Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem érdekes, hogy mennyire biztosra veszi mindenki, hogy Luck maradéktalanul pótolni fogja Manninget.

Illetve azt nem értem, miért nem padozhat pár évig a srác egy nagymenő mögött? Neki már nincs mit tanulni az NFL-ről?Jan
Sokat tudsz az esetről, nagyon utánaolvastál.
Luck megmondta már rég, hogy akárki draftolja, nem fog cserét kérni, ergó akár padozni is fog. Erről már jó ideje szó sem esik, hogy nem padozhat. Mert padozhatna.
Viszont Luck és Manning együtt szinte sansztalan a csapatban, a két játékos fizetése és a cap miatt. Azt meg senki sem mondta, hogy Luck maradéktalanul pótolni tudja Manninget, mert Manning Ő pótolhatatlan.

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nekem érdekes, hogy mennyire biztosra veszi mindenki, hogy Luck maradéktalanul pótolni fogja Manninget.

Illetve azt nem értem, miért nem padozhat pár évig a srác egy nagymenő mögött? Neki már nincs mit tanulni az NFL-ről?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
jesszus mi van itt
március 8-án a bejelentés után egy millárd beböfögés lesz, ki mennyire megutálta a Coltsot, ki nem tudja elképzelni PM-et más mezben, ki meg azt, hogy mennyire be fogjuk szopni, hogy elengedjük PM-et :rolleyes:
elmegyek Chargers és A KÖCSÖG fannak inkább :cool:Stez
kezdjek most árulózni, vagy várjam meg a márc 8-at? 😛 😀JSanyo
Nőnapon akarsz árulózni? Az adja a jobb lehetőségeket is. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jesszus mi van itt
március 8-án a bejelentés után egy millárd beböfögés lesz, ki mennyire megutálta a Coltsot, ki nem tudja elképzelni PM-et más mezben, ki meg azt, hogy mennyire be fogjuk szopni, hogy elengedjük PM-et :rolleyes:
elmegyek Chargers és A KÖCSÖG fannak inkább :cool:Stez
kezdjek most árulózni, vagy várjam meg a márc 8-at? 😛 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jesszus mi van itt
március 8-án a bejelentés után egy millárd beböfögés lesz, ki mennyire megutálta a Coltsot, ki nem tudja elképzelni PM-et más mezben, ki meg azt, hogy mennyire be fogjuk szopni, hogy elengedjük PM-et :rolleyes:
elmegyek Chargers és A KÖCSÖG fannak inkább :cool:

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Miért, Rodgers-nek volt már gyűrűje Favre kirúgásakor? 😊tomi-tomi
Miért Luck hány évet padozott Manning mögöt? 😊sirarcheer
no aszondjuk hasonló, szőrmentén - nem azt, hogy azonos. KÜLÖNBSÉG


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Miért, Rodgers-nek volt már gyűrűje Favre kirúgásakor? 😊tomi-tomi
Miért Luck hány évet padozott Manning mögöt? 😊

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tehát a: - hogy utálj meg egy frencsájzt újabb fejezete jön, Fárvva vótam, mosmeg Menningel akár mekkora lufifej is. El megy majd máshova , de már nem lesz az igazi, bár ha Brettapót nem zúzzák összevissza Vilmáék először, másoggyára megakedves PaccsD - ugye, és még mi vagyunk duLvafiJúk mi?! direkte?!
-
baszki mosjut eszembe mit böfögtem év elején a Cincinnátusnak, hogy Ocsó boszzúból belógatja Brown papának a farokgyűrűt, he és még ráadásul igaz is lehet 😂 😂 😂sutianap
Brett papával nem sokan értettek egyet. (Az AFC North playák verik a nyálukat állandóan, hogy we are the physical, Pats are the finesse. 😀 😉 )

