Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az is vicces lesz, ha ket ev utan Bradford kampo.. Clausen feelingem van 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.Höri
es az mien tred lenne ? 😀
ha cutler volt 1+1+3+kezdo qb akkor ez h fizeti ki a browns pickben ha epitkezni is akarnak ?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.Höri
Nekem meg az, hogy a jaxtol kikapunk es a rams meg baszhatja Luckot 😀Stez
Az lenne az ideális 😊

csak ha már szóba jött az 1/1 trade, nálam a fenti verzió a legtutibb. ha mi választunk, nem lesz cserebere

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.Höri
Nekem meg az, hogy a jaxtol kikapunk es a rams meg baszhatja Luckot 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem az a verzió született meg a fejemben, hogy a Rams 1/1-re viszi Luckot, Bradfordot pedig elnyomják Clevelandbe, hiszen az ő edzőjük, Shurmur tavaly még St.Louis-ban volt OC, és ő volt az, aki Bradfordot választotta. Mivel a Brownsnak két 1. köre van, így minden adott. Szóval nem Luck-trade lesz, hanem Bradford, és mivel Spanglit is kirúgják, új érához új QB dukál.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2004 Eli Manning volt az utolsó trade

szerintem meg a tradenél pont az számít hogy kit kaphatnak a pickért szóval nem azt kell nézni, hogy 1/1-ért mit adnak, hanem hogy a QB needes csapatok kaphatnak egy LuckotOrk
Én értema mit mondasz.
Csak ha mondjuk most egy Calvin szintű (vagy jobb) elkapó lenne a potenciális 1/1,akkor sem biztos,hogy kevesebbet adna egy olyan csapat aki nagyon akarná.
Bár lehet.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
2004 Eli Manning volt az utolsó trade

szerintem meg a tradenél pont az számít hogy kit kaphatnak a pickért szóval nem azt kell nézni, hogy 1/1-ért mit adnak, hanem hogy a QB needes csapatok kaphatnak egy LuckotOrk
Mondjuk az már draftolás után volt, tehát nem közvetlenül a pick volt cserélve.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
2004 Eli Manning volt az utolsó trade

szerintem meg a tradenél pont az számít hogy kit kaphatnak a pickért szóval nem azt kell nézni, hogy 1/1-ért mit adnak, hanem hogy a QB needes csapatok kaphatnak egy Luckot
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hülye kérdés jön,de mikor cserélték el utoljára az 1/1es picket?
Illetve mit kéne kb adnia a Brownsnak,hogy 1/6ról 1/1re menjen?Bazzani
Még a SD cserélte el a Falcons-al. Vickért jött fel a Falcons.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülye kérdés jön,de mikor cserélték el utoljára az 1/1es picket?
Illetve mit kéne kb adnia a Brownsnak,hogy 1/6ról 1/1re menjen?Bazzani
Luck esetében szerintem nagyon sokat. Tavaly az Atlanta mit adott Jonesért, pedig ő "csak" egy wrdugo1993
A pick elcserélése független attól,hogy mit választanak.
Egy QBért is ugyanannyit kell adni,mint egy WRért.
Főleg,hogy a picket eladó csapat nem is tudja kiért jön fel a vevő.
Itt igazából az lehet "árfelverő" hatású,hogy többen is jelentkezhetnek a pickért.Bazzani
De, mondjuk azért nem mindegy jelen esetben, mivel mindenki tudja, hogy Luckért jön fel egy csapat, ha az 1/1-et akarja. Mivel Ő meg az utóbbi 20 év legjobb prospectjének van beharangozva és agyon van hypeolva, így nem lennénk hülyék, hogy simán eladjuk, lófasz áron. Főleg, mert az 1/1-es fizu is csökkent, nem is kicsit és így már egyáltalán nem olyan kurva vészes felmenni a pickért. Eddig ez volt a legfőbb gond, hogy az 1/1-eket kb. cserélni sem lehetett, mivel a pick mellé bombafizuknak is kellett röpködniük.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye kérdés jön,de mikor cserélték el utoljára az 1/1es picket?
Illetve mit kéne kb adnia a Brownsnak,hogy 1/6ról 1/1re menjen?Bazzani
Luck esetében szerintem nagyon sokat. Tavaly az Atlanta mit adott Jonesért, pedig ő "csak" egy wrdugo1993
A pick elcserélése független attól,hogy mit választanak.
Egy QBért is ugyanannyit kell adni,mint egy WRért.
Főleg,hogy a picket eladó csapat nem is tudja kiért jön fel a vevő.
Itt igazából az lehet "árfelverő" hatású,hogy többen is jelentkezhetnek a pickért.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hülye kérdés jön,de mikor cserélték el utoljára az 1/1es picket?
Illetve mit kéne kb adnia a Brownsnak,hogy 1/6ról 1/1re menjen?Bazzani
Luck esetében szerintem nagyon sokat. Tavaly az Atlanta mit adott Jonesért, pedig ő "csak" egy wr

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye kérdés jön,de mikor cserélték el utoljára az 1/1es picket?
Illetve mit kéne kb adnia a Brownsnak,hogy 1/6ról 1/1re menjen?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?iktriad
Mert idén nem fut fossá mindenki minket. jó, Foster kivétel, vele sosem tudunk mit kezdeni Nektek meg csak MoJo lesz a fegyveretek, védőnk fog kb. csak rá figyelni. És az lesz majd a legnagyobb vicc, amikor a világ szégyene CB tandemünk,, a Laci-Rucker duó is leszedi a pályáról a WR-jeitek. 😊
No chance, Orlovskyban nincs meg a Painter faktor, hogy elbukja a meccset. 😊
Nyerni fogunk, biztos vagyok benne. De miután az 1/1 és az 1/2 között nincs nagy fizetéskülönbség, így mi tökre nyugodtan várhatjuk a meccsek, mivel QB-nk lesz, ha kikapunk akkor még válogathatunk is az RGIII-Luck duóból. Ha esetleg kikapnánk, az sem nagyon érdekel emiatt.
Hátradőlhetünk, hála a Vikesnak.Stez
jajj te, az utolsó pillanatban majd véletlenül lesérül Orlovsky és a festőnek kell kezdeni. Ha nagyon akarjuk az 1/1-et Polian bácsi elintézi 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.kishaszi
Marketingező seggarc? 😀

Amúgy azt mondják róla, hogy feltűnően intelligens. Hogy aztán ez csak a pályára vonatkozik-e és ha kilép az öltözőből akkor haza is csak GPS-el talál el, vagy pedig általában véve intelligens, azt nem tudom. 😉peterk2005
a világ legjobb egyetemére jár a manus, csak mondom.Höri
Ha így focizik valaki, akkor szerintem bárhova bejuthat, persze ettől még lehet tényleg okos is

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?iktriad
Mert idén nem fut fossá mindenki minket. jó, Foster kivétel, vele sosem tudunk mit kezdeni Nektek meg csak MoJo lesz a fegyveretek, védőnk fog kb. csak rá figyelni. És az lesz majd a legnagyobb vicc, amikor a világ szégyene CB tandemünk,, a Laci-Rucker duó is leszedi a pályáról a WR-jeitek. 😊
No chance, Orlovskyban nincs meg a Painter faktor, hogy elbukja a meccset. 😊
Nyerni fogunk, biztos vagyok benne. De miután az 1/1 és az 1/2 között nincs nagy fizetéskülönbség, így mi tökre nyugodtan várhatjuk a meccsek, mivel QB-nk lesz, ha kikapunk akkor még válogathatunk is az RGIII-Luck duóból. Ha esetleg kikapnánk, az sem nagyon érdekel emiatt.
Hátradőlhetünk, hála a Vikesnak.Stez
És ha RGIII nem jön ki a draftra?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.kishaszi
Marketingező seggarc? 😀

Amúgy azt mondják róla, hogy feltűnően intelligens. Hogy aztán ez csak a pályára vonatkozik-e és ha kilép az öltözőből akkor haza is csak GPS-el talál el, vagy pedig általában véve intelligens, azt nem tudom. 😉peterk2005
a világ legjobb egyetemére jár a manus, csak mondom.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd meglátjuk. Egyébként ez lesz Weaver utolsó meccse, mint owner, szóval nálunk is lesz extra motiváció, hogy szépen búcsúztassuk az öreget:
Egyébként MJD azt mondta a Titans meccs után, hogy: Colts have a new Tebow in Orlovsky 😂
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-postgame-press-conference/5cc65120-d6d3-4617-96c0-9a942e1af90b (5:25nél)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?iktriad
Mert idén nem fut fossá mindenki minket. jó, Foster kivétel, vele sosem tudunk mit kezdeni Nektek meg csak MoJo lesz a fegyveretek, védőnk fog kb. csak rá figyelni. És az lesz majd a legnagyobb vicc, amikor a világ szégyene CB tandemünk,, a Laci-Rucker duó is leszedi a pályáról a WR-jeitek. 😊
No chance, Orlovskyban nincs meg a Painter faktor, hogy elbukja a meccset. 😊
Nyerni fogunk, biztos vagyok benne. De miután az 1/1 és az 1/2 között nincs nagy fizetéskülönbség, így mi tökre nyugodtan várhatjuk a meccsek, mivel QB-nk lesz, ha kikapunk akkor még válogathatunk is az RGIII-Luck duóból. Ha esetleg kikapnánk, az sem nagyon érdekel emiatt.
Hátradőlhetünk, hála a Vikesnak.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.kishaszi
Marketingező seggarc? 😀

Amúgy azt mondják róla, hogy feltűnően intelligens. Hogy aztán ez csak a pályára vonatkozik-e és ha kilép az öltözőből akkor haza is csak GPS-el talál el, vagy pedig általában véve intelligens, azt nem tudom. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom javasolni a fantasyfootball-t! egy 10fős liga esetén is garantáltan hamar megtanulod az első 200 játékos nevét, posztját, teljesítményét, edzettségi állapotára vonatkozó adatokat 😊 Amúgy Gates tényleg prémium játékos, de Clark is az volt Manning alattFredo
Kizárt sajnos, mert nem a mennyiségen múlik. Ez egy furcsa fogyatékosságom. Nem minden nevet keverek - sőt, a többségét nem -, de vannak olyanok amik hangzásra, kezdőbetűre - én se nagyon tudom mire - hasonlóak, és azokkal kínlódom. A 4 éve nálunk dolgozó titkárnőmet pl. konzekvensen Ilonának szólítom, pedig Líviának hívják, és ne tudd meg, mit tréningezem magam, hogy leszokjak róla... Mint írtam, Montana és Marino nevét is álllandóan kutyulom, pedig jó 25 éve követem az NFL-t, és Montana-ról még azt is tudom, hogy mit és mikor ad a kutyájának enni, mert az ő karrierjén nőttem fel. 😉

Ettől függetlenül köszi az ajánlatot, a fantasy footballal már egy ideje incselkedem. De csak akkor akarok belevágni, ha úgy érzem végig is játszanám a szezont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ééés nyert a Vikings

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Nyert a Vikes, minimum az 1/2 megvan 😊