Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
en mar most is igy erzem magam vasarnap ota 😀

http://www.youtube.com/watch?v=PsjP8oqPEF8
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakertOrk
SoS számít, de az is nyerő nektek a másik két csapattal szemben.
A forduló előtt így nézett ki.
http://www.draftcountdown.com/features/Draft-Order.phpgabokocka
http://18to88.com/2011-archives/december/the-tie-breaker.html

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakertOrk
SoS számít, de az is nyerő nektek a másik két csapattal szemben.
A forduló előtt így nézett ki.
http://www.draftcountdown.com/features/Draft-Order.php

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
Vagy viszitek a USC QB gyerököt és sokan fognak inni három héten túl is. 😂ulpianus
na igen, az mondjuk úgy már meleg 😀

de szerintem a Vikings még nyerni fog egyet idén. Leginkább a Bears ellen,de a Redskins-ben is benne van bármikor, hogy megverik magukat.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?MacPhisto
úgy hogy Wayne és Mathis FA lesz többek közt.

Meg Manning szerződése eleve lejár februárban, csak opcióval lehet hosszabítani.Höri
Azt se felejtsük el, hogy nagyon lementek az 1/1-es bérek. Míg Stafford 6 évre kapott 72 milliót, amiből 41,8 millió garantált, Bradford pedig 6 évre 78 milliót 50 millió garantálttal, Cam Newton már csak 22 milliót kapott most 4 évre, igaz mind garantált. Évi átlag 5,5 millió dollár azért nem akkora összeg, hogy ne férne el egy elit QB bér mellett, plusz Peyton szerződését is át lehet strukturálni úgy, hogy technikailag akkor legyen alacsonyabb a cap number, amikor Lucké magas, és fordítva.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakert
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Azért meg kell hagyni Brown is jól elrejtette a tehetségét az évek alatt 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az 1/1 az 1/1 fizetésben. Választani kell és fizetni kell.
A csapaton meg nem egy újonc DT/elkapó/akármi segít, ha nem lesz Mindentmegoldó Manning.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?MacPhisto
úgy hogy Wayne és Mathis FA lesz többek közt.

Meg Manning szerződése eleve lejár februárban, csak opcióval lehet hosszabítani.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
De jó volt erre a hírre kelni, hogy nyertünk 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
erre a hétre visszaállt minden a normális kerékvágásba, és csak mi nyertünk az AFC Southban 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
Vagy viszitek a USC QB gyerököt és sokan fognak inni három héten túl is. 😂


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
mondjuk azon se lepődnék meg ha a Rams is QB-t húzna Bradford ide v oda

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
Bánatában vagy örömében? Már nem emlékszem, melyik tábort erősítette.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
de a Jax még szarabb, így ellenük nehezebb lesz nem nyerni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Állítólag (Nate Dunleavy szerint) már eldőlt a SoS, csak akkor kerüljük el az 1/1et ha mindkét hátralévő meccset megnyerjük, és a Rams vagy a Vikings 0-2-vel zár.

Kicsit féltem, hogy a Jax bekavar, a Texanst viszont kizárt, hogy megverjük.Escalade
Szar a Texans! 😛

Én simán látok győzelmi esélyt. Nem tom Johnson pihenni fog-e (én nem játszatnám). Ha pihen, akkor elég a futást megfogni, Yates meg verjen meg, ha meg tud. Szoros meccs is lehet ebből, csak ki kell használnuk a liga szinten top5-ös futónkat.Höri
Ahogy gurulós focis fórumokon szokták mondani, jól beáraznátok az AFC South-t, ha még győznétek kétszer. 😛
A több hónapos közös gondolkodásunk eredményeit meg dobhatnátok a kukába. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag (Nate Dunleavy szerint) már eldőlt a SoS, csak akkor kerüljük el az 1/1et ha mindkét hátralévő meccset megnyerjük, és a Rams vagy a Vikings 0-2-vel zár.

Kicsit féltem, hogy a Jax bekavar, a Texanst viszont kizárt, hogy megverjük.Escalade
Szar a Texans! 😛

Én simán látok győzelmi esélyt. Nem tom Johnson pihenni fog-e (én nem játszatnám). Ha pihen, akkor elég a futást megfogni, Yates meg verjen meg, ha meg tud. Szoros meccs is lehet ebből, csak ki kell használnuk a liga szinten top5-ös futónkat.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag (Nate Dunleavy szerint) már eldőlt a SoS, csak akkor kerüljük el az 1/1et ha mindkét hátralévő meccset megnyerjük, és a Rams vagy a Vikings 0-2-vel zár.

Kicsit féltem, hogy a Jax bekavar, a Texanst viszont kizárt, hogy megverjük.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
A Vikings még összegozhat egy W-t, de h a Rams nem fog az szinte tuti, szóval okosan kell majd a Jaguars ellen játszanunk 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ha jól tudom azonos eredménynél a schedule erőssége számít, a gyengébb schedule-el bíró csapat húz előbb. Tekintettel arra, hogy tavaly csoportgyűztesek voltunk, és hogy az AFC north-al ill. NFC south-al játszottunk, elég nehezen tudom elképzelni, hogy ne a miénk legyen a legnehezebb schedule...
peterk2005
Igen, én is így tudom, ezért is volt fura, hogy sokak szerint a 2 győzelem is elég lehet.
Szerintem sem a Vikings, sem a Rams nem nyer már meccset.
Na mindegy, csak lesz róla valami hivatalos is hamarosan 😊Bálesz
Hát mi is játszunk NFC Northal + AFC West ráadásul csoporton belül 2 playoff gárda+ 1 majdnem playoff gárda van.Szóval kemény dolog 😊
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha jól tudom azonos eredménynél a schedule erőssége számít, a gyengébb schedule-el bíró csapat húz előbb. Tekintettel arra, hogy tavaly csoportgyűztesek voltunk, és hogy az AFC north-al ill. NFC south-al játszottunk, elég nehezen tudom elképzelni, hogy ne a miénk legyen a legnehezebb schedule...
peterk2005
Igen, én is így tudom, ezért is volt fura, hogy sokak szerint a 2 győzelem is elég lehet.
Szerintem sem a Vikings, sem a Rams nem nyer már meccset.
Na mindegy, csak lesz róla valami hivatalos is hamarosan 😊Bálesz
Kis segítség a Draft Order és a Strength of Scedule nyomonkövetéséhez (Minden játéknapon frissül)

http://playoffstatus.com/nfl/nfldraftorder.html

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 658 — Illegális gyakorló
Ha jól tudom azonos eredménynél a schedule erőssége számít, a gyengébb schedule-el bíró csapat húz előbb. Tekintettel arra, hogy tavaly csoportgyűztesek voltunk, és hogy az AFC north-al ill. NFC south-al játszottunk, elég nehezen tudom elképzelni, hogy ne a miénk legyen a legnehezebb schedule...
peterk2005
Igen, én is így tudom, ezért is volt fura, hogy sokak szerint a 2 győzelem is elég lehet.
Szerintem sem a Vikings, sem a Rams nem nyer már meccset.
Na mindegy, csak lesz róla valami hivatalos is hamarosan 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt többen is azt írták, hogy 2W esetén is miénk az 1/1, bár pontos infót sehol nem találtam róla.
Egy biztos, a maradék kettőt már nem szabad megnyerni 😀Bálesz
Ha jól tudom azonos eredménynél a schedule erőssége számít, a gyengébb schedule-el bíró csapat húz előbb. Tekintettel arra, hogy tavaly csoportgyűztesek voltunk, és hogy az AFC north-al ill. NFC south-al játszottunk, elég nehezen tudom elképzelni, hogy ne a miénk legyen a legnehezebb schedule...

Luckkal kapcsolatban pedig: szerintem nincs olyan Colts szurkoló aki ne örülne, ha Manning mögé le lehetne ültetni 2-3 évre Rogershez hasonlóan. Inkább csak elképzelni nehéz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)