Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a IrsaiOlivér!sutianap
pont csütörtökön voltam vizsgázni a borvidékekből és bizony ez a csemegeszőlő is a tananyag része.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azutolsótelefony - valamikor októbereljbe, valaholatengerentúl:
- Hálló,
- Helló, Al itt a IrsaiOlivér!
- Hehe, a frászt akarsz ilyenkor?
- Gondókodtam, mi lenne, csakúgy milenne, mintha csak mondanám ...... mi.... lenne... ha.... jövőre kitenném Péjtont a mélyvízre?
- Mi? Te! Te már most tudod faszikám, hogy egyezkedünk a Brown-papával Palmerről?! Anyáddal szórakozz, köcsög!
- Al! Komolyan beszélek, izé, komolyan gondolkozom ...... hallasz ......... Al!...........Al!.......................Hálló......................................ott vagy még?...........Al?,,,,,,,,,,,,,,,


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EGYSZERŰEN RETTEGEK, FARAGÓ RICSI SZEMÉBEN KÖCSÖG CSAPAT LESZ A COLTS! 😐 Stez
fú bazmeg, ha elhinti a magot a tévében, senki se véd meg minket a userek támadásától.

egyetlen esélyünk ha év elején leadnak egy Colts meccset ahol Luck előad egy 150-es ratinget legalább.Höri
Ha Manning a Chiefsben köt ki akkor nem, sőt. 😉
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, de eddig nem éreztem úgy, hogy meg is kéne szólalnom. Hát most eljött ez a pillanat és csak az jön ki belölem, hogy nem hiszem el.

Belegondoltatok, hogy milyen lesz más mezben látni ?! Esetleg pont azt látni, hogy az utolsó támadással megfordítja a meccset ellenünk ?

Azért merem feltenni ezt a kérdést, mert nem a Manning érában lettem Colts szurkoló a magam 42 évével. Emlékszik még Valaki Chris Chandlerre mint Colts QB-re / segítek 1988, 89 / esetleg Jeff George 1990-es draftolására , vagy esetleg Jim Harbaugh-ra mint Colts QB-ra /1994- től / ? Én igen mert már akkor szerettem ezt a Csapatot .

DE ! Manniggel lépett ez a csapat új útra, és éppen ezért nem tudom elképzelni Nélküle - és esetleg ellene - az életet.

Szerintem sokan ebbe bele sem gondolnak , bár már a Manning érában lettek Colts drukkerek.

Lehet ez a Luck gyerek bármekkora tehetség, második Manning vagy első Luck - kívánom ne csalódjon senki - De fenntertom azt , hogy PM pótolhatatlan bár azt is tudom , hogy ezzel sokan nem értetek egyet. Bár szerintem elég megnézni az offense idei mutatóit

Ezt a bánásmódot pedig végképp nem értem.

Egy biztos a szívem egy darabját Magával viszi bárhová megy.Alex II
A szívemből szóltál. Bár én csak a sport tvben láttam az első mérkőzést, történetesen a Panthers - Patriots SB-t. Ahol ugye már Brady a második gyűrűjét gyűjtötte be. Mégis a következő szezonban adtak egy mérkőzést, ahol a Colts volt az egyik csapat, néztem a mérkőzést, közben Faragó Ricsiék mondták a dolgokat természetesen Manningről is. És a látottak, és a hallottak tettek rám akkora benyomást, hogy Colts-PM fan legyek. Én azon imádkozom, hogy ha el kell mennie, tényleg az NFC-ben találjon csapatot, (tudom, hogy plágium, de had álmodozzak: ) és a SB-t úgy nézhessem az egyik idény végén, hogy Luck akár már másod-harmad évesként juttatja be a Coltsot, a másik ágon PM öszzeszokva az új társakkal szintén ott van, és számomra tök mindegy már ki nyer: jó helyre kerül a trófea....

