Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
majd hozza McClaint, akivel kitörölhetjük 😀
mondjuk nem vágom Pagano dolgait, de nálunk vajh nem akarja majd bepróbálni a 3-4-et?
azért az vicces lenne, mondjuk én bírom a 3-4-et, ettől függetlenül nem tudnám a Coltsnál elképzelniStez
én is imádom, de sajna felejtős 😕JSanyo
ezt azért annyira ne bánd tekintve, hogy a védelmünk nem kifejezetten 3-4-re termett emberkékből áll 😊
bár megnézném 😛Stez
hát nagyon finoman szólva sem 3-4es matériából vannak a védelmünk tagjai 😊 mondjuk sírnék, ha látnám, az biztos 😀

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.marci
Tradenél nem az új csapata vállalná át az egész szerződést?Roth
Fizetését igen, a bónuszt nem.

szerk.: hogy világos legyen. ha március 8. előtt valakihez el tudjuk passzolni, akkor az új csapat gondja a bónusz ... de az lehetetlen, hogy valaki bevállalja bónuszostul.

Cut or Trade Peyton before March 8th: 16mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after March 8th: 44mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2012: 33mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2013: 22mil of dead cap

Cut or Trade Peyton after 2014: 11mil of dead cap
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.marci
Tradenél nem az új csapata vállalná át az egész szerződést?

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Ha elcseréljük, a 28 millás bónusza nálunk lesz dead cap. Nem leszünk hülyék elcserélni, hanem cut lesz.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Azon gondolkodom, kire lehet elcserélni értékarányosan. Arra jutok, nem "kire", csak "mire". Egy csapatra. Valamelyik jobbra.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?Drabin
Trade kizárt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss

pfbusiness Újabb pontosítás a Peyton Manning opcióval kapcsolatban, az opcióval február 7. és március 8. között élhet a Colts.Höri
Bocs, nem találom hogy pontosan mit is jelent ez. Március 8 után kell fizetni neki x dollárt?
Gsn blogja alapján addig nem is cserélhetik el, ugye? Egyáltalán láttok esélyt Tradere?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na pazar, a végén még kihozzuk itt a szituból, hogy PM egy büdös pénzhajhász geciláda.Stez
Dehogy! Elnézést, ha nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy a Manning-gel szembeni méltatlan viselkedés okát próbáltam keresgélni. Azon spekulálok, hogy a tulajnak utólag milyen érzései lehetnek, ami ehhez a totális semmibevételhez vezettek. Egy szóval nem mondtam, hogy ezt jogosnak tartanám. Sőt! Úriemberként kéne viselkednie, még ha nem várt veszteségnek éli is meg az elmúlt időszakot. Azzal az emberrel bánik így, aki a franchise-t kiemelte a mélyből és a liga egyik élcsapatává tette. Ha úgy dönt, hogy Manning-re nincs szüksége, akkor oda kéne állnia elé és a szemébe mondania.tomi-tomi
Ha Irsay így érezne, akkor feldughatja magának a fanchise-át, nem érdemli meg, hogy ilyen játékosa legyen. De szerintem nem is erről van szó. Inkább azt tartom valószínűnek, hogy már meghozták a döntést, de egyelőre kényelmetlen odaállni Manning elé vele, és ezért megy a mismás.

Amúgy természetesen egy HOF QB mindig komoly tényező a cap politikában, de nem látom azt a hűde nagyon nagy problémát. Ha maradna, akkor ugyanakkora terhet rakna a capba, mint Brady, vagy jövőre várhatóan Brees is. Ha nem marad, akkor meg maga után hagy egy kb. 10 milliós dead capet, ami ugyan sok, de ha összeveted mondjuk Clark kivágása esetén maradó 8.5 millás dead cappel, vagy a tavaly elküldött Jennings (azt hiszem ő volt) idénre maradt 5.5 millás dead capjével, nem olyan rettenet. Ennyi kockázatot mindenki bevállal egy Manning szintű játékosért - sokan még gyengébbekért is - szóval helyén volt az a szerződés.

