Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
jó a siged farky, kár, hogy már csak 1 meccsre aktuális 😀Höri
Remélem nem 😊 egyébként Szampinak köszönhető a sig.

Mathist mindenképp megtartanám, de azt hiszem az én szavam nem sokat fog számítani 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
És ki is jön a draftra?dugo1993
Annak reményében írtam, ha kijön. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó a siged farky, kár, hogy már csak 1 meccsre aktuális 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a hajnali bowl meccsig nem beszélhetett a jövőjéről, de mivel az lement, elvileg már bármikor bejelkentheti, hogy jön-e vagy sem

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Az éjjeli meccset elnézve RG3-nak is nagyon örülnék. 😊
Nyugodtan hátradőlhetünk és megverhetjük a Jaguárokat.
Úgy már a csoportmérlegünk sem lene olyan csúfos. 3-3roniadi
És ki is jön a draftra?dugo1993
hát az ő érdekében is ajánlom neki. Nem hiszem h jövőre olyan csapathoz kerülne, amelyik PO esélyes lesz több éven keresztül.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Az éjjeli meccset elnézve RG3-nak is nagyon örülnék. 😊
Nyugodtan hátradőlhetünk és megverhetjük a Jaguárokat.
Úgy már a csoportmérlegünk sem lene olyan csúfos. 3-3roniadi
És ki is jön a draftra?

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az éjjeli meccset elnézve RG3-nak is nagyon örülnék. 😊
Nyugodtan hátradőlhetünk és megverhetjük a Jaguárokat.
Úgy már a csoportmérlegünk sem lene olyan csúfos. 3-3

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
😊


nekem páros futószörnyem van otthon csak még fiatalabb kiadásban

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kit érdekel a Saints? 😛

A lényeg, hogy Mathis és Peyton után Orlovksy-nak is ikrei születtek, de neki hármas ikrek 😀
szóval csücskös lesz továbbadni a kinőtt gúnyákat, ez megzavarhatja a fejeket a Jaguars ellen.
Höri
Colts HC Jim Caldwell congratulated QB Dan Orlovsky on birth of his triplets and astutely noted, "We have had quite a few lockout babies."
😀szaba
Szóval a 2032-es drafton már nem lesz problémánk. 😀

RGIII-at én is nézem, ha fent bírok maradni. Ma egy 5 éves running back nagyon lefárasztott. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg mindenki játszani fog a Jax ellen, úgyhogy nyerünk.
A Rams meg behúzza Luckot, RG3 meg jöhet ide padozni. 😊Stez
nézed a Baylor meccset 20 perc múlva?Höri
persze, arra várok
meg kell lesni a jövendőbeli franchise Qbnk 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elvileg mindenki játszani fog a Jax ellen, úgyhogy nyerünk.
A Rams meg behúzza Luckot, RG3 meg jöhet ide padozni. 😊Stez
nézed a Baylor meccset 20 perc múlva?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg mindenki játszani fog a Jax ellen, úgyhogy nyerünk.
A Rams meg behúzza Luckot, RG3 meg jöhet ide padozni. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kit érdekel a Saints? 😛

A lényeg, hogy Mathis és Peyton után Orlovksy-nak is ikrei születtek, de neki hármas ikrek 😀
szóval csücskös lesz továbbadni a kinőtt gúnyákat, ez megzavarhatja a fejeket a Jaguars ellen.
Höri
Colts HC Jim Caldwell congratulated QB Dan Orlovsky on birth of his triplets and astutely noted, "We have had quite a few lockout babies."
😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Persze, hogy semmi baj Breesszel, miért lenne.
De akkor is tetszett peterk2005 sztorija. Valahol ilyenekből állhat össze, hogy az embert miért Iksz és nem Ipszilon, illetve miért N és nem M csapat játéka ragadja magával és teszi életre szóló hívévé.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kit érdekel a Saints? 😛

A lényeg, hogy Mathis és Peyton után Orlovksy-nak is ikrei születtek, de neki hármas ikrek 😀
szóval csücskös lesz továbbadni a kinőtt gúnyákat, ez megzavarhatja a fejeket a Jaguars ellen.

más: elhoztuk Denverből Cosby-t visszahordani. A barátnője már nagyon ideges.
Wheeler ment IR-re.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen jó, hogy nem rajtatok múlik mit csinál ez a szerencsétlen 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Utána persze a sajtó tele volt a rekorddal, de valahol az ilyen rekord döntések nekem így tetszenek, és nem úgy ahogy most történt.peterk2005
A Saints 1000-el vezetett már mikor elkezdődött a visszaszámlálás, szerintem semmi baj nem volt ezzel.
Ha valaki, akkor Brees megérdemel egy kis figyelmet. (Inkább mint Brady)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Brees korrekt gyerek. Jobban örülök neki, mint Bradynek.
Azzal pedig, hogy már egy megnyert meccsen ünnepel egy kicsit amikor mindenki őt élteti nincs semmi baj, egy ekkora tett után

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi baj sem volt Brees rekordjával.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ő bejutott a pro bowlra.Höri
Ráadásul kezdőként. Érdekes, hogy hengerer viszont tartalékként sem. Tebow ellenberger igen. Jó ez a pro-bowl szavazás. 😀

Más. Hétfőn néztem Brees rekord döntését, és hááát... Igen fura volt, ahogy az egész meccs arról szólt, hogy mikor lesz meg a rekord, mintha nem is tétre menő MNF meccsről lenne szó. Brees szimpatikus arc, megérdemli, hogy legyen egy komoly rekordja, de azért örülök, hogy Manning nem így csinálja a rekordjait.

Aki nem látta, annak ajánlom, nézze meg Manning 2004-es 49TD-s rekorddöntő meccsét. A sajtó, az egész stadion ugyanúgy ezen pörgött. És Manning? Az első két RZ drive-unknál pl. futottunk. De a legjobb a vége volt, Manning az utolsó percben megdobta végül a rekord TD-t, az egész stadion őrjöngött, mindenki rohant feléje, ő meg mintha mi sem történt volna, Dungy felé mutogatott, hogy 2 pontosra kéne menni. Visszazavart mindenkit a helyére, és meg is csinálták a 2 pontost. Futva. 😉 A végén csinált még egy GW drive-ot - FG-al nyertünk -, és ennyi. A meccs után ugyanúgy bekapcsoltak az öltözőbe, de sok értelme nem volt, mert a rekord döntés szóba se került. Egy szó nem hangzott el róla, Dungy még a meccs labdát se neki, hanem Edge-nek és Mudd-nak adta...

Utána persze a sajtó tele volt a rekorddal, de valahol az ilyen rekord döntések nekem így tetszenek, és nem úgy ahogy most történt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wmitty
Ő bejutott a pro bowlra.

Nem volt idén jó, de legalább végigjátszotta az idényt.
Nem mondta azt, hogy sérült vagyok, hagyjatok békén. Hello Clark.

Mathis mondjuk jobb volt mint Freeney, de mivel neki új szerződés kell, jó, hogy nem került be. (még)

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
még időben:






Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyenkor karácsony időszakban, az idény vége felé szórakozásból szoktam böngészni a statisztikákat (tudom sokan folyamatosan ezt teszik 😉), és azért érdekes dolgok derülnek ki. Érdekes megnézni például, hogy mi a különbség egy jó csapat és egy rossz csapat között. Összehasonlítottam a 2009-es és 2011-es csapat statisztikákat. A 2009-es - az egymás utáni győzelem rekordot megdöntő, a 16:0-ra reális eséllyel rendelkező, SB-t játszó - csapat nyilván enyhén szólva is jó volt, míg az ideire a gyenge is dícsérő. Néhány érdekes statisztikai adat:

- 2009-ben 4.3 yardot futottak ellenünk kísérletenként, 2011-ben 4.2-t. A nagy különbség abban van, hogy idén majd' 100-al több futási kísérlet volt ellenünk.
- 2009-ben 6.2 yardot passzoltak ellenünk átlagban, idén 7.9 yardot, a kísérletek száma fordított, mint a futásoknál, 2009-ben közel 100-al többet próbálkoztak ellenünk passzjátékkal. A bekapott TD/megcsinált INT arány 2009-ben 19/16, idén 24/8.
- Támadásban futásban 2009-ben 3.5 yardot futottunk kísérletenként, idén 4.3-at. Idén kevesebb kísérletből 300 yarddal több futás jött össze, viszont amíg 2009-ben 16 TD-t gyártottunk futással, addig 2011-ben csak 8-at.
- A passzjáték különbsége senkit nem fog meglepni: 2009-ben lényegében mindenben abszolút ligaelitet hoztunk - passz/yard, total yard, TD/INT arány, stb. mind dobogós -, aközben idén szinte minden statisztikában a liga végén kullogunk.
- A végére még egy érdekes adat: mind 2009-ben, mind 2011-ben a liga alsó fertályában végeztünk abban, hogy mennyi ideig volt nálunk ill. az ellenfélnél a labda. Azért van különbség, mert 2009-ben inkább alsó fertályról volt szó, idén viszont messze tök utolsók vagyunk, az utolsó előtti is több, mint másfél perccel jobb nálunk...

Összefoglalva, az idei gyenge szereplésnek két oka volt - amit persze mindnyájan tudunk: Manning sérülése és a secondary. E kettőnek a következménye tulajdonképpen az összes többi rossz mutatónk. Az elsővel nem lehet sokat kezdeni. Sejtettük, és most ki is derült, hogy Manning egy futballisten. Ha ő van a pályán, akkor egymaga ligaelit passzjátékot csinál bárkivel, miközben még egy ultraszar futójátékot is úgy megemeli, hogy kétszer annyi TD-t tudunk egy rosszabb futással futni, csak azért, mert a védelmek félnek Manningtól. Plusz, a védelmet is megsegíti meccsenként kb. 2-2.5 perccel. Ennyivel kevesebbet támadnak ellenünk, ha őt kell levédeni.

A másik problémánk a secondary, a béka segge alá süllyedtünk ebben a tekintetben. Nincs mese, Angerernek meg kell tanulnia a tampa MLB játékot, mert még nem az igazi, és az offseasonban rendbe kell tenni a secondary-t. Enélkül kár bármiben reménykedni.

Ezen felül viszont vannak bíztató jelek is. A futás legelőször. Különösen örömteli, hogy a benyelt futóyardok minősége is átalakult: mostanában inkább egy-két nagy futást nyelünk be egy-egy elit futótól, miközben megszűnni látszik az a jelenség, hogy tök mindegy ki és mikor fut ellenünk, mindig megfut 3-4 yardot, ezzel tönkretéve a 3rd down illetve a goal line defense teljesítményt is. Ezek a benyelt nagy futóyardok kevésbé veszélyesek, ráadásul sokkal inkább korrigálhatóak is. (A Houston meccsen érdemes megnézni, hogy szinte mindegyik nagy Foster futásnál "túlvédekeztünk", a LOS mögött akartuk megállítani, és elb*sztuk.) A futás mellett a két fal is kezd kinézni valahogy. Egy-egy további erősítéssel, illetve depth növeléssel itt is jelentősen előre léphetünk - még 2009-hez képest is.

Konklúzió: Nem tudom mire lenne képes Luck/RGIII ezzel a csapattal jövőre, de abban elég biztos vagyok, hogy ha Manning lesz - és ugyanazt tudja hozni amit eddig - akkor simán PO/SB esélyesek lehetünk. Legalábbis több esélyünk lenne, mint tavaly, és összemérhető a 2009 évivel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.Höri
Azt nem tudom, hogy hova fogják cserélni, de ha 1/1 lesznek akkor sztem tuti ez variáció fog életbe lépni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.Höri
es az mien tred lenne ? 😀
ha cutler volt 1+1+3+kezdo qb akkor ez h fizeti ki a browns pickben ha epitkezni is akarnak ?Fake
simán odanyomják a saját jogukat, és a Falconsé még meg is marad. Plusz valami 2013-as kompenzációs ha playoff lesz.

Azért Cutler mikor elcserélték egy futójáték nélküli offense-ben volt OPOY várományos.
Bradfordnak meg volt egy közepes újonc éve meg egy vállalhatatlan sophomore. Legrosszabb offense az NFL-ben.

Semmiképp sem mérném a két embert össze.