Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss
Manning adott egy interjút Kravitz-nak (Indystar).

Lényege:

- Nem kíván visszavonulni
- Egészségi állapotáról gyakorlatilag semmit nem mondott.
- Nagyon szar a hangulat a csapat főhadiszálláson.
- Grigsonnal hivatalos beszélgetés nem volt ( "Összefutottak" az épületben és Grigson közölte vele, hogy Irsay dönt a sorsáról)
- Ajánló telefonokkal próbálja segíteni az elhelyezkedésben a kirúgott edzőket.
- Jobb híján, gyakorlatilag a szertáros fiúknak dobál (equipment guys)
- Szeretné ott befejezni, ahol elkezdte.
- Mikor lesz hivatalos megbeszélés? Nem tudja, de: " ÉN itt vagyok az épületben mindennap. Tudják hol találnak meg."

Kicsit olyan sértődött, hangvétele volt az egésznek. (Amit meg is értek, hisz a GM arra se méltatta hogy visszahívja)

Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de nagyon úgy néz ki hogy Manning-ot elengedték.
Az egészségi állapota márciusra nem lesz egyértelmű.
Nem rizikózzák meg a 28 milliót az biztos.szf61
Minél jobban ez rajzolódik ki, annál jobban elszomorít...még legalább 3 jó éve lehet/lehetett volnadugo1993
Sajnos ez van. Ha Manninget imádod, akkor örülhetsz, mert szerintem méág látjuk valahol játszani, nem fog visszavonulni, megy a piacra. Ott aztán kurva vicces kis tolakodás lesz érte, főként NFL.comon a Hot Topic résznél már azt taglalják, hogy PM-re mely csapatok mennek majd rá, amikor szabadügynökké válik. A Dolphinsnál meg le is nyilatkozták, hogy amennyiben PM FA lesz, Ő szerepel majd a kívánságlista élén, bár még a Flynn tényező is bekavarhat náluk. A kedvencem, hogy a Cardsot is simán nagy esélyesként írják, holott tavaly adtak elég durva szerződést Kolbnak, aki habár egy kalap szar és ezt mindenki tudja, de akkor is luxus lenne még odavinni PM-et. 😊
Mondjuk ami nekem sem tetszik, az Grigson leszarom viselkedése, mert azért PM talán nem ezt érdemelné, de ebben szerintem Irsay nagyon is hibás, mert Ő klubtulajként a hatalmas kedvencével lehetne olyan korrekt, hogy leül és elbeszélget a jelenlegi helyzetről, kétlem, hogy kurvára nincs egy órája sem, mert annyira elfoglalt ember. Az egésznek a vége az lesz, hogy Manninget elintézik egy "bocsi, de új korszak kezdődik"-el, aztán meg csodálkozunk, ha a liga azon fog pattogni, hogy a Colts mennyire kibaszott a liga legjobb irányítójával és hogy lapátra tettük Őt. Nem szeretném, ha ilyen körülmények között válnánk el PM-től, pedig így lesz. Mondjuk egy Colts szurkoló számára az is fos lesz, amikor egy másik csapat mezében látja majd PM-et (főleg ha az AFC-ben marad, hogy még el is gyepáljon minket, az lesz a mókás). Utált csapat leszünk. 😛

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss
Manning adott egy interjút Kravitz-nak (Indystar).

Lényege:

- Nem kíván visszavonulni
- Egészségi állapotáról gyakorlatilag semmit nem mondott.
- Nagyon szar a hangulat a csapat főhadiszálláson.
- Grigsonnal hivatalos beszélgetés nem volt ( "Összefutottak" az épületben és Grigson közölte vele, hogy Irsay dönt a sorsáról)
- Ajánló telefonokkal próbálja segíteni az elhelyezkedésben a kirúgott edzőket.
- Jobb híján, gyakorlatilag a szertáros fiúknak dobál (equipment guys)
- Szeretné ott befejezni, ahol elkezdte.
- Mikor lesz hivatalos megbeszélés? Nem tudja, de: " ÉN itt vagyok az épületben mindennap. Tudják hol találnak meg."

Kicsit olyan sértődött, hangvétele volt az egésznek. (Amit meg is értek, hisz a GM arra se méltatta hogy visszahívja)

Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de nagyon úgy néz ki hogy Manning-ot elengedték.
Az egészségi állapota márciusra nem lesz egyértelmű.
Nem rizikózzák meg a 28 milliót az biztos.szf61
Minél jobban ez rajzolódik ki, annál jobban elszomorít...még legalább 3 jó éve lehet/lehetett volna

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss
Manning adott egy interjút Kravitz-nak (Indystar).

Lényege:

- Nem kíván visszavonulni
- Egészségi állapotáról gyakorlatilag semmit nem mondott.
- Nagyon szar a hangulat a csapat főhadiszálláson.
- Grigsonnal hivatalos beszélgetés nem volt ( "Összefutottak" az épületben és Grigson közölte vele, hogy Irsay dönt a sorsáról)
- Ajánló telefonokkal próbálja segíteni az elhelyezkedésben a kirúgott edzőket.
- Jobb híján, gyakorlatilag a szertáros fiúknak dobál (equipment guys)
- Szeretné ott befejezni, ahol elkezdte.
- Mikor lesz hivatalos megbeszélés? Nem tudja, de: " ÉN itt vagyok az épületben mindennap. Tudják hol találnak meg."

Kicsit olyan sértődött, hangvétele volt az egésznek. (Amit meg is értek, hisz a GM arra se méltatta hogy visszahívja)

Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de nagyon úgy néz ki hogy Manning-ot elengedték.
Az egészségi állapota márciusra nem lesz egyértelmű.
Nem rizikózzák meg a 28 milliót az biztos.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpet
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
vagy újraigazoljuk Caldwellt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezd baromira komollyá válni a szappanopera 😂
Azon sem csodálkoznék, ha holnap már coach Hollai Olivér is képbe kerülne.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asszem ő még nem volt: Marc Trestman a CFL-ből.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lesz itt needünk rendesen. Azon drukkoljunk, hogy további needeket ne csináljunk, mondjuk HC/OC/DC téren. 😀peterk2005
Szerintem nem lesz vészes, 3-4-5 nagy lyuk, amikre megy majd a draft is és az FA-zás is, így simán megoldható.
Kis túlzással az edzői posztokon sem gyengülhetünk kb, kivétel erre Tressel és Gray.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lesz itt needünk rendesen. Azon drukkoljunk, hogy további needeket ne csináljunk, mondjuk HC/OC/DC téren. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2/2-re Fleener jöjjön 😛Höri
Nekem azzal se lenne bajom, ha valami korrekt CB-t és WR-t és SS-t hoznánk előtte az FA-ról 😊
De Saturday távozásával a fal közepén is nagy needünk lesz, szóval akár oda is mehet a második kör, vagy egy szabadügynök.
Fleener jó lesz harmadik körben 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2/2-re Fleener jöjjön 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora az esélye annak, hogy megtartsátok Reggie Wayne-t?Láttam, hogy Garcon és Gonzalez is FA, lehet ebből idén WR draft?aztec
Passz. Szerintem nem fog nálunk maradni, Garcont meg megtartjuk, de szerintem ezekre akkor kapjuk meg a választ, amikor kiderül, hogy PM-mel mi lesz.
A második körös WR draft simán lehetséges, de még vagy 2-3 hatalmas needet tudunk mondani, ahová szintén simán el lehet lőni a második kört. Az FA után okosabbak leszünk a drafttal kapcsolatban.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mekkora az esélye annak, hogy megtartsátok Reggie Wayne-t?Láttam, hogy Garcon és Gonzalez is FA, lehet ebből idén WR draft?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113JJ
vicces a végén a GOOD LUCK üzenet 😀 😀Hurka
Ilyen év után meg is érdemelnénk egy good luckkal jövő Luckot 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113JJ
vicces a végén a GOOD LUCK üzenet 😀 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
miért is estek ki tegnap előtt?Höri


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új jelölt

Brad Seely, 49ers Special Team Coach 😀

miért is estek ki tegnap előtt?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.Deny
Tressel már belsős, konzultánsként dolgozott szeptember óta a Colts-nál 😛

de ez a kemény: https://twitter.com/#!/JimIrsay/status/161790206146650113


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy fura JJ, kiröhögné a Coltsot, hogy Tresselt viszi, holott pár hete pont panaszkodott, milyen gáz, hogy csak egymástól viszik edzőket csapatok, sose egy külső embert 😊
Jó, persze megértem, Tressel azért Tressel.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kell várni, hogy kiessen a ravensHöri
Továbbra is reménykedem benne, hogy perspektívaként tartja életben Irsay a Tressel híreket. Elvileg a hétre HC döntést ígért, bár helyükön kell ezeket a tweeteket kezelni.Escalade
elsőre elírtam, paganóra gondoltam mint befutó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kell várni, hogy kiessen a ravensHöri
Továbbra is reménykedem benne, hogy perspektívaként tartja életben Irsay a Tressel híreket. Elvileg a hétre HC döntést ígért, bár helyükön kell ezeket a tweeteket kezelni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor ő lesz a győztes, csak meg kellETT várni, hogy kiessen a ravens

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Többen írták (hasonló közeli forrásból), hogy szerintük még nincs meg az igazi jelölt. Holnap jön Pagano, remélhetőleg lehengerli Irsayéket.