A "probléma" egyszerűen maga Luck. Ha nem egy ilyen kaliberű tehetség jönne ki idén a drafton, Manning probléma sem lenne. Vagy felépült volna annyira, hogy pályára tud lépni és akkor megyünk vele lesz ami lesz, nem lett volna az a dilemma ami most. Egy Cam Newtonért, Bradfordért, Staffordért - hogy csak az utóbbi három évet mondjam - senki nem dob el még egy félig béna Manninget sem. Ha Manning rendbejött volna, akkor a drafton 1/1 trade, és betankolás korai körös tehetségekből, ha nem, akkor meg lesz ami lesz alapon húztunk volna egy QB-t. De nem egy Bradford jött idén, hanem Luck. Ő más helyzetet teremtett, ő akkora csábítás és olyan ígéret, ami mellett nem lehet elmenni. Innentől viszont már problémás, mert Manning 18 millióját, vagy Luck 7(+ Manning 10 dead cap) millióját még be lehet tuszkolni a cap alá úgy, hogy csapat is maradjon, de a kettőre együtt 25 milla már sok. Akkor nem marad csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Azért ha jól emlékszem PM a szerződése megkötése előtt azt mondta Irsaynek, hogy neki elég kevesebb pénz is, inkább abból a lóvéból hozzanak mellé minőségi játékosokat, hogy SB esélyeink legyenek. Irsay mondta végig azt, hogy a legjobban fizetett irányítóvá akarja tenni. Szóval PM nem "húzta le" a csapatot szvsz.

Legalábbis nem direkt

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Akkora huza-vona már PM ügyben amiből félek egyik fél sem jön majd igazán jól.... mondjuk fura lesz ha egyáltalán megvalósul PM-et nem Colt mezben látni mint kb Joe Montanát Chiefs mezben

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nem tudhatjuk, hogy éppen mi folyik a háttérben és azt sem, hogy Irsay hogyan fogja fel ezt az egészet. Az tuti, hogy nevetségesen bánik PM-el. De én bízom benne, hogy Paganoval némi nyugalom is jön a Colts háza tájára és megszűnik az eddigi káosz, hogy aztán szépen elrendezhessenek minden fontos ügyet.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na pazar, a végén még kihozzuk itt a szituból, hogy PM egy büdös pénzhajhász geciláda.Stez
Dehogy! Elnézést, ha nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy a Manning-gel szembeni méltatlan viselkedés okát próbáltam keresgélni. Azon spekulálok, hogy a tulajnak utólag milyen érzései lehetnek, ami ehhez a totális semmibevételhez vezettek. Egy szóval nem mondtam, hogy ezt jogosnak tartanám. Sőt! Úriemberként kéne viselkednie, még ha nem várt veszteségnek éli is meg az elmúlt időszakot. Azzal az emberrel bánik így, aki a franchise-t kiemelte a mélyből és a liga egyik élcsapatává tette. Ha úgy dönt, hogy Manning-re nincs szüksége, akkor oda kéne állnia elé és a szemébe mondania.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na pazar, a végén még kihozzuk itt a szituból, hogy PM egy büdös pénzhajhász geciláda.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha a harmadik műtét szükségessége később (a szerződéskötés után) merült volna fel.
Igen, alapvetően cap problémaként is nézhetjük. De onnan is több, mint kellemetlen. Csak a rosszak közül lehet választani.
Az a fék, nem igazi fék. Hiszen ha használják, akkor egy évre kifizettek 26,5 millió dollárt és vége a dalnak. Nekem sokkal inkább tűnik fuss a pénzed után gázpedálnak.
Utólag, az események ismeretében Irsay érezheti úgy, hogy PM és az ügynöke mindent kifacsartak az üzletből, meg belőle is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Manning esetleges elküldése, azt hiszem, olyan döntés volna, ami túlnő a szakmán: egész biztosan bekerülne a klubtörténetbe. Száz év múlva is felidéznék a históriáskönyvek 2012-őt emiatt.
Ennek fényében szerintetek milyen arányban múlik a HC-n, a GM-n, a tulajon?wmitty
Itt egy cikk (az első rész), ami pénzügyi irányból elemzi a helyzetet. http://www.nationalfootballpost.com/Peyton-Predicament-Part-1.html
Amit most művelnek Manning-gel, az minimum méltatlan. Én csak egyetlen dologgal tudom magyarázni: Irsay úgy érzi, hogy át lett b@szva a tavalyi szerződéskötéskor. Egy olyan szerződésbe ment bele (kényszerítette a helyzet?), amely a legrosszabb eset bekövetkeztére nem hagyott neki racionális kilépést. Most ott áll, hogy 62 millát kellene fizetnie egy ki nem mondott IR évért és egy kockázatos egészségügyi állapotban lévő PM idényéért.tomi-tomi
sztem bőven pluszosan zárta ezt a boltot Irsay. nehezen tudom elképzelni, hogy július végén, mikor aláírták az új szerződést, ne lett volna tisztában a Colts vezetése Manning állapotáról, így nagy valószínűséggel azt is tudták, hogy nemhogy egy hónap, hanem fél év múlva is csak vmi csoda folytán kerülhet a pályára. ha nem tudták, akkor az olyan szintű inkompetencia, hogy meg is érdemli. azért is tartom ezt valószínűnek, mert beépítésre került ez a fék, hogy a SB utáni és az FA időszak előtti időben elállhat a Colts az igazán nagy pénz kifizetésétől. ha 100%-ig bíztak volna abban, hogy Manning (aki soha nem hagyott ki meccset) játékra alkalmas, nem nagyon van értelme egy ilyen klauzula beépítésének.
máskülönben azt, hogy Manning biztosan nem játszik idén, az csak kb az első hét előtt derült ki, de még ugye itt se került IR-re, mert lebegtetve volt a játéka, annak ellenére, hogy a mozgást is csak decemberben tudta elkezdeni.
miért ? szerintem azért, mert ekkor már túl voltunk a szezonjegyek kifizetésének időszakában, ami, egy Peyton nélküli szezonra másként nézett ki, és gondolom, hogy egy szerény, de nem sértő kézpénzösszeg azért beérkezett a Coltshoz, a Manning mezeiből illetve a nevéhez kapcsolód egyéb merchandise termékekből, vagy a személyéhez kapcsolódó egyéb jogokból.
szóval sztem ha a Colts bevételeit nézzük, bőven megérte nekik még így is Manning, a fizetési sapka kérdésköre az egyetlen tényező, ami miatt kénytelenek lehetnek megválni Manningtől, nem a kifizetés helyi értéke.
én személy szerint, tuti nem cserélném be Luckra, ha játékra alkalmas.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg lépjünk tovább és hozzuk Haleyt OC-nak. 😛
Pagano azért nem megoldás mindenre, maximum csak az első bástya.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Manning esetleges elküldése, azt hiszem, olyan döntés volna, ami túlnő a szakmán: egész biztosan bekerülne a klubtörténetbe. Száz év múlva is felidéznék a históriáskönyvek 2012-őt emiatt.
Ennek fényében szerintetek milyen arányban múlik a HC-n, a GM-n, a tulajon?wmitty
Itt egy cikk (az első rész), ami pénzügyi irányból elemzi a helyzetet. http://www.nationalfootballpost.com/Peyton-Predicament-Part-1.html
Amit most művelnek Manning-gel, az minimum méltatlan. Én csak egyetlen dologgal tudom magyarázni: Irsay úgy érzi, hogy át lett b@szva a tavalyi szerződéskötéskor. Egy olyan szerződésbe ment bele (kényszerítette a helyzet?), amely a legrosszabb eset bekövetkeztére nem hagyott neki racionális kilépést. Most ott áll, hogy 62 millát kellene fizetnie egy ki nem mondott IR évért és egy kockázatos egészségügyi állapotban lévő PM idényéért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Manning esetleges elküldése, azt hiszem, olyan döntés volna, ami túlnő a szakmán: egész biztosan bekerülne a klubtörténetbe. Száz év múlva is felidéznék a históriáskönyvek 2012-őt emiatt.
Ennek fényében szerintetek milyen arányban múlik a HC-n, a GM-n, a tulajon?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chuck testvére, John Pagano most a Chargers DC.

Négy évig dolgozott Irsay-nek.

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=57#p57

Ez az első hsz a topicban 😀 Fogadjunk nem gondoltátok volna, h egyszer egyet fogtok érteni TTT-vel 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyetértek...
Végül is offense wins games... but defense wins championships.

Most már csak egy gáz lehet. 😕
Májusban Peyton bejelenti, hogy 100%-ig egészséges.
A pofánkba röhög.
És Jets/Cards/Hawks/Phins/Skins mezben szétszopat minket a SB XLVII-en. 😊szf61
Előre várom a Jets-Colts vagy a Dolphins-Colts SB-t. Gondolom az NFC-t kizárják majd bunda miatt.Deny
Mondjuk egy Fitzgerald-PM-Wayne? hármassal azért már lehetne kapirgálni Arizónában szerintem.....flzoli
Biztosan lesz annyi helye a Cardsnak, hogy egy 70 milliós franchise QB ( 😂 ) Kolb mellé odavigyék PM-et és Waynet is..
A csapat többi részére sok lehetőség nem nagyon maradna.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
igen, az nekem is tetszik, hogy védő felfogású a mester.

ha jött volna egy offenzív guru, akkor megint ott vagyunk, hogy átlagolunk 30 pontot aztán 4-12-es mérleg. Az nem jóú.

inkább építsen jóféle védelmet, hogy Lucknak a "rookie standard" játékot elég legyen játszani. Elvégre azt simán meg tudja oldani.Höri
Egyetértek...
Végül is offense wins games... but defense wins championships.

Most már csak egy gáz lehet. 😕
Májusban Peyton bejelenti, hogy 100%-ig egészséges.
A pofánkba röhög.
És Jets/Cards/Hawks/Phins/Skins mezben szétszopat minket a SB XLVII-en. 😊szf61
Előre várom a Jets-Colts vagy a Dolphins-Colts SB-t. Gondolom az NFC-t kizárják majd bunda miatt.Deny
Mondjuk egy Fitzgerald-PM-Wayne? hármassal azért már lehetne kapirgálni Arizónában szerintem.....

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pagano jó döntés, az alapok már így megvannak egy sikeres rebuildhez.
A Jets vezérkarnak ha van egy kis esze, Ryan kajapénzéből lecsíp egy kicsit, odaadja PM-nek és Wayne-nek, és megnyerik a SB-t, LT már úgy is érdemelne egyet szerintem.flzoli
LT nem hiszem, hogy megéli a következő szezont is, a Jetssel legalábbis nem..
Amúgy meg nehogy már a buzi Jetshez menjen PM... Egyedül annyi jó lenne az egészben, hogy a Patset évente kétszer szopatná PM és a csoport sem lenne olyan sima, de nem éri meg szerintem. 😊
Menjen csak az NFC-be, a Skinsnél jó helye lesz. 😛Stez
Mondjuk nem lenne mindennapi történet, a vakok és félkegyelműek közé érkezvén bajnokcsapatot csinálna a rézbőrűekből. A nagy fehér sámán és a 10 kicsi indián 😀 Micsoda Offense lenne 😀

Sexy Rexy azért nehogy majd véletlen false start-ot csináljon a pálya mellől a mappákkal, szóval kéne egy Painter is még a fővárosba 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano jó döntés, az alapok már így megvannak egy sikeres rebuildhez.
A Jets vezérkarnak ha van egy kis esze, Ryan kajapénzéből lecsíp egy kicsit, odaadja PM-nek és Wayne-nek, és megnyerik a SB-t, LT már úgy is érdemelne egyet szerintem.flzoli
LT nem hiszem, hogy megéli a következő szezont is, a Jetssel legalábbis nem..
Amúgy meg nehogy már a buzi Jetshez menjen PM... Egyedül annyi jó lenne az egészben, hogy a Patset évente kétszer szopatná PM és a csoport sem lenne olyan sima, de nem éri meg szerintem. 😊
Menjen csak az NFC-be, a Skinsnél jó helye lesz. 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
igen, az nekem is tetszik, hogy védő felfogású a mester.

ha jött volna egy offenzív guru, akkor megint ott vagyunk, hogy átlagolunk 30 pontot aztán 4-12-es mérleg. Az nem jóú.

inkább építsen jóféle védelmet, hogy Lucknak a "rookie standard" játékot elég legyen játszani. Elvégre azt simán meg tudja oldani.Höri
Egyetértek...
Végül is offense wins games... but defense wins championships.

Most már csak egy gáz lehet. 😕
Májusban Peyton bejelenti, hogy 100%-ig egészséges.
A pofánkba röhög.
És Jets/Cards/Hawks/Phins/Skins mezben szétszopat minket a SB XLVII-en. 😊szf61
Előre várom a Jets-Colts vagy a Dolphins-Colts SB-t. Gondolom az NFC-t kizárják majd bunda miatt.