy must have re-sign, csak ha vele bankot robbantunk, es utana Smith-szel meg BigQ-val is, es Wentz esetleg nem valik be, akkor csak a draft marad ahol uj QBt tudnank talalni (a bridge qbkon tul).

Meg Leonard pont nem az, akitol sajnalnam azt h a legjobban fizetett legyen. Plusz o is egy igazi playmaker, kb mint a Honey Badger a sajat posztjan, ezert nem is lehet feltetlen osszehasonlitani a tobbi LB-vel, hogy most akkor tul lesz fizetve.

Normal esetben nem tetszene, h egy DT meg egy LB legyen a legjobban fizetett jatekos egy defben, de Buckner meg Leonard is megeri a penzet, es nyilvan nincs is edge v cb akit szarra lehetne fizetni (nagyon faj a szivem Lawsonert, sztem Paye plafonja kb az ami jelenleg Lawson, es akkor hozhattunk volna OT-t, esetleg CBt v WRt 1.korben).

Attol nem tartok, h cap gondjaink lennenek, majd 70 misi cap spaceunk van jovore a jelenlegi allas szerint, abba Leonard, Smith es Nelson is beleferne (foleg h Nelson 8 Misivel benne is van mar az opcioja miatt).

Plusz ugy van strukturalva Buckner/Kelly, meg lesz majd Leonard/Smith/Nelson szerzodese is, hogy mindig van egy egy alacsonyabb cap hites ev, meg keves garantalt (foleg roster bonus), igy kb 2 ev utan hozza lehet nyulni, ugy, hogy a jatekosnak is megerje. Persze mivel Luck ota nem volt opcio h QB elvigye a cap 15-20%at, ezert nem is kellett eddig ilyennel elniuk Ballardeknak.

De ha esetleg bevalna Wentz, meg Pittman, Paye is, siman bele fog ferni a novekvo cap space plusz a fentiek miatt.

Na a vegere meggyoztem magam h szarni bele, belefer meg ugy se az en penzem 😀
Akk legyen mar kerek 20,h Wagner fole menjen.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hasznosak ezek a csapat workoutok. Kiderült az is például, hogy Odeyigbo "is indeed a huge guy". A 6"6, 280 font alapján eddig csak sejthettük, most már tudjuk is.

De. hogy valami haszna is legyen, az érdemi jó hír, hogy Campbell teljesen egészséges, fullban edzhet, és több helyszíni médifazon szerint a "féltem a térdem" sem látszik rajta, bokatörő routokat futott. Mondjuk a térde ment gallyra, a bokája rendben volt. szóval azokat fussa csak. A térd törőkkel kell csak vigyázni. 😊
peterk2005
Azért a 6-6, 280-ra nem kellett nagy képzelőerő, hogy f***ing huge 😀 Vagy legalábbis nekem ment elsőre is 😛
coltman

😊)

több mint 2 éve
deleted account 1 758
khm...

 www.stampedeblue.com/2021/5/21/22447421/advancements-in-achilles-tear-surgery-and-recovery-process-bode-well-for-colts

I told you so? 😀
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Hasznosak ezek a csapat workoutok. Kiderült az is például, hogy Odeyigbo "is indeed a huge guy". A 6"6, 280 font alapján eddig csak sejthettük, most már tudjuk is.

De. hogy valami haszna is legyen, az érdemi jó hír, hogy Campbell teljesen egészséges, fullban edzhet, és több helyszíni médifazon szerint a "féltem a térdem" sem látszik rajta, bokatörő routokat futott. Mondjuk a térde ment gallyra, a bokája rendben volt. szóval azokat fussa csak. A térd törőkkel kell csak vigyázni. 😊
peterk2005
Azért a 6-6, 280-ra nem kellett nagy képzelőerő, hogy f***ing huge 😀 Vagy legalábbis nekem ment elsőre is 😛

Campbellt meg majd akkor hiszem, ha tényleg egészséges is marad - elég sok ember fordult meg már nálunk, akinél az volt a szöveg, hogy na majd most, aztán soha nem lett belőle fizikailag megbízható játékos.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hasznosak ezek a csapat workoutok. Kiderült az is például, hogy Odeyigbo "is indeed a huge guy". A 6"6, 280 font alapján eddig csak sejthettük, most már tudjuk is.

De. hogy valami haszna is legyen, az érdemi jó hír, hogy Campbell teljesen egészséges, fullban edzhet, és több helyszíni médifazon szerint a "féltem a térdem" sem látszik rajta, bokatörő routokat futott. Mondjuk a térde ment gallyra, a bokája rendben volt. szóval azokat fussa csak. A térd törőkkel kell csak vigyázni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 204
2 ember dob harmat es nehogy felreertes legyen, a kerdesem: ezek a lasztik jonak szamitanak?
no
Cucc nélkül, laza bemelegítő dobálások ~30-35 yardra. Egyébként nincs benne semmi rossz, de simán bármelyik backup QB dobál ilyeneket.
Én a közelebbi lassításokból azt néztem, hogy változott kicsit a dobásmechanikája Wentznek. A nem labdás kezét sokkal feszesebben és közelebb tartja a törzséhez. Egy dobásmechanikával foglalkozó edző videójában is megemlítik, hogy foglalkoztak vele. Itt ugye a nagy kérdés, hogy mennyire tudja átültetni a gyakorlatba, mennyire lesz rutinszerű. A tavalyi szezonban sokszor leejtette a vállát és maga mellé hozta be a nem dobó kezét, ami pontatlansághoz vezet.

Összességében a videó lényege annyi h van keze és el tudja dobni a labdát. Ahogy coltman is írta "offseason". De a vonat mindenkit szeretettel vár.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 650
2 ember dob harmat es nehogy felreertes legyen, a kerdesem: ezek a lasztik jonak szamitanak?
no
Come on, offseason, ilyenkor minden számít 😀 Mint Afrikában egy csomag rizs 😛

btw, attól, hogy odaírta valaki, hogy CW, ki tudja, hogy tényleg...lehet csak Andrew Luck beállt dublőrnek 😀
coltman
Ok-Ok. Akkor Bono-nak nem kell a koncertet szervezni, a rizs megvan. 😊
több mint 2 éve
deleted account 1 758
2 ember dob harmat es nehogy felreertes legyen, a kerdesem: ezek a lasztik jonak szamitanak?
no
Come on, offseason, ilyenkor minden számít 😀 Mint Afrikában egy csomag rizs 😛

btw, attól, hogy odaírta valaki, hogy CW, ki tudja, hogy tényleg...lehet csak Andrew Luck beállt dublőrnek 😀
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 650
2 ember dob harmat es nehogy felreertes legyen, a kerdesem: ezek a lasztik jonak szamitanak?