Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.vassadi
én azért remélem 😀Farky
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😊 Fichtnert én továbbra is esélyesebbnek tartom.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.vassadi
én azért remélem 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.Escalade
eldőlt, hétfőn aláír. championshipHöri
Megfogtátok az Isten lábát. 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Olyan nincs,hogy mindkettő szarul jár?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.Escalade
eldőlt, hétfőn aláír. championship

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Sőt...

Schefter: Former Steelers OC Bruce Arians has agreed to become the Colts new OC. He's flying to Indianapolis on Monday to review and sign contract.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig....

XTRA 910 Arizona's Mike Jurecki reports former Steelers OC Bruce Arians is expected to accept the same position in Indianapolis.
Jurecki likely has the news because Arians was under consideration to be the Cardinals QBs coach. A notoriously pass-first play-caller, Arians would be an intriguing mentor for presumptive No. 1 pick Stanford QB Andrew Luck. Coincidentally, rumors surfaced Saturday that former Colts coach Jim Caldwell was meeting with Steelers coach Mike Tomlin with regards to replacing Arians.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning első QB edzője volt a Colts-nál...
most akkor mivan? 😀JJ
Irsay biztos benyomott egy üveg whisky-t, berakta a "My Manning Story" DVD-t és Luckot delirizálja a helyébe. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jobb mint Tressell

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.Escalade
Manning első QB edzője volt a Colts-nál...
most akkor mivan? 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tomi-tomi, nagyon sokszor egyetértek veled, de most üzleti szempontból Irsay-t védeném.kishaszi
Mi volt a tavalyi szerződésben üzletileg meggondolatlan? Egészen biztos, hogy komoly egészségügyi tesztet csináltak, mielőtt aláírták volna. Nyilván ezért került bele az 1 év utáni kilépés lehetősége is. Az, hogy kifizettek 28 millát a "semmiért", üzleti szempontból nem bukás. Manning csak azzal, hogy a pálya szélén sétálgat 18-as mezben, jóval több pénzt hoz mercsendájzingból. Cap space szempontból pedig ha cut jön, akkor hagy maga után 10 milla dead capet. Nagy dolog, ennyit évről évre cipel gyakorlatilag mindegyik csapat, vagy azért mert ki kellett tenni egy-egy lesérült/szarul játszó, de szerződéssel bíró veterant vagy azért mert még nem tették ki és jó ideje az IR-t koptatja. Így is úgy is dead capnek számít.

Igazából az egész történetben egyedül az utóbbi napok odamondogatós kommunikációja lóg csak ki a "normális" sorból. Ez akárkinek a szemszögéből nézve is érthetetlen. Ha már most eldöntötték, hogy kiteszik Manninget, akkor az lenne a legegyszerűbb, hogy Irsay behívja, és megmondja neki egyenesen a szemébe most. Biztos vagyok benne, hogy Manning nem szaladgálna sértetten a médiáhozu utána, sőt, tuti, hogy abban is meg lehetett volna vele egyezni, hogy nőnapig kussolás van a dologról. Ha viszont még nem döntöttek, akkor pedig valahol az lenne az alap, hogy Irsay-estül, új GM-estül, kócsostul első dolguk legyen, hogy felhívják Manninget és lepacsiznak, hogy helló, megjöttünk, rebuild van, de te csak dobigálj, oszt nőnapon majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jajajajjójójó - nem csepregi - értemértemértem szorriszorriszorri, kár volt beszélnem. Uff.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tomi-tomi, nagyon sokszor egyetértek veled, de most üzleti szempontból Irsay-t védeném.kishaszi
Hogy mondjam el, hogy nekem nem az üzleti döntésével van a bajom. Azzal teljesen egyetértek.
Viszont a döntés végrehajtása, a folyamat levezénylése veri ki nálam a biztosítékot. Elhiszem, hogy a helyzet sz@r, de ebből nem következik egyenesen, hogy mindenkinek szarosnak kell lennie a végére. Irsay lelki szemei előtt az is lebeghet, hogy az eddigi eposzi jelzője helyett újat fog kapni - "akinél az ever TOP3 QB játszott"-at felcseréli az "aki elengedte az ever TOP3 QB-t" címre. Akkor inkább bebizonyítja, hogy PM nem volt méltó a bizalmára.

Nekem nem azzal van bajom, amit csinál Irsay, hanem ahogy teszi.
.... lesz oly szíves, és nem egy hisztis p.cs. szintjén kezeli a helyzetet.tomi-tomi
Miért is kezeli hisztis picsa szinten? Nem értem a logikádat.

Tények:

1.) Manning elég sokba fáj neki. Ennek ellenére egy negatív szó nem hagyta el az ajkát egész szezon alatt, sőt inkább az volt a nóta, hogyha PM egészséges akkor ő a franchise QB és kész.

2.) Nov. végén dec. elején - amikor már nyilvánvalóan tudták, hogy teljesen bizonytalan PM felgyógyulása - hangzott el először hogy azért meggondolják a drafton egy QB behúzását. Egyértelműen még ekkor sem törtek pálcát PM felett.

3.) Grigson és Pagano szerződtetésekor - bár nyilván mind a két úriemberrel téma volt Peyton - láthatóan megegyeztek, hogy a két új ember Peytonról semmit nem nyilatkozhat. Kerülik is a témát mint próbaidős szatír a lányiskolát.

4.) Peyton volt az első aki megtörte a média csöndet. Hogy ilyen szar most Indy-ben, meg olyan szar hogy kirugdossák a népeket.

5.) Erre is csak annyit mondott Irsay, hogy ne teregesse a szennyest, ne vessen rossz fényt fényt a Coltsra inkább beszéljenek.

Nyilván nagyon sok minden van a háttérben, amiről nem tudunk és nyilván szar lehet évtizedes kapcsolatokat felrúgni, de ha egyszer hozott egy döntést, hogy "new era", akkor ki kell mellette állni. Nem tehet mást.szf61
Én úgy emlékszem, hogy itt is elég nagy megütközéssel fogadtátok, hogy az új GM nemhogy nem áll szóba vele, de vissza sem hívja. Irsay természetesen nem nyeretlen kétéves, nagyon jól tudja, hogyan lehet olyan helyzetet konstruálni, amelyben már PM-et lehet beállítani hunyónak. Mit tehetett volna, ha a minimálisan elvárható udvariasságot sem tartják vele szemben? Vagy például az 5. pontod. Mi is akadályozta eddig Irsay-t, hogy leüljenek beszélgetni? Most pedig PM a hibás, hogy a médián keresztül üzenget,kiteregeti a szennyest. Ugyan már!
Miért is és miről is dumált volna év közben? Két fél kötött egy szerződést szabad akaratából, mindkettő megelégedésére. Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy PM törekedett arra, hogy a szerződés összegének 60%-át kilenc hónap után felmarkolhassa. Irsay hibázott, hogy ennek a törekvésnek mindenféle fék nélkül engedett. Ha bármi kétsége volt, akkor miért nem kötött ki feltételeket a roster bónusz kifizetésére? Ismert és elfogadott, hogy snap-ek %-ához kötik stb. (Tulajdonképpen ez a bónusz a fő gond, ha ezt le lehetne csökkenteni, akkor nem lenne helyzet. Semmit nem érő határidőhöz van kötve minden egyéb feltétel nélkül.)
Továbbra is tartom, hogy rossz üzleti döntést hozott és az egészet próbálja PM-re tolni. Pár napja megírtam, szerintem úgy érzi, hogy át lett vágva. Az érzéssel nincs semmi baj. De egy felnőtt, komoly üzletembert ne az érzései vezessék a döntéseiben, a magatartásában; ne viselkedjen hisztis p.cs.ként. (Vagy durcás kisgyerekként. Ahogy tetszik.)
Tényleg az hiányzik még, hogy elkezdődjenek azok a pletykák, hogy PM már a szerződéskötéskor is tudta/sejtette, hogy szükség van még egy műtétre. Ha rosszindulatú akarok lenni Irsay-vel szemben (mindent meg is tesz ennek érdekében), akkor az egésznek a végén azt is láthatnám, hogy még pénzt is ki akar hozni a dologból PM kárára.

Na, legalább észhez tértek vagy térítették őket, legalább nyilatkozat szintjén:
"We would like to dispel any misperception that there might be any hard feelings between us.

Since 1998, we have enjoyed a great relationship, based upon mutual respect and trust. We have always been able to talk and address matters we’ve faced over the years, not just as owner and player, but as friends. We had a long talk today and we want to assure Colts fans everywhere that we are both committed to maintaining our close relationship and to working together through any challenges the future may bring."

Akkor lássuk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomi-tomi, nagyon sokszor egyetértek veled, de most üzleti szempontból Irsay-t védeném.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nekem nem azzal van bajom, amit csinál Irsay, hanem ahogy teszi.
.... lesz oly szíves, és nem egy hisztis p.cs. szintjén kezeli a helyzetet.tomi-tomi
Miért is kezeli hisztis picsa szinten? Nem értem a logikádat.

Tények:

1.) Manning elég sokba fáj neki. Ennek ellenére egy negatív szó nem hagyta el az ajkát egész szezon alatt, sőt inkább az volt a nóta, hogyha PM egészséges akkor ő a franchise QB és kész.

2.) Nov. végén dec. elején - amikor már nyilvánvalóan tudták, hogy teljesen bizonytalan PM felgyógyulása - hangzott el először hogy azért meggondolják a drafton egy QB behúzását. Egyértelműen még ekkor sem törtek pálcát PM felett.

3.) Grigson és Pagano szerződtetésekor - bár nyilván mind a két úriemberrel téma volt Peyton - láthatóan megegyeztek, hogy a két új ember Peytonról semmit nem nyilatkozhat. Kerülik is a témát mint próbaidős szatír a lányiskolát.

4.) Peyton volt az első aki megtörte a média csöndet. Hogy ilyen szar most Indy-ben, meg olyan szar hogy kirugdossák a népeket.

5.) Erre is csak annyit mondott Irsay, hogy ne teregesse a szennyest, ne vessen rossz fényt fényt a Coltsra inkább beszéljenek.

Nyilván nagyon sok minden van a háttérben, amiről nem tudunk és nyilván szar lehet évtizedes kapcsolatokat felrúgni, de ha egyszer hozott egy döntést, hogy "new era", akkor ki kell mellette állni. Nem tehet mást.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
szf61,
pompás leírása annak, hogy Irsay hogyan éli meg most az elmúlt egy évet.
Ide a rozsdás bökőt, ha valójában így is történt. A mit mondanak az orvosok típusú kérdésekre szerintem minden alkalommal több tíz oldalas jelentéseket készítettek.
Ha igaz, hogy neki fontos volt, hogy az övé legyen a legdrágább QB, akkor most annyit kéne mondania, hogy egy nárcisztikus f@sz voltam. Persze ez nagyon nehéz, ehelyett sokkal könnyebb a másikat, a másik viselkedését okolni a történtekért. Bármilyenek is voltak a körülmények, lényegében a rossz döntést hoztam vs. a másik fél a hunyó között kell a magyarázatot megtalálni saját maga számára. Az emberek nagy többsége ilyen esetben nem magát fogja hibásnak tartani.tomi-tomi
Irsayt sem lehet hibáztatni. Ő ugyanis kifizetett 20-25 millát már PM-nek úgy, hogy a pálya közelében sem volt. A szerződésben gondolom nem véletlenül volt a pont, hogy egy év után vissza lehet lépni az egésztől és PM a piacra kerülhet, és azért arról nem volt szó, hogy ennyire lassú lesz PM felépülése. Így meg most minek kockáztasson, amikor van egy 1/1-e és a drafton ott van Luck? És amikor kijelentette, hogy PM lesz a legjobban fizetett QB a ligában, még nem volt tervben egy ilyen komoly műtét, na nehogy már még paraszt is legyen, ha ezek után esetleg megváltozik a véleménye. Én személy szerint imádom PM-et, de nekem is megváltozna a véleményem. Irsay lehet, hogy hibázott, lehet Ő volt a fasz, de lehet, hoigy valóban PM, esetleg az orvosa baszott el valamit, amitől Irsay az egészet úgy véli, mint ha csőbe lett húzva. Valszeg Irsay is PM-el képzelte el a jövőt, de a sérülés és az 1/1 miatt megváltoztatta a véleményét és most így állunk.

Az is vicces, hogy mindenki oltja a Coltsot, mert most ki fogja rakni PM-et, de az embereket ismerve 1-2 éven belül meg ellepnének minket a nagyszájúak, hogy mekkora fasz ez az Irsay, hogy 2012-ben elhozhatta volna Luckot, de tegyük fel, a végén mégsem Őt draftolja a Colts.
Mert mindenki olyan kurva okos, amikor ekézni kell.Stez
Az elejétől azt írtam, hogy be kell húznotok Luck-ot. (Sőt, talán én voltam az első, aki a harmadik műtét után felvetette a karrier végét jelentő sérülés lehetőségét.) Ha ketten nem férnek bele a cap-be, akkor számomra természetes üzleti döntés, hogy PM-től váljon meg a Colts. Nekem nem azzal van bajom, amit csinál Irsay, hanem ahogy teszi. A döntést soha nem fogom ekézni, ezért nincs miért oltani a Colts vezetését. De a módszer, a döntés végrehajtása nekem elfogadhatatlan.
Én továbbra is azt feltételezem, úgy látom, hogy Manning az elmúlt egy évben üzleti módon viselkedett. Szvsz Irsay tévesztett pályát. A szerződéskötéskor hibázott üzletileg (figyelmetlen volt, vagy felületes, vagy engedett az érzelmeinek, tök mindegy; most már úgy érzi, hogy rossz döntést hozott),s most ezt a hibát személyes szinten gondolja megoldani, kijavítani. De ez a módszer csak egyre rosszabb helyzetet fog teremteni (számára is). Senki nem szorított a fejéhez géppisztolyt, hogy ilyen szerződést kössön, elvárható, hogy a kétségkívül kellemetlen következményeket üzletemberként viselje el, oldja meg. Valószínűleg fel sem merült benne, hogy ezt a dilemmát (vagy a valaha volt egyik legjobb QB-t kell elengednie, vagy 28+7,5 millát kell kicsengetnie egy bizonytalan egészségű PM-nek az 1/1 birtokában) kell feloldania. De lesz oly szíves, és nem egy hisztis p.cs. szintjén kezeli a helyzetet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szf61,
pompás leírása annak, hogy Irsay hogyan éli meg most az elmúlt egy évet.
Ide a rozsdás bökőt, ha valójában így is történt. A mit mondanak az orvosok típusú kérdésekre szerintem minden alkalommal több tíz oldalas jelentéseket készítettek.
Ha igaz, hogy neki fontos volt, hogy az övé legyen a legdrágább QB, akkor most annyit kéne mondania, hogy egy nárcisztikus f@sz voltam. Persze ez nagyon nehéz, ehelyett sokkal könnyebb a másikat, a másik viselkedését okolni a történtekért. Bármilyenek is voltak a körülmények, lényegében a rossz döntést hoztam vs. a másik fél a hunyó között kell a magyarázatot megtalálni saját maga számára. Az emberek nagy többsége ilyen esetben nem magát fogja hibásnak tartani.tomi-tomi
Irsayt sem lehet hibáztatni. Ő ugyanis kifizetett 20-25 millát már PM-nek úgy, hogy a pálya közelében sem volt. A szerződésben gondolom nem véletlenül volt a pont, hogy egy év után vissza lehet lépni az egésztől és PM a piacra kerülhet, és azért arról nem volt szó, hogy ennyire lassú lesz PM felépülése. Így meg most minek kockáztasson, amikor van egy 1/1-e és a drafton ott van Luck? És amikor kijelentette, hogy PM lesz a legjobban fizetett QB a ligában, még nem volt tervben egy ilyen komoly műtét, na nehogy már még paraszt is legyen, ha ezek után esetleg megváltozik a véleménye. Én személy szerint imádom PM-et, de nekem is megváltozna a véleményem. Irsay lehet, hogy hibázott, lehet Ő volt a fasz, de lehet, hoigy valóban PM, esetleg az orvosa baszott el valamit, amitől Irsay az egészet úgy véli, mint ha csőbe lett húzva. Valszeg Irsay is PM-el képzelte el a jövőt, de a sérülés és az 1/1 miatt megváltoztatta a véleményét és most így állunk.

Az is vicces, hogy mindenki oltja a Coltsot, mert most ki fogja rakni PM-et, de az embereket ismerve 1-2 éven belül meg ellepnének minket a nagyszájúak, hogy mekkora fasz ez az Irsay, hogy 2012-ben elhozhatta volna Luckot, de tegyük fel, a végén mégsem Őt draftolja a Colts.
Mert mindenki olyan kurva okos, amikor ekézni kell.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
itt a IrsaiOlivér!sutianap
pont csütörtökön voltam vizsgázni a borvidékekből és bizony ez a csemegeszőlő is a tananyag része.Höri
Nem csak az Irsai jóóóó,
szárnyashoz rizling is fogyasztható.
Nem csak az Irsai jóóóó,
fröccsnek a rizling is nekem való-
Megtört a kocsid, nem fizet a Casco,
ha le akarsz nyugodni, Figula a frankó-
Elhívod a lányt egy randevúraha,
legyen nálad otthon Németh Attilaha
ezüstös reflexek, kerek savak,
ilyet csak akkor mondj, ha ezek neked nem csak szavak yo
ne add, ami lúgos, ne add, ami meleg,
hallom, lesz fesztivál,
Etyek, várjál megyek

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
szf61,
pompás leírása annak, hogy Irsay hogyan éli meg most az elmúlt egy évet.
Ide a rozsdás bökőt, ha valójában így is történt. A mit mondanak az orvosok típusú kérdésekre szerintem minden alkalommal több tíz oldalas jelentéseket készítettek.
Ha igaz, hogy neki fontos volt, hogy az övé legyen a legdrágább QB, akkor most annyit kéne mondania, hogy egy nárcisztikus f@sz voltam. Persze ez nagyon nehéz, ehelyett sokkal könnyebb a másikat, a másik viselkedését okolni a történtekért. Bármilyenek is voltak a körülmények, lényegében a rossz döntést hoztam vs. a másik fél a hunyó között kell a magyarázatot megtalálni saját maga számára. Az emberek nagy többsége ilyen esetben nem magát fogja hibásnak tartani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Faszomat.... kifizettem 22 millát egy férfi cheerleader-nek.
😀 😀 😀 😀 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Epic hsz is epic 😀
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
" Nem akarok itt kekeckedni, de ki kötőtte meg vele a szerződést? most meg a fejét fogja! ha jól tudom mikor a szerződést aláirták már meg volt a nyakműtéte! GhostLead
Beszélgetések Irsay és Manning között:

2011 május:

M: Kis baj van főnök, kellene még egy műtét mert nem akar ez a becsípődött ideg javulni.
I: Ok fiam. Mit mondanak az orvosok?
M: Nem lesz gond, a Training Camp-re olyan leszek mint régen.
I: No akkor eriggyé fiam.

2011 július:

M: Kéne most már szerződni főnök. Tudja.. etetni kell a gyerekeket.
I: Ok fiam. Oszt mennyi aláírás-pénzre gondoltál?
M: Háát... Ashley-nek is kell egy-két új ruha, no meg az ikrek is ugye nőnek... olyan 15 milla körül + 7milla fizetés.
I: Ok fiam, Nyakad hogy van?
M: Minden rendben.
I: És a dobókezed?
M: Alakul. Nem lesz baj. Nyerjük a Superbowlt itthon, a nagy pénzt ráér azután kifizetni.
I: És az mennyi legyen?
M: 28 milla.. szerintem tök jó ár egy újabb Lombardi-ért nem?
I: Ok fiam. Itt írd alá.

2011 szeptember:

M: Kis baj van főnök, kellene még egy műtét mert nem nagyon érzem a dobó kezem.
I: Mintha ezt már hallottam volna májusban is.
M: Na ja, de az a pancser elszúrta ott Chicago-ban. Most megvan a tuti doki.
I: Inkább menjél IR-re, mi meg keresünk egy rendes QB-t,
M: Áááá... nem kell főnök, decemberre toppon leszek, addig meg elkaristoltok ezzel a Painter gyerekkel.
I: December nem késő egy kicsit?
M: Nem lesz baj...
I: Ok fiam, aztán lelked rajta.

2011 december:

M: Kis baj van főnök, mert nem nagyon érzem a dobó kezem.
I: Faszomat.... kifizettem 22 millát egy férfi cheerleader-nek. Megőrülök.
M: Elmegyek IR-re ha kell, rajtam ne múljon.
I: Mostmár minek... inkább rágyúrunk az 1/1-re. Painter/Orlowsky egész megbízhatóan veszít.
M: No de akkor új QB jön!! Oszteztígyhogy?
I: Kezed hogy van?
M: Szarul.
I: Na látod.

2012 január:

M: Nem értem én ezt főnök, egész évben szépen gyógyulgattam most meg mindenkit kirúg aki valaha is kedves volt nekem.
I: Közöd?
M: Na jó maga a főnök, de mondjuk azért megkérdezhettek volna erről-arról. Meg ez az új GM is.. vissza se hív!
I: Kezed mikor lesz rendben?
M: Mittudomén.
I: Na látod.

Hát így... sok oldala van ennek az éremnek

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison