Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
http://games.espn.go.com/gridiron-playoff-challenge/en/frontpage?addata=2011_FFL_Clubhouse_GPC_Promowmitty
tudod-e hol van a fórumon a hirdetmény?Höri
Fogalmam sincs, de azt már tudom, hogy véletlenül rossz helyre másoltam be a linket ;(

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://games.espn.go.com/gridiron-playoff-challenge/en/frontpage?addata=2011_FFL_Clubhouse_GPC_Promowmitty
tudod-e hol van a fórumon a hirdetmény?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leadta a papírokat A Harmadik.

Win for Griffin.
67 pont bitches

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCoy inaktív, így MJD a rushing champ = +20% győzelmi esély (ami szerintem olyan 80 körül van ezzel).Escalade
Fred Taylor a héten írt neki, hogy szeretné, ha ma megdöntené a franchise csúcsát (1 év alatt futott legtöbb yard) Ahhoz meg hiányzik 136 yard....
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
McCoy inaktív, így MJD a rushing champ = +20% győzelmi esély (ami szerintem olyan 80 körül van ezzel).

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Boldog új évet kívánok minden fórumozónak és kiemelten a Colts rajongóknak! 2012-re reméljük 13-2-vel állunk ilyenkor 😀bobi0092
Köszönöm, és viszont kívánom, valamint mindnyájatoknak!

Ami a jövő évi várakozásokat illeti: a tranzakciók - ki jön, ki megy - esélylatolgatásainál én pont ezt hiányoltam az elmúlt napokban. Hogy nem képzelhető el még egy csapat, amelynél van egy idény, ami 1/1-et (1/2-őt) eredményez, viszont előtte is tíz éven át SB-esélyes volt, és a következő években is várhatóan az lesz. Ez őrült nagy vonzerő kell hogy legyen.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hát ha már itt tartunk, Garconnak ne is legyen meg az 1000 yard.
Nem lehetünk olyan hülyék, hogy fényes statokat tupírozunk neki, még elhiszi hogy jó, aztán egy valag pénzt kér az idény végén. 😀
Csak screenekkel kéne megtalálni a hétvégén, azuokból úgy is aktívan hozzuk a mínusz yardokat.Stez
Azért Garcon nem rossz screenekből, nem véletlen ő "próbálkozott" egy ideig a visszahordásokkaldugo1993
Már Peytonnal is sokszor túlerőltettek, idén pedig -megalapozott passzjáték nélkül- egyenesen tragikus.

több mint 12 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Boldog új évet kívánok minden fórumozónak és kiemelten a Colts rajongóknak! 2012-re reméljük 13-2-vel állunk ilyenkor 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát ha már itt tartunk, Garconnak ne is legyen meg az 1000 yard.
Nem lehetünk olyan hülyék, hogy fényes statokat tupírozunk neki, még elhiszi hogy jó, aztán egy valag pénzt kér az idény végén. 😀
Csak screenekkel kéne megtalálni a hétvégén, azuokból úgy is aktívan hozzuk a mínusz yardokat.Stez
Azért Garcon nem rossz screenekből, nem véletlen ő "próbálkozott" egy ideig a visszahordásokkal

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tekintve, hogy Reggie szinte biztosan itt fog minket hagyni, így csak azért reménykedhetünk majd, hogy valaki jól megfizeti, mi pedig majd erősebb picket kapunk érte és Mathisért jövőre 😊

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Hát ha már itt tartunk, Garconnak ne is legyen meg az 1000 yard.
Nem lehetünk olyan hülyék, hogy fényes statokat tupírozunk neki, még elhiszi hogy jó, aztán egy valag pénzt kér az idény végén. 😀
Csak screenekkel kéne megtalálni a hétvégén, azuokból úgy is aktívan hozzuk a mínusz yardokat.Stez
De azért Reggienek legyen meg sztem. Bár nyilván ez az ő tárgyalási alapjait is feljebb vinné, de ő azért megérdemelné.
Esc három évet jósolt neki, h annyit fog kérni. Én kettőt adnék neki, mert anno Harissonnal is nagyon mellé fogtunk...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha már itt tartunk, Garconnak ne is legyen meg az 1000 yard.
Nem lehetünk olyan hülyék, hogy fényes statokat tupírozunk neki, még elhiszi hogy jó, aztán egy valag pénzt kér az idény végén. 😀
Csak screenekkel kéne megtalálni a hétvégén, azuokból úgy is aktívan hozzuk a mínusz yardokat.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem mi. Weaverék bucsúmeccse miatt jó okuk van nyerni. És a Colts egy vereséggel most igazán LUCKy Loser lehet. Majd Orlovsky dob 1 picksixet a meccs végén, és ráfogja arra hogy nem tudott aludni a héten a hármasikrei miatt.iktriad
Áhhhhh! Simán mi! Pont a hármasikrei miatt fog 3 TD-t dobni. Amúgyis még kellenek a yardok a number85-nek és number87-nek,hogy meglegyen az 1000. 😊roniadi
Meg MJDnek a rushing title bebiztosításához, és Fred franchise rekordjának megdöntéséhez. Utóbbihoz hiányzik 136 yard....iktriad
Százat se engedünk!

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem mi. Weaverék bucsúmeccse miatt jó okuk van nyerni. És a Colts egy vereséggel most igazán LUCKy Loser lehet. Majd Orlovsky dob 1 picksixet a meccs végén, és ráfogja arra hogy nem tudott aludni a héten a hármasikrei miatt.iktriad
Áhhhhh! Simán mi! Pont a hármasikrei miatt fog 3 TD-t dobni. Amúgyis még kellenek a yardok a number85-nek és number87-nek,hogy meglegyen az 1000. 😊roniadi
Meg MJDnek a rushing title bebiztosításához, és Fred franchise rekordjának megdöntéséhez. Utóbbihoz hiányzik 136 yard....
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Irsaytől ez mókás:
"What a blessing for Dan and Tiffany Orlovsky,triplets! Congrats! I had triplets once upon a time,Peyton,,Marvin and Edge!"

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Szerintem mi. Weaverék bucsúmeccse miatt jó okuk van nyerni. És a Colts egy vereséggel most igazán LUCKy Loser lehet. Majd Orlovsky dob 1 picksixet a meccs végén, és ráfogja arra hogy nem tudott aludni a héten a hármasikrei miatt.iktriad
Áhhhhh! Simán mi! Pont a hármasikrei miatt fog 3 TD-t dobni. Amúgyis még kellenek a yardok a number85-nek és number87-nek,hogy meglegyen az 1000. 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt a poftálanságot...a legnagyobb téttel bíró rangadó nincs benne a tippmix kínálatban 😀 😀dugo1993
Csodálkozol? Amennyire bundaesélyes ez a meccs, én max 10es kötésben engednék rá fogadni 😊
iktriad
És ki fog nyerni?
Mert sztem a legkevésbé megtippelhető meccs a héten.Bazzani
Szerintem mi. Weaverék bucsúmeccse miatt jó okuk van nyerni. És a Colts egy vereséggel most igazán LUCKy Loser lehet. Majd Orlovsky dob 1 picksixet a meccs végén, és ráfogja arra hogy nem tudott aludni a héten a hármasikrei miatt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ezt a poftálanságot...a legnagyobb téttel bíró rangadó nincs benne a tippmix kínálatban 😀 😀dugo1993
Csodálkozol? Amennyire bundaesélyes ez a meccs, én max 10es kötésben engednék rá fogadni 😊
iktriad
És ki fog nyerni?
Mert sztem a legkevésbé megtippelhető meccs a héten.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt a poftálanságot...a legnagyobb téttel bíró rangadó nincs benne a tippmix kínálatban 😀 😀dugo1993
Csodálkozol? Amennyire bundaesélyes ez a meccs, én max 10es kötésben engednék rá fogadni 😊


jó a siged farky, kár, hogy már csak 1 meccsre aktuális 😀Höri
Remélem nem 😊 egyébként Szampinak köszönhető a sig.

Mathist mindenképp megtartanám, de azt hiszem az én szavam nem sokat fog számítani 😀Farky
Kis szerencsével évente kétszer azért majd láthatod 😊 Az Észak Floridában található CTRC(Colts Trash Recycling Company) majd igyekszik őt is megszerezni.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
ezt a poftálanságot...a legnagyobb téttel bíró rangadó nincs benne a tippmix kínálatban 😀 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Má' az nso-n is kint van 😊Bálesz
Bezonyám, JéJé írta a draft topicba

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Má' az nso-n is kint van 😊

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
RGIII jön a draftra.Stez
Ezazazzzz! Honnan van az info?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
RGIII jön a draftra.
Tenkjú, van is új QB-nk

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig menni fog