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vagy akármelyik csapat, aki 1/1-re QB-t draftol, rögtön egyetlen emberre teszi fel az egész franchiset? Mert szerintem nem.Stez
Ezzel vitáznék. Sztem meg igen. Amikor valaki 1/1re draftol egy QBt, ott nincs visszaút, nincs pardon. Ezzel semmi baj nincs. Ez volt Manninggel is (öcsivel is). Be is jött. De ez volt most Newtonnal is, meg minden 1/1 1/2vel. Feltették rá a csapat sorsát. Van, hogy nem jön be (JMR).
De ez normális. Az edzőnek van 2-3 éve, hogy bizonyítson, és sikert érjen el. Senkit nem érdekelnek a kifogások. Egy év lehet lecsó, talán kettő, de utána már nem. Viszont egy 1/1 QB, akármekkora tehetség nem egy év. Akkor meg kettő nem fér bele. Vagyis igenis leteszi a kezébe a FO a sorsát. Esetleg olyan csapatban nem, ahol a csapat QB nélkül is sikereket ér el, de mitől lett 1/1?
Nincs ezzel baj, én meg ezt mondom. Midenki ezt tenné, aki most 1/1et ért volna el, ha PM játszik. Vinné Luckot és bízna benne, hogy jól döntött, hozza az eredményeket.

Nézd meg most aktuálisan az edzőkeringőket. Nem egy edző abba bukott bele, hogy a drága pick/trade/pénzen vett irányítója becsődölt. És jövőre is lesz ilyen. Ahogy nem egy sztáredző attól sztár, hogy bejött ez az irányítója. Mert ez is igaz. Sztem ez rendben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tessék, már úgy is érett az update

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bezzeg engem osztottál, amikor Fleenert említettem 😛Stez
mert bennem még az előző évek játéka maradt meg, de aztán idénre kinőtte magát és igazi KŐARC módjára viselkedik.

ezt szemléltetendő, itt vannak az igazolványképei sorban:


és itt a legfrisebb, immár emberhez méltó orcája
Höri
Isten a csávó, készíts egy suck for Fleener siget is mellé 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bezzeg engem osztottál, amikor Fleenert említettem 😛Stez
mert bennem még az előző évek játéka maradt meg, de aztán idénre kinőtte magát és igazi KŐARC módjára viselkedik.

ezt szemléltetendő, itt vannak az igazolványképei sorban:


és itt a legfrisebb, immár emberhez méltó orcája
Höri
bameg, az új Thor 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Lucktól se kellene már első évében csodát várni.Manning újoncként 3-13as szezont produkált, úgy hogy volt egy Marvin Harrisonja.Lucknak egyelőre Austin Collie lenne az egyetlen minőségi fegyvere, nem tudom mi lesz Dallas Clark, Garcon, Gonzalez és Wayne sorsa, de egy megbízható TE nagyon kellene. A Cardinalban nagy hangsúly volt a TE játékon.aztec
miért, Clark hová tűnt, elrabolták? 😀

egyébként szorgalmazom Fleener érkezését, nem ártana egy Gronkowskinál is jobb tight end. #kacsintószmájliHöri
Ha sikerülne behúzni, az kb annyit jelentene Lucknak, mintha TT megkapná a következő szezonra Harvint és Hernandezt + Maurkice Pouncey-t 😀aztec
Fleener 2/2-re szerintem elérhető lesz még, a kérdés az, hogy nekünk megéri-e berántani ennyi need mellett?
Amondó vagyok, hogy ha a piacon hozunk egy korrekt SS-t, CB-t, WR-t és Centert, akkor simán vállalható, de ha nem, akkor elsődlegesen ezekkel a nagyobb needekkel kellene foglalkoznunk.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bezzeg engem osztottál, amikor Fleenert említettem 😛Stez
mert bennem még az előző évek játéka maradt meg, de aztán idénre kinőtte magát és igazi KŐARC módjára viselkedik.

ezt szemléltetendő, itt vannak az igazolványképei sorban:


és itt a legfrisebb, immár emberhez méltó orcája

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért Lucktól se kellene már első évében csodát várni.Manning újoncként 3-13as szezont produkált, úgy hogy volt egy Marvin Harrisonja.Lucknak egyelőre Austin Collie lenne az egyetlen minőségi fegyvere, nem tudom mi lesz Dallas Clark, Garcon, Gonzalez és Wayne sorsa, de egy megbízható TE nagyon kellene. A Cardinalban nagy hangsúly volt a TE játékon.aztec
miért, Clark hová tűnt, elrabolták? 😀

egyébként szorgalmazom Fleener érkezését, nem ártana egy Gronkowskinál is jobb tight end. #kacsintószmájliHöri
Ha sikerülne behúzni, az kb annyit jelentene Lucknak, mintha TT megkapná a következő szezonra Harvint és Hernandezt + Maurkice Pouncey-t 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Lucktól se kellene már első évében csodát várni.Manning újoncként 3-13as szezont produkált, úgy hogy volt egy Marvin Harrisonja.Lucknak egyelőre Austin Collie lenne az egyetlen minőségi fegyvere, nem tudom mi lesz Dallas Clark, Garcon, Gonzalez és Wayne sorsa, de egy megbízható TE nagyon kellene. A Cardinalban nagy hangsúly volt a TE játékon.aztec
miért, Clark hová tűnt, elrabolták? 😀

egyébként szorgalmazom Fleener érkezését, nem ártana egy Gronkowskinál is jobb tight end. #kacsintószmájliHöri
bezzeg engem osztottál, amikor Fleenert említettem 😛
Clark nálam mondjuk rohadt nagy kérdés. Mikor kiderült, hogy PM nem játszik egy évet, Ő volt az, akin a legjobban lehetett látni ezt a leszarom stílust, most kérdés, hogy ha PM-et még ki is vágjuk, akkor Clark vajon mit művel majd? Főleg úgy vicces, hogy patthelyzetben vagyunk, mert Őt nem vághatjuk ki a hatalmas bünti miatt.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
majd jön Fleener

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért Lucktól se kellene már első évében csodát várni.Manning újoncként 3-13as szezont produkált, úgy hogy volt egy Marvin Harrisonja.Lucknak egyelőre Austin Collie lenne az egyetlen minőségi fegyvere, nem tudom mi lesz Dallas Clark, Garcon, Gonzalez és Wayne sorsa, de egy megbízható TE nagyon kellene. A Cardinalban nagy hangsúly volt a TE játékon.aztec
miért, Clark hová tűnt, elrabolták? 😀

egyébként szorgalmazom Fleener érkezését, nem ártana egy Gronkowskinál is jobb tight end. #kacsintószmájli

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért Lucktól se kellene már első évében csodát várni.Manning újoncként 3-13as szezont produkált, úgy hogy volt egy Marvin Harrisonja.Lucknak egyelőre Austin Collie lenne az egyetlen minőségi fegyvere, nem tudom mi lesz Dallas Clark, Garcon, Gonzalez és Wayne sorsa, de egy megbízható TE nagyon kellene. A Cardinalban nagy hangsúly volt a TE játékon.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
EGYSZERŰEN RETTEGEK, FARAGÓ RICSI SZEMÉBEN KÖCSÖG CSAPAT LESZ A COLTS! 😐 Stez
fú bazmeg, ha elhinti a magot a tévében, senki se véd meg minket a userek támadásától.

egyetlen esélyünk ha év elején leadnak egy Colts meccset ahol Luck előad egy 150-es ratinget legalább.Höri
legyen 158.4!


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
EGYSZERŰEN RETTEGEK, FARAGÓ RICSI SZEMÉBEN KÖCSÖG CSAPAT LESZ A COLTS! 😐 Stez
fú bazmeg, ha elhinti a magot a tévében, senki se véd meg minket a userek támadásától.

egyetlen esélyünk ha év elején leadnak egy Colts meccset ahol Luck előad egy 150-es ratinget legalább.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jan
Pont, hogy nem így van, ugyanis ha elmegy Manning, Wayne és valszeg Mathis is, akkor azért jönni fognak új játékosok is. És nem vagyok benne olyan biztos, hogy kukázni fogunk, hanem minőségi játékosra gondolok. Vagy akármelyik csapat, aki 1/1-re QB-t draftol, rögtön egyetlen emberre teszi fel az egész franchiset? Mert szerintem nem. Ezt meg majd akkor fogod megtudni, ha kezdődik a szezon és láttad, hogy a Colts hogyan piacozott, draftolt.Stez
Akármelyik nem. Ahol QB need van, ott nyilván azt húznak. De ahonnan Manninget elengedik/elküldik hogy be tudjanak húzni egyet, az eléggé más szitu. Sérüléssel, cap helyzettel együtt.

De egyébként igazad van, akkor fogjuk látni, amikor elkezdődik a szezon.Jan
Persze, Manning az Manning, de akkor is.
Egy ilyen nyaksérülés után, sokadszori műtét és egyéves kihagyás után Te nem gondolkodnál el azon, hogy elengedd-e az egyébként 35 éves irányítód, aki már 36 lesz, mikor kezdődik a következő szezon? A sérüléséről semmit sem lehet tudni, a rehabjáról sem sokat. Nem tudhatod, hogy a sérülés, operáció a teljesítményét mennyire fogja megváltoztatni. Azon is gondolkozz el, hogy mondjuk nem is neked kell 20-28 milliókat kifizetned neki egy ilyen helyzetben, hanem Irsaynek. És akkor ott van ez a fiatal gyerek, aki PM óta a legnagyobb QB prospect.. Hát azért mindezek tudatában és abszolút nem érzem azt, hogy Irsay olyan baromi hülye lenne. Ne feledd, hogy ez is csak üzlet. Ja, rá lehet fogni egyébként, hogy hú, mi van akkor, ha Luck nem jön be és bust lesz.. Vagy kurvára nem lesz az. Azért nem viccből vélik a következő PM-nek. Egyszerűen csak az elintézési móddal van probléma, mert ez így most elég balhés lesz ez az elválás.
EGYSZERŰEN RETTEGEK, FARAGÓ RICSI SZEMÉBEN KÖCSÖG CSAPAT LESZ A COLTS! 😐

(Mondjuk azért az sem véletlen, hogy még a Manning fanok nagy része is megérti a kialakult helyzetet és nem anyázik Irsay döntése miatt, mert valszeg tudják, hogy az 1/1 a következő 15 év sikerességét hozhatja el.)

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Jan
Pont, hogy nem így van, ugyanis ha elmegy Manning, Wayne és valszeg Mathis is, akkor azért jönni fognak új játékosok is. És nem vagyok benne olyan biztos, hogy kukázni fogunk, hanem minőségi játékosra gondolok. Vagy akármelyik csapat, aki 1/1-re QB-t draftol, rögtön egyetlen emberre teszi fel az egész franchiset? Mert szerintem nem. Ezt meg majd akkor fogod megtudni, ha kezdődik a szezon és láttad, hogy a Colts hogyan piacozott, draftolt.Stez
Akármelyik nem. Ahol QB need van, ott nyilván azt húznak. De ahonnan Manninget elengedik/elküldik hogy be tudjanak húzni egyet, az eléggé más szitu. Sérüléssel, cap helyzettel együtt.

De egyébként igazad van, akkor fogjuk látni, amikor elkezdődik a szezon.Jan
szerintem itt az is közrejátszik, hogy nem tudni mikor lesz igazi 1/1 QB legközelebb, aki "megérdemli"(tudom nincs ilyen...) hogy leváltsa Manninget.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Stez
Jan
Pont, hogy nem így van, ugyanis ha elmegy Manning, Wayne és valszeg Mathis is, akkor azért jönni fognak új játékosok is. És nem vagyok benne olyan biztos, hogy kukázni fogunk, hanem minőségi játékosra gondolok. Vagy akármelyik csapat, aki 1/1-re QB-t draftol, rögtön egyetlen emberre teszi fel az egész franchiset? Mert szerintem nem. Ezt meg majd akkor fogod megtudni, ha kezdődik a szezon és láttad, hogy a Colts hogyan piacozott, draftolt.Stez
Akármelyik nem. Ahol QB need van, ott nyilván azt húznak. De ahonnan Manninget elengedik/elküldik hogy be tudjanak húzni egyet, az eléggé más szitu. Sérüléssel, cap helyzettel együtt.

De egyébként igazad van, akkor fogjuk látni, amikor elkezdődik a szezon.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Tehát hogy Indyben megint 1 emberre akarják feltenni a csapat következő szezonját. Idén elég jól kijött, hogy mi ennek a buktatója, de megint ebbe a cipőbe akarnak belelépni. Ami végülis nekem tökmindegy, csak csodálkozom kicsit.Jan
pontosan ez a salary cap a lényege, ezért olyan kiegyenlített az NFL
szép is lenne ha egy csapat magánál tudhatná egyszerre a liga egyik legjobban fizetett illetve a frissen draftolt 1/1-es irányítóját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem érdekes, hogy mennyire biztosra veszi mindenki, hogy Luck maradéktalanul pótolni fogja Manninget.

Illetve azt nem értem, miért nem padozhat pár évig a srác egy nagymenő mögött? Neki már nincs mit tanulni az NFL-ről?Jan
Sokat tudsz az esetről, nagyon utánaolvastál.
Luck megmondta már rég, hogy akárki draftolja, nem fog cserét kérni, ergó akár padozni is fog. Erről már jó ideje szó sem esik, hogy nem padozhat. Mert padozhatna.
Viszont Luck és Manning együtt szinte sansztalan a csapatban, a két játékos fizetése és a cap miatt. Azt meg senki sem mondta, hogy Luck maradéktalanul pótolni tudja Manninget, mert Manning Ő pótolhatatlan.Stez
Abszolút nem olvastam utána, csak azt olvastam, ami itt van leírva pár oldalon át.
Hogy Luck tuti kezdő játékos, hogy PM és Luck nem lehet egy csapatban, és hogy PM elmegy.

Tehát hogy Indyben megint 1 emberre akarják feltenni a csapat következő szezonját. Idén elég jól kijött, hogy mi ennek a buktatója, de megint ebbe a cipőbe akarnak belelépni. Ami végülis nekem tökmindegy, csak csodálkozom kicsit.Jan
Pont, hogy nem így van, ugyanis ha elmegy Manning, Wayne és valszeg Mathis is, akkor azért jönni fognak új játékosok is. És nem vagyok benne olyan biztos, hogy kukázni fogunk, hanem minőségi játékosra gondolok. Vagy akármelyik csapat, aki 1/1-re QB-t draftol, rögtön egyetlen emberre teszi fel az egész franchiset? Mert szerintem nem. Ezt meg majd akkor fogod megtudni, ha kezdődik a szezon és láttad, hogy a Colts hogyan piacozott, draftolt.

több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Az biztos,hogy Luck számára nem mindennapi próbatétel lesz PM utódjának lenni. Ha "túléli" az első éveket,amikor (főleg egy esetleges csúnya Manning-búcsú után) hatványozódik az összehasonlítás az nem lesz semmi tőle.
De én még reménykedem 1 méltó válásban.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nekem érdekes, hogy mennyire biztosra veszi mindenki, hogy Luck maradéktalanul pótolni fogja Manninget.

Illetve azt nem értem, miért nem padozhat pár évig a srác egy nagymenő mögött? Neki már nincs mit tanulni az NFL-ről?Jan
Sokat tudsz az esetről, nagyon utánaolvastál.
Luck megmondta már rég, hogy akárki draftolja, nem fog cserét kérni, ergó akár padozni is fog. Erről már jó ideje szó sem esik, hogy nem padozhat. Mert padozhatna.
Viszont Luck és Manning együtt szinte sansztalan a csapatban, a két játékos fizetése és a cap miatt. Azt meg senki sem mondta, hogy Luck maradéktalanul pótolni tudja Manninget, mert Manning Ő pótolhatatlan.Stez
Abszolút nem olvastam utána, csak azt olvastam, ami itt van leírva pár oldalon át.
Hogy Luck tuti kezdő játékos, hogy PM és Luck nem lehet egy csapatban, és hogy PM elmegy.

Tehát hogy Indyben megint 1 emberre akarják feltenni a csapat következő szezonját. Idén elég jól kijött, hogy mi ennek a buktatója, de megint ebbe a cipőbe akarnak belelépni. Ami végülis nekem tökmindegy, csak csodálkozom kicsit.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Manning-affér miatt sok mindenkit meg lehet dobálni szarral, de Luckot speciel nem kéne mert ő momentán otthon olvasgatja az építészeti dizájn tankönyvet.

Persze én tudom, hogy így is, úgy is hendikeppel indul a legtöbb külső drukker szemében mert elüldözték a legendát. Mintha legalábbis ő döntené el, hogy ki játszhat, ki nem.