A Pats roster kb. szűk harmada lógathatja be 10 nap múlva az illetékesnek. 😀
(Btw valóban, Luck a Colts Rodgers-e. 😊 )tomi-tomi
Majd ha Ő is nyer gyűrűt. 😉sirarcheer
Miért, Rodgers-nek volt már gyűrűje Favre kirúgásakor? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Majd ha Ő is nyer gyűrűt. 😉sirarcheer
+közel sem olyan csapat veszi majd körbe. Elvégre Flynn is szépen dobálgat.

több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
(Btw valóban, Luck a Colts Rodgers-e. 😊 )tomi-tomi
Majd ha Ő is nyer gyűrűt. 😉

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ennyiben tökéletes a párhuzam. Viszont ott Favre volt a konfliktusgazda, itt pedig a tulaj viselkedése nem business like.tomi-tomi
AZ hogy otthon a család eldönti nyaralás közben, hogy ennyi idősen egy-egy szezon, akár a beszerzett sérülésekkel együtt mennyire bevállalható vagy nem éppen annyira releváns információ a csapat számára mint AZ hogy orvosilag muszály bevállani egy olyan műtétet, melynek esetleges korrekciók a következményei, nem beszélve az esetleges 100%-os rehabilitáció ( és itt ugye NFL ready rehabról van szó! ) kérdésességéről. A párhuzam majd LUK behúzásával válik tökéletessé, de a fenyegető behúzás is annak számít (Ulpi). Mindkét esetben úgyérzem a frencsi-pajtik dobálják ki a léggömbből a ballasztot. És mikor potyog lefele a homokzsák zuhantában abban teljesen igaza van, hogy felfele menet bazsmeg akkor bazsmeg húha de nélkülözhetetlen voltam, úgyhogy bazzzmeg.......sutianap
Favre esetében a magát többször homokzsáknak beállító teher esemény (kib@szás) utáni, zuhanás közbeni hisztijét láthattuk.
PM-nél pedig az előre nem tervezett és kontrollálatlan földhöz csapódás után a kapitány rugdossa a homokzsákot, ahelyett hogy illő tisztelettel kitenné a földre. Lassan ott tartunk, hogy PM egyik reggel a biztonsági őrtől tudja meg, hogy már nem Colt, amikor nem tud bemenni a belépő kártyájával az ojjektumba.
(Btw valóban, Luck a Colts Rodgers-e. 😊 )tomi-tomi
tehát a: - hogy utálj meg egy frencsájzt újabb fejezete jön, Fárvva vótam, mosmeg Menningel akár mekkora lufifej is. El megy majd máshova , de már nem lesz az igazi, bár ha Brettapót nem zúzzák összevissza Vilmáék először, másoggyára megakedves PaccsD - ugye, és még mi vagyunk duLvafiJúk mi?! direkte?!
-
baszki mosjut eszembe mit böfögtem év elején a Cincinnátusnak, hogy Ocsó boszzúból belógatja Brown papának a farokgyűrűt, he és még ráadásul igaz is lehet 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
Ennyiben tökéletes a párhuzam. Viszont ott Favre volt a konfliktusgazda, itt pedig a tulaj viselkedése nem business like.tomi-tomi
AZ hogy otthon a család eldönti nyaralás közben, hogy ennyi idősen egy-egy szezon, akár a beszerzett sérülésekkel együtt mennyire bevállalható vagy nem éppen annyira releváns információ a csapat számára mint AZ hogy orvosilag muszály bevállani egy olyan műtétet, melynek esetleges korrekciók a következményei, nem beszélve az esetleges 100%-os rehabilitáció ( és itt ugye NFL ready rehabról van szó! ) kérdésességéről. A párhuzam majd LUK behúzásával válik tökéletessé, de a fenyegető behúzás is annak számít (Ulpi). Mindkét esetben úgyérzem a frencsi-pajtik dobálják ki a léggömbből a ballasztot. És mikor potyog lefele a homokzsák zuhantában abban teljesen igaza van, hogy felfele menet bazsmeg akkor bazsmeg húha de nélkülözhetetlen voltam, úgyhogy bazzzmeg.......sutianap
Favre esetében a magát többször homokzsáknak beállító teher esemény (kib@szás) utáni, zuhanás közbeni hisztijét láthattuk.
PM-nél pedig az előre nem tervezett és kontrollálatlan földhöz csapódás után a kapitány rugdossa a homokzsákot, ahelyett hogy illő tisztelettel kitenné a földre. Lassan ott tartunk, hogy PM egyik reggel a biztonsági őrtől tudja meg, hogy már nem Colt, amikor nem tud bemenni a belépő kártyájával az ojjektumba.
(Btw valóban, Luck a Colts Rodgers-e. 😊 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
Ennyiben tökéletes a párhuzam. Viszont ott Favre volt a konfliktusgazda, itt pedig a tulaj viselkedése nem business like.tomi-tomi
AZ hogy otthon a család eldönti nyaralás közben, hogy ennyi idősen egy-egy szezon, akár a beszerzett sérülésekkel együtt mennyire bevállalható vagy nem éppen annyira releváns információ a csapat számára mint AZ hogy orvosilag muszály bevállani egy olyan műtétet, melynek esetleges korrekciók a következményei, nem beszélve az esetleges 100%-os rehabilitáció ( és itt ugye NFL ready rehabról van szó! ) kérdésességéről. A párhuzam majd LUK behúzásával válik tökéletessé, de a fenyegető behúzás is annak számít (Ulpi). Mindkét esetben úgyérzem a frencsi-pajtik dobálják ki a léggömbből a ballasztot. És mikor potyog lefele a homokzsák zuhantában abban teljesen igaza van, hogy felfele menet bazsmeg akkor bazsmeg húha de nélkülözhetetlen voltam, úgyhogy bazzzmeg.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azon nagyon kiakadok ha tényleg a Skinsbe igazol.. sokkal logikusabb lenne a Chiefs neki. Nekünk meg sokkal jobb 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, de eddig nem éreztem úgy, hogy meg is kéne szólalnom. Hát most eljött ez a pillanat és csak az jön ki belölem, hogy nem hiszem el.

Belegondoltatok, hogy milyen lesz más mezben látni ?! Esetleg pont azt látni, hogy az utolsó támadással megfordítja a meccset ellenünk ?

Azért merem feltenni ezt a kérdést, mert nem a Manning érában lettem Colts szurkoló a magam 42 évével. Emlékszik még Valaki Chris Chandlerre mint Colts QB-re / segítek 1988, 89 / esetleg Jeff George 1990-es draftolására , vagy esetleg Jim Harbaugh-ra mint Colts QB-ra /1994- től / ? Én igen mert már akkor szerettem ezt a Csapatot .

DE ! Manniggel lépett ez a csapat új útra, és éppen ezért nem tudom elképzelni Nélküle - és esetleg ellene - az életet.

Szerintem sokan ebbe bele sem gondolnak , bár már a Manning érában lettek Colts drukkerek.

Lehet ez a Luck gyerek bármekkora tehetség, második Manning vagy első Luck - kívánom ne csalódjon senki - De fenntertom azt , hogy PM pótolhatatlan bár azt is tudom , hogy ezzel sokan nem értetek egyet. Bár szerintem elég megnézni az offense idei mutatóit

Ezt a bánásmódot pedig végképp nem értem.

Egy biztos a szívem egy darabját Magával viszi bárhová megy.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
A Patsbe kellene mennie, a NE topicban olvastam hogy Brady már kiégett

GB
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
érik a "Manning xy csapatba megy, mert..." hsz is, Tebow után szabadonJJ
Manning az Eaglesbe megy,...

... mert Mudd megdumálja
... mert így gyakran találkozhat a kishúgával ( 😉 )
... mert a legjobbat akarja magának
... mert megérdemli
... és mert mi is megérdemeljük

😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Úgy látom nemcsak nálunk nem tudnak jól bánni azokkal akik sokat tettek a csapaptért ezeket vhol nagyon nem értem... Csak léci ne az NFC be jöjjön, pláne ne az Eastbe elég nekünk egy Manning 😛dande
Jöjjön csak hozzánk, Vicket meg eltrédeljük 😊Rataxes
érik a "Manning xy csapatba megy, mert..." hsz is, Tebow után szabadon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom nemcsak nálunk nem tudnak jól bánni azokkal akik sokat tettek a csapaptért ezeket vhol nagyon nem értem... Csak léci ne az NFC be jöjjön, pláne ne az Eastbe elég nekünk egy Manning 😛dande
Jöjjön csak hozzánk, Vicket meg eltrédeljük 😊Rataxes
De akkor az minimum két első kör vkinek ha Kolbhoz viszonyítjuk 😀 Száz szónak is egy a vége kockázatos lépés erős fal kell elé de akihez megy PM már a jelenléte miatt is megéri.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Marad évi 12 szabad hely. ÉS akkor lehet kivonni a távozók pénzét. Meg hozzáadni a draftoltakét. De akkor is olyan 15 milla. Ha Bowe nem meggyőzhető idei 10ért, akkor 25 hely van.

Ehhez képest kell tárgyalni PM-el és a Chiefs játékosokkal. De ne hidd ,hogy ennél jobb helyzet van bárhol a ligában. Ez a 15 szabad hely ami induló pozíció, nagyon is kiváló alap.ulpianus
ennyi hely simán lesz a skinsnek is, ha beleszámolok minden draftoltat+FA visszaigazol (de úgysem fog.); sajnos
azt hittem a chiefs lényegesen jobban áll cap spaceben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
PM megveszi a StLuizt vagy a Browns és levezet, mennyipénze van?

csak nekem hasonlít a sztori szőrmentén a Favre vs. GBcorrect csatára?sutianap
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
Ennyiben tökéletes a párhuzam. Viszont ott Favre volt a konfliktusgazda, itt pedig a tulaj viselkedése nem business like.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
PM megveszi a StLuizt vagy a Browns és levezet, mennyipénze van?

csak nekem hasonlít a sztori szőrmentén a Favre vs. GBcorrect csatára?sutianap
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
Ebből a szempontból természetesen igen, a lefolyása teljesen más a dolgoknak.
Nem hittem volna, hogy PM-et látom valaha is más mezben, sajnálom is. (főleg, ha a Redskinshez megy 😛 )

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
PM megveszi a StLuizt vagy a Browns és levezet, mennyipénze van?

csak nekem hasonlít a sztori szőrmentén a Favre vs. GBcorrect csatára?sutianap
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
Úgy érted Painter az új Rodgers?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
PM megveszi a StLuizt vagy a Browns és levezet, mennyipénze van?

csak nekem hasonlít a sztori szőrmentén a Favre vs. GBcorrect csatára?sutianap
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldoksutianap
az említett cikkben is ez van
http://www.indystar.com/article/20120126/SPORTS15/201260492/Kravitz-Irsay-s-remarks-bringing-curtain-down-Manning-s-career?odyssey=mod|breaking|text|IndyStar.com

Irsay and Manning have meant too much to each other, to this franchise and to this city, for the relationship to turn into some kind of a battle for the hearts and minds of Indianapolis.

"I want to separate the personal and the business," Manning said Monday night. "I've seen it get personal in other situations, and I don't want that to happen here."

Too late.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
PM megveszi a StLuizt vagy a Browns és levezet, mennyipénze van?

csak nekem hasonlít a sztori szőrmentén a Favre vs. GBcorrect csatára?sutianap
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem köze sincs a kettőnek egymáshoz.Newman
a csapat ikonja kontra tulajdonosi döntések a csapat jövőjére nézve - igy gondoldok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak