Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd hozza McClaint, akivel kitörölhetjük 😀
mondjuk nem vágom Pagano dolgait, de nálunk vajh nem akarja majd bepróbálni a 3-4-et?
azért az vicces lenne, mondjuk én bírom a 3-4-et, ettől függetlenül nem tudnám a Coltsnál elképzelniStez
én is imádom, de sajna felejtős 😕JSanyo
ezt azért annyira ne bánd tekintve, hogy a védelmünk nem kifejezetten 3-4-re termett emberkékből áll 😊
bár megnézném 😛

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
majd hozza McClaint, akivel kitörölhetjük 😀
mondjuk nem vágom Pagano dolgait, de nálunk vajh nem akarja majd bepróbálni a 3-4-et?
azért az vicces lenne, mondjuk én bírom a 3-4-et, ettől függetlenül nem tudnám a Coltsnál elképzelniStez
én is imádom, de sajna felejtős 😕

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
igen, az nekem is tetszik, hogy védő felfogású a mester.

ha jött volna egy offenzív guru, akkor megint ott vagyunk, hogy átlagolunk 30 pontot aztán 4-12-es mérleg. Az nem jóú.

inkább építsen jóféle védelmet, hogy Lucknak a "rookie standard" játékot elég legyen játszani. Elvégre azt simán meg tudja oldani.Höri
Egyetértek...
Végül is offense wins games... but defense wins championships.

Most már csak egy gáz lehet. 😕
Májusban Peyton bejelenti, hogy 100%-ig egészséges.
A pofánkba röhög.
És Jets/Cards/Hawks/Phins/Skins mezben szétszopat minket a SB XLVII-en. 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen, az nekem is tetszik, hogy védő felfogású a mester.

ha jött volna egy offenzív guru, akkor megint ott vagyunk, hogy átlagolunk 30 pontot aztán 4-12-es mérleg. Az nem jóú.

inkább építsen jóféle védelmet, hogy Lucknak a "rookie standard" játékot elég legyen játszani. Elvégre azt simán meg tudja oldani.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Wow ... wow... wow ...
Nekem hasonlít a Dungy döntéshez 2002-ben.
Egy "Defensive minded coach" aki nem bántja az offense-t. (Ha már Christensen-t a helyén hagyták ebben a vérzivatarban)
Az offense úgyis más tészta lesz Luck-al.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd hozza McClaint, akivel kitörölhetjük 😀
mondjuk nem vágom Pagano dolgait, de nálunk vajh nem akarja majd bepróbálni a 3-4-et?
azért az vicces lenne, mondjuk én bírom a 3-4-et, ettől függetlenül nem tudnám a Coltsnál elképzelni

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Jó döntés, nem is értem más csapatnál miért nem merült fel eddig a neve

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pazar.
Ezzel ki tudok békülni. Csak akkor legyen védelmünk is. 😀Stez
Ryan anno vitt New Yorkba Ravens játékosokat, Pagano részéről ez elképzelhetetlen lenne?aztec
hogyne majd jön Grubbs, hogy blokkoljon Ray Ricenak 😀
sajna nincs pénzünk semmi.

itt vannak a BAL ufák http://www.macsfootballblog.com/2012/01/baltimore-ravens-2012-free-agency.html

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Pazar.
Ezzel ki tudok békülni. Csak akkor legyen védelmünk is. 😀Stez
Ryan anno vitt New Yorkba Ravens játékosokat, Pagano részéről ez elképzelhetetlen lenne?aztec
Flacco 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Pazar.
Ezzel ki tudok békülni. Csak akkor legyen védelmünk is. 😀Stez
Ryan anno vitt New Yorkba Ravens játékosokat, Pagano részéről ez elképzelhetetlen lenne?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pazar.
Ezzel ki tudok békülni. Csak akkor legyen védelmünk is. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Pont a Ravens - Pats alatt mondtam fegának, hogy furcsállom, hogy még nem hozták hírbe senkivel, hát ezért 😀
Szerintem nem rossz döntés, jöhet Luck.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Izgis lesz. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
coach

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Akkor a végső határ, valahol az első OTA-k, avagy SZCSM-ek - Szervezett Csapat Mocorgások - (nem tudom ki magyarította ezt így tavaly ? talán épp Te - , de ezen még mindig röhögök) környékén van.
Mégsem lehet hogy bevágod a Training Camp-be aztán minden passzolni fog.szf61
Manninget ha beteszed az első hét előtt 1 héttel mondjuk a Jetsbe, még ígyis jobb teljesítményt nyújtana mint Sanchez. Annyira érzi a játékot, hogy bárkivel napok alatt összecsiszolódna. Azért remélem talál magának hamar csapatot és az lehetőleg NFCs legyen. Szeretném még játszani látni, de csak egy konferencián messzebb 😛
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kérdés:
Mettől - meddig tart a Free Agency?
Arra gondolok, hogy ha nagyon sokáig kérdéses lesz Manning egészsége, akkor egyáltalán a Qb need-es csapatok tudnak-e annyit várni, amíg ez kiderül tutira.szf61
gsn blog:

2012 FA naptár
Február 22. A franchise/transition tagek kiosztásának kezdete.
Március 5. A franchise/transition tagek kiosztásának határideje.
Március 12. Az ERFA és RFA játékosok tenderrel való ellátásának határideje.
Március 13. A 2012-es szezon, a szabadügynök szerződtetési periódus és a játékoscserék újbóli beindításának kezdete.

Vége nyilván sosincs, FA-t akármikor lehet szerezni.
+ ha valaki QB needdel már vitt embert, akkor mi van? Ki az és mennyit kellett neki fizetni, hogy nemet mondjanak Peyton Manningre? Sanchez, Flynn meg Kolb? Hagyjuk már 😀Höri
Köszönöm.
Akkor a végső határ, valahol az első OTA-k, avagy SZCSM-ek - Szervezett Csapat Mocorgások - (nem tudom ki magyarította ezt így tavaly ? talán épp Te - , de ezen még mindig röhögök) környékén van.
Mégsem lehet hogy bevágod a Training Camp-be aztán minden passzolni fog.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nehezen találom a szavakat...
Azzal kell kezdenem, hogy az elmúlt napokban itthon végignéztük a néhai csehszlovák Kórház a város szélén című tévésorozatot.
Nem tudom, melyikőtök ismeri, vagy emlékszik még rá. Én kisgyerekként is láttam már.
Ma estére jutott a huszadik, befejező epizód. Amiben meghal a széria legkedvesebb, legszerethetőbb szereplője, a legendás Strosmajer doktor...
Bevallom, a könnyeimmel küzdöttem, amíg lement a jelenet.

Na most nekem ez erre a hétre, hónapra, évre... stb. elég! Manning távozását/visszavonulását/kirúgását már nem viselem el!
Kérem Irsayt, ha ezt olvassa, legyen tekintettel rám.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdés:
Mettől - meddig tart a Free Agency?
Arra gondolok, hogy ha nagyon sokáig kérdéses lesz Manning egészsége, akkor egyáltalán a Qb need-es csapatok tudnak-e annyit várni, amíg ez kiderül tutira.szf61
gsn blog:

2012 FA naptár
Február 22. A franchise/transition tagek kiosztásának kezdete.
Március 5. A franchise/transition tagek kiosztásának határideje.
Március 12. Az ERFA és RFA játékosok tenderrel való ellátásának határideje.
Március 13. A 2012-es szezon, a szabadügynök szerződtetési periódus és a játékoscserék újbóli beindításának kezdete.

Vége nyilván sosincs, FA-t akármikor lehet szerezni.
+ ha valaki QB needdel már vitt embert, akkor mi van? Ki az és mennyit kellett neki fizetni, hogy nemet mondjanak Peyton Manningre? Sanchez, Flynn meg Kolb? Hagyjuk már 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kérdés:
Mettől - meddig tart a Free Agency?
Arra gondolok, hogy ha nagyon sokáig kérdéses lesz Manning egészsége, akkor egyáltalán a Qb need-es csapatok tudnak-e annyit várni, amíg ez kiderül tutira.szf61
Miért, rajta kívül kit rántsanak be muszájból, aki biztos megoldás? McNabbet? 😀 Mint ha a piac tele lenne használható irányítókkal..
Rá mindenkinek megéri várni, de azért valamelyik QB needes csapat berántja Flynnt is. A piac március közepén nyílik draft meg csak áprilisban lesz, ahol még 2 franchise QB vár csapatra..

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kérdés:
Mettől - meddig tart a Free Agency?
Arra gondolok, hogy ha nagyon sokáig kérdéses lesz Manning egészsége, akkor egyáltalán a Qb need-es csapatok tudnak-e annyit várni, amíg ez kiderül tutira.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ha a Dolphinshoz kerül Flynn, azzal szerintem elég nagyot fognak majd. Alulértékeltnek érzem a srácot

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
még mehet Washingtonba is 😊

ha a Free Agency elején elvinné Snyder, utána még lenne rá egy hónapja, hogy a világ összes pénzéért további manusokat pakoljon köré, szerintem fasza keret állhatna össze. Lenne évi 2 Manning Bowl, 3 powerhouse csoporttárs mellé jönne egy trónkövetelő franchise, minden héten NFL Eastet adna a tévé.Höri
Alap.
Nem mindegyik csapatot írtam, amit említettek.
A Skinst is említették valóban, de főként még a Seahawksot. 😛
Ha már tutira FA lesz, akkor menjen a Skinsbe, ott én is elnézem, főleg a Manning Bowlok miatt. 😀
De az AFC-ből menjen, az a tuti.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még mehet Washingtonba is 😊

ha a Free Agency elején elvinné Snyder, utána még lenne rá egy hónapja, hogy a világ összes pénzéért további manusokat pakoljon köré, szerintem fasza keret állhatna össze. Lenne évi 2 Manning Bowl, 3 powerhouse csoporttárs mellé jönne egy trónkövetelő franchise, minden héten NFL Eastet adna a tévé.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de nagyon úgy néz ki hogy Manning-ot elengedték.
Az egészségi állapota márciusra nem lesz egyértelmű.
Nem rizikózzák meg a 28 milliót az biztos.szf61
Minél jobban ez rajzolódik ki, annál jobban elszomorít...még legalább 3 jó éve lehet/lehetett volnadugo1993
Én megértem Irsayt (Grigsont) is.
Merthogy:

Tavaly kifizettek Peytonnak 20 (HÚSZ!!) millió dollárt úgy hogy már szeptemberben tudták, nem fog játszani.
Most akkor fizessél további 28-at úgy, hogy továbbra sem tudod, fog-e játszani és ha mégis akkor milyen színvonalon.

Manninget és Luckot együtt tartani pénzügyileg és szakmailag is képtelenség.

Ugynakkor megértem Manninget is ha menni akar.
Merthogy:

Mostanra minden edzőt kirúgtak, akihez Manningnek valaha is kötődése volt.
Wayne, Clark, Saturday, Mathis nagy valószínűséggel bejezte, mint Colt.
Álljon neki egy fiatal csávóval harcolni, hogy kié lesz a több snap?
Új HC jön (új edzői stábbal). Tanuljon meg egy új rendszert azok után, hogy ő maga volt a rendszer?

Ugyanakkor őszintén szólva hova is menne?
Jets-hez média bohócnak a dagadt mellé?
Cards, Seahawks talán, de mindenütt szintén új rendszert kéne tanulnia.
Dolphins? Az új HC ( volt Packers OC ) inkább hozza el Flynn-t Green Bayből olcsóért.

A legjobb lenne ha visszajönne Indainapolisba, mint edző, konzultáns vagy mittudomén mi.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki meg tudja mondani mik a hírek Manning ügyben? Most is van valami cikk az nfl.com on Hot Topic résznél.
Köszi a helpetk78chriss
Manning adott egy interjút Kravitz-nak (Indystar).

Lényege:

- Nem kíván visszavonulni
- Egészségi állapotáról gyakorlatilag semmit nem mondott.
- Nagyon szar a hangulat a csapat főhadiszálláson.
- Grigsonnal hivatalos beszélgetés nem volt ( "Összefutottak" az épületben és Grigson közölte vele, hogy Irsay dönt a sorsáról)
- Ajánló telefonokkal próbálja segíteni az elhelyezkedésben a kirúgott edzőket.
- Jobb híján, gyakorlatilag a szertáros fiúknak dobál (equipment guys)
- Szeretné ott befejezni, ahol elkezdte.
- Mikor lesz hivatalos megbeszélés? Nem tudja, de: " ÉN itt vagyok az épületben mindennap. Tudják hol találnak meg."

Kicsit olyan sértődött, hangvétele volt az egésznek. (Amit meg is értek, hisz a GM arra se méltatta hogy visszahívja)

Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de nagyon úgy néz ki hogy Manning-ot elengedték.
Az egészségi állapota márciusra nem lesz egyértelmű.
Nem rizikózzák meg a 28 milliót az biztos.szf61
Minél jobban ez rajzolódik ki, annál jobban elszomorít...még legalább 3 jó éve lehet/lehetett volnadugo1993
Sajnos ez van. Ha Manninget imádod, akkor örülhetsz, mert szerintem méág látjuk valahol játszani, nem fog visszavonulni, megy a piacra. Ott aztán kurva vicces kis tolakodás lesz érte, főként NFL.comon a Hot Topic résznél már azt taglalják, hogy PM-re mely csapatok mennek majd rá, amikor szabadügynökké válik. A Dolphinsnál meg le is nyilatkozták, hogy amennyiben PM FA lesz, Ő szerepel majd a kívánságlista élén, bár még a Flynn tényező is bekavarhat náluk. A kedvencem, hogy a Cardsot is simán nagy esélyesként írják, holott tavaly adtak elég durva szerződést Kolbnak, aki habár egy kalap szar és ezt mindenki tudja, de akkor is luxus lenne még odavinni PM-et. 😊
Mondjuk ami nekem sem tetszik, az Grigson leszarom viselkedése, mert azért PM talán nem ezt érdemelné, de ebben szerintem Irsay nagyon is hibás, mert Ő klubtulajként a hatalmas kedvencével lehetne olyan korrekt, hogy leül és elbeszélget a jelenlegi helyzetről, kétlem, hogy kurvára nincs egy órája sem, mert annyira elfoglalt ember. Az egésznek a vége az lesz, hogy Manninget elintézik egy "bocsi, de új korszak kezdődik"-el, aztán meg csodálkozunk, ha a liga azon fog pattogni, hogy a Colts mennyire kibaszott a liga legjobb irányítójával és hogy lapátra tettük Őt. Nem szeretném, ha ilyen körülmények között válnánk el PM-től, pedig így lesz. Mondjuk egy Colts szurkoló számára az is fos lesz, amikor egy másik csapat mezében látja majd PM-et (főleg ha az AFC-ben marad, hogy még el is gyepáljon minket, az lesz a mókás). Utált csapat leszünk. 😛