NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
sima Luck draft a coltsnál, PM-től függetlenül
nézzétek meg Rodgerst, hogy mi lett belőle 3 év Favre mögött ücsörgés alatt (és mi lett nálunk Smith-ből egyből a mély vízbe dobva, bár ebben az OC-k is hibásak voltak)
ha meg PM elmegy vagy befejezi Lucknál jobbat nem lehet húznicápa77
Azért Favre és Manning nem ugyanaz a kávéház. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
sima Luck draft a coltsnál, PM-től függetlenül
nézzétek meg Rodgerst, hogy mi lett belőle 3 év Favre mögött ücsörgés alatt (és mi lett nálunk Smith-ből egyből a mély vízbe dobva, bár ebben az OC-k is hibásak voltak)
ha meg PM elmegy vagy befejezi Lucknál jobbat nem lehet húzni


több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
abba meg nem biztos, hogy belemegyJSanyo
Nyilván olvassa az ebben a fórumban leírtakat, és megérti az érveket, nem hülye.wmitty
majd Höri intézkedik az ügyben

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
abba meg nem biztos, hogy belemegyJSanyo
Nyilván olvassa az ebben a fórumban leírtakat, és megérti az érveket, nem hülye.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem tudom, egyre kevésbé érzem azt, hogy őt draftoljátok.Túl jó ahhoz, hogy legalább 2 évig padozzon Manning mögött.Persze ettől függetlenül, ha beáll a sorba és lelkes ücsörgéssel kivárja a megfelelő időt, tanul Peytontól, akkor talán még Manning szintű irányító is lehet belőle. 20 milliós szerződéssel 2 évig padozni luxus.aztec
a szerződést nem lehetne úgy struktúrálni, hogy ne keressen meganagy pénzt az első (két) évében? mondjuk abba meg nem biztos, hogy belemegy

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom, egyre kevésbé érzem azt, hogy őt draftoljátok.Túl jó ahhoz, hogy legalább 2 évig padozzon Manning mögött.Persze ettől függetlenül, ha beáll a sorba és lelkes ücsörgéssel kivárja a megfelelő időt, tanul Peytontól, akkor talán még Manning szintű irányító is lehet belőle. 20 milliós szerződéssel 2 évig padozni luxus.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
A mezszám is megvan. Jobb szélen a fater látható.Höri
19>18
Így jobb lesz,mint Manning! Sima matek. 😊
Bár én még mindig kicsit szkeptikus vagyok. Nem követtem a pályafutását, és cak 2 meccsét láttam, de azokon nem győzött+.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mezszám is megvan. Jobb szélen a fater látható.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem elhozzuk Luckot akkor is, ha PM játszhat.
De ez majd kiderül néhány hónap múlva. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert sok mindenki már kész tényként emlegeti (köztük Ricsiék a Sport TV-n, bár nem mintha nagy szakértők lennének és sokan itt a fórumon is), hogy Manninget többet nem látjuk Coltmezbe a pályán, pedig nekem ő maga a Colts.balu10
Ha Manning teljesen felgyógyul, akkor kizárt, hogy eltradeljék. Ez a nyaksérülés azért már nem mai történet, tudták már ezt korábban is - mégha azt nem is, hogy már a szezon előtt műtétig fajul a dolog. Manning szerződése - az, hogy egy év után van benne egy kilépési lehetőség, és utána viszont 4 év contract - számomra egyértelműen azt jelzi, hogy már a műtét előtt is úgy számoltak, hogy egy éven belül eldől, hogy tudja-e folytatni. Ha nem, akkor megadták a lehetőségét annak, hogy váltsanak, ha viszont igen, akkor nem kérdés, hogy Manning fog irányítani.

Szerintem a Luck ügy is ezen múlik. Ha Manning nyaka helyrejön, akkor kizártnak tartom, hogy elhozzuk Luckot. A cap space-nek se tenne jót egy 6-7 milliós fizetésű, padon ücsörgő játékos, ráadásul Luck nem is ücsörögne ennyit, ő tuti olyan csapatot akar ahol azonnal - de max. 1 éven belül - kezdhet. Így én arra számítok, hogy vagy trade-elünk, vagy ha mégis Luck jön, akkor az egyúttal Manning állapotára is utal: vagy már addigra be is jelentette a visszavonulását, vagy pedig úgy érzi, hogy nem tud 1 évnél többet vállalni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
De egyébként szerintem PM előbb vonul vissza inkább, mint hogy elmenjen máshová dobálni. De nem vágom, először is legyen játékra alkalmas állapotban jövőre.Stez
Ha egészséges lesz, és érez magában még erőt, még ha el is kell mennie, nem hinném, hogy visszavonulna.
De a második mondatod a fő most.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert sok mindenki már kész tényként emlegeti (köztük Ricsiék a Sport TV-n, bár nem mintha nagy szakértők lennének és sokan itt a fórumon is), hogy Manninget többet nem látjuk Coltmezbe a pályán, pedig nekem ő maga a Colts.balu10
Ricsi azóta majmolja ezt a dolgot, mióta Dungy pedzegette, hogy ha Luck jön és PM játékra alkalmas lesz jövőre, akkor Ő a Colts helyében elcserélné PM-et még most, amíg kapnak érte valamit. Egyébként ezt csak Dungy mondta, semmi több. De egyébként szerintem PM előbb vonul vissza inkább, mint hogy elmenjen máshová dobálni. De nem vágom, először is legyen játékra alkalmas állapotban jövőre.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Most a Texansban is kurva sokan kidőltek, ha egészséges PM sem mondanám biztosra a csoportgyőzelmet, nem olyan szar ez a csapat, ahogy most játszik, de nem is olyan jó, hogy alapból 12 győzelemmel zárjanak.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert sok mindenki már kész tényként emlegeti (köztük Ricsiék a Sport TV-n, bár nem mintha nagy szakértők lennének és sokan itt a fórumon is), hogy Manninget többet nem látjuk Coltmezbe a pályán, pedig nekem ő maga a Colts.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk az, hogy az öreg Archie mit gondol, képzelem mennyire befolyásolja Poliant vagy Irsay-t 😛

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Nem tudom volt-e már, de: http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2011/12/archie-manning-doubts-andrew-luck-and-peyton-manning-want-to-be-teammates/1?csp=34sports&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+TP-TheHuddle+%28Sports+-+The+Huddle%29

Hozzájön h állítólag Archie Manning és Oliver Luck sokat beszélnek egymással.

btw: Nem húzott már egyszer irányítót a Colts 1/1-ben Stanfordról? 😛 Nem mintha nem lennénk elég szerencsések mostanában... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀Fake
Mire látsz jelenleg több esélyt Fake, hogy nyer a Colts idén vagy nem nézed a Super Bowlt? 😀

(Szerintem egyébként nem lesz 0-16, annál azért jobb ez a csapat, főleg, hogy egy W is belefér az 1/1-hez)Deny
nemtudom mire latok tobb eselyt. kedvenc csapatomat meg sosem lattam ilyen helyzetben igy nemtudok kicsit sem objektiv lenni csak kurvara fosok h nehogy nyeretlen legyen a szezonunk.
amugy latnam a sbt mert 3 lyukat vagnek ra csak fogadtam h ha ez a nagyon nem finom scenario bejon akkor papirzsakot huzok a fejemre meccs alatt.
a masik gondolatoddal meg egyetertenek ha nem ennyire latvanyosan utaznank a tuti 1/1re a tankolassal meg a gondolkodasnelkuli irre tetelekkel egyutt h a gameplaneket ne is emlitsem. teljesen jol tudnank futni tehat nyilvan nem epitunk ra inkabb belemegyunk shootoutokba mert abban biztos kiszopunk. en ugy gondolom h mostmar a hatralevo meccsekbol 1en van eselyunk nyerni. az utolson.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az hogy mi fér bele a capbe és mi nem, teljesen megtippelhetetlen momentán, elvégre 6 kezdőjátékos szerződését kell(ene) megújítani.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Kérdezd meg Poliant, hogy mi a szándéka PM-mel, ha Luckot behúzzuk. Én nem tudok róla, hogy elcserélnénk, ezek egyelőre csak tippelgetések mindenki részéről.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
trade Luck

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.wmitty
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli Polian és az új csapata ugyanabban az idősávban játszik, mint a Colts? 😊Höri
akkor suck4luck vs manning lesz 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.wmitty
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli Polian és az új csapata ugyanabban az idősávban játszik, mint a Colts? 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem én is az vagyok azért, mert szeretném, hogy ha ezek után már véletlenül sem csúszna ki a kezeink közül az 1/1.
Azt viszont nem néztem, hogy ha nyerünk 2-t, akkor is a miénk az 1/1, de nem is szabad a véletlenre bízni. 😊
Győzelmünk meg lesz idén, senki sem beszélt itt 0-16-ról.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.

Otthonom MisColts