Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Finoman szólva se szeretem a Colts-ot, de örülök, hogy nyerni tudtak😊 Nem szeretem látni, ha egy ilyen prominens csapat szenved.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövőre bajnok lesz a csapatunk.

1 sacket se engedtünk 😀

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 658 — Illegális gyakorló
Itt többen is azt írták, hogy 2W esetén is miénk az 1/1, bár pontos infót sehol nem találtam róla.
Egy biztos, a maradék kettőt már nem szabad megnyerni 😀

több mint 12 éve
Fredo 205
Ha netalán még nyernénk egyet akkor megelőzzük a Min-t vagy a Stl-t?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja, mondjuk Polianék elmondták, hogy tökre fasza történet a Rodgers tündérmese, de Rodgers nem 1/1-es QB volt, így azért més a leányzó fekvése kicsit...
Így mondjuk az a verzió is nyitva maradt, hogy letradelünk majd párat és 1/4-5 körül berántunk egy QB-t, aki meg tanul PM mögött abban az 1-2 évben.Stez
1/1-es qb miért ne tanulhatna ? Ha valaki 1/1-es akkor kötelező rögtön kezdetni ? Szerintem épp szerencsés ha mondjuk egy évet csak ''figyel'', egyszer egyszer beáll és szép lassan sajátitja el a profik dolgait, valamint alakul át az NFL játékrendszerbe, pláne akkor ha olyan valakitől tanulhat mint Peyton Manninggravedigger
Ezt most frankón nekem magyarázod?
Én vagyok az egyik legnagyobb fanja az 1/1-es Luck draftnak, egy év padozással. 😉
Én is ennyit tudok, amit Polian mondott, miszerint tökre szép Rodgers esete, de Ő nem 1/1-es volt, ezért más szituáció áll fent, ennyit mondott.
A másik mondjuk, hogy szerintem Rodgers azért campek sokaságát edzette és gyakorolta végig az első csapattal mindig, tekintve hogy a majom Favre ugye minden évben kitalálta, hogy visszavonul, így elalibizte az edzőtábort, majd szépen visszatért. Rodgers esete ezért is más szerintem némileg.
De ebbe kár belemenni, majd kiderül mi lesz.
Mi Colts fanok szerintem ezerszer inkább várjuk már a draftot, hogy végleg eldőljenek ezek a kérdések. 😊Stez
Ja hát nem akarok én magyarázni senkinek semmit, csak az előző hozzászólásodból azt szűrtem le hogy nem vagy amellett hogy Luck üljön egy kicsit 😊 nem ismerlek eléggé még 😊 Egyébként lehet hiba volt Rodgersel hasonlitgatni, lényeg a lényeg hogy a legjobban jártok szerintem ha az egyik legtehetségesebb tanulhat az egyik legjobbtól és legtapasztaltabbtól 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak hogy tanuljon egy kicsit PM mögött, hogy a liga egyik legjobb irányitója nevelje , és ugye Peytonban már nincs sok szerintem, fizikálisan minden sportolónak vannak határai és ő már erősen közeledik a sajátjai felé, de egy remek lehetőség hogy a pályafutása végén még kitanitsa a Colts jövőbeli Fran. QB-jét 😊 Tipikus Rogers eset 😊gravedigger
Ja, mondjuk Polianék elmondták, hogy tökre fasza történet a Rodgers tündérmese, de Rodgers nem 1/1-es QB volt, így azért més a leányzó fekvése kicsit...
Így mondjuk az a verzió is nyitva maradt, hogy letradelünk majd párat és 1/4-5 körül berántunk egy QB-t, aki meg tanul PM mögött abban az 1-2 évben.Stez
1/1-es qb miért ne tanulhatna ? Ha valaki 1/1-es akkor kötelező rögtön kezdetni ? Szerintem épp szerencsés ha mondjuk egy évet csak ''figyel'', egyszer egyszer beáll és szép lassan sajátitja el a profik dolgait, valamint alakul át az NFL játékrendszerbe, pláne akkor ha olyan valakitől tanulhat mint Peyton Manninggravedigger
Ezt most frankón nekem magyarázod?
Én vagyok az egyik legnagyobb fanja az 1/1-es Luck draftnak, egy év padozással. 😉
Én is ennyit tudok, amit Polian mondott, miszerint tökre szép Rodgers esete, de Ő nem 1/1-es volt, ezért más szituáció áll fent, ennyit mondott.
A másik mondjuk, hogy szerintem Rodgers azért campek sokaságát edzette és gyakorolta végig az első csapattal mindig, tekintve hogy a majom Favre ugye minden évben kitalálta, hogy visszavonul, így elalibizte az edzőtábort, majd szépen visszatért. Rodgers esete ezért is más szerintem némileg.
De ebbe kár belemenni, majd kiderül mi lesz.
Mi Colts fanok szerintem ezerszer inkább várjuk már a draftot, hogy végleg eldőljenek ezek a kérdések. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/1-re kicsit könnyebb újabb 15 évre megfelelő QB-t találni, mint 1/25-re, pláne, ha az elmúlt 1x év legnagyobb tehetsége jön. Azért grat tippmixesek, hogy nincs totál nulla szezon 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annak hogy tanuljon egy kicsit PM mögött, hogy a liga egyik legjobb irányitója nevelje , és ugye Peytonban már nincs sok szerintem, fizikálisan minden sportolónak vannak határai és ő már erősen közeledik a sajátjai felé, de egy remek lehetőség hogy a pályafutása végén még kitanitsa a Colts jövőbeli Fran. QB-jét 😊 Tipikus Rogers eset 😊gravedigger
Ja, mondjuk Polianék elmondták, hogy tökre fasza történet a Rodgers tündérmese, de Rodgers nem 1/1-es QB volt, így azért més a leányzó fekvése kicsit...
Így mondjuk az a verzió is nyitva maradt, hogy letradelünk majd párat és 1/4-5 körül berántunk egy QB-t, aki meg tanul PM mögött abban az 1-2 évben.Stez
1/1-es qb miért ne tanulhatna ? Ha valaki 1/1-es akkor kötelező rögtön kezdetni ? Szerintem épp szerencsés ha mondjuk egy évet csak ''figyel'', egyszer egyszer beáll és szép lassan sajátitja el a profik dolgait, valamint alakul át az NFL játékrendszerbe, pláne akkor ha olyan valakitől tanulhat mint Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak hogy tanuljon egy kicsit PM mögött, hogy a liga egyik legjobb irányitója nevelje , és ugye Peytonban már nincs sok szerintem, fizikálisan minden sportolónak vannak határai és ő már erősen közeledik a sajátjai felé, de egy remek lehetőség hogy a pályafutása végén még kitanitsa a Colts jövőbeli Fran. QB-jét 😊 Tipikus Rogers eset 😊gravedigger
Ja, mondjuk Polianék elmondták, hogy tökre fasza történet a Rodgers tündérmese, de Rodgers nem 1/1-es QB volt, így azért més a leányzó fekvése kicsit...
Így mondjuk az a verzió is nyitva maradt, hogy letradelünk majd párat és 1/4-5 körül berántunk egy QB-t, aki meg tanul PM mögött abban az 1-2 évben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annak hogy tanuljon egy kicsit PM mögött, hogy a liga egyik legjobb irányitója nevelje , és ugye Peytonban már nincs sok szerintem, fizikálisan minden sportolónak vannak határai és ő már erősen közeledik a sajátjai felé, de egy remek lehetőség hogy a pályafutása végén még kitanitsa a Colts jövőbeli Fran. QB-jét 😊 Tipikus Rodgers eset 😊
több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Kiböjtöltük... Bennem is volt egy kellemes érzés, hogy ma lehet keresnivalónk a Titans ellen és megszakad a rossz széria.

Alap volt.
Semmi meglepő.Stez
De gyorsan biztosítani kellett a szurkolókat afelől, hogy nincs veszélyben a Luck-draft.vassadi
Odáig oké, hogy Manning idén már nem játszik, de ha jövőre igen, akkor minek a Luck-draft?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
nagyszájúak! 😛


egyébként van egy apró kis érdekesség:
2007 december 16.-án (week 15) a miami dolphins megszerzi első győzelmét (és egyben utolsót is)
2011 decmeber 18.-án (week 15) az indianapolis colts megszerzi első győzelmét


amúgy meg volt e ilyen öröm, mint nálunk volt anno? 😊
0:16-től 😉

http://www.youtube.com/watch?v=8nYGdoYOdjQ&feature=related

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Alap volt.
Semmi meglepő.Stez
De gyorsan biztosítani kellett a szurkolókat afelől, hogy nincs veszélyben a Luck-draft.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alap volt.
Semmi meglepő.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Manning will not play in 2011

Colts vice chairman Bill Polian says QB Peyton Manning will not play this season.szaba
Mert a végén még tényleg búcsút mondhatnak az 1/1-nek. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Manning will not play in 2011

Colts vice chairman Bill Polian says QB Peyton Manning will not play this season.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én valahogy éreztem
nagyon kétarcú a Titans, és már az előző meccset is mi szórakoztuk el
nagy W volt, Donald Brown meg még faszább
na meg persze Hengerer is állat volt 😊
Laci meg franchise CB :cool:

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Nyertünk, innen egy hatalmas W streak kezdődik 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?Escalade
mi a baj Garyvel? az elmúlt években rengeted alkalommal vezette győzelemre a Coltsot
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?Escalade
Szerintem ő nem, de bárkit próbálnak vinni a helyére - rá kell ígérni. 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó nekem Gary Kubiak is megfelel
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
el kell hozni Phillipset a Texanstól, ha nekünk nem is segít legalább nekik rossz lesz 😀Ork
Nem adjuk 😛

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
el kell hozni Phillipset a Texanstól, ha nekünk nem is segít legalább nekik rossz lesz 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Norv Turner-hez ki mit szólna, mint HC?roniadi
Jobban lehangolna, mint a 0-16 (O coordnak jöhetne, csak az meg gondolom derogál neki).Escalade
Ha kirúgják akkor sokkal többre nem számíthat, mint egy OC poszt