Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
olyan qb mellett mint Brady nem nehéz jónak lenni. 😊Lecso4
Azért Clark-nak sem az iskolai futballcsapat vizesfiúja dobálgatott 😀
több mint 12 éve
Fredo 205
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀

Megjegyzem, én örülök a történteknek. Egy ideje beleszerettem a Manning felgyógyul, RGIII kispadra ül verzióba, és afelé megyünk. 😀

(Clarkról nem akartam vitát kirobbantani. Mint írtam a kedvenc játékosom, de Andre Johnssont és Gronkowskit is jobbnak tartom nála. Fura kettősség tudom, majd eljárok csoportterápiára. 😀)peterk2005
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...

Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Például?iktriad
Nem látunk be az öltözőbe, de bőven lehet olyan játékos, aki úgy látja, hogy a leendő szerződése attól függ, hogy behúzzuk-e Luckot. Akár cap space, akár rebuild okán, stb.peterk2005
Akit elküldenek a salary cap vagy rebuild miatt és még van nafta a tankjában tuti kiköthet majd máshol is. Például a Colts szeméttelep 1.számú guberálóinál, vagyis nálunk.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Például?iktriad
Nem látunk be az öltözőbe, de bőven lehet olyan játékos, aki úgy látja, hogy a leendő szerződése attól függ, hogy behúzzuk-e Luckot. Akár cap space, akár rebuild okán, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg "izgalmas" meccs lesz, egyik oldalról a csapat aki harcol az 1/1-ért, hogy behúzza talán Manning óta a legígéretesebb QB prospectet, a másik oldalon pedig a csoport rivális aki szeretné ezt elkerülni......szép lesz 😊Bondi
Az igazi tippmix meccs! 😊
Tényleg "izgalmas" meccs lesz, egyik oldalról a csapat aki harcol az 1/1-ért, hogy behúzza talán Manning óta a legígéretesebb QB prospectet, a másik oldalon pedig a csoport rivális aki szeretné ezt elkerülni......szép lesz 😊Bondi
Azt se felejtsd el, hogy azért a Colts-on belül is van jópár játékos, aki ellenérdekelt egy Luck draftban. 😀peterk2005
Például?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg "izgalmas" meccs lesz, egyik oldalról a csapat aki harcol az 1/1-ért, hogy behúzza talán Manning óta a legígéretesebb QB prospectet, a másik oldalon pedig a csoport rivális aki szeretné ezt elkerülni......szép lesz 😊Bondi
Azt se felejtsd el, hogy azért a Colts-on belül is van jópár játékos, aki ellenérdekelt egy Luck draftban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Even with 2nd win, Colts still pick No. 1 overall today. They clinch No. 1 if they beat Jaguars in last game, according to ESPN research.tenorx
Rossz Schefter kiírása. Ha megvertek bennünket "If they beat BY the Jaguars" jó eséllyel bukjátok az 1/1et. Ha kikaptok az Everbank Fieldben, akkor viszont a tietek az 1/1, tök mindegy mit csinál a Vikes és a Rams.
Gondolom senki se fog annyira szorítani Gabbertért és MJDért a Colts szurkolók közül, mint jövő vasárnap(mert bár RGIII tényleg ott van, ha van esély a -valószinű- legjobbra, miért érnétek be a -valószinű- 2. legjobbal?). 😊iktriad
Tényleg "izgalmas" meccs lesz, egyik oldalról a csapat aki harcol az 1/1-ért, hogy behúzza talán Manning óta a legígéretesebb QB prospectet, a másik oldalon pedig a csoport rivális aki szeretné ezt elkerülni......szép lesz 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Even with 2nd win, Colts still pick No. 1 overall today. They clinch No. 1 if they beat Jaguars in last game, according to ESPN research.tenorx
Rossz Schefter kiírása. Ha megvertek bennünket jó eséllyel bukjátok az 1/1et. Ha kikaptok az Everbank Fieldben("If they beat BY the Jaguars"), akkor viszont a tietek az 1/1, tök mindegy mit csinál a Vikes és a Rams.
Gondolom senki se fog annyira szorítani Gabbertért és MJDért a Colts szurkolók közül, mint jövő vasárnap(mert bár RGIII tényleg ott van, ha van esély a -valószinű- legjobbra, miért érnétek be a -valószinű- 2. legjobbal?). 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Even with 2nd win, Colts still pick No. 1 overall today. They clinch No. 1 if they beat Jaguars in last game, according to ESPN research.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Apám nem kell idu Luck, Maninig ha itt van Orvlövész barátunk! 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Értem én mire megy ki ez a túlzott optimizmus a jövő héttel kapcsolatban 😂Bondi
A mi gyengénk a passz védelem, a Jags meg ebben abszolút utolsó. Méghozzá nem is kicsivel. Futás ellen se vagyunk acélosak, MJD valószínűleg megfut minket, de hacsak nem valami bődületes napot nem fog ki, azzal meccset nem lehet nyerni, ha nincs mellé legalább egy alap passzjáték.

Szóval tulajdonképpen a matchup alapján mi vagyunk az esélyesek. Persze ettől még bármilyen eredmény lehet, és őszintén szólva most annyira nem is bánnám, ha nem jönne össze a W. 😊peterk2005
A jövő heti meccset senki sem akarja megnyerni. 😊 Mondjuk egy Xel már lecsúsztok Luckról...
MJD meg (a vázolt okok miatt) igencsak motivált lesz (hacsak a Titans ellen el nem dől mindkét kérdés vele kapcsolatban = baromi nagy meccse lesz szombaton....).
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem én mire megy ki ez a túlzott optimizmus a jövő héttel kapcsolatban 😂Bondi
A mi gyengénk a passz védelem, a Jags meg ebben abszolút utolsó. Méghozzá nem is kicsivel. Futás ellen se vagyunk acélosak, MJD valószínűleg megfut minket, de hacsak nem valami bődületes napot nem fog ki, azzal meccset nem lehet nyerni, ha nincs mellé legalább egy alap passzjáték.

Szóval tulajdonképpen a matchup alapján mi vagyunk az esélyesek. Persze ettől még bármilyen eredmény lehet, és őszintén szólva most annyira nem is bánnám, ha nem jönne össze a W. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀

Megjegyzem, én örülök a történteknek. Egy ideje beleszerettem a Manning felgyógyul, RGIII kispadra ül verzióba, és afelé megyünk. 😀

(Clarkról nem akartam vitát kirobbantani. Mint írtam a kedvenc játékosom, de Andre Johnssont és Gronkowskit is jobbnak tartom nála. Fura kettősség tudom, majd eljárok csoportterápiára. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Értem én mire megy ki ez a túlzott optimizmus a jövő héttel kapcsolatban 😂

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Bye bye 1/1. Nincs olyan isten,h jövőhéten kikapjunk. De most nagyon örülök! Remekül játszott a csapat!

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na már nem kell az 1/1? 😊
Gratulálok amúgy, a jobban küzdő csapat győzött.Bondi
Személy szerint jobban örülnék Lucknak, hozzá meg az 1/1 kell, de a Jaxtől egyszerűen ha akarnánk sem tudnánk kikapni.
Úgyhogy ez így bukta.Stez
Kivéve ha RGIII 1/1 lesz 😊Bondi
Az csak akkor lenne lehetséges, ha mi draftolnánk elsőnek. Ez kb GM Gene szintű agymenésre vallana Luck ellenében.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na már nem kell az 1/1? 😊
Gratulálok amúgy, a jobban küzdő csapat győzött.Bondi
Személy szerint jobban örülnék Lucknak, hozzá meg az 1/1 kell, de a Jaxtől egyszerűen ha akarnánk sem tudnánk kikapni.
Úgyhogy ez így bukta.Stez
Kivéve ha RGIII 1/1 lesz 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na már nem kell az 1/1? 😊
Gratulálok amúgy, a jobban küzdő csapat győzött.Bondi
Személy szerint jobban örülnék Lucknak, hozzá meg az 1/1 kell, de a Jaxtől egyszerűen ha akarnánk sem tudnánk kikapni.
Úgyhogy ez így bukta.Stez
Ehhez MJDnek azért lesz 1-2 szava....Főleg ha Fred franchise rekordja és a rushing title is reálisan begyűjthető lesz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na már nem kell az 1/1? 😊
Gratulálok amúgy, a jobban küzdő csapat győzött.Bondi
Személy szerint jobban örülnék Lucknak, hozzá meg az 1/1 kell, de a Jaxtől egyszerűen ha akarnánk sem tudnánk kikapni.
Úgyhogy ez így bukta.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
W behúzva, sima volt :cool:
Jaxet meg ütjük, ott el is megy az 1/1
Jöhet Griffin!Stez
A helyi tippmix maffia nem fogja hagyni, hogy kárba menjen az egész éves melójuk. 😊
Egyébként óriási gratula a Whez, nagyon nagyot küzdött az egész csapat. Alig várom a jövő heti találkozást.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na már nem kell az 1/1? 😊
Gratulálok amúgy, a jobban küzdő csapat győzött.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
W behúzva, sima volt :cool:
Jaxet meg ütjük, ott el is megy az 1/1
Jöhet Griffin!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah most nézem közben, Fake biztois nem örül, de Barkley nem jön már ki, így eggyel kevesebb 1/1-es QB verziónk maradt. Luck vagy RGIII. Vagy Polian állat és hozza Landryt 😀Stez
en sosem mondtam h kulonosebben odaig lennek barkleyert.
mivel masbol nemtudok jelenleg kiindulni mint h peyton ok lesz jovore
sztem a legjobb az lenne ha eladnank az 1/1et par hellyel lejjebb es ott huznank egy wrt v egy dlt.
persze ha manning satu akkor mindenkepp qbt kell.
.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis és Garcon el fog menni, ebben majdnem biztos vagyok. Brackett is.

Illetve Garcon akkor marad, ha Wayne megy. Kettőre együtt nincs pénz sajnos. A jövő szempontjából Wayne elengedése lenne ésszerűbb. Luck ne olyan elkapóval szokjon össze, akinek 2 éve van a ligában.

Mathis helyére elvileg jött Hughes 😀 szóval fel vagyunk készülve. Valamennyire nekem a Brayton/Jamaal A. igazolás is azt mutatja, hogy már Polianék is tudják, hogy nem tudjuk megfizetni.

Brackett helyén itt van Angerer, nem kell más.

Saturday ha nem vonul vissza most, akkor jövőre fog. Rendes ember, szóval biztosan rá lehet dumálni, hogy Peyton nélkül is maradjon arra az 1 évre míg megszokja a levegőt Luck. Nagyok már a gyerekei, megértik, hogy dolgozni kell 😀Höri
Miért van az az érzésem hogy a Garcon/Wayne/Mathis 3asból aki el lesz engedve, nagyon jó eséllyel nálunk fog majd kikötni(cap space és pénz van bőven)? Wayne árban és korban is illene, mint mondjuk Blackmon/Jeffery mentor és még mindig 1-2 évig egész jó lehet, főleg ha összehasonlítjuk, mink van a poszton jelenleg.... Mathis sikerének lemásolását 3szor próbáltuk meg( 3 szép nagy bust lett belőle - Jorge Cordova, Groves, Larry Hart), most jöhetne az eredeti. Ha meg Garcon jönne, akkor összeállhatna egy "félelmetes" Mount Union elkapó páros Shortssal 😊 És hát nálunk tradíciója van a Colts szemét... pardon Ex-Colts játékosok begyűjtésének.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na remek, nem elég, hogy folyton hallgathatjuk a Brady vs. Manning vitát, most még egy Clark vs. Gronkowski flamet is sikerül majd előhozni 😀Stez
De ezt most léci itt folytassátok le ne mindig csak a Past topic oldalszáma nőjön. 😊 még túlságosan elbízzák magukat 😉dande
Mert? Talán a két topik verseng egymással? 😂 Stez
Egymással nem. Csak a Sasok szeretnének sikerélményt gyűjteni idén.
Ne reménykedj, hogy az Eagles-topic behozza a Pats-ét! 😛 Olyan instant témánk van talonban, amelyikkel bármikor tudunk 150-200 hsz-t generálni. Három t-n és egy b betűn múlik az egész. 😊
Beképzelt, elbizakodott banda vagy siratóasszonyok kórusa? Döntsétek már el! 😊
Mert? Talán a két topik verseng egymással? 😂 Stez
Egymással nem. Csak a Sasok szeretnének sikerélményt gyűjteni idén